Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2014.01.15 0 0 11250

Sub Arctic Plenty és S. A. Maxi volt már. A Plenty-t jobban szeretem, bővebben terem, mint a Maxi.

Szerintem jó ízű, jobb, mint pl. a Manó. Ez az egy determinált fajtám szokott lenni (meg egy balkon, valószínűleg Vilma, de az étkezési szempontból elhanyagolható mennyiséget ad).

Nincs különösebben karakteres íze, de nem is savanyú, nem is extra édes, átlagos paradicsom íz.

Előzmény: Törölt nick (11249)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.15 0 0 11249

Valaki próbálkozott már korai paradicsom fajtákkal?

Idén van 2 fajtám, melyek olyan 58-60 napos tenyészidejűek (Sub Arctic és Moskvich).

Valóban olyan hamar beérnek? Nem megy az íz kárára a koraiság?

Azt írják, hogy nagyon ízletesek, persze minden fajtánál azt írják a kereskedők. :)

 

 

Lora1213 Creative Commons License 2014.01.15 0 0 11248

Írjál nekem emailt. Tudok küldeni magokat. Pénzt nem kérek érte.

Előzmény: törpicsekmama (11245)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.15 0 0 11247

Én is kinthagytam a tűző napsütésben,a fóliasátorba árnyékolás nélkül

ahol egy jópár fokkal melegebb van mint a teraszon,a legnagyobb melegekben

napi egyszeri locsolás elég volt a 12 literes vödrösöknek,ez általában reggel volt

persze ha épp szoliból estem haza akkor volt hogy kimaradt délutánra.

Sokat számít még hogy milyen földkeverék van a vödörbe,a kötöttebb

nehezebben szárad ki,ezt én igy tapasztaltam csak ezt tudom írni.

Előzmény: m-s-m (11246)
m-s-m Creative Commons License 2014.01.14 0 0 11246

Akik a 16-20 literes dézsákkal jöttek, azok a növényüket kint hagyták reggel a teraszon a tűző napsütésben, és este értek haza meglocsolni. Ebben a felállásban simán kell a 20 literes edény. Ha van egy üvegházad automatizált tápoldatos öntözéssel, akkor ugye több ponton is megváltozik a leányzó fekvése.

Előzmény: Törölt nick (11243)
törpicsekmama Creative Commons License 2014.01.14 0 0 11245

Aranyos topik társaim,!Nagyon szeretnék idén Schrott Péter bácsi-féle paradicsomfát ültetni.és ehhez kérném a segítségeteket.Ha valakinek lenne esetleg felesleges magja szeretnék kérni.Cserét nem tudok semmiből,így szeretnék kifizetni.Előre is köszönöm Yucus

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11244

Igen pontosan igy van, nem hiába te egy nagy szakértelemmel

és rutinnal rendelkező kertész vagy,töled csak tanulhatnak (ok) itt;)

Köszi.

 

Előzmény: il1321 (11222)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11243

Hát persze hogy lehet föld nélkül is termeszteni parit

én már ezeket linkeltem is egyszer korábban.

Elsőnek a Szentesi Árpád Agrár zrt kőzetgyapotos pari termesztését

 

http://www.torzsasztal.hu/Article/viewArticle?a=125910699&t=9096652

 

Majd a világítás miatt szóbajött Hidroperlites pari  blogot

 

http://www.torzsasztal.hu/Article/viewArticle?a=128079369&t=9096652

 

Na de nem ez a lényeg ami miatt betettem az 5 literes cserepes képet

azoknak szólt akik itt folyton a 16-20 literes vödrökkel dézsákkal jönnek hogy min ennyi kell egy parinak, és ezek szerint nem mindenki tudja hogy elég egy 10l-es:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: gergerg (11223)
pálinkás-doszi Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11242

Sziasztok! :)

Valaki innen már termesztett Jugó nevezetű paradicsomot? Amit tudna kell róla: Lilás színű, óriás befőző paradicsom. Én így jellemezném. Tettem el magokat belőle és az idén szeretnék ültetni belőle.

A másik, tavaly nyáron palántáztunk és ki is ültettünk Tigris csíkos paradicsomot. Gyengén termett és emelett a paradicsomokon barnás foltok jelentek meg. Az olvastam, hogy kalcium hiány miatt vagy abból adódoan alakulhat ki, hogy nem tudja fel venni a kalciumot. Megjegyzem ezek a foltok csak ennél a fajtánál jelentek meg, a többi 3 fajtánál semmi.

Nálatok mi vált be?

üdv.

lizy72 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11241

Na majd beszámolok nálam mi lesz a vélemény :)

 

 

Előzmény: Törölt nick (11239)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11240

Ö... szal Szent Istvánnal kapcsolatban lehet némi véleménykülömbség közöttünk, ami érthető egy magamfajta Koppány-félétől. :D De az említett véleménye ellen nem lázadok, igaza van. :)

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (11238)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11239

Ja, nem válaszoltam 2 kérdésedre!

 

A férjem a piros paradicsomon kívűl nem igen eszik meg más színűt, főleg nem feketét.Talán valamelyik narancs színűt és az egyik sárga koktélt megkóstolta. Nem volt jó véleménnyel róluk. :) Cherolla, Schott és San Marzano a kedvence és a Korall. Velem ellentétben nagyon konzervatív nézetet vall elég sok mindenben, de azért 30 éve működik a dolog. :) Ismerősök, szomszédok kóstolták, elmondásuk szerint ízlett nekik, hogy aztán mennyire voltak őszinték és udvariasak, az egyelőre titok számomra. :)

 

Betegségük nem volt. Kezdetben nagyon megijedtem, mert amikor hűvös volt az idő, azt vettem észre, hogy lila a szára és a levele és gyorsan bevittem az erkélyről. Más paradicsomok levelei szárai akkor lilulnak, ha fáznak.

Aztán felvilágosítottak, hogy OSUéknál ez természetes dolog, mert melegben is van egy kis lilás beütés a száron és levélen.

 

 

Előzmény: lizy72 (11235)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11238

Egyetértünk! Magam is így gondolom! :)

 

Előzmény: baby-lon (11237)
baby-lon Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11237

Nekem nagyon fontos a régi értékek védelme, de ez nem azt jelenti véleményem szerint, hogy nem szabad nyitottnak lenni új dolgokra. Szent István óta tudjuk, hogy nyitottnak kell lenni, nem szabad belterjesnek lenni, inkább be kell kebelezni a világból a jó dolgokat, de nem ész nélkül...

Előzmény: Törölt nick (11236)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11236

Nekem bejött az OSU BLUE. Nagyon ízlett. A Helsing kevésbé. Szépen termett, tettem fel számos képet róluk tavaly.

Későn kezdett el igazán teremni, mert sokáig egy-egy 5 ill. 12 L-es vödörben laktak az erkélyen, aztán meguntam a napi többszöri locsolást és a földet is felélték, ezért kiültettem a kertbe. Na, akkor kezdtek el igazán teremni, de ekkor már augusztus volt és az akkor kötött sok-sok zöld termést elvitte a korai fagy.

Én is szeretek kísérletezni, egzotikumokat, érdekességeket, különlegességeket kipróbálni. Eretnek nézeteimért időnként kapok hideget-meleget, hogy: miért nem a magyart?!

Ha már nem tudom beutazni a világot és megkóstolni az ízeit és megnyiltak a határok, akkor elhozom a saját kertembe a különlegességeket. Nem hiszem, hogy ezzel a zsebkendőnyi kertrésszel és az erkélyemmel "megfertőzöm" a magyar földet az idegen fajtákkal. :D

 

 

Előzmény: lizy72 (11235)
lizy72 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11235

Ha jól emlékszem, neked volt mindkét féle (osu és a koktél is).  Betegségre fogékonyak? A családnak ízlett? Nálam elég válogatósak, nekik  piros a paradicsom :)

 

Egyedül a körte alakú sárga koktélt volt kivétel, azt jóízűen ették.

 

Én ettől kisérletezőbb vagyok, egy-két  ujdonságot  minden évben ültetek. :)

Előzmény: Törölt nick (11226)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11234

Bizony!

Láttam néhány filmet a Spanyol zöldségtermesztésről, de magyarról is.  Se természetes napsugárzás, se föld, se semmi, csak mindenféle "tápanyaggal és egyéb, gondolom hormon, kármegelőző szerekkel adagolt víz.. ööö.. pardon! folyadék.

Azóta, hogy láttam, nem szívesen eszem meg a bóti zöldséget, csak ha muszály. Ez kapható a nagy áruház láncokban, meg a kisebb kereskedésekben is. Én imádom a paradicsomot, de télen inkább a nyáron eltett napfényen érlelt minimális vegyszert tartalmazó  saját üvegeset iszom a savanyú, vegyszerezett bolti helyett.

Zöldpaprikát és paradicsomot igénylő ételbe pedig lecsót teszek.

Sajnos ez a fajta zöldségtermesztési "kultúra" kilépett a nagyüzemi keretek közül és elkezdett hódítani a kiskert tulajok között is. Nem jó irány. Nem természetes.

 

Előzmény: gergerg (11229)
lizy72 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11233

Köszönöööööm :)

Előzmény: gergerg (11228)
Lacika71 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11232

Hopsz ecgy-két nagy pofon a helyesírásnak,bocsánat.

Előzmény: Lacika71 (11231)
Lacika71 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11231

Szerintem meg ha jó tápanyaggal van tartva a paradicsom,még jobb is lehet,mint hagyományos földben. A hagyományos földben lévő anyagokat kell hozzáadni ellenőrzött keretek között,tehát ugyan azt kell kapnia. Csak itt te tudod beállítani a megfelelő összetételt,nem ördögtől való ez. Az más téma,hogy álltalában nagy hozamú hibrid fajtákat tartanak ilyenben és a fajtálya miatt iztelen,ráadásul a legtöbbször túl is vannak tápozva. Tegnap olvastam egy tanulmány és egy összehasonlító táblázatban írták,hogy 25(!) szörös hozamot lehet elérni ugyan akkora területen! Tehát nem meglepő,hogy az ipari termesztők ijenre álltak rá. De lehet ezt jól is csinálni,nagyon is jó eredményekkel! És ez,ha magának csinálja az ember garantáltan vegyszermentesebb lehet mint földben,mert ebben az van amit beletettél!

Előzmény: gergerg (11223)
Lunni Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11230

hát hallod az legyen a legkárosabb hobbi hogy pár 100 ft-os magokból összevásárolunk vagy 10-20 csomaggal :)

 

néha 35 ft a virágmag, én akkor szoktam teljesen megvadulni :))

Előzmény: lizy72 (11224)
gergerg Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11229

Szerintem sok városi vásárló megdöbbenne ha látna egy olyan videót hogy amit megeszik, azt hogy kellene előállítani, és hogy hogy történik ez a valóságban. Mikor hallom a tv-ben hogy hányszor kéne egy nap zöldséget vagy gyümölcsöt enni.... na ja, csak nem olyat.

Előzmény: Törölt nick (11227)
gergerg Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11228

Szia!

 

 Ma címeztem meg a te borítékodat is, szerda csütörtök körül meg is kapod.

Előzmény: lizy72 (11225)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11227

Mé' nincs "Like" gomb!?

Ha nincs, akkor csinálok. :)

 

Előzmény: gergerg (11223)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11226

A Black Prince teljesen más, mint az OSU BLUE és társai. Az és a többi "fekete" paradicsom nem lesz ilyen színű a levél ritkítással sem.

Előzmény: lizy72 (11225)
lizy72 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11225

 

Kösszi a jótanácsokat :)

Tavaly  black princem volt csak, és ezek szerint a levleket nem ritkítottam meg elégé.

 

 

Előzmény: osublue (11214)
lizy72 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11224

Most nekem is nagy erőfeszítés kell, hogy ne szálljak el a magvásárlásban :)

 

 

Előzmény: Lunni (11213)
gergerg Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11223

Paradicsomot föld nélkül is lehet termeszteni, csak én azt már nem enném meg. :-)

10l föld, tápoldatozás nélkül is elég a paradicsomnak. Ezeket szerintem mindenki tudja.

Valaki, talán pont te tett ide be egy riportot egy úriemberrel, aki valami pár literes földben termesztett paradicsomokat. A riport közbe felsorolta a coco cola receptjében szereplő vegyianyagok háromszorosát amit adott nekik. Na igen, így üveggolyók közt is megterem, csak abból már én nem kérek. Pont ahogy a gyapotosból sem.

Előzmény: Törölt nick (11221)
il1321 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 11222

Nekem is volt 8-10 literes vödörben sikeresen. Nagyobban termeszteni lehet, de felesleges, ha megkap mindent (víz, tápanyag), amire szüksége van)

Zsákos termesztés esetén, amikor nem teszik edénybe a földet, hanem a talajra vízszintesen letett zsákok fölső részén kereszt alakú bevágásba ültetik a növényt, raar is 10 literes zsákot alkalmaznak.

Előzmény: Törölt nick (11219)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.11 0 0 11221

Nem termesztettem 5 literes cserépben paradicsomot, ez a kép:

 

 

Csak azoknak szól akik kételkedtek a 10-12 literes vödrös pari termesztésem

eredményeiről.De szerintem ezt mostmár nagyon túltárgyaltuk.

 

Előzmény: Lacika71 (11220)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!