Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Birdiee Creative Commons License 2010.06.28 0 0 2030
2.0 benzin!
Előzmény: betg (2029)
betg Creative Commons License 2010.06.28 0 0 2029
Milyen motorral szerelt autóba?
Előzmény: Birdiee (2027)
betg Creative Commons License 2010.06.28 0 0 2028
nekem még van egy db
Előzmény: feketec5 (2026)
Birdiee Creative Commons License 2010.06.28 0 0 2027
feketec5 Creative Commons License 2010.06.28 0 0 2026
Sziasztok!
2.2 hdi-re valakinek nincs véletlen turbója?
Előre is köszönöm!
zoli913 Creative Commons License 2010.06.27 0 0 2025
talált!
Előzmény: betg (2024)
betg Creative Commons License 2010.06.27 0 0 2024
csak nem ez az http://www.expressz.hu/auto/szemelygepjarmu/hirdetes-21137220/
no ez is kamu szerintem, na ezt is megkeresem valahol biztos megtalálom kb 10e euróért.
Előzmény: zoli913 (2022)
betg Creative Commons License 2010.06.27 0 0 2023
Nem baj én találtam egy szélhámost már szóltam az expressznek ,hogy töröljék,
írd meg a linket kiváncsi vagyok az autóra.
Előzmény: zoli913 (2022)
zoli913 Creative Commons License 2010.06.27 0 0 2022
Nem 430e volt, hanem 1,4M és C5 II.
Előzmény: betg (2017)
unomma Creative Commons License 2010.06.27 0 0 2021
Többször olvastam hogy milyen problémás a pollenszürő cseréje. Most csináltam életemben először, öt perc alatt kész volt. Ugy emlékszem azt irták hogy mindenféle kicsavarás ,lebontás, és káromkodás után lehet hozzáférni. Nálam olyan volt a burkolat hogy látható volt a zárófedél, csak le kellett pattintani oszt jónapot. Régi ki-uj be. Ennyi. De az is lehet hogy egyszerüen csak zseni vagyok. Szépnapot, gyerünk meccselni!
m-tom4 Creative Commons License 2010.06.26 0 0 2020
Köszi! Én ilyeneket még nem tapasztaltam, de már tervben van a cseréje...
Előzmény: önindítópersely (2019)
önindítópersely Creative Commons License 2010.06.26 0 0 2019

 

Hello!

 

Nekem 2,2-es automata a járművem. Váltásnál éreztem, hogy ránt mindíg, meg leállításnál nagyon beremegett a motor, hátramenet kapcsolásakor furán berezonál az egész autó. Nem tudod. nem észrevenni. Ez az alsó-hátsó belengésgátló gumibak, amiről alább valaki képet is küldött. A felsőt is kicseréltem, az nem csinál akkora galibát, de javaslom a cseréjét, nem bonyolult, mielőtt az alatta lévő nagy gumibakot is tönkretenné.

Tegnap meg volt a művelet, amire nem számítottam és tanúlság, hogy nem kellett volna leengedni a váltóból /automata/ olajat, ugyanis a féltengely kihúzásakor nem folyik ki belőle. Belső szimmeringes és ez jó.

 

üdv

Előzmény: m-tom4 (2008)
betg Creative Commons License 2010.06.26 0 0 2018
No itt az autód 6500euroért http://www.cars-by-meier.at/alle.html
ezen a linken megnézheted.
Előzmény: zoli913 (2009)
betg Creative Commons License 2010.06.26 0 0 2017
NO megnéztem az expresszt 430eft azt a csoda c5-öt ennyiért ilyen nincs ennek a reális ára + 1mft a mobile.de vagy az autoscouton valószínű megtalálod olyan kb 5000eur-ért ennyi km -rel ilyen felszereltséggel onnan szokták leszedni a képeket de a mobile-is van egy csomo ilyen és mindegyik éppen Londonban van és beszélni egyikkel
sem lehet .
Előzmény: zoli913 (2009)
Birdiee Creative Commons License 2010.06.26 0 0 2016

Köszönöm a tanácsokat!

Megveszem akkor a Febit!

Előzmény: betg (2015)
betg Creative Commons License 2010.06.26 0 0 2015
No a fénykép lemaradt
betg Creative Commons License 2010.06.26 0 0 2014
Gondolom erre gondolsz
Előzmény: Birdiee (2005)
betg Creative Commons License 2010.06.26 0 0 2013
Febi kb 5000ft, olaszt ne vegyél mert vacak.
Előzmény: Birdiee (2005)
betg Creative Commons License 2010.06.26 0 0 2012
Írd meg nekik ,hogy egy barátod ott van Londonban és kifizeti és hazahozza az autót
ez biztos nem fog nekik tetszeni vagy nem is fognak rá válaszolni .
Előzmény: zoli913 (2009)
betg Creative Commons License 2010.06.26 0 0 2011
Én nem javaslom ez nem egy honda civic hülyegyerekeknek állandoan pucolni és olajozni kell mert különben csak árt ,de jobban nem fog menni az autód az biztos de viszont hangosabb lesz.
Előzmény: Birdiee (2007)
betg Creative Commons License 2010.06.26 0 0 2010
Ez olyan régi trükk ,hogy szakála van ez egy átbaszás mindent megígérnek majd mindenféle hamis szállítási adatokat adnak meg követheted az interneten az autód aztán felszólítanak ,hogy fizess egy kis előleget mert az autó már úton van ha fizetsz akkor azért lesznek elérhetetlenek ha nem akkor meg azért .
Előzmény: zoli913 (2009)
zoli913 Creative Commons License 2010.06.25 0 0 2009
Nem teljesen idevágó, C5-öt keresek, megakadt a szemem egy gyanúsan jó ajánlaton. Nem volt telefonszám, csak "Kapcsolatfelvétel". A levelezgetés alább olvasható. Nem akarok senkit untatni, csak kiváncsi lennék a véleményetekre, hogy hol lehet ebben az átvágás.
Nekem nagyon gyanús, aztán lehet, hogy én vagyok gyanakvó. Az eladó (?) még küldött egy bescannelt lengyel igazolványt is, a név egyezik, de ez semmit nem jelent.


Azt kell a teljes nevét és címét, ahová az autó is szállított. Hívj vissza ezen információk, és ezekben a napokban én megszervezi a szállítást.
Holnap reggel megyek a Nemzetközi Cargo vállalat, és én indul a hajózási, akkor felvesszük Önnel a kapcsolatot további információ a szállítás és a fizetés.
Köszönöm

I will need your full name and the address where you want the car to be shipped. Get back to me with these informations and these days I will arrange the shipment.
Tomorrow morning I will go to the International Cargo Company and I will start the shipping,they will contact you for more info about the delivery and payment.
Thank you



Ewa Bernadeta
Supervisor Carrefour Supermarkets Europe






Date: Tue, 22 Jun 2010 07:11:02 +0200
From: @freemail.hu
Subject: RE: www.expressz.hu: Felkeltette egy látogatónk figyelmét az Ön hirdetése
To: ewa-bernadeta@hotmail.com


Az az igazság, hogy így még nem vettem autót. Elküldi a címemre az autót, én megnézem, és ha tetszik, akkor kinek fizetem ki? Ki fogja aláírni az adásvételit? Ki fizeti a szállítást? Nem vagyok gyanakvó, de ez kezd egyre érdekesebb lenni.

ewa bernadeta <ewa-bernadeta@hotmail.com> írta:



Köszönjük az érdeklodést

Ha szeretné megvásárolni az autót, én minden a kiürítési eljárások.
Kezdetnek szükségünk van az Ön személyes adatait (nevét és a pontos címet).
Amit kapott adatait fog menni a közlekedési vállalat, és elküldi az autót.
Valószínuleg három napon belül az autó lesz az otthoni címére.
Autó fizetési hogy a közlekedési vállalat, hogy könnyebb és biztonságosabb az Ön számára.


Ewa Bernadette
Biztos Carrefour áruházak Európa


Thank you for your interest

Is ok, you can test my car and if you not like, send back the car and i will pay for return delivery.
If you want to buy the car, I do all the procedures for delivery.
For starters we need your personal data (your name and your complete address).
What I have got your data will go to the transport company and will send the car.
Probably within 3 days the car will be at your home address.
Car payment to make a transport company that is easier and safer for you.
(I will pay all taxes for delivery)

Ewa Bernadeta
Supervisor Carrefour Supermarkets Europe





Date: Mon, 21 Jun 2010 07:06:53 +0200
From: @freemail.hu
Subject: RE: www.expressz.hu: Felkeltette egy látogatónk figyelmét az Ön hirdetése
To: ewa-bernadeta@hotmail.com

Tehát ha jól értem az autó Londonban van, magyar papírjai vannak, és ha meg szeretném nézni, akkor Önnek haza kell szállítania? És ha megnéztem, és mégsem veszem meg, akkor hiába szállította haza? Bal, vagy jobb kormányos?

ewa bernadeta <ewa-bernadeta@hotmail.com> írta:



Köszönjük érdeklődését és megvásárolni az autómat.
Autó van, üzemképes állapotban tartani, és én csak a garázsban, én vagyok a tulajdonosa az autók, és minden dokumentumot az én nevemben.
A nevem Ewa Bernadeta és én vagyok a felügyelő a társaság Carrefour áruházak.
A gépkocsivezető a Magyarország és az összes dokumentum Magyarország és sokkal könnyebb lesz, hogy nem fizetett regisztrációs adó.
Most költöztem a férjemmel Angliában (London), és az autó itt. Azt akarjuk, hogy eladja az autót azonnal, mert van autó a jobb oldali közlekedés és szeretnénk venni egy angol autó.
Ha érdekel, tudok rendezni autót szállítás az országot. (Én fizeti az összes adó a szállítás)
További részletekért vegye fel a kapcsolatot velem.


Ewa Bernadeta
Biztos Carrefour áruházak Európa



Thank you for your interest and to buy my car.
Car is in good working order and I kept only in the garage, i am the owner of cars and all documents are in my name.
My name is Ewa Bernadeta and i am the supervisor at the company as Carrefour Supermarkets.
The car is registered in the Hungary and all documents are Hungary and will be much easier to not pay registration taxes.
Now I moved with my husband in England (London) and the car is here. We want to sell the car immediately because there are cars driving on the right and we want to buy an English car.
If you are interested I can arrange car delivery to your country. (I will pay all taxes for delivery)
For more details please contact me.


Ewa Bernadeta
Supervisor Carrefour Supermarkets Europe
m-tom4 Creative Commons License 2010.06.25 0 0 2008

Hali,

 

örülök, hogy sikerült a rovarirtás a szellőzőrendszerben...;-))

 

Én sem értek a légszűrőkhöz. Abban viszont biztos vagyok, hogy ha valóban ez lenne az optimális a motornak, akkor ez lenne benne gyárilag....

Lehet, hogy teljesítménynövelésben nyersz +1%-ot, ami élettartamban nem +1%....vagy nem is nyersz, nem is vesztesz vele semmit...akkor minek...??? :-))

 

T. Szagértők,

 

Egyébként hogy jelzi a cserét a motortartó bak? Remeg a motor, rázza a kasztnit? Van hangjelenség is? Nekem a jobb oldali felső bak cserés (1.8 benzin), a gumiszilent már két darabban van jó ideje, de nem tapasztalok semmit....nagy néha, alapjáraton egy kicsit remegteti a kasztnit.... szerencsére ebből nincs utángyártott, csak a gyári, fém konzollal együtt 11 rugóért...:-((((  

Előzmény: Birdiee (2007)
Birdiee Creative Commons License 2010.06.25 0 0 2007

2.0 benzines!

Más!

Vannak ezek az univerzális sportlégszűrők...Vélemény?Nagyon ajánlgatta egy haver,hogy tegyem rá....Nos nem tudom,hogy érdemes-e teljesítménynövelés céljából vagy többet árt mint használ..Nem értek hozzá..De hát én semmihez sem értek csak a mobiltelefonokhoz... :) 

 

Pontosan ilyet :  http://dinamitkipufogo.hu/shoppic/dinamit_2009-2-22_14.31.36.jpg

Előzmény: betg (2006)
betg Creative Commons License 2010.06.25 0 0 2006
Milyen motor van benne?
Előzmény: Birdiee (2005)
Birdiee Creative Commons License 2010.06.25 0 0 2005
Megtudod mondani mennyibe fáj 1 ilyen hátsó bak?Oldalsót cserélték nekem nemrégen,de a hátsót is említették,hogy kellene...Köszi!
Előzmény: betg (2004)
betg Creative Commons License 2010.06.25 0 0 2004
11 oldalon megtalálod a fütésmizériát, Bak féltengely ki bak leszerel gumi szilent kiszenved,az új nagy satuban beprésel ,ha az alsó billenésgátló bakról van szó.
Előzmény: önindítópersely (2002)
betg Creative Commons License 2010.06.24 0 0 2003
üdv gondolom c5 -ről van szó bal oldalon szervomotort kell cserélni ha visszamész a topikon már leírtam a híba okát fénykép is van róla tudok adni motort beszerelni viszon csak egy hét múlva tudom .
Előzmény: önindítópersely (2002)
önindítópersely Creative Commons License 2010.06.24 0 0 2002

 

Uraim!

 

Segítséget kérek abban, hogy az egyik oldalon nem tudom a fűtést teljesen lezárni. Hogyan jutok a fűtéscsaphoz, ill annak a vezérlőjéhez. Már a CX-ben is kis motor nyitogatta, de az még egy zónás volt.

 

A másik, hogy holnap hátsó motortartó bakot kell cserélnem, gondolom a helyén nem kivehető, tehát féltengely ki stb. Vagy?

 

 

Köszi, Üdv!

Birdiee Creative Commons License 2010.06.24 0 0 2001

Nah időközben megcsináltam klíma műveletet.."Érezhető" a változás! :)

Köszönöm a tippeket és a segítséget!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!