Keresés

Részletes keresés

Tempó Vasutas! Creative Commons License 2007.11.27 0 0 92087
A fene se gondolta volna, hogy a múltkori Gara-Pajkost különösebb erőlködés nélkül überelni fogod.:)))
Előzmény: Törölt nick (92086)
Creative Commons License 2007.11.27 0 0 92085
Igaz, mégis vannak, akik utólag sem okosak. Például az a bizonyos 15%....:-)))
Előzmény: MZ/Y (92084)
MZ/Y Creative Commons License 2007.11.27 0 0 92084
Utólag könnyű okosnak lenni.

:o)
Előzmény: Té (92083)
Creative Commons License 2007.11.27 0 0 92083
Asszongya Szima:

"...játékunk attraktivitása csökkent, unalmassá váltak a meccseink, még olyankor is, amikor esetleg fölényesen győztünk, mondjuk a Tatabánya ellen."

És ezt írtam én, ezelőtt jó két hónappal:

"Én nem a hullámvölgy miatt küldeném el Beraneket, a nyertes meccseinken is kilátástalan a játékunk."
champion Creative Commons License 2007.11.27 0 0 92082
Meg nem erősített hír szerint lemondják, mert az előadásra felkért Bicskei Bertalan az FA vezetőivel kell találkozzon Londonban még az este, s FIFA meg az UEFA inkább belement a halasztásba. Időközben Tarsoly Casba közleményt adott ki: Jakl Antal január 1-től Porto-é.
Előzmény: Törölt nick (92081)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.27 0 0 92081
Ma este sajttal lesz az Orszaghazban, amelyen akkora hordereju bejelentes varhato, hogy Platini tartja a mikrofont az mlsz nagysagai elott...szo esik a kozos rendezesrol is, miszerint hazank egyidoben kivanja megrendezni a soron kovetkezo olimpiat es focivb-t...

A angol Szovetsegben heves vitak folynak az uj kapitany szemelyerol...az Alsohazban Szentes-, es Supkafrakciok lobbiznak...
Előzmény: champion (92079)
P e t i Creative Commons License 2007.11.27 0 0 92080
A honlap szerint biztos,hogy nem lesz nálunk edző Szentes,Szivics,Selymes,Bölöni.
Akkor jöhet Pintér Attila:))
champion Creative Commons License 2007.11.27 0 0 92079
...várom az MLSZ elnökének bejelentését: olyan jól haladnak a győri stadion építési munkálatai, hogy a zavarba került Dél-Afrika helyett készek vagyunk megrendezni a VB-t a győri, a fehérvári, a kecskeméti, az akasztói, és az Oláh Gábor utcai arénákban...

Szentes és Supka is meglepetésként érkezett a kispadra, itt váltak neves figurákká.
Előzmény: Törölt nick (92078)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.27 0 0 92078
Jelen esetben a "siker" szo nem a megfelelo...a magyar valogatott dellafrikai szereplese szakmai minimum...
Előzmény: champion (92077)
champion Creative Commons License 2007.11.27 0 0 92077
...sima eredmények: a pro licence tanfolyam elméleti anyagának a gyakorlatba történő átültetése a sok siker záloga...
Előzmény: Törölt nick (92076)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.27 0 0 92076
:))
Nem gyozi kapkodi a fejet az ember ennyi siker lattan...;DDD
Előzmény: champion (92075)
champion Creative Commons License 2007.11.27 0 0 92075
:)dehogynem! A rengeteg pro licence-es juttatta be a korosztályos válogatottjainkat minden torna döntőjébe, a klubcsapatainkat UEFA-körbe, s nyerették meg velük a téli pénzdíjas nagypályás és teremtornákat!:))
Előzmény: Törölt nick (92073)
P e t i Creative Commons License 2007.11.27 0 0 92074
- Sokak szerint biztosra vehető Szentes Lázár visszatérése. Közelítsük meg akkor az edzőkérdést így: várható meglepetés az új szakvezető kijelölésekor?

- A szakmai stábban szerintem sokak számára akad majd meglepetés.


Sose a tuti befutó lett az edző az utobbi években.
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.27 0 0 92073
A pro licensz mar nem is eleg neked...??...;DDD
Előzmény: champion (92064)
Böőrke Creative Commons License 2007.11.27 0 0 92072

Szerintem---Selymes--Herceg--Mező.Trió lesz

sonyson Creative Commons License 2007.11.27 0 0 92071
Szerb, magyarul isbeszélőés papírja is van és edzősködöttmár Mo.-n? Akkor Kuntics!!!
Lothar Creative Commons License 2007.11.26 0 0 92070
szentes szivics bölöni triót ír a nemzetisport. érdekes. 2 db másodosztályú edzö és 1 nagy szaktekintély. én mindenképpen az utóbbinak örülnék a legjobban. a másik kettö valószinüleg nem ott edzösködne ahol mosta, ha korábban olyan sikeresek lettek volna.
Böőrke Creative Commons License 2007.11.26 0 0 92069
Az nem biztos.Ez az idény már ugyis véget ér .A 3 meccset Levezeti HB-KE -MJ  utánna Jan 5 szabadság. majd utánna jön edző..   
Előzmény: P e t i (92068)
P e t i Creative Commons License 2007.11.26 0 0 92068
Csütörtökön lesz új edző.
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 92067
Off:
Csak ha fel akarjátok magatokat idegesíteni....
Debrecen- Újpest (2001!)
http://www.youtube.com/watch?v=wq-hC3szVDg
champion Creative Commons License 2007.11.26 0 0 92066
...s tartalmazza is a mai közlemény, ma nem döntenek az új coach-ról...
champion Creative Commons License 2007.11.26 0 0 92065

...szóval:

1. A foci egy komoly szakmán alapuló, tömegszórakozató, stratégia játékelvek szerint működő viadalsorozat.

2. Magyarországon ezen elemek közül a szakmáról esik a legkevesebb szó a nyilvános térben. Az öltözők és pályák zárt világában elhangzó szakmai tartalom minősítéséről nehéz elmélkedni, mert

- nem vagyuunk ott, nem halljuk az elhangzottakat

- a nemzetközi versengések eredményei, vagy a hazai meccsek nézőszáma alapján meg netán az is az eszünkbe juthat, hogy a zárt világban se szakmázzák agyon magukat az urak.

 

Hajrá Loki! Bajnokcsapat!

champion Creative Commons License 2007.11.26 0 0 92064

...s őszintén szólva a sokrétű tisztázni- és tennivaló miatt engem meglepni, ha ma előkapnák az új embert. Szvsz sok elemet kellene megtárgyalni több jelölttel, s akár szakmai anyagot, amolyan pályázatszerűt kérni tőlük, hogyan képzelik, s az elképzelések ismeretében dönteni...

...a bedobott nevek szvsz zsurnaliszta ötletek; Szentes Lázár hogy vélekszik vajon az előző ügyekről?; Szivics? - ki tudja, hogy miként edz, miként taktikázik? mert jobb ma a Kecskemét mint a Lórántháza? - Herczeg András? - szakmai credo-ja?

 

Egyáltalán: nem furcsa, hogy a magyar mezőny padra ülő szakemberei a legritkább esetben (vagy még akkor se) árulják el, hogy milyen stratégia alapján látnak munkához (lehet, hogy nem is kérdezi tőlük egy szerkesztőség se?)?

 

Ez a cseh ember is nyomott itt valamennyi időt, de pl sohase kellett mélyen elemeznie, hogy mire lehet jutni az ország legjobbnak minősített klubkeretével; mit néz ki a magyar ifi-mezőnyből; milyen képzési megoldásokkal lehetnek jobbak a magyar játékosok és csapatok; milyen, a nemzetközi porondon eredményesnek bizonyult képzési, taktikai megoldásokat lenne érdemes nálunk is bevezetni, etc.

champion Creative Commons License 2007.11.26 0 0 92063

Jó napot!

 

...s hogy mi lenne az új coach szakmai programja?

 

- koordinálni a rengeteg játékos fejlesztését és taktikai képzését: a Létával együtt vagy 40-45, elvileg felnőtt meccsre alkalmas emberről van szó (különös tekintettel a ballábas védő és támadó, a rakkoló fedezet posztjára)

- tisztázni a tulajjal a játékospiaci pozinkat; pl ha nevelő és áruba bocsátó egyesület vagyunk, akkor nagyobb merítéssel kell keresni és nevelni a posztokra, ne járjunk úgy, mint Máté után Bíróval és Szűcs-csel, akikre láthatólag nem lehet rábízni a védelem irányítását

- megújítani a kapusképzés programját: ötösön belülről kapkodunk be gólokat, bármelyik palival...

- megújítani a csatárképzés porgramját és a csapatba építésük rendszerét: Bajzát óta talán Szilágyi rúg imitt-amott gólt, de még nem derült ki, hogy mire képes igazán.

 

Én abból indulok ki, hogy van elég tehetségünk, sőt, növekvő számban és javuló minőségben bukkannak fel.

Anno Bodonyi és Rácz Péter ifiválogatottként voltak évekig a példák. (Guriga hazatért, őt korán vitték a DMTE-ből.) Ulveczky, Vancsa, Magyar Zsolti, Sándor Csaba, Dúró, Till, Plókai sem voltak rossz eresztés, ők már többen jelentkeztek, mint Bodonyiék. Kisvártatva Dombi, Sándor, Madar, Szatmári, Nagy Csaba, majd Bernáth, Bodnár, Böőr, Bajzát, Tisza, Tőzsér, Balogh, Máté, Dzsudzsák - még többen,  újabb és jobb minőségű szinten. Az a feladvány, hogy ez folytatódjék.

Kapus, belső védő, ballábas, rakkolós középfedezet és csatár - ezeknek a posztoknak a két év alatti feltöltése biztosíthatja, hogy nem esünk vissza a mai szintről.

E szempontból rossz előjel, hogy az előző bajnokság legeredményesebb csatárát rendre balbekkben kell játszatnunk, nehogy kifogjon rajtunk egy komolyabbnak látszó jobbtámadó az ellenfél részéről - ez már a visszaesés jele.

 

Balogh, Bernáth, Mészáros, Komlósi, Leandro, Vukmir, Czvitkovics, Kiss Z. és a két csokicsatár azok, akik elviszik kb  2009-ig ezt a garnitúrát. Addigra kéne produkálni valamit a fenti ügyekben. Üdvözöljük az új coach-ot!

 

Hajrá Loki! Bajnokcsapat!

 

 

 

muzsikás Creative Commons License 2007.11.26 0 0 92062

A Kaposvárott még alapembernek számító Zsolnai Róbert Debrecenben már nem kapott túl sok lehetőséget. A bajnokcsapatnál hihetetlenül erős a konkurencia csatárposzton, nem is meglepő, hogy a támadó úgy döntött, másutt folytatja pályafutását.
A Honvédot választotta, ahol azonban szintén nem lesz egyszerű beverekednie magát a kezdőcsapatba.

- Miért döntött úgy, hogy elhagyja a Debrecent?
- Nagyon kevés lehetőséget kaptam, igazság szerint Miroslav Berának vezetőedző nem számított rám. Amikor megegyeztem a Honvéddal, még úgy volt, hogy ő marad az edző, nem tudtam, hogy le akar mondani. Így viszont legalább összeköltözhetek a barátnőmmel, aki Budapesten él, természetesen ő örül is ennek.
- Gondolja, hogy a kispesti együttesben több lehetőséghez jut majd?
- Legalábbis nagyon remélem... Tudom, hogy itt is komoly vetélytársaim lesznek majd, de mindent megteszek érte, hogy számítsanak rám.
- Lesznek-e ismerős arcok a Honvédnál?
- Persze, több is... Supka Attilával dolgoztam már együtt, Tóth Balázzsal csapattársak voltunk Kaposvárott, és Berdó Csabát is régről ismerem. Palásthy Norbert pedig egyenesen az osztálytársam volt…
- Most pedig konkurens lesz...
- Igen, a pályán. Aztán a pályán kívül ugyanúgy barátok leszünk, legalábbis én hiszem, hogy így lesz.
- Bajnokesélyestől igazolt bajnokesélyeshez. Ön szerint melyik csapat nyeri végül az aranyat?
- Mindkét csapat nagyon erős, majd a végén kiderül... Azért mostmár remélem, hogy a Honvéd!
Louis77_UVB Creative Commons License 2007.11.25 0 0 92061

Zolcsi!

 

Ezzel nem vitatkozom! Sajnos az utóbbi két évben talán erre az összecsapásra lehet esetleg ezt a jelzőt ráakasztani!

 

Viszont ez a két koreó akkor is látható lett volna pénteken, ha a Paks ellen játszunk. Főként erre szerettem volna reagálni!

Előzmény: ZOLCSI (92058)
skiss Creative Commons License 2007.11.25 0 0 92060

Cikk Tornyival :

 

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=74726&fejezet=0

 

hát nem is tudom. Sztem jó edző, de ennyi zűrrel ............

Vpp88 Creative Commons License 2007.11.25 0 0 92059
Most nem azért mondom, de a szurkolók és a klub nem egy és ugyanaz. Gondolom a szurkolóknak is, most, hogy nincs Fradi, az ellenünk játszott meccs a legfontosabb, de azért ez mégsem derbi.
Előzmény: ZOLCSI (92058)
ZOLCSI Creative Commons License 2007.11.25 0 0 92058

Laller,

És ugye a kovács Zoli tiszteletére csináltatok 500 forintos jegyeket, és nyomtatok 1 Ft-os jegyeket boldognak boldogtalannak.

És ugye az is az 5 éves évfordulót ünneplő csoportnak köszönhető, hogy a hivatalos honlapotokon a klubelnöktől a játékosokig az év meccsének neveztétek a derbyt.

.

Előzmény: Louis77_UVB (92047)
Lothar Creative Commons License 2007.11.25 0 0 92057
sztem ott inkább faggyasnak szilágyinak meg rudolfnak kéne fejlödnie nem pedig 1 brazilnak. olyan brazilnak van értelme aki lö 15-20 gólt az NB1-ben. nehogy már mi neveljünk brazil fiatalokat.
Előzmény: P e t i (92056)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!