Keresés

Részletes keresés

erzsimami Creative Commons License 2008.09.25 0 0 59935
Judit! Már én is kacérkodtam vele, Csak valami szép zöld fonal kellene. Igaz sima horgolóból még a karácsonyfán is jól mutatna.
Előzmény: LRJudit (59933)
Jolimama Creative Commons License 2008.09.25 0 0 59934
és a beszúr, miért maradt el?? Figyelmetlen Jolimama
Előzmény: Jolimama (59932)
LRJudit Creative Commons License 2008.09.25 0 0 59933

Erzsimami!

Ez a karácsonyfa nagyon ötletes. Szerintem simán zöld négyzeteket kell készíteni különböző méretben, körbehorgolva fehérrel. Egyszerűen zseniális!

Előzmény: erzsimami (59930)
Jolimama Creative Commons License 2008.09.25 0 0 59932
Megjöttem a városból.
Küldök Nektek egy napos képet és egy kis étvágygerjesztőt.
Jolimama Creative Commons License 2008.09.25 0 0 59931
Pirikém! Ugye mondtam, ha elkezded kötni, rájössz. Hány szemre kezdted? Elég volt a 80? Nekem nagyon tetszik.
Előzmény: csirip46 (59928)
erzsimami Creative Commons License 2008.09.25 0 0 59930

Ötletnek:

 

 

 

 

 

 

 

 

Ajnos nekem egyik mintája sincs meg.

Előzmény: limonchello (59919)
Ibolya58 Creative Commons License 2008.09.25 0 0 59929

Sziasztok

mindenkinek NAGYON KELLEMES HÉTVÉGTÉ KIVÁNOK!

 

ÁGNES 77!

születésnapod alkalmából szeretettel köszöntelek és minden jót kívánok Neked!

csirip46 Creative Commons License 2008.09.25 0 0 59928
Szép Napocskát Mindenkinek.
Itt nálunk ömlik az eső. Viszont a horgolásra, kötésre ragyogó idő van :-)

JOLIKÁM.
Elkészült a tökfödöm. Este nekiugrottam. Ilyen lett. Már csak gombot kell varrnom rá.

Előzmény: Jolimama (59913)
csirip46 Creative Commons License 2008.09.25 0 0 59927
livia néni Creative Commons License 2008.09.25 0 0 59926

Most is keresek egy mintát. Margit mama képtárából mentettem le már jó régen a képet, de minta nincs hozzá. Már napok óta keresgélek Margitmama képtáraiban, de nem lelek a mintára. Lehet, hogy én vagyok a vak. Nagyon örülnék, ha valaki rendelkezne a mintával. Egy horgolást tanulni óhajtó személynek kellene. Egyszerűnek és mutatósnak tűnik.

Lívia

livia néni Creative Commons License 2008.09.25 0 0 59925

Kedves Margitmama!

Kívánom, hogy minél előbb gyógyulj meg, térjen vissza a kedved és az erőd a kézimunkázáshos.

Lívia

livia néni Creative Commons License 2008.09.25 0 0 59924

Kedves Ágnes77! Minden szépet és jót kívánok.

Lívia

ZsebiB Creative Commons License 2008.09.25 0 0 59923

Jolimama! Köszönöm! :-)

Előzmény: Jolimama (59922)
Jolimama Creative Commons License 2008.09.25 0 0 59922
Szép napot kívánok Mindenkinek!
Itt már "majdnem" süt a nap.

ZsebiB, már akkor levettem, amikor szó volt róla. A másikat köszönjük.
Előzmény: ZsebiB (59921)
ZsebiB Creative Commons License 2008.09.25 0 0 59921

Sziasztok Lányok!!!

 

Vidám reggelt kívánok Mindenkinek!! Annak ellenére is, hogy esik az eső...

 

Képzeljétek, mi történt!!!

 

Az én huncut és imádnivaló Párom pár munkám képét lementette erről a fórumról, és "VÉLETLENÜL" elolvasta az egyik hozzászólásomat, hogy meglepit készítek neki!! :)) Hát nem huncut???? :))) Még az a szerencse, hogy konkrétan nem írtam le, hogy mi is lesz az :))))

 

Ma reggel a 61es villamoson szokásom szerint horgoltam (most hernyót készítek, gyerekeknek :)) ), mp3 a fülemben, és ahogy a Moszkva térre értem, egy hölgy megszólított, hogy mi az amit készítek. Utána mondta, hogy nagyon szép, és a táskám is (a kék kötött, amit már többen láttatok) tetszik neki. :) Úgy megörültem, hogy valaki még ilyet is észrevesz :)

 

 

Margitmama! Jobbulást kívánok Neked!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ágnes77!!

 

Boldog Szülinapot Neked!!! :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jolimama! Vikinek odaadtam az újságot, kérlek, a hónap ajándékai közül vedd le. Köszönöm!! A másik újság természetesen marad ajándéknak!!

 

Szép napot mindenkinek!!!

 

 

ZsebiB

 

 

LRJudit Creative Commons License 2008.09.25 0 0 59920

Szebb jóreggelt Mindenkinek!

Tini!

A topikleírásban szereplő linkről elérhetők a fórumlakók képtárai. Több helyen találsz a karácsonyhoz, adventhez kapcsolódó mintákat. Kutakodj, csak aztán győzz választani. Az én képtáramban, a saját munkák mappában van például egy adventi koszorú, amit évek óta használunk.

Előzmény: limonchello (59919)
limonchello Creative Commons License 2008.09.25 0 0 59919

Sziasztok!

Ma vagyok itt elöször látogatóban Nálatok.

Kezdek elmélyedni a horgolásban,és mivel közeledik az adventi időszak,szeretném e technikát is alkalmazni a díszítésben.

Ha van ötletetek(minták,díszek,koszorúk), kérlek segítsetek nekem!

Köszönöm

Timi

erzsimami Creative Commons License 2008.09.25 0 0 59918

Szép reggelt! Szebb reggelt, mint nálunk.

 

Ágnes77! Boldog szülinapot:

borcsimama Creative Commons License 2008.09.25 0 0 59917
Ágnes77 Nagyon boldog szülinapot kívánok Borcsi
Jolimama Creative Commons License 2008.09.24 0 0 59916
Magdi, köszönjük a receptet. Alkalomadtán ki is próbálom.
Előzmény: Magdi37 (59915)
Magdi37 Creative Commons License 2008.09.24 0 0 59915

 

   Sziasztok. 

                   Küldök egy jó kis pogácsa receptet. 

 

         Amerikai pogácsa. 

                                       28dkg liszt,1,7dl tej vagy víz is jó,5dkg margarin,10dkg sajt

                                       1 sütőpor,fokhagyma por,só és egy kiskanál cukor. 

                                        Tehetsz bele sonka vagy szalonna kockákat vagy csípős

                                        kolbász darabkákat. 

                                        A hozzávalókat összegyúrjuk,újnyira sodorjuk,bekockázzul

                                        a tetejét és kiszaggatjuk.Ne rakjuk szorosan,mert szép 

                                        nagyok lesznek. 

                                        A tetejét olvasztott margarinnal kenjük meg,majd forró

                                        sütőbe téve 220 fokon 15 percig sütjük. 

                                        Nem kell keleszteni, azonnal süthető.  

 

 

         /én két adagot csinálok,mert egy kevés./ 

 

                                      Mindenkinek jó sütést kívánok.        

Jolimama Creative Commons License 2008.09.24 0 0 59914
Ágnes77!
Nagyon boldog születésnapot kívánok Neked szeretettel: Jolimama

Jolimama Creative Commons License 2008.09.24 0 0 59913
Pirikém! Igen, rajta marad, oda-vissza kötöd, a közepétől visszafele szeded a tűről, ezek a jelek.
A végén mind az összes szemmel kötünk egy sort és befejezzük.
Előzmény: csirip46 (59910)
LRJudit Creative Commons License 2008.09.24 0 0 59912

Semmi röhejérzésem sincs!

Még el se küldhetem sehová, mert aztán nézhetek!

Van egy emilcím a papíron, holnap teszek egy kisérletet, hátha el lehet így intézni.

Előzmény: csirip46 (59908)
erzsimami Creative Commons License 2008.09.24 0 0 59911

Judit! Ez bosszantó! Számítógépen van minden, nem értem miért nem figyelnek!

 Az én papírjaim sem jöttek még meg. Még úgy járok, hogy a tanfolyamra sem mehetek emiatt.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Előzmény: LRJudit (59905)
csirip46 Creative Commons License 2008.09.24 0 0 59910
Ezek szerint az rajta marad a tün. Majd próbálkozom ...
Előzmény: Jolimama (59909)
Jolimama Creative Commons License 2008.09.24 0 0 59909
Pirikém, nem tudom, miért nem tölti le Neked.

A kötésnél: Amikor kezded, mindig 3 szemmel kevesebbet kötsz le. Ott jelölöd.
Amikor fogyasztjuk, akkor mindig 3 szemmel többet kötünk le. Úgy lesz olyan a formája.
A leírás alapján én is nehezen értettem, azért is csak most álltam neki. Kezdd el kötni, rájössz biztosan.
Előzmény: csirip46 (59907)
csirip46 Creative Commons License 2008.09.24 0 0 59908
JUDIT. Ez röhej, csak Te iszod meg a levét. Ilyenkor elfut a pulykaméreg. Rengeteg tévedés van. A nyudijbiztositásnak - még iparosként - hónapokon keresztül magyaráztam, hogy azért csak attól az évtől küldöm hozzájuk az igazolást, mert előző 50 évemet Pesten éltem le és minden igazolás a bpi-nél van. Többször felhivtak, hogy biztos... Már 2 éve nem nyaggatnak de nyugtával dicsérjem a napot.
Két évig nem vetették ki a gk sulyadót - az ujat - mert nem volt meg a teljesitmény igazolásuk. Mivel mi közben vizsgáztattuk a kocsit, nekünk meg volt, de azt nem fogadták el. Az idén persze a tavalyit is kivetették, és természetesen nem a tényleges 66 kw-ra, hanem 48 -ra. 120 telefon, bementünk és mondtuk, hogy többet szeretnénk fizetni. Bekérték a vizsgapapirt emilkében. Elküldtem és kértem visszaigazolást, ami egy katt. Ez volt 1 hónapja. A katt. nem jött meg. Most mehetek megint be...
Ennyi.
Előzmény: LRJudit (59905)
csirip46 Creative Commons License 2008.09.24 0 0 59907
JOLIKÁM. Most végignyaltam az egész gépet, sehová sem töltötte. Valamit biztosan rosszul csinálok. A felraktam a képet, hogy nekem mit mutat. Eddig sem használtam csak arra, hogy - mivel könnyebben és gyorsabban lehet kezelni mit az xfree-t. - a családi és baráti fotokat szoktam felrakni nem nyilvánosba, hogy ne kelljen emailban elküldözgetnem. Innen mindenki letöltheti amit akar, aztán törlöm. Azért nyitottam egy külön - nick nevemmel - egyet, mert azt hittem, hogy simán át tudom rakni a nekem tetsző albumokat ide. Lánykámék jönnek hétvégén, majd kinyirják a gépemről a felesleges Picasát. Nekik is van képtáruk, biztos, hogy tudják, hogy mit kell nyomkodni, vagy valami rosszul lett beállitva nálam.

Más. Probáltam a kendőcskét. Hát ugy látszik, ahogy öregszem, ugy egyre jobban butulok. Mi az, hogy jelölés és mégis tovább három szem. Hol kell fogyasztani. A kezdés után a három szemet...Nem értem.
Előzmény: Jolimama (59903)
Bubuka54 Creative Commons License 2008.09.24 0 0 59906
Sziasztok! Mindenkinek további kellemes napot kivánok.
Ezt okvetlenül el kell meséljem, képzeljétek, a nagyobbik unokám ma megpróbálkozott a palacsinta sütésssel, sikerrrel, ugyanis a lányomnak ma van a szülinapja és meg akarta őt lepni. Biztosan örülni fog a lányom, mert nagyon szereti a palacsintát, viszont ő nem tud sütni.
Előzmény: LRJudit (59905)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!