Keresés

Részletes keresés

erzsimami Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58583
Csirip! Maradék horgolókból vannak, kb 8 cm. Amiket mutattam, azok a jótékonysági vásárra készültek anno. Külön-külön készítek minden darabot rajta és úgy állítom össze. Jolika feltette a képtárba Nyuszturenka albumába. Én még a neten talált idegen nyelvű változatból készítettem, a rajz alapján.
Előzmény: csirip46 (58534)
LRJudit Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58582

Stefi!

Nézd meg, így jó-e! Pontosabban nem tudom, nincs leírásom hozzá. Bár arra is gondoltam, vajon érdemes lenne-e egy kiadványt készíteni a saját mintáimból.

Előzmény: H.Stefi (58578)
csirip46 Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58581

Lányok. Örülök a dicséreteknek. KÖSZÖNÖM!

Nagyon irigykedem a tali miatt. Térképileg majdnem az ország közepén vagyok, de senkit sem tudok könnyen elérni. Sokszor azt érzem, hogy ez a világ vége.

Csipke47. Jobbulást a férjecskédnek!!!!!

Lia. A terítők mintáit megtalálhatód a képtáram "Saját" albumában.

erzsimami Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58580
Olgi! Csúcs vagy! Egy egész hadseregnek sütöttél!!
Előzmény: olimama65 (58572)
erzsimami Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58579

Csipke! Nagyon sajnálom!Most nagyon fontos, hogy mellette legyél. Mielőbbi gyógyulást kívánok.

 

Csipkenapok meg jövőre is lesz, hátha akkor sikerül eljönnöd. Természetesen képeket készítünk.

Előzmény: csipke47 (58560)
H.Stefi Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58578
Juditkám! Én ezeket a rajzaidat láttam is, de ha nincs mellette a kész kép, nem tudom az öltések irányát, számát, fantáziám nagyon szegényes :(. És igy készen nagyon szépek! Jó lenne, ha ezeket is felraknád, ha kérhetem!
Előzmény: LRJudit (58575)
horgIca Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58577

Szép jó estét mindenkinek!

 

Csak egy pillanatra tudtam belépni a 10 perces szünetemben. Eszméletlen sok munka van mostanában, itt is és otthon is.

 

Csipke 47, szorítok Nektek, lélekben Veled vagyok, és mielőbbi gyógyulást kívánok a férjednek.

 

Csirip, meseszépeket horgicáltál, gyönyörüek.

 

Gabika szupi a táskád, és aranyosak az alvó gyerkőcök.

 

Nagyon várom a holnapot, legalább agyilag egy kicsit kikapcsolódok, nagyon hosszú volt ez a nyár.

 

Margitmama, együttérzek Veled, vigyázz magadra, a férjedet Isten éltesse sokáig.

 

Bocs, most ennyire futotta. Sziasztok.

nyuszturenka Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58576

Margitmama!

 

Tegnap vagy tegnap előtt Jolimama feltette a Tündérek mintáját a nyuszturenka albumába. Ott van a leírás is. De ahogy írta erzsimami is, sokkal jobb ha mindent külön horgolsz, meg és nem a leírásra hagyatkozol. Következőt én is így fogom késziteni

LRJudit Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58575

Stefi!

Ha nézed a fonalgrafikás mintákat, kattints rá, mert a kis képeken nem látszanak a pontocskák.

Előzmény: LRJudit (58573)
nyuszturenka Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58574

Szia Erzsimami!

 

Én is elkészültem a ma a virág tündérrel, holnap elviszem. Kicsit béna lett, de én szeretem mert én készítettem. Anyunak mondtam, hogy a leírás nem jó, és szerintem is külön külön kell készíteni. a következőt úgy fogom csinálni.

Olimama ngyon jól nézznek ki a sütik:-)) Én nem tudtam sütni:-((( A hetem összintén egy katasztrófa. De ez van ezt kell szeretni.

Már nagyon várom a holnapot:-))

Na olvasok tovább.

 

Ja Boldog névnapot minden Beatrix nevű forumosnak, olvasonak:-)))

Előzmény: erzsimami (58519)
LRJudit Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58573

Szép "jóreggelt" mindenkinek!

Csipke47!

Lélekben veled vagyok!

Stefi!

Ezek saját tervezésű minták. 1-2 darab fent van a képtáramba, majd igyekszem kiegészíteni.

Előzmény: H.Stefi (58570)
olimama65 Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58572

Szerbusztok Kislányok!

Mivel ma nagyon készültem a talira, ezért csak most tudtam idejönni egy kicsit és kutyafuttából olvastam vissza. Neharagudjatok, hogy most nem regaálok mindenre, de még van dolgom.

Csipke! Most minden energiádat forditsd a férjed felé, lélekben mi is veled vagyunk, mielőbbi felgyógyulást kívánunk neki.

Megmutizom, hogy miket készítettem a talira. Ígérem, ha hazajöttem felteszem az ott készített képeket és akkor mutatok én is horgolást, de most nem akarom a poént lelőni és akkor válaszolok mindenkinek.

Az első sajtkrémmel töltött roló, a második márványszelet, a harmadik kókusz-csúcs.

      

 

H.Stefi Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58571
Kedves Csipke-Marika! Én is szeretnék Férjednek és Neked minden jót kivánni. Sok erőt, és kitartást, és természetesen felgyógyulást!
Előzmény: csipke47 (58560)
H.Stefi Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58570
Juditka! Most értem ide a visszaolvasásban! (Persze csak futtában tudok olvasgatni) Ezek nagyon szép minták. Nekem van két-három füzetem is, ami itthon jelent meg, de egyikben sincs ilyen szép minta. Én a lányaimnak kezdtem a kartonokat lyukazgatni, és egyszerübb mintákkal a kivarrást tanitgatni, és szerették is. Ilyen mintákat hol lehet találni?
Előzmény: LRJudit (56920)
margitmama Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58569
csipke47! Nagyon sajnálom a történteket, de bizzunk az orvosokban! minden jót kívánok, a mielőbbi gyogyuláshoz!!
Előzmény: csipke47 (58560)
Rece-fice Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58568

Csipke-Marika!

Ne aggódj, fénykép lesz - már kértem is gépet. Légy nyugodt ettől: ezeket a dolgokat megoldjuk...

Az egészség, az a fontos, és hogy most ott legyél a férjed mellett. Kegyetlen a sors: hisz úgy készültél, mindent megszerveztél, átvariáltad a munkabeosztásod...

Még szerencse, hogy egészségügyisként rögtön léptél és jól! Gondolatban ott vagyunk Veled!

Előzmény: csipke47 (58567)
csipke47 Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58567
Jolimama pumukli9 köszönöm az eggyüttérző szavaitokat nagyon magam alatt vagyok. Szeretném megkérdezni valaki nem megy Hódmezővásárhelyen keresztül Rece ficének szeretnék egy fényképezőgépet elküldeni mert az ővével történt valami és igy nem tud fényképezni.
Lia63 Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58566

Kedves  Csipke47! Kivánok férjednek mielőbbi felgyógyulást!!!!!!!!

 

Drága, kedves Nusám! A kalappal ismét remekeltél, nagyon klasszul összeszedted a különböző mintákat, gyönyörüre sikerült, milliószor puszillak!!!!!!!!!!!!!! (Megsúgom, úgy néz ki, hogy októberben Balástyára esküvőre leszünk hivatalosak, szeretnék Szegedre elugrani, jó lenne találkozni, mégha csak egy órácskára is) Majd addig még jelentkezem, vigyázzatok magatokra, sok ölelést küldök!

 

Csirip46! A teritőid közül egyik szebb, mint a másik, fent vannak a mintáik valahol? Elkérhetném őket?

 

Zsófimamája! Biztosan örülni fog a táskának a gazdája, nagyon klassz lett, miből van a karika-fül, készen vetted?

 

HStefi! Örülök, hogy hallattál magadról! Remélem nemsokára jelentkezel ismét!

 

Szép délutánt kivánok mindenkinek!

pumukli9 Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58565
Hétvégén a fényképezőgép tönkre ment, ez egy kis picurka gép.

Itt az ebéd és ilyen képet készít kíváncsi, vagyok én is mit kapok visza telepítés után.

Csirkecomb sörben sütve burgonyával, és mákos tejbegríz.

Eszter

Lia63 Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58564

Szerbusztok Kislányok, szeretettel üdvözlök mindenkit!

 

Pumukli! Az Ijú Pár házasságkötéséhez szivből gratulálok, kivánok nekik hosszú boldog életet!!!!!!!!!!!

 

Erzsimami! és a többi "alvós" beküldője! Tündériek ezek a gyerekek, ilyenkor a legédesebbek, az én "kicsi" lányom (13 éves), de mikor alszik, pont olyannak látom, mint kiskorában, olyan ártatlan, édes kis gügyögőnek - pedig már nem az. Jók a képek!!!!

A szines kis tündérkék is nagyon szépek, amiket készitettél, lehet, hogy én is megpróbálkozom, el tudom képzelni hófehérből egy kis szárnnyal a hátán és már mehet is a fenyőfára. Lehet, hogy hülyeségnek tünik, de figyeljétek meg, mindjárt itt a karácsony. További szép délutánt kivánok mindenkinek!

Előzmény: erzsimami (58519)
H.Stefi Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58563
Sajnos 41% nem érek vele semmit. Tegnap kaptam meg az értesitést, még emésztem, gondolkodom, mi legyen, de a lehetőség nagyon kevés. Most, hogy olvastam vissza kicsit, látom Juditkának lejárt a főállásu anyasága. Remélem találsz jó munkahelyet. Nagyon drukkolok Neked, megérdemled. Csenge lányom is munkahelyet keres, most már Balázs is harmadikos lesz, tud talán önállóan tanulni. Hát ez a helyzet. Sokszor ölelek Mindenkit. Megpróbálok sürübben jönni hozzátok, de mindig halogatom disznó módon, pedig olyan jó itt, jó rólatok olvasni. Most már folytatjuk a könyvbekötést, este bekukucskálok. Addig is sok ölelés: Stefi
Előzmény: Jolimama (58559)
Jolimama Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58562
Kedves Csipke47, mielőbbi gyógyulást kívánok a Férjednek. Veled vagyok gondolatban. Ölellek: Jolimama
Előzmény: csipke47 (58560)
pumukli9 Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58561
Kedves csipke47

Férjednek mielőbbi jobbulást kívánok. Neked meg sok –sok erőt.

Puszika Eszter

csipke47 Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58560

Erzsimami  Annamari szeretném mondani nektek, hogy nemtudok menni Bábolnára mert nagy baj lett nállunk. A férjem hajnalban mikor kezdtünk csomagolni rosszul lett jött a rohamkocsi és mentünk Szegedre, agyi infarktusa lett a jobb kezét nembirja meg nehezen tud beszélni.Ne keressetek de minden neccet vagy csomozott recét ha tudtok fényképezzetek le légyszi. Annyira készültem de az Élet közbeszólt.Mindent köszönök

 

Jolimama Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58559
Stefikém, örülök hogy látlak. Van-e már valami eredmény a jövődre vonatkozóan?
Puszillak.
Előzmény: H.Stefi (58558)
H.Stefi Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58558
Nagyon sok szeretettel üdvözlök MINDENKIT! Sajnos még mindig nagyon kevés az időm, illetve most sem tudom jobban beosztani, mint régebben. Ne haragudjatok rám! Idelépni nagyon jó! Nagyon szépeket alkottatok megint, kár, hogy csak keveset tudok visszaolvasni. Most kérni szeretnék. Gabikám! A májusi tali óta nyúz Andi lányom a táskádért. Tudom volt már a minta is fenn, de nem tudom hol. Segitenél Nekem? Nagyon köszönöm. Mindenkit ölelek: Stefi
Előzmény: zsófimamája (58539)
GAGA50 Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58557

Na ez nem jött össze.

Mégegyszer hátha...

 

 

link1

link2

 

 

link3
GAGA50 Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58556

Sziasztok !

Hoztam a vertcsipke készítőknek csemegézni valót.

 

 

 

Ezt meg a keresztszemezőknek

 

reaung Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58555

Antal laszlo,

amit küldtél, ezek nagyon szépek. Köszi!!

Előzmény: Törölt nick (58552)
pilcher Creative Commons License 2008.08.29 0 0 58554
Előre is nagy köszönet!:)
Előzmény: andrea68 (58553)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!