Keresés

Részletes keresés

Leszi51 Creative Commons License 2024.03.01 0 0 260143

"Ilyen ez a krónikus dolog.."

Ez nagyon jó! 

Az elődök meg rugdossák a gólokat más csapatokban.

Ilyen ez a csapatépítés:(

Előzmény: losik (260142)
losik Creative Commons License 2024.03.01 -2 0 260142

Éppen edzőtáborban volt mindenki, ő is oda ment, lehet nem is volt orvosi...

Vagy akkor pont jó volt. Ilyen ez a krónikus dolog..

Előzmény: Mapé (260141)
Mapé Creative Commons License 2024.03.01 0 1 260141

Ez a kérdés, hogy ment át az orvosin?

Előzmény: Leszi51 (260139)
rush01 Creative Commons License 2024.03.01 0 0 260140

Lehet csatár után nézni.

Leszi51 Creative Commons License 2024.03.01 0 1 260139

Jó igazolás. Orvosi vizsgálat nincs?

Off

Tudom minden fa..a!

On

Előzmény: Mapé (260137)
losik Creative Commons License 2024.03.01 -1 0 260138

Pedig Bárányt néha pihentetni kellene, mert ha ő is kidől hetekre, akkor leszünk bajba.

Holnap lehetne adni egy 60 percet Batainak, vagy esetleg Szécsi lesz a csatár. Szép kilátások.

Előzmény: Mapé (260137)
Mapé Creative Commons License 2024.03.01 0 1 260137

A DVSC vezetőedzője arra is kitért, hogy Jorgo Pellumbi még a Fehérvár elleni bajnokin sérült meg, a Puskás Akadémia ellen nem is volt a pályán, és azt hitték, már minden rendben van. Azonban a játékos már a 10. percben ismét a lábához kapott, és ne is tudta folytatni a meccset. – 

 

Korábban kisebb fájdalmat érzett a combizmában, aztán két napot pihent is. Úgy gondoltuk, hogy ismét terhelhető, de megint érzett valamit, és ezért kellett korán lecserélni. Nem tudom mi lehet, nem vagyok orvos, megvárjuk a pontos diagnózist, és majd meglátjuk, mikor térhet vissza a pályára

 – mondta Szrdjan Blagojevics, aki a Haonnak Thor Úlfarsson állapotáról is beszélt. 

 

Az izlandi légióst valószínűleg a szezon végéig nélkülöznünk kell, ugyanis az egyik múltbeli, krónikus sérülése kiújult. A térdében ínhüvelygyulladás van, és valószínűleg műteni is kell

 – ecsetelte.

 

 

haon

losik Creative Commons License 2024.02.29 -1 1 260136

Nem úgy volt, direkt figyeltem.

Külön volt "pénzfeldobás", hogy melyik kapura menjen, azt a Fradi nyerte.

(Itt éreztem, hogy el is dőlt..)

Aztán újra feldobta a korongot. Azt nem láttam biztosra, hogy ezt ki nyerte, nem volt egyértelmű, így nem tudom ki választott, de szerintem ezt is ők nyerhették.

A lövősorrend mindig akkor jó, ha nyerünk és akkor, rossz ha nem. 

Általában az első és az utolsó szokott lenni a legjobb lövő. Most ezen osztozott Bódi és Balázs 

Előzmény: Laci-papi (260129)
OnlyLoki Creative Commons License 2024.02.29 0 1 260135

Egyetértek, ezért is nehéz pálcát törni Blagojevic felett! És bizony, az Alashkert ellen is ez látszott, a bátortalanság. 

Előzmény: am83 (260132)
OnlyLoki Creative Commons License 2024.02.29 0 1 260134

Ezt a meccset nem szabadott volna elengedni a 11-esekig, játékban kellett volna legyűrni őket.

Előzmény: Laci-papi (260129)
pippolinó Creative Commons License 2024.02.29 0 0 260133

Jó meglátások.

Előzmény: am83 (260132)
am83 Creative Commons License 2024.02.29 -2 4 260132

Nem rossz a Blagoljevic-féle séma, ad egy alapjátékot a csapatnak, így van lehetőség meccsről-meccsre variálni a játékosokat, mert mindenki ismeri a rendszert. Emiatt az egyének kevésbé nélkülözhetetlenek, jobban helyettesíthetőek, viszont ezáltal a karakter eléggé eljelentéktelenedik. Nemzetközi szinten is efelé megy a foci, egyáltalán a sport egésze: megpróbálnak kiiktatni minden lehetséges kockázatot. Én szeretem a pengés megoldásokat, a pálya bizonyos területein biztosan több teret engednék az egyéni képességeknek.

 

Amit ki szeretnék emelni, hogy ez a mára megtanult játékstílus hosszú távon hozza a kiszámíthatóságot és az eredményeket, így jól alkalmazható egy bajnoki rendszerben. A kupa viszont egészen más "állatfaj", ott olykor opportunistának, bevállalósnak kell lenned, ez szerintem gyenge pontja a szerbnek, és tegnap pont ez a részlet hiányzott a Fradi ellen.

 

Szóval értem azt az irányt, amit meg akarnak valósítani, hogy minél kevésbé függjünk 1-1 játékos formájától / egészségi állapotától, és biztosítsunk egy folyamatosságot a klub számára, viszont adott pillanatokban rugalmasabbnak kellene lennünk ahhoz, hogy valami nagyot villantsunk. 

Előzmény: pippolinó (260130)
pippolinó Creative Commons License 2024.02.29 -2 2 260130

Nálad nagyon beégett aez a Blago takarodj téma.Igaz  hogy ő kapta a kegjobb külföldi edző díjat.Meghonosított egy modern focit, nem a felívelgetések mennek.Azva Bognár, akit én is kddvelek mint edzőt, minket dícsér a legjobban,mint akik nó játékot játszunk.A Paksot meg most is megvertük mellesleg.Nálam is beakad néha egy-egy téma, de próbálok változtatni.

Előzmény: kolera4 (260121)
Laci-papi Creative Commons License 2024.02.29 -2 3 260129

A büntető párbajról:

 

Gondolom azért rúgtuk a büntetőket a vendég tábor előtt, mert ők választhattak kaput.

Ha ez így van akkor mi dönthettük el hogy elsőként rúgunk - állandó nyomást gyakorolva a másikra - vagy másodikként próbáljuk mindig utol érni őket (mint tegnap) kockáztatva azt, ha mi hibázunk és ők nem a különbség kettő lesz és még nagyobb a nyomás a másodikként lövő csapaton. (lásd: tegnap)

Tehát én elsőként rúgnék és a legbiztosabb lövőket tenném előre, hogy a nyomást fent tartsam illetve fokozzam.

A második szempontom a rutinosabbak lőjenek előbb ezzel belül az elkötelezettebbek.(debreceniek).

Az én sorrendem Dzsudzsák, Bódi, Ferenczi, Dreskovics és Lagator lett volna.

Csak végső esetben (7. , 8. ) rúgattam volna a jelenleg még kiegészítő embernek számító játékossal büntetőt.

Egy alig itt lévő, nagyon bizonyítani akaró játékosban nagy a hibalehetőség. Ha berúgja jól van, ha kihagyja bűnbak.

Nem értem, hogy a kapitány miért állt a sor végére, ahol az sem biztos, hogy sorra kerül. Illetve dehogynem értem: úgy gondolta a 10. büntető dönt és övé a teljes dicsőség. (nem jött be. sorra sem került.)

Tudtuk, hogy bár jó kapusunk van, de nem 11-es ölő. (Csak a z ellenfél hibázásában bízhattunk....) pláne ezért is kellett volna az ellenfelet gólkényszerben tartani és nem a mi kapusunkat védés kényszerben.) Hát ezt nagyon elrontottuk.

 

A Fradi tartalékosságával nem értek egyet. Csak Varga Barna hiányzott (már akinek) a többi mind pályára lépett. A kapuban nem voltak gyengébbek mintha Dibusz védett volna. Mellesleg Varga a bajnoki meccseik egy részéről is hiányzott és nem mondták magukat tartalékosnak.

pippolinó Creative Commons License 2024.02.29 0 0 260128

Egyetértek veledvis és Frizuravarju kollégával is.

Előzmény: losik (260120)
Laci-papi Creative Commons License 2024.02.29 0 1 260127

Tragédiát én se érzek,ezt a keretet az 5.-6. helyen Bandi bá is bevinné...csak akkor minek ide a Blagojevic?

 

..mert Herczeg Bandi már nem vállal ilyen szintű idegi és szívet terhelő feladatot. Ezt ő maga jelentette ki.

Előzmény: kolera4 (260121)
vöröscsillagtszelnök Creative Commons License 2024.02.29 -1 0 260126

 Gratulálok hozzá... :D

Előzmény: am83 (260116)
Frizuravarjú Creative Commons License 2024.02.29 0 2 260125

"Ez egy jóval erősebb keret,mint akár a nyári vagy tavalyi"

 

Mármint ez a mostani, a téltől kezdve? Lehet, bár már kettő sérült (és igazából Thorról fogalmunk nincs, erősítés-e), egy fiatal az nb2-ből, meg az egy szem Szuho, akinek amúgy Dzsudzsáknál vagy Loncarnál kellene _jóval_ erősebbnek lennie, hogy ezt a fentit elmondhassuk. Ja, és minusz egy Kusnyír éppen. És még egy Babunskival még mindig kevesebbek vagyunk.

Az ősziről meg pláne nehéz azt gondolni, hogy erősödtünk tavalyhoz képest.

 

 

"Mennyiben látod az egészben Blagojevic felellőségét? Valami indok mindig van a mentegetésére :) ( nem jött össze,ilyen a szezon,van ilyen stb)

 

 

 

Nagyjából minden itthoni sorsdöntő meccset elbukunk vele és valamit esetleg rosszul is csinál..?"

 

Mármint miben kellene a felelősségét látnom? Hogy kb ott tartunk mint tavaly? Én eleve nem látok különösebb gondot, ezért nem értek egyet azzal, hogy folyamatosan felelőst keresel, mert ugyan minek a felelősét? De ezt az előző hsz-emben kifejtettem.

 

Én három hazai kulcsmeccsről tudok amit elbuktunk, a Rapid elleni, a tavalyi Csút elleni kupa meg a mostani Fradi elleni kupa. A Rapid elleni, hát csúnya volt, ott elvitt minket a hév tényleg a stábbal együtt, de a két kupa, hát... Pechesen alakult. 

 

Szerintem ennyi, több kulcsmeccs nem volt, tavaly a dobogót elértük, azaz bajnoki kulcsmeccsek ezek szerint vagy megvoltak, vagy nem voltak kulcsmeccsek, idén a Paksot, Vidit, Csútot vertük itthon, Fradi elleni bukta ugyan, de nem voltunk ott sem rosszak, és nem hiszem hogy amiatt bukjuk a bajnokságot.:)

 

Előzmény: kolera4 (260121)
losik Creative Commons License 2024.02.29 -1 0 260124

A tavalyi év most csoda volt, vagy nem?

Előzmény: kolera4 (260122)
losik Creative Commons License 2024.02.29 -1 0 260123

KOmolyan nem értelek mit kellene Somával csinálni. Azért kap elég lehetőséget, többször volt kezdő, de minden meccsen játszik kb egy fél órát minimum. Mutatott valamit? Vagy mivel építi le Blago?

Előzmény: kolera4 (260121)
kolera4 Creative Commons License 2024.02.29 -1 0 260122

Észrevetted nálunk ilyen csoda soha nincs,csak a kifogásaink,kevesebb a pénzünk ,nem várható el jobb stb

Előzmény: Frizuravarjú (260118)
kolera4 Creative Commons License 2024.02.29 -1 0 260121

Rendben. Igazolás kérdésben nem értünk egyet.  :)

Ez egy jóval erősebb keret,mint akár a nyári vagy tavalyi. 

Az egy másik kérdés,hogy ezen igazolásokból mit hoz(ott) ki a Mester....képes volt a Horváth K-t,a Mancet de nagyjából bárkit leépíteni. 

Szerinted véletlen ezek máshol "muzsikálnak"...Szuhot is kezdi szépen leépíteni,nem a padra jött az a srác és a képességei se oda helyezik.

 

Úgy elég nehéz értelmeznem a dolgait,hogy a jól játszó Ojedirant kiszedi a kezdőből,a szarul játszó Szécsi meg kezdő,a stabil Dreskovicot is kiszedi egy meccsre,aztán vissza. Kocsist most erőlteti,a Vajdát aki gólokat is rúgott pihenteti. Batainak 6 percet ad. Jó pár meccsen a cseréit nem értjük...

Mintha zavarna lenne a mesternél...

 

Mennyiben látod az egészben Blagojevic felellőségét? Valami indok mindig van a mentegetésére :) ( nem jött össze,ilyen a szezon,van ilyen stb)

 

Nagyjából minden itthoni sorsdöntő meccset elbukunk vele és valamit esetleg rosszul is csinál..?

Az már nem lehet csak véletlen,hogy amikor kimegy 10ezer ember a meccsre a  vége mindig vereség.

Még a szánalmasan gyenge Újpesten ellen is sikerült ez a bravúr neki. 

Mennyire érzed a keretnél hibásnak?

Senki nem beszél róla,Ő kérte és ( nem a sportigazgató) csökkentette le nyáron 4 fővel a keretlétszámát, mert neki ennyi elég. 

Láthatóan nem jött ez össze.

Az meg egyenesen felháborít ő tegnap is jó meccset látott,nagyjából elmondta nincs semmi baj. Semmi önkritika,semmi arról,hogy bocs esetleg hibáztam vagy lehet rosszul mértem fel a keretet vagy játszhattunk volna mást.

 

Itt minden sajtótájékoztató úgy telik el,hogy "minden rendben" koncetrálunk a következő feladatra. Csak az a baj a feladatokat elbukja..

 

Tragédiát én se érzek,ezt a keretet az 5.-6. helyen Bandi bá is bevinné...csak akkor minek ide a Blagojevic?

Előzmény: Frizuravarjú (260117)
losik Creative Commons License 2024.02.29 -3 2 260120

Azért is leírom, hogy én hogy láttam tegnap. 

Az első félidő rendben volt. Jobban pörögtünk mint ők, mindkét csapat letámadott, de amíg mi gyakran kihoztuk a labdát, ők inkább előrerugdalták a semmibe. Nem voltak nagy helyzetek, de mi domináltuk a meccset, voltak lehetőségek, jó helyen szerzett labdák, lövések. Szécsinek a jobb szélről három -négy olyan centerezési lehetősége volt, amiből 1-2 gólpasszt ki kellett volna osztania. Egyszer sem sikerült jó megoldást alkalmazni. Volt pedig olyan, hogy Bárány két lépéssel a védője előtt volt, csak be kellett volna neki tenni a labdát.

A Fradinak nem igazán volt lehetősége, az első igazi lövésük a 11-es előtti lövés volt, akkor kellett védenie Megyerinek, de utólag ez sem számít védésnek. A 11-esnél senki nem reklamált, igazából az ilyet nem kellene lefújni. (A másik oldalit sem). De az a gól nem volt benne a félidőben, azzal utána jött is a szünet.

Nem tudni mi  lett volna, ha nincs egyből a kiállítás a második elején. Ha lehetne választani, akkor ne adjon nekik tizenegyest és ne legyen kiállítás, és folytatódhatott volna tovább az első félidei játékkép. Ott több esélyünk lett volna. A Fradi visszaállt, nem volt területünk, anélkül meg nem igazán tudunk mit csinálni. A pontrúgások nem voltak annyira rosszak, vagy kétszer háromszor is fejelhettünk a hosszú oldalon, de nem lett belőle veszély. Amikor kiegyenlítettünk, akkor nyilván visszább álltunk, mert már nem lehet kockáztatni. HA elmennek és rúgnak egy gólt, akkor vége. Azzal együtt Soma egy védekező játékos helyett jött, bár szerintem nem Loncarnak, hanem Ojedirannak kellett volna jönni vele. Valahogy be kellett volna rúgni egy lehetőséget, de ez most ilyen időszak. A 11-eseknél meg már előtte számoltam, hogy Bódi, Janika, Soma és Dzsudzsi tuti (100%, hogy ő lett volna az utolsó), de ki legyen az ötödik. Hát nem Kocsisnak kellett volna. De rajtuk kívül csak védekező játékosok voltak, meg Batai, aki be sem ment a kezdőkörbe.. Persze védett labda nélkül amúgy sem nyerhettünk volna, Megyerinek kétszer lett volna esélye hárítani, kétszer találta el az irányt, de persze nem az ő sara ez már ilyenkor. 

 

Amúgy amiről még senki nem beszélt az a mi 11-esünk. Mindenki beszél itt Balázs egójáról, de az, hogy egy ilyen szituban odaadja a lehetőséget Báránynak, hogy megtörjön a jég, azt én nagyon pozitívnak értékelem. Persze vannak olyanok, akik szerint nem mert odaállni, mert a párbajban sem rúgott. Persze nem kell velük foglalkozni. Ő lett volna az utolsó. 

De ez, hogy 0-1 nél a 80. percben önbizalmat növelünk az meglepő. Be is jött meg nem is. Gól lett, de azért a tizi kimaradt. De én azt mondom Respect Balázsnak. Néha egy szabadrúgást is átadhatna másnak...

 

Szombaton nagyon fájdalmas meccs lesz. Nekik is meg nekünk is szurkolóknak. Menni kell a minél jobb helyezésért, ahhoz meg nyerni kell. De sokan fáradtak lesznek, lelkileg meg főleg. Valahogy be kell húzni. Jó játékot ne várjon senki. Gyötörjünk be egy gólt valahogy és legyen 1-0.  

Mapé Creative Commons License 2024.02.29 0 0 260119
Frizuravarjú Creative Commons License 2024.02.29 0 0 260118

Igen, Pakson csoda van. Tavaly Kecskeméten volt, korábban Kisvárdán, így tovább, vannak ilyen szezonok. 

Előzmény: kolera4 (260114)
Frizuravarjú Creative Commons License 2024.02.29 0 1 260117

"Arról elmélkedtünk 2-3 minőségi ember és reális cél lehet a verseny az 2.3. helyért. Aztán majd beérünk valahova,de ott leszünk versenyben!

 

Beszéltünk arról elég sok csapat magához képest gyengült,mikor a tabella elejéről beszéltünk, a Puskást gondoltuk max vetélytársnak,talán a Vidit.

 

Jött az erősítés nyáron,majd még egy komolyabb erősítés most télen.

 

Február vége és kiszálltunk mindenből,most arról elmélkedünk 4. vagy 5. hely. Akkor szerinted jó az út?"

 

Igen, erről beszéltünk. Na de mint kiderült, nem jött 2-3 minőségi ember, egy darab Domigues lett, aki befért a csapatba, miközben már önmagában Babunski távozása nagyobb érvágás volt, de nyilván Mance, Kevin, akár Sós lelépése is minimum a ketetmélységet gyengítette. Nyilván ezek között voltak szakmai tévedések, neg anyagi szempontú döntések is, nyilván nem is mondom hogy minden hibátlanul zajlik, de az semmiképpen sem igaz, hogy erősödtünk 2-3 játékossal. Mindemellett egy kicsit balszerencsés őszi szezonunk volt (MTK, Diósgyőr, Újpest, stb meccsek), de sokszor, sok elemző műsorban elmondták, várható pontok tekintetében másodiknak kellett volna lennünk, a Fradi mögött. Szóval voltak gondok, összejött sok minden, de semmi tragikus nem volt.

 

 

A téli erősítések közül Thor és most már Pellumbi is sérült, Kocsis projekt, Szuho alulteljesít. Ebből ez utóbbi lehet szakmai hiba.  De most februárban volt pár értékmérő meccsünk, kétszer a Fradi, a Csút, a Vidi, és nem vagyunk játék szintjén lemaradva az élmezőnytől (mármint ok, az FTC erősebb, de nem egy Dózsa szintet toltunk egyszer sem, hanem olyat, ami egy dobogót célzó csapattól illik. Tegnap egyébként a kiállítás utáni esetleges szakmai hibákra van kihegyezve minden (nem biztos hogy nagyon voltak, elég kényszerpályán voltunk, lásd ivánbandi), de nekem az első félidei játékunk ismét kifejezetten biztató volt.) A Diók ellen meg megint nyomtunk egy olyat, hogy félidőben már több góllal kellett volna vezetnünk, aztán meg futhattunk az eredmény után. Szokásos idei balfaszkodás.

 

Szóval röviden, tömören: én nem látok semmi olyasféle drasztikus visszaesést tavalyhoz képest, amit állítasz (mondom, pontszámban még előrébb is vagyunk). A várt erősödést sem, valóban, de ez elsősorban az igazoláspolitika hibája.

Van egy szetencsétlen szezonunk, okként vagy okozatként kicsit megbomlott csapatkohézióval, igen, de szerintem szimplán ki kell egyenesedni kicsit, rendbehozni fejben a dolgokat, de nincsen semmi különösebb gáz. Aztán majd év végén újra értékelünk :)

 

Előzmény: kolera4 (260113)
am83 Creative Commons License 2024.02.29 0 0 260116

Dzsudzsák 5.-nek volt jelölve

Előzmény: vöröscsillagtszelnök (260071)
kolera4 Creative Commons License 2024.02.29 0 0 260115

Elfogadom az érved.

 

Ott a Paks,Kecskemét is. Egyik se rosszabb nálunk,sőt láthatóan egyik jobb is.

Nekik miért nem kell kifogás? Mi miért ebbe kapaszkodunk,nem pénz kérdése,hogy legyen 3-4 támadód a keretben vagy tudj taktikát váltani vagy ha emberelőnybe vagy tudj 2 támadóval játszani,váltani és ne csak állj a pad mellett mint egy megkeseredett fasz és várd a 11-eseket.

Volt még 10 perc a hosszabításból és az egy szem zöld támadóra 3-4 védőt hagyott ott. Ez nem pénz kérdés..

 

Előzmény: pippolinó (260111)
kolera4 Creative Commons License 2024.02.29 -2 0 260114

:D

Menthetetlen vagy. Mindjárt elmondod milyen jók voltunk és minden rendben egy fradi b ellen :D

Az megvan,hogy 8 helyen változtatott a fradi a kezdőn???

 

Most komolyan ha itt minden oké és Blago fasza munkát végez. Pakson mi van? csoda???

Egy Szélpál meg Kinyikkel és még le is győzték a fradit

Neked az helyzet Bódi beadja és valaki belecsúsztat? Bazzeg 10 ember ellen az összefoglalóba 2 jelentünk van :D

2 beadás oldalról,meg egy szabadrúgás védés a piros után. Egy komolyabb ziccerünk se,egy felépített szép támadásunk,semmi. 

Hagyd a Rapidot,ez a meccs nem olyan volt. Bár ott is betlizett Blago egy nagyot.

 

Menj vissza Alashkertig,naa ugyanazt láttuk,csak a végén nem jött a mák faktor,de Blagot ugyan olyan balfasz volt,mint akkor.

Kár nem akkor estünk ki azonnal. 

Avassatok szobrot neki lassan,hisz ebben a kőkemény Nb1-be be tudja hozni a csapatot a top6ba albán,magyar meg montenegrói válogatott játékosokkal.

Bravó

Előzmény: Sheverush (260110)
kolera4 Creative Commons License 2024.02.29 0 1 260113

Kicsit nézzük másképp.

Nyáron arról beszélgettünk,hogy ideális szezon jöhet. Van egy keret,egy csapat amit Blago összerakott és ezt nem vehetjük el tőle.

Arról elmélkedtünk 2-3 minőségi ember és reális cél lehet a verseny az 2.3. helyért. Aztán majd beérünk valahova,de ott leszünk versenyben!

 

Beszéltünk arról elég sok csapat magához képest gyengült,mikor a tabella elejéről beszéltünk, a Puskást gondoltuk max vetélytársnak,talán a Vidit.

Jött az erősítés nyáron,majd még egy komolyabb erősítés most télen.

Február vége és kiszálltunk mindenből,most arról elmélkedünk 4. vagy 5. hely. Akkor szerinted jó az út?

 

Tesszük ezt úgy 1.5 éve van a csapattal Blago,hosszú idő után pénzért igazoltunk embereket,nem is rosszakat,a keret minősége változott,volt edzőtábor,megkapott mindent az edző és a stáb amit kért. Mi kéne még?

Úgy alakítja a keretet ahogy akarja,saját kereteinken belül azt igazol akit "akar". Van magyar csapat aki nem is igazolt.....

 

A Paks remek szezont fut,losik szerint kókler a Bognár,szerintem meg ebből a Lokiból top 3-as csapatot varázsolna,de ennyit minimum mint Blago.

Vagy ott a Kecsó szétszedték a 3 legjobb távozott,még se estek szét. 

 

Szerintem nem fejlődtünk ,nem is fogunk Blagoval,a játékunk főleg a támadó harmadba érve szörnyű,nincs váratlan megoldás,nincs váratlan taktikai húzás. Nem engedünk a rendszerből,hagyjuk az 1 éket kínlódni. Lassan minden csapat felismeri mit kell ellenünk játszani.

Blago számára egy fontos,nálunk legyen a labda és kintről azt lássa mi uraljuk a meccset.

Volt egy szerencsés újpesti kiállítás és kikiínlódott győzelem,meg a mostani Puskás. 

 

Persze nézhetjük a tavalyi évet és Blago lokiblogos nyilatkozata is sokat mond,ahol arról beszél most az a cél 1-2 évig megszilárdítsuk a helyünket. Nem...

Nem ez kell a cél legyen ilyen kerettel,eltévedt. Kövesden lehet cél ez,itt ne legyen. Törekedjen arra az első 3-ra,ha már most ilyen lehetőségei vannak. 

2-3 éve erről beszél oké,de most már ne.

Tartom jöhet ide még 2-3 magyar válogatott,ez a faszi azokat is leépíti,ez a csapat pedig stagnálni fog a keze alatt. A tavalyi egy rohadt mákos szezonja volt,érezte ő. Már nyáron arról beszélt ne várjuk ugyanazt.

 

Akkor még ilyeneket meg se említek,hogy egy játékosunk 2-3 hétig kezdő,majd a második csapatba kerül. Vagy gondol egyet és a stabil kezdő és jól játszó Ojediran pados lesz. Szintén jól teljesítő Dreskovicot kirakja csak úgy 1 hétre. 

Vannak itt komoly bajok szerintem csapaton belül,csak nem tudunk semmiről..a hír morzsákat kapjuk csak el.

Abból meg nem az jön le egységes a csapat és az edző...

 

Előzmény: Frizuravarjú (260100)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!