Keresés

Részletes keresés

pilcher Creative Commons License 2008.09.03 0 0 58756
Ez gyönyörű! Elkérhetném én is azokat az antik mintákat? 
Előzmény: Rece-fice (58753)
Lia63 Creative Commons License 2008.09.03 0 0 58755

Szép napot kivánok mindenkinek!

Csirip! Ámulok a teritőiden és irigylem gyorsaságod, hogy csinálod?????

Erzsimami! Nagyon klassz (félkörives) mintákat tettél fel, köszi.

Olimama! A tündérkéd abszolút nem sikerült félre, én is kipróbálom, úgy nézem nekem rejtély lesz a baba haja - majd kiderül. Szép lett!!!!!!!!!!!!!! A tűpárnád "alapját" elárulod? Úgy készitetted, ahogy egy külföldi lapban láttam: derékbavágott műanyagflakon az alja? Nagyon ötletes és mutatós ez a kis fotel. Ügyes vagy Te is nagyon!!!!!!!!!!!!!

 

edocska75 Creative Commons License 2008.09.03 0 0 58754
köszi szépen! megnéztem de sajnos nem ezekre gondoltam .
Amúgy van valaki itt aki zsinórcsipkével is foglalkozik ?
Előzmény: LRJudit (58713)
Rece-fice Creative Commons License 2008.09.03 0 0 58753

Szevasz, PUMIKLI-Eszter!


Az a csipke, amit tegnap felraktál, biztos nem vertcsipke? Gyönyörű!
Rececsomózással készült?

Nagyon izgalmas: a közepe olyan, mintha kerek receháló volna, de aztán  vertcsipkének látom.

 

Lamellát kéne megkérdezni!

 

Kereszt-Szem! Olvasgatsz bennünket, v. még nyaralsz?

 

Rábukkantál már erre az életfára?

Recéző társam küldte pdf-ben többek társaságában: igazi antik!

A Teáltalad "kiszemezett" allegórikus nőalak is köztük volt: ezért gyanakszom, hogy Te is begyűjtötted már...

................................................kicsit küzdöttem a géppel, és voilá:

 

Gondolok az esküvői ajándékra készülőkre is!

                                    Nem rossz ötelet, ugye?

Előzmény: pumukli9 (58719)
kikke Creative Commons License 2008.09.03 0 0 58752
A minta lemaradt:

kikke Creative Commons License 2008.09.03 0 0 58751
Szia!
Nem tudom milyen kis tornacipőre gondoltál, én ezt készítettem a szomszéd kisfiúnak, mikor született.




Bocsi, hogy belekotyogok a fórum életébe, minden nap olvaslak titeket, de most a keresztszemes hímzés tölti ki mindennapjaim kézimunkára fordítható idejét. Nagyon sok szép munka készül, ötleteket, mintákat és is mentegetek, majd egyszer........

Kriszti
Előzmény: szirmok (58740)
erzsimami Creative Commons License 2008.09.03 0 0 58750

És még ilyen is van lementve, nekem nagyon tetszenek:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No de mostmár én is megyek a dolgomra és nem ártana valami készíteni is.

erzsimami Creative Commons License 2008.09.03 0 0 58749

Csirip! Köszi! Egy kettő már nekem is van lementve. Majd egyszer talán.

 

Gyönyörűek a teritőcskéid.

 

Jolika! A bagoly szerintem úgy van készítve, hogy horgolsz 6 db kört egyráhajtásos pálcákkal és rövidpálcával.  Egymásra fekteted a szélét /ha jobban megnézed a képet, akkor látod/ és egy barna csíkkal fűzöd össze őket. A fej szn tén két kör a közepén fehérrel. A fejtető pedig félbehajtott kör.

 

Olimama! Semmi baj nincs azzal a tündérrel. A gallérját kicsit bővebbre horgolod, és már jó is lesz! Az arányokat majd a gyakorlat hozza.

Előzmény: csirip46 (58717)
TJucus Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58748

Csirip-Pirikém! Mondhatsz amit akarsz, Te biztos egy másik időzónában élsz. Ennyi szépséget ilyen rövid idő alatt csak úgy lehet alkotni. Gratulálok, nagyon szépek.

Úgy írígyellek benneteket a sok mogyoróért! Na persze, egészséges irígység, ugye tudjátok.

TJucus Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58747
László, köszönöm, megpróbálom. Hátha ügyes vagyok.
Előzmény: Törölt nick (58716)
Jolimama Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58746
Csipke, ha még nem vagy az iwiwen regisztrálva, akkor elküldöm Neked a meghívót. Ez nincs összefüggésbe a topikkal. Ha kéred, küldj egy levelet, és arra a címre küldöm a meghívót.
Előzmény: csipke47 (58739)
szirmok Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58745

Lányok!

 

Többe, tektől kaptam hi5 barátnő meghívót.

Eredetileg fél éve én már fent vagyok, de nem is használom, sőt a kattintásra is nem az jön ki amit várnék. valami nem jó, pl nő jelöl, kattintok és a férjemnek küldött barát jön ki.

Szóval nem regisztrálok. Marad csak az iwiw ott létezem!

 

Ma nagy örömömre fiam fotózott most ott tartok a képtáat kell megolani, de napokon belül az összes munkám látható lesz remélem.

 

szirmok Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58744

Csipke!

 

Ennek a hírnek nagyon örülök! 

Előzmény: csipke47 (58742)
szirmok Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58743

Látom a feltett képek és linkek, picit megmozgatták a fantáziát!

Jó az a bagoly, nekem is nagyon tetszik, eredeti.

csipke47 Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58742

Kedves MINDENKI

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek az ismételt jókivánságokat hálistennek ugy nézz ki nem lett akkora a baj mint ami kinézett. Jól reagál a kezelésre , ugy beszél mint annak előtte a keze még egy kicsit sete de tudom, hogy rendbe lesz.Mégegyszer ezer köszönet.

szirmok Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58741

Csirip!

Fantasztikusakat alkottál, nekem őleg a bordó tetszik /színes/, de mind szép és gyors vagy!

Pumukli, a Tied is szép!

Előzmény: csirip46 (58717)
szirmok Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58740

Sziasztok!

Na most válaszolgatok szépen sorjában.

TJucus!

 

Köszönöm megnztem, kinyomtattam és még barátkozom agondolattal mennyire lehet nehéz. Annak idelyén kötöttem cipőcskét a fiamnak, de ez a tornacipő nagyon tetszik.

Valaki régebben megcsinálta itt a topikon úgy emlékszem, jó lenne értekezni.

 

Más ahol csak linket tettem be, azok nem lementhetők. Ott  linket ctrl+c és ctrl+v megoldással mentettem.

Előzmény: TJucus (58696)
csipke47 Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58739
Jolimama segits kérlek én nem tudom milyen IWIW meghivót ajánlasz . vannak nekem is az IWIW-en ismerőseim de nem tudom ez ugyan az vagy ez egy más féle, vagy ez csak ide vonatkozik.
Előzmény: Jolimama (58704)
Bubuka54 Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58738
Sziasztok! Mindenkinek nagyon kellemes és nyugodalmas jó éjszakát kivánok.
Erzsimama! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat és már el is küldtem válaszra a
képeket, remélem hamarosan kiválasztja a mintát is az unokahúgom.
Előzmény: erzsimami (58708)
csirip46 Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58737
Találtam egy ujabb bagolykát. Ehhez sincsen minta, de - szerintem - nem is kell.
Jópofa.
Panka imádja a vizet, vizsla. Szereti a lelocsolják...
Jó, bagolyhuhogás-mentes éjszakát Mindenkinek. Megyek, hiv a Barátok közt - de minek.
Előzmény: olimama65 (58736)
olimama65 Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58736

Megállj csak, kinevetsz, de én is nevetek. Képzelheted, hogy hogyan nézett ki, amikor feltöltöttem a mogyoró-szedés után a 20-25 műanyag flakonomat vízzel a virágok öntözéséhez, akkor meg ott ugrált és csupa víz volt, még a füléből is a víz folyt. Nellike unokám nem győzte törölgetni. Hát volt mit nevetni.

Egyébként ahogy innen elmentem újra megnézni a tvn-hu-t, akkor beengedett. Oda elmentettem én is a baglyot, meg még egypárat, amit szeretnék meghorgolni.

Előzmény: csirip46 (58735)
csirip46 Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58735
Hihihi. De legalább nem fog elhízni....
Előzmény: olimama65 (58733)
csirip46 Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58734
Jolikám
Ahogy látom, még felrakott képet a bagoly hogyanjáról. Lementettem.
Előzmény: csirip46 (58732)
olimama65 Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58733

Csirip-Pirikém! Az én kutyám meg, amíg szedtük, ott ugatott mellettünk, ahova nyúltunk ott elkezdett kaparni, a mogyoróbokor körbe van kaparva. Örülni fog a fiu-unokám a lyukaknak, ha fűnyírózik. Szidni fog a kutyámmal együtt.

Lányok! Nem tudom miért, de már háromszor-négyszer próbáltam, most meg nem tudok a tvn-hu-ra felmenni. Egyik nap a fórumra, most meg arra nem enged fel.

Előzmény: csirip46 (58731)
csirip46 Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58732
JOLIKÁM.
Sajnos a bagolynak nincs mintája. Most ragtam be az angol szöveget a forditóba - ami a kép alatt volt és azt írja:

szüretelj baglyot Yorktown Road által.
Ezt sok évvel ezelőtt csinálta a férjem nagyanyja. Éppen találkoztam ezzel amíg rendeztem a dobozaimon keresztül.

Th. nem ó csinálta.
csirip46 Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58731
Drága Margitkám.
Ragadd meg a horgolótűt. Hidd el, hogy Te is tudsz ilyent csinálni. Láttam én már tóled csodaszépet. Még a kezdet kezdetés, ugy két éve, a Te mindtád volt az első amit hosszu évek kihagyása után horgicáltam.
OLIMAMA. Szupika. Én még meg sem próbáltam. Nekem tetszik!
Nálunk is van egy hatalmas mogyoró bokor. Minden évben a rágcsa lejön a fáról. Most versenyben vagyok Panka kutyusunkkal, mert ő is gyüjti és hozza, mert jutifalatot kap érte - elcseréljük. Igyekszem gyorsan összeszedni, de mindig talál és igy el fog hízni...
Előzmény: margitmama (58727)
olimama65 Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58730

Margitmama! Már írni akartam valamelyik nap, csak soha nincs időm. Kérlek, hogy vigyázz magadra és ne keseredj el, ha műtét javasolt a forgódra. Az én unokáim másik nagymamáját, aki jelenleg 86 éves kétszer műtötték a térdét és kétszer a forgóját, mindkétszer protézist helyeztek be neki, ráadásul a második műtétnél még egy nagyon csúnya fertőzést kapott a kórházba. Mindig ugyan azt műtötték neki. Még most is minden nap főz, mos, takarít, gazol a kertbe, sokszor még a botja sincs mellette. Persze, hogy fél az ember a műtéttől, de ha megmenekít a fájdalomtól, akkor megéri vállalni. Puszillak én is.

Jolimama! Amit feltettél egyszer ide arról a terítőről beszélsz ugy-e? Azt csináltad abból a fonalból. Én is elkezdtem egyet, majd ha elkészül megmutizom, csak elég hosszú lesz, nem tudom mikor végzek vele.  

Előzmény: margitmama (58729)
margitmama Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58729

olimamama65!! nincs ezekkel a kis aranyosakkal semmi baj, nagyon ötletes!! puszillak margitmama.

Előzmény: olimama65 (58724)
margitmama Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58728
pumukli9! Esztikém te sem maradsz el, NAGYON SZÉP A TERITŐD. OLYAN ÜGYESEK VAGYTOK!!!
Előzmény: pumukli9 (58719)
margitmama Creative Commons License 2008.09.02 0 0 58727
CSIRIP-PIRIKÉM! HÁT MIT IS MONDJAK, ,,, CSAK ÁMULOK ENNYI SZÉPSÉG  LÁTTÁN ÉS SÍROK!!!! HOVA LETTEMMMMMMM!!!!!. puszillak

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!