Keresés

Részletes keresés

bumfordi mimóza Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25065

inkább az érdekelne, hogy SchmittMarcsa mit tett a zsidókért

fejtsd már ki, lécciléccilécci

Előzmény: Jeftelánya (25064)
Jeftelánya Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25064

Nem,  csak jártam történelemórákra.

Tomas De Torquemada  ismerős?

Kasztiliai Isabella?Aragónia Ferdinánd?

 

Előzmény: bumfordi mimóza (25062)
bumfordi mimóza Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25063

Ne légy már gaz náci mosdató,a végén még kiderül,hogy a törvények előtt lehetővé tették a kivándorlást.

 

vicces kis jószág vagy

Előzmény: Labarna (25053)
bumfordi mimóza Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25062

I Edward angol királyt is,aki zsidó hitelezőit egy terembe gyűjtötte vacsorára hívván őket,majd rájuk zár az ajtót és felgyújtotta ŐKET,3000 EMBER

 

köcsöginfo?

Előzmény: Jeftelánya (25055)
Jeftelánya Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25061

1 ezrelékben

Előzmény: Labarna (25057)
Labarna Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25060

Kezdheted a szégyenkezést....

Előzmény: piréztempó (25059)
Labarna Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25057

."A háborút a férfiak vívják."

 

Azért a nők is belekotnyeleskednek:P Néha:)  Jeanne d’Arc:)

 

 

 

Előzmény: Jeftelánya (25054)
Jeftelánya Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25056

A Holokausztnak nemcsak zsidó ,de roma és árja(testi és szellemi fogyatékos,mert őket is irtandónak tartották)áldozatai voltak

Amellett Hitler első lépésben a zsidókat akarta kinyírni,de utána jött volna a többi nép is,többek között mi is,

Én gyerekkoromban szenvedtem egy betegségben,amiből szerencsére kigyógyultam,de  a negyvenes években ezt még nem tudták gyógyítani,aminek sokszor fogyatékosság lett a vége.

Tehát  én is belekerülhettem volna a  körbe.

 

Jut eszembe GBShawnak is voltak olyan kijelntései,hogy aki nem képes gondoskodini önmagáról,fogatékos,azt likvidálni kell

Előzmény: Jeftelánya (25055)
Jeftelánya Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25055

Mária Teréziának is voltak ám durva zsidóellenes kijelentései.

De  számon kérhetnénk Luxemburgi Zsigmondot,I Edward angol királyt is,aki zsidó hitelezőit egy terembe gyűjtötte vacsorára hívván őket,majd rájuk zár az ajtót és felgyújtotta ŐKET,3000 EMBER.

Mielőtt megkérdezed,elítélek minden ilyet cselekedetet.

 

 

A történelem fura dolog.

Horn  Gyula is pufajkás volt,az uncsihuga még ma is tagadja a forradalmat,mégis termet neveztek el róla az EP-ben

Bármennyire is szeretnéd,sosem fogok olyat írni,hogy egyetértek   ártatlan emberek kínzásával,megalázásával,megölésével.Egy macska,egy tengerimalac  ok nélküli  kínzásával sem  értek egyet,hát még egy emberével.

Még  a bűnözőkkel is a törvény keretei között kell eljárni,nem pedig öncélúan kínozni,tortúrának vetni alá.

Smittmari igenis is sokat tesz  a Zsidókért a Terror Háza vezetőjeként.

Előzmény: Labarna (25050)
Jeftelánya Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25054

CusiJanit is a fajtársai kaszálták el.

 

Pirézke,ha énrajtam múlna,nem lett volna sem zsidóüldözés,sem keresztényüldözés,sem örmény népirtás,sem internálás,sem kitelepítés,sem Gulág,Malenkij Robot,sem Ávo-ÁVH-kínzások, sem Hirosima-Nagasaki, mivel én-a  nők többségéhez hasonlóan pacifista vagyok.A háborút a férfiak vívják.

Örülhetnél,ha a politikai vezetőkben ennyi kedvesség  és jóindulat lett volna,mint bennem.

Labarna Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25053

A mosdó és a törölköző.....

 

"csak kíváncsi voltam, hogy miután a kristallnachtot oly szépen "megmagyaráztad", hogy esetleg a nürnbergi törvényekre is van valami hasonló, frappáns "magyarázatod""

 

Magyarázzon meg neked bármit is a "radai rosebb"

 

Csak mert valaki zsidó azért még követ(het) el terror cselekményt.Ezért említettem meg a nem gójt.

De az öngyilkos merénylőket is említhettem volna.

 

"mellesleg a Ha'avara nem arról szót, hogy a németországi zsidók minél háytányosabb megkülönböztetésben részesöljenek, úgyhogy nem igazán értem hogy miképpen fungálhatna a nürnbergi törvények bármiféle "előzményeként""

 

Ne légy már gaz náci mosdató,a végén még kiderül,hogy a törvények előtt lehetővé tették a kivándorlást.

 

 

 

 

Előzmény: bumfordi mimóza (25052)
bumfordi mimóza Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25052

kérje tőled a radai rosebb

csak kíváncsi voltam, hogy miután a kristallnachtot oly szépen "megmagyaráztad", hogy esetleg a nürnbergi törvényekre is van valami hasonló, frappáns "magyarázatod"

 

mellesleg a Ha'avara nem arról szót, hogy a németországi zsidók minél háytányosabb megkülönböztetésben részesöljenek, úgyhogy nem igazán értem hogy miképpen fungálhatna a nürnbergi törvények bármiféle "előzményeként"

Előzmény: Labarna (25050)
bumfordi mimóza Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25051

mesélj, mit tett MiMarcsánk a zsidókért?

Előzmény: Jeftelánya (25049)
Labarna Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25050

Ilyen erővel Izabella kasztíliai királynőt is számon kérheted tőlem,sőt akár Bouillon Gottfriedet is.

 

A nürnbergi törvényeket viszont megelőzte a Ha’avara.

Előzmény: bumfordi mimóza (25048)
Jeftelánya Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25049

Schmidt Máriát is sokan lenácizták már,pedig nem sokan tesznek annyit a zsidókért,mint ő.

Ez az ükre-fükre lenácizás már kezd átmenni közröhely-kategóriába.

Emlékeztek  a  kisfiúra,aki mindig   farkast kiáltott,aztán,amikor komolyan jött,már senki nem hitt neki.

Persze Orbánt is nácizzák agyba-főbe.

A klassz az volt,amikor még el sem mondta a Zsidó világkonfin az egyébként csontig benyaló dumáját,már jött ki a közlemény,hogy náci.:)))

Egyébként,ja a keresztényeket is üldözték sokáig,de van a világon hely,ahol most is.

Csúnya dolog és elítélendő.

De viccesaz,hogy pirézke,miközben kikéri magának és népének a tiszteletet,közben más népeket lealáz és semmibe vesz(Svábok,magyarok,romák)

 

bumfordi mimóza Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25048

nem az volt a kérdés, hogy hányan fogadták el, hanem hogy milyen merénylet előzte meg

Előzmény: Labarna (25047)
Labarna Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25047

Amit a           németek törvényhozása egyhangúlag elfogadott?Nem csak a náci párt képviselői?Mind.

 

Előzmény: bumfordi mimóza (25046)
bumfordi mimóza Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25046

a nürnbergi törvényeket milyen merénylet előzte meg?

Előzmény: Labarna (25045)
Labarna Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25045

Szeretem és érdekel is a történelem.Minden ami történelem.

Épp ezért mosolygok minden olyan kísérleten,amely a zsidókat békés,tudományért élő-haló,emberszerető közösségnek akarja beállítani,akiket csak a vallásuk miatt üldöztek az Északi sarktól a Déli sarkig,Amerikától a Brit szigetekig.

 

Csúnya.kegyetlen dolog volt a kristályéjszaka,de azért előtte Herschel Grynszpan tett valamit,amiért fel tudták hergelni a népet a nácik.

Előzmény: Jeftelánya (24993)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25044

Régi fizikai törvény: akció-reakció!!! Csupán nézőpont kérdése!!!!

Előzmény: bumfordi mimóza (25041)
bumfordi mimóza Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25043

Sztálin halála alkalmából dicsőítő verseket írt

 

csaxólok, hogy rajta kívül még az akkor magyar jöltőtársadalom színe-java is, pl. Csóori SÁndor is

inkább olyat mondjál, aki nem írt verset ez alkalomból, annak nagyobb sportértéke lenne

Előzmény: Jeftelánya (25040)
bumfordi mimóza Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25042

Semmi nem menti a bármilyen gyilkosságokat, mind egyforma.

Az antiszemitizmushoz viszont kellett valami. Az csak úgy nem termett a fán.

 

nem hát

meséljek neked azokról a régesrégi időkről, amikor a keresztények voltak az épp aktuális utálatosok és őket vádolták nagyjából ugyanazokkal a fertelmességekkel, amikkel aztán a középkor folyamán a közben uralkodó pozícióba került keresztény hatalmasságok vádolták zsidókat?

esetleg vonjak párhuzamot a nlgerekkel, akiket a múvelt uri közönség minden alap nélkül mindenféle undok tulajdonságokkal felruházott, mert szociopszichésen szükség van egy kollektív mumusra?

esetleg úgy általában a kollektív szociopszichés mumusokról?

Előzmény: fák,juh (25011)
bumfordi mimóza Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25041

ja, hogy neked mindenről a zsidók jutnak eszedbe?

én kérek elnézést, valamit további jó stúdiomokat a köcsöginfón... DDDDDDDD

Előzmény: Jeftelánya (25006)
Jeftelánya Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25040

 

Ifj. Dr. Bárd Károly: Antall-kormány államtitkára. Apja: dr. Bárd Károly ÁVH-s tiszt.
Simor András: A Nemzeti Bank elnöke. Apja: Simor János építőipari-miniszter helyettes a Kádár-rendszerben.
Elbert Gábor: korábbi sport államtitkár, MLSZ főtitkár. Apja: Elbert György rendszerváltásig a Sporthivatal Belügyi összekötője.
Vásárhelyi Mária: szociológus Vásárhelyi Júlia, Vásárhelyi István: az Állami Vagyonkezelő ügyvezető igazgatója. Apjuk: Vásárhelyi Miklós, a Soros Alapítvány helytartója.
Borsi László: ingatlanszakértő, korábban államtitkár a Gyurcsány-kormány Fészekrakó Programjában. Apja: dr. Borsi Emil az egykori Pártfőiskola igazgatója.
Földes György: MTA Politikatörténeti Intézet igazgatója. Apja: Földes László, a Kádár-rendszer belügyminiszter-helyettese, a Munkásőrség alapítója! Állítólag '56-ban ő lövetett az FVM tetejéről!?  Földes  György testvére ifjabb Földes  László,Hobo. Eredeti nevük Fischer.
Ifj. Apró Antal korábbi titkosszolgálati vezető. Testvére: Apró Piroska, Dobrev Klára anyja. Vején (Gyurcsány Ferenc) keresztül naponta részese az országban történteknek.
Niklai Ákos: A Turizmus RT igazgatója. Apósa: Fekete János, a Nemzeti Bank Örökös alelnöke, a nemzet megnyomorítója.
Ungár Klára: SZDSZ-es képviselő. Apja: Ungár Lajos katonai elhárító, munkásőr parancsnok, hosszú éveken keresztül a MAZSIHSZ alkalmazottja.
Schmidt Mária: A Mazsihisz pénzén korábban a Jeruzsálemi Egyetem hallgatója, ma a Terror Háza Múzeum igazgatója ,Ungár Klára sógornője, Ungár Lajos menye, aki a Terror Házában a szégyenfalra nem volt hajlandó engedélyezni apósa fényképének kitételét.
Havas Szófia: MSZP képviselő, 56-os forradalom tagadója. Nagybátyja: Horn Gyula a pufajkás miniszterelnök.
Király Júlia: Nemzeti Bank elnökhelyettes. Apja: Király István országgyűlési képviselő a Kádár-rendszerben.
Bauer Tamás: volt SZDSZ képviselő, korábban MSZMP tag, az utóbbi időben Gyurcsány Ferencnek ad tanácsokat Apja: dr. Bauer Miklós ÁVH-s tiszt. Anyja: Bauer Miklósné ÁVH-s tiszt.
Pető Iván: az SZDSZ parlamenti képviselő, ál-rendszerváltó. Apja: Pető László ÁVH-s tiszt, munkásőr parancsnok. Anyja: Pető Lászlóné ÁVH-s tiszt, munkásőr.
Gerendás Péter (gitáros, "előadóművész"): Herényi Károly MDF-képviselő veje. Apja: Gerendás Iván ÁVH-s Százados.
Zentai György: korábban rendőrtiszt, újabban menedzser, iroda tulajdonos. Apja: Zentai Dénes ÁVH-s tiszt.
Stumpf István: FIDESZ-kormány kancellária-minisztere, MSZMP delegáltként részt vett a kerekasztal tárgyalásokon. Apósa: dr. Horváth István ál-rendszerváltás előtti belügyminiszter.
Keleti György: MSZP-s képviselő,, korábban Honvédelmi miniszter. Apja: Keleti Ferenc MDP központi vezetőség adminisztratív osztályának vezetője a Rákosi-korszakban, Bukaresti nagykövet Nagy Imréék romániai fogvatartása idején.
Vajda Péter: ÁVH-s tiszt, majd ügynök, jelenleg Szilvássy György titokminiszter sajtófőnöke.
Szántó András: SYMA csarnok tulajdonosa. Apja: Szántó György ÁVH-s százados.
Gadó János: Szombat c. lap főszerkesztője. Apja: Gadó György ügynökmúltja miatt kénytelen volt lemondani Parlamenti képviselőségéről. Nagyapja: Gadó István '45 utáni katonai vérbíró!
Drukker György: energetikai biztos. Apja: Drukker Tibor, Csepeli Munkásotthon volt igazgatója, Könyvterjesztő Vállalat vezérigazgatója, majd a Cionista Szövetség elnöke. Anyja: Drukker Tiborné rendőr alezredes, BM útlevélosztály egykori teljhatalmú vezetője.
Juszt László: Az újságíró iskolát Bulgáriában végezte. Apja: dr. Juszt Lajos egészségügyi államtitkár a Kádár-rendszerben, rövid ideig beosztottja volt Medgyessy Péter (D-209) miniszterelnök.
Eörsi Mátyás: ügyvéd. Apja: Eörsi Gyula Rákosi-és Kádár-rendszer meghatározó jogtudósa.Eörsi Gyula tesója Eörsi István(tehát Mátyás  bácsikáka) Sztálin halála alkalmából dicsőítő verseket írt

 

 

 

 

Jeftelánya Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25039

Pető Iván anyja-apja is ÁVH-s volt.

Jeftelánya Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25038

Herényi veje

Előzmény: Jeftelánya (25037)
Jeftelánya Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25037

Gerendást jó,hogy mondod.

 

Tavaly húsvétkor írt egy levelet,tele volt vele e médiajja,hogy ezen az  ocsmány náci MO-n nem lehet élni,mert itt mindenki utálja és üldözi és nem tudja eltartani a szekérnyi gyerekét,meg hogy nem kap munkát.

Aztán mégis maradt.Mert kapott munkát.

http://www.hir24.hu/szines/2013/03/31/bucsulevel-gerendas-peter-befejezte/

 

 

Nem a magyar nép tehet róla,hogy GP nem futott be annyira,amennyire szeretett volna,mert nem annyira tehetséges,pedig amikor kezdte a pályáját,akkor még talán apuci emléke is segíthette

Édespaja  Gerendás Iván ÁVH-százados

Előzmény: piréztempó (25036)
piréztempó Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25036

A németek felszámolják önmagukat, mert nem szülnek, amit nem igazán értek, de ez legyen az ő bajuk. Éltem Németországban, tudom, hogy a németek átadják a terepet a bevándorlóknak, sok német városban már most kisebbségben vannak a németek a fiatalok körében. Nálunk ilyen probléma nincs. Mindenki akar gyereket, lehetőleg legalább hármat. Vannak akik túlteljesítik a tervet, pl. Gerendás Peti :D

Előzmény: Jeftelánya (25034)
Jeftelánya Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25035

És akkor még Te picsogsz?

Amikor a romákat szerinted tízszer jobban utálják?:)))

D e itt hozzá kell tenni,hogy nem a romákat utálják az emberek,hanem a bűnözést és munkakerülést,meg a semmire való gyerekcsinálást.

De ha egy roma betartja a az emberi együttélés szabályait,akkor megbecsülik.

És ha egy magyar/zsidó/sváb él munkakerülő,bűnöző módon,akkor  azt is elítélik.

Előzmény: piréztempó (25033)
Jeftelánya Creative Commons License 2014.12.03 0 0 25034

Nekem a cigánnyal sincs semmi bajom,ha jóravaló és törvénytisztelő.

Munkácsot asszem 42 volt a zsidók aránya.

Igen,amikor jöttek Szilézia ,sokan ott ragadtak

Közép-Európában messze  Mo-n él  a legtöbb zsidó

A Financial Times nemrégiben arról írt,hogy újjáéled a zsidó kultúra Pesten,felújítják Szeged,Miskolc,Gyöngyös zsinagógáját-

A 23  millás Romániában él vagy 20-30.000,Szlovákiában 10.000

Albániában 100 főn aluli a közösség.

Én MO-n belül olyan területről jövök,ahol sosem élt számottevő zsidó népesség,1850-ig nemhogy zsidókat,de másokat sem engedtek be,mert kiváltságos terület volt.

Ma is nagyon-nagyon kevesen vannak,  még a magyar vidéki átlag alatt is mélyen.

Egyébként érdekes,hogy a  németek übermensch-tudata miatt is nem szeretik sokan őket,holott a sok zsidóban nagyon üm-tudat van,mint a legfelsőrendűbb németben.))

 

 

Előzmény: piréztempó (25026)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!