Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.25 -1 1 77

Semmi különös, mikor nyilt az ajto persze akkor azonnal abbahagytam a hokizást, csak azt láthatta h markolom a farkam.)))

Előzmény: mindenki valaki (75)
mindenki valaki Creative Commons License 2019.03.25 0 4 76

mindenki valaki Creative Commons License 2019.03.25 0 1 75

Jöhetnek a részletek !

az anyósról is és a tiniről is :)



Törölt nick Creative Commons License 2019.03.25 -1 1 74

Az jó, rám az anyósom)))))

Előzmény: félénkvagyok11 (73)
félénkvagyok11 Creative Commons License 2019.03.25 -1 2 73

Öregkoromra buktam le, az unohahúgom 15 éves gyermeke nyitotta rám a wc-t amikor ülve masztiztm.Kicsit elkerekedett a szeme. :D

Törölt nick Creative Commons License 2018.07.23 -2 12 72

Anno 20-25 évvel ezelőtt történt, lehettem vagy 20 éves, bár nem anyám nyitott rám.... történt, hogy elmentünk a szüleimmel, valami szilveszteri buliba, emlékszem elég lapos volt az egész, amolyan visszafogott. Maximum a 40-es nagycsöcsű milf volt ott, amiért érdemes lett volna maradni, de nyilván szóba se jöhettem nála, gondoltam én... Na mindegy, én lelépek a haverokhoz, szóltam anyámnak megyek. Mivel autóm még nem volt, gondoltam előtte brunyálok, ne a buszon jöjjön rám, elég hosszú volt az út, ünnep révén a tömegközlekedés csak talán óránként járt. Szóval bementem a wc-be, végzem a dolgom, persze a milf folyamatosan eszembe volt, gondoltam kicsapom, a friss élményre, direkt az emeleti fürdőszobába mentem, mert oda biztos nem jön föl utánam senki....nem is jött, nem tudtam, hogy nem vagyok egyedül, ugyanis a fürdőszoba olyan volt, hogy onnan nyílt a wc. Szóval állok a tükör előtt, a fürdőbe, a mosdónál verem a baromira feszülő, erektől duzzadt farkam, az ott talált kézkrémmel síkosítva, amikor látom a tükörből, hogy az említett wc ajtó résnyire nyitva, és mintha megéreztem volna, hogy valaki néz, abbahagytam és odaléptem az ajtóhoz, már majdnem kinyitottam, mikor az említett bögyös megelőzött, kinyílt az ajtó, ott álltam álló fasszal, krémes kézzel, na mondom basszameg, ez elmondja az apáméknak, hogy náluk verem a faszom az ő kézkrémével, micsoda égés...szóval, innen kezdődik a hihetetlen rész, a csaj azt mondja-látom elvoltál, - mondom iiigen,-folytasd, had lássak egy fiatalt masztizás közben, persze a meglepetéstől, a pajszer igen hamar lelohadt, kínomban a kérésére újra elkezdtem, immel-ámmal állt csak föl, kínlódtam. Persze a csajon láttam, hogy kibaszottul ki van éhezve, miközben mindenfélén járt az agyam, hogy miért nem áll föl rendesen, meglepetésemre a bögyös odalépett, és olyan profin kezdte masszírozni, hogy kb két pillanat alatt merev voltam megint. Le sem tudom írni, hogy jöttek a dolgok egymás után, arra emlékszem, hogy benyúltam a bugyijába, olyan kibaszott nedves tocsogós volt, amilyet azóta sem láttam, pedig már 45 vagyok. Akkor nyaltam először érett pinát, sőt akkor nyaltam először pinát...előtte nem nagyon vitt rá a lélek, talán ez hiányzott, egy rendesen begerjedt MILF.

Sajnos megbaszni nem volt alkalmam, de úgy leszopott, hogy azóta se senki, emlékszem beborította a rengeteg gecim a fejét, szegénynek a szemébe is ment, be is vörösödött a szeme, később anyámék mesélték, ez a Zsuzsa hogy a picsába keni bele a szemébe a púdert, vagy mi a tököm. 

Remélem nem off a kis történetem

Csörgősipkás30 Creative Commons License 2018.07.23 0 0 71

Ugye, és Te se nyitottál rá senkire, és nem láttál semmi érdekeset.  :-)

Előzmény: KönnycseppRita (69)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.23 0 0 70

Nagyon jó észrevétel :((((

Én nem is tudtam hogy van ilyen topik :)

Előzmény: KönnycseppRita (69)
KönnycseppRita Creative Commons License 2018.07.23 0 0 69

Nagyon leült ez a topik is , senkinek semmi   rányitás , lebukás ? 

félénkvagyok11 Creative Commons License 2017.04.07 0 0 68

Ezt szívesen lenyalnám.

Előzmény: Törölt nick (55)
mindenki valaki Creative Commons License 2017.03.10 -1 4 67

boróka 41 Creative Commons License 2017.03.10 -1 0 66

Akkor még kis hülyegyerek voltam! A mai agyammal biztosan megkértem volna,hogy fejezze be!

Előzmény: mindenki valaki (65)
mindenki valaki Creative Commons License 2017.03.10 0 2 65

Nem is szabad félbe hagyni .. lehet a postás néni is segített volna :)

boróka 41 Creative Commons License 2017.03.09 0 0 64

Később azért én is javitottam a napomon,mert nem szeretem a félbe hagyott dolgokat......!

Előzmény: KönnycseppRita (63)
KönnycseppRita Creative Commons License 2017.03.09 0 0 63

A postás néninek meg legalább volt aznap egy jó napja :) 

Előzmény: boróka 41 (62)
boróka 41 Creative Commons License 2017.03.08 0 2 62

Hasonlóképpen jártam én is,kb.12 éves lehettem és éppen magammal voltam elfoglalva,teljesen meztelenül voltam.Az ajtó nem volt bezárva.Nem vártam haza a szüleimet,még korán volt,lógtam a suliból.Csak az ajtó nyitására figyeltem fel.Felnéztem és a postás nénit láttam,ahogy megdöbbenve nézi,hogy mit csinálok.Elfordultam,de tök meztelen voltam,igy mindent láthatott.Nem ment ki,igy a levelet igy vettem át tőle.Gondolom,nagyon piros lehettem.A napom el volt rontva....!

félénkvagyok11 Creative Commons License 2017.03.08 -1 2 61

Rám az Anyukám nem nyitott,de a barátom Anyukája viszont igen. A barátomnál jött rám a vágy és kimentem a wc-re.Bokáig letolt gatyával állva vertem a farkamat.Nem is figyeltem másra amikor benyitott az anyukája, csak annyit mondott : bocsánat. Kissé  kínos volt.Lehettem vagy 15-16 éves.

mindenki valaki Creative Commons License 2016.06.27 0 5 59

Fiatal koromban engem is rajta kapott anyukám.

A szobámban voltam kb 14 éves lehettem. A haveroktól kapott szakirodalmat olvasgattam .

Persze szexújság volt:) 

Rövidnadrágban letolva, fasz a kézben ..

Akkor már rejszoltam, tudtam milyen jó.

Elmerültem a képekben és a faszom huzogatásában,mikor nyílt az ajtó.

Egy mozdulattal dobtam el az újságot,másik kézzel rántottát fel a nadrágot.

Nem volt feltűnő:):)

Pláne, hogy a gecim elkezdett lüktetve spriccelni, átáztatva a nadrágomat:):)

Az egész adag geci a nadrágomba spriccelt , miközben anya kiment, mintha mosolygott volna:)

Zavarban voltam, de nagyot élveztem és ahogy a geci folyt a combomra izgalom töltött el :):)

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.27 -4 0 58
Sziasztok!
A szomszedba lakik egy szamomra igencsak szemrevalo 30as nő
Egy-két hónapja lehetett amikor atmentem neki segiteni(butorok tolasa stb)
Akkor mar 1-2 napja nem vertem ki es nem birtam tovabb es a furdobe nekialltam de egy 5 perc utan ramnyitott es tokre meg voltam lepve hi lesz ebbol meg mit fog mondani de az a helyzet hogy azt mondta ő majd rásegit a szajaval meg a kezevel+ utana meg volt egy nagyon jo szex is:)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.03 -1 4 55

14 éves lehettem, reggel merev kukimra ébredtem, nem is tudtam ellenállni és elkezdtem masztizni. Éppen nagyon élveztem, kökeményen állt, már meg is jelentek a makkom végén az első gyönyör cseppek, amikor rámnyitotta az ajtót Anyám. Meredten állt az ajtóban, abban a pillanatban elsültem, hatalmasat löveltem a magasba, rengeteg ondó ömlött ki. Ő a látványtól mozdulni se tudott, csak nézte, nézte. Majd elmosolyodott és kiment. Én nagyon kényelmetlen helyzetbe éreztem magam. De soha nem említette meg, hogy mit látott.

 

Mr.Tomass Creative Commons License 2013.04.14 -2 0 54

szia suzy! én rám is nyiott anyukám neki nagy mellei vannak én meg imádom a nagy melleket és hasonló nagy cicis 40 nőket,bejött meglátta mit nézek tátot szájal közölte hogy ennek a nőnek olyanok a mellei mint az enyémek,neked az ilyen nagy lógós mellek tetszenek ,modtam igen,erre kiment kicsivel késöbb modta nem haragszik nehogy büntudtatom legyen,azota ujra szépnek találom a melleim,mert miota apádal elváltunk nem tartotam jó nak öket ,ja és minidig ha megyek a szobámba megkérdezi mosolyogva hogy megint a cicikoscsajszit nézed ha mondom igen akkor nem zavar amig kinem jövök.

Előzmény: Suzy242 (22)
Mr.Tomass Creative Commons License 2013.04.14 0 0 53

hello!

Előzmény: Suzy242 (22)
azsit Creative Commons License 2012.09.25 0 0 52

Biztosan voltak nálatok is hasonló esetek  írjátok le!!

Előzmény: Törölt nick (43)
Miskin mókus Creative Commons License 2008.09.04 0 0 51

jó is az, ha az anyuka is ilyen szabadszellemű

 

...ezzel sem dicsekedhetünk mindannyian.

Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.16 0 0 50
Köszi, hogy szóltál.
...már majdnem bevettem a cumit...
Előzmény: Törőlt_nick (49)
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.08.14 0 0 49
ne foglalkozz vele, zita, gabriella, stb, egy és ugyanazon személy, a HUSZ nőimitátor buzeránsa akinek ez kb. az ezredik nickje.
Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.14 0 0 48
Ez a dolog régen volt?
Előzmény: Törölt nick (47)
azsit Creative Commons License 2008.07.21 -1 0 46
várjuk a történeteket!
Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.29 0 0 45

24 éves koromban a szüleimnél a nappaliban a fotelben kényeztettem a terasz feké, ahonnan egyszer csa érkezett anyukám. Annyit mondot. Felmegyek, nyugodtan fejezd be, ha jólesik.

Nem egész egy év múlva szintén anyuéknál a gyerekszombában a frissen borotvált puncimba próbálgattam az aranyvégű barátomat az egyik székre rakva a bal lábamat. csendbe érkezett. Nem szólt. Távozott...............

azsit Creative Commons License 2008.06.05 0 0 44

Velem is történt ilyen üdülőben feküdtem az ágyon a szobatársam azt mondta elmegy a városba , egyedül voltamés elkezdtem magam simogatni, amikor benyitott (nem zártam be az ajtót) nézett nézett én meg elsültem nevetett, majd bementa fürdőbe, hogy mit csinált csak sejtem. Vonaton (Párizs -Strabuorg) a WC nemjól zártam be egy fiu benyitott lemerdt én is csak nézett ...zavarba voltam de ő is.

Becsukta az ajtót .Majd amikor helyemre mente ismét ment és kezével az arcomot megérintte, és szint ugy vissza.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!