Keresés

Részletes keresés

v_peti Creative Commons License 2014.03.22 0 0 3184

Pár éve a Viasat (?) játszotta, sorozat volt. Meghalt lelkeket kellett eljuttatnia két lánynak a túlvilágra. (Halál agyala szerepük volt.)

Korábban ők is földi lányok voltak, fiatalon haltak meg, ezért szerették a bulizást, és amúgyis kamaszként viselkedtek.

 

Mi volt ez a sorozat?

 

drotis Creative Commons License 2014.03.21 0 0 3183

Sziasztok!
Keresek egy filmet, illetve a címét.
Magyarországon először 2000 körül láttam, ha jól emlékszem szilveszter táján. Aztán "RTL" vagy "TV2" adta le 2005. körül.
A film vígjáték. Amerikai iskolásokról szól. Téli szünetre engedik a gyerekeket, a "főhős"- t a fejére ragasztott télapó sapkával kiviszik a "sivatagba- mezőre". Nincs mivel haza mennie, szerencséjére az a lány aki neki tetszik "elviszi"? útközben megállnak egy helyen, ahol karácsonyi látnivalók vannak. Itt vagy útközben találkoznak a fiúkkal akik a fejére ragasztották a télapó sapkát nem tudom.
Összegezve ennyire emlékszem, ha valaki erről felismeri minden tiszteletem az ővé, illetve nagyon köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.20 0 0 3182

Sziasztok, keresek egy filmet, hátha tudtok segíteni. A 80-as években láttam, japán vagy kínai film. Egy szerelmes párról szól. A lány szép, akit a családja egy jómódú fiúhoz akar hozzáadni, és hozzá is adják. A fiú rendes, kedves, de a lány a régi után vágyik. Gyerekük is lett, egy kisfiú, és az erdő szélén laktak. Azzal ér véget a film, hogy a 3 év körüli kisgyerek egy énekes madárkát követve bemegy az erdőbe és elcsatangol. Következő kép, hogy egy rokon vagy ismerős nő megy hozzájuk látogatóba, és megtalálja a gyere kis cipőcskéjét az erdőben. Rohan a ház felé kiabálva, hogy: -Elvitte a gyereket a farkas, elvitte a gyereket a farkas!!!!. Ennyire emlékszem. Nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni!!

solyom12 Creative Commons License 2014.03.20 0 0 3181

Köszi. Ezer hála!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: guestro (3180)
guestro Creative Commons License 2014.03.20 0 0 3180
Előzmény: solyom12 (3179)
solyom12 Creative Commons License 2014.03.19 0 0 3179

Sziasztok. Keresek egy filmet amiben egy hágra vehető porszívó alakú repülőt használ egy pilóta és a németek meg akarják szerezni. Csinál neki valaki egy sisakot is amivel tud kormányozni. Ezenkívül emlékszem hogy kilyukadt a tank és ragóval tömték be. 

Bill91 Creative Commons License 2014.03.11 0 0 3178

Közben megtaláltam imdb segített :D Éden kertjei a magyar címe, már csak azon mérgelődöm, hogy sehol nem találom...

Előzmény: v_peti (3176)
NGA Creative Commons License 2014.03.11 0 0 3177

https://www.youtube.com/watch?v=O5mArGB7Hng

 

Ez a film ment magyarul is. Mi volt a címe?

v_peti Creative Commons License 2014.03.10 0 0 3176

Egy film rémlik, amiben egy kissráccal beszélgetett, és volt benne egy rab, akit meggyógyított, de utána a rab újra megvakult. Ez az?

 

A legbiztosabb keresési módszer az, hogy bemész a könyvtárba, és az elmúlt 20 év összes tévéújságjában átnézed a karácsonyi és a húsvéti időszakokat. Annyira azért nem nagy munka, mert ez 40-50 újságot jelent. Ha olyan újságot választasz, ahol részletes leírás is van, akkor könnyebben megtalálod a filmet.

Előzmény: Bill91 (3173)
x153624x Creative Commons License 2014.03.09 0 0 3175

Keresek egy filmet! Nagyon nagyon régen láttam már, 20-25 éve biztos! A történet egy fiúrol és egy lányrol szól! Őrűlten szeretik egymást, de a sors ugy hozza valamiért el kell válniuk.Úgy emlékszem a lánynak valahova elkelett mennie hosszú időre.
(Arra nem emlékszem miért válnak el utjaik) Megigérik tartják a kapcsolatot (ha jól emlékszem) A filmröl egyettlen kép ugrik be mikor a lány visszajön a fiúhoz, bemegy a lakásba ahol a fiú lakik és látja hogy a fiúnak (felesége, élttársa van) Úgy emlékszem még gyerek is volt körülöttük vagy 3. és igy beszélgettek! Konyhában voltak Közbena nő csunyán beszélt gyerekeivel! Majd a lány kiment a házbol és szomoruan ballagot tovább.

Valakinek nem rémlik?Mi a címe?

x153624x Creative Commons License 2014.03.09 0 0 3174

Keresek egy filmet amit Kb 20-25 éve láttam a szív tv-én! 
Egy erdőben lakik egy őrült csávó aki arra jár megöli, a közeli utakon pedig autóval motorral hajszolja az embereket! 
Sajnos ez nem sok amit leirtam eenyire emlékszem :((( 
De megmaradt egy jelenet mikor haszol egy autóst motoral és mikor utóléri oda kiabál neki,felvettem egy stoppost!Egy megölt embert ültetett fel akit ő ölt meg!

Bill91 Creative Commons License 2014.03.03 0 0 3173

Sziasztok!

 

Egy Jézusról szóló filmet keresek. Az legelejét nem láttam, annyi maradt meg, hogy gyerek korában volt egy barátja akivel felnőttként is találkozott a filmben, csatlakozott egy rendhez, ahol fehér ruhában voltak, és úgy gyakorolták a hályog eltávolítását, hogy hüvelyk ujjal hámoztak körtét. Valami rémlik még, hogy a sivatagban egy rabot gyógyított, de ebben nem vagyok biztos. Tetszett, mert elég realista módon ábrázolták Jézust, nem világítottak emberek meg hasonlók... :D

Carl McCoy Creative Commons License 2014.02.27 0 0 3172

Az lesz az, megvan.

Előzmény: Szunya (3169)
Carl McCoy Creative Commons License 2014.02.27 0 0 3171

Es ha megsem az van meg mas tipp? (meg nem neztem bele)

Carl McCoy Creative Commons License 2014.02.27 0 0 3170

Kivancsi vagyok, itt a film megnezem. Lehet megis jol emlekszem, hogy ez a Keresztapa volt?! Olyan fura volt, hogy az elso resz in medias res, en meg emlekeztem a tortenet kiindulopontjara.

Szunya Creative Commons License 2014.02.27 0 0 3169

Ez a Keresztapa 2-re hajaz, ugyanis a trilógia nem követi szigorúan a kronológiát.

Előzmény: Carl McCoy (3168)
Carl McCoy Creative Commons License 2014.02.27 0 0 3168

Udv, keresek egy filmet, amit regen lattam, de nem tudom hogy mi volt a cime. Kb. 15-20 eve lattam es ugy maradt meg az emlekeimben, hogy a Keresztapa trilogiat lattam. De tegnap elkezdtuk nezni a Keresztapat es rajottem, hogy ez nem az amire en gondolok.

 

A film amit keresek, ugy kezdodik, hogy:

 

- ha jol emlekszem trilogia ez is

- maffia, a New Yorkban, legalabbis mindenkepp az USA-ban jatszodik, sziciliai olaszok

- az elso resz ugy kezdodik, hogy a foszereplo - akkor meg kissrac - faterjat Sziciliaban egy helyi don megoleti. Emiatt a gyereknek menekulnie kell Sziciliabol, mert a gyilkos (a don) fel tole, hogy a gyerek egyszer vendettat fog vegrehajtani az apja miatt. Igy kerul a kiscsavo az USA-ba, ahol a semmibol indulva, felnott korara komoly maffiafonok lesz. A film vege fele visszater Sziciliaba es valoban bosszut all apja gyilkosan.

 

Ennyire emlkeszem illetve arra, hogy ennek a filmnek volt meg 2 resze, ez is trilogia.

 

Valaki meg tudna nekem mndani, hogy ez melyik maffias film?

 

Udv!

v_peti Creative Commons License 2014.02.27 0 0 3167

Kösz, erre gondoltam!

Előzmény: Nevem Viktor a takarító (3166)
Nevem Viktor a takarító Creative Commons License 2014.02.26 0 0 3166

Hárman párban:

 

http://www.port.hu/harman_parban_two_much/pls/w/films.film_page?i_film_id=1007

 

(az itteni leírásból nem derül ki, csak az IMDBről)

 

Előzmény: v_peti (3165)
v_peti Creative Commons License 2014.02.26 0 0 3165

Van egy csaj, és egy fickó, aki kiadja magát a saját nemlétező ikertestvérének, hogy egy másik csajt is felszedjen.

Art-nak hívják, azt hiszem, a kamuikertesó meg Bart lesz.

 

Azt hittem, hogy Uma Thurman a főszereplő, de a filmjei között nem találtam ilyent. A 90-es évek végén volt a moziban. (amerikai film, azt hiszem)

 

 

pongr4cz Creative Commons License 2014.02.25 0 0 3164

Köszi! Örök hála ez gyors volt ! :D :D

pobeda Creative Commons License 2014.02.25 0 0 3163
Előzmény: pongr4cz (3162)
pongr4cz Creative Commons License 2014.02.25 0 0 3162

Hali, egy lengyel krimi filmet keresek semmi politikai mondanivalója nincs, a magyar TV leadta vmikor a 90-es években. A 80-as évek végén készülhetett (valszeg 87-88-89) akkor is játszódik. Van benne autós üldözés, vmi rablásról szól, a nyomozásról meg hogy a banda hogy menekül utána. Kb. ennyire emlékszem belőle meg hogy volt benne vmi lakótelepen játszódó rész. Vkinek nem ismerős esetleg? A címe kellene lehetőleg vagy imdb / port.hu link. Köszi.

taufoto Creative Commons License 2014.02.23 0 0 3161

Nem arra gondolsz amiben visszaemlékezik Martin sheen fiatalkori önmagára - amit Emilio Estevez játszik - az 50-es évekbeli nevadai atomkisérletekre? De abban nem elnök volt…

 

Előzmény: paterbus (3154)
taufoto Creative Commons License 2014.02.23 0 0 3160

Szevasztok!

 

EGy régi filmet keresek kb. 80-as évek közepe: 

 

 A videó hőskorában láttam, valamilyen vudus dolgok voltak benne, egy térdénél összekötött nőnek kellett megszűlnie és asszem bele is halt; valami szerrel tecchalottá tettek embereket, akik a koporsóban nyitott szemmel nézték hogy dobálják a földet és nem bírtak mozdulni csak sírni; egy pasi egy övet forgatott hogy elkergesse a sáskákat, nagyon hosszú volt asszem két részes. Valaki tudna segíteni a címével vagy bármi infóval hogy közelebb jussak hozzá? köszi

gurigakt Creative Commons License 2014.02.23 0 0 3159

Szia amennyiben meglenne az Örült nők ketrece 2.vagy 3. része kérlek szólj

üdv

Gábor

Daller Creative Commons License 2014.02.12 0 0 3158

Szerintem az ausztrál western az 1977-es Piszkos munka (Raw Deal).

 

Előzmény: Kico Aga (3148)
maczkohathy Creative Commons License 2014.02.10 0 0 3157

Szervusztok.

 

Keresem az Őrült nők ketrece első és második részét a régi szinkronnal (Márkus-Sinkovits), a televízióban ment, fel is vettem, de rajta maradt a set-top merevlemezén és már nincsen meg. Hátha valaki felvette.

 

kösz

 

m.

 

Kipper Creative Commons License 2014.02.10 0 0 3156

Lehet pl ez, bar ott csak egy latomasban elnok:

 

http://hu.wikipedia.org/wiki/A_holts%C3%A1v_%28film%29

 

 

Előzmény: paterbus (3154)
Nevem Viktor a takarító Creative Commons License 2014.02.09 0 0 3155
Előzmény: paterbus (3154)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!