Keresés

Részletes keresés

Törőlt_nick Creative Commons License 2008.03.09 0 0 448
óh, bocsánat, helyesbítek: erektált pénisszel...
Előzmény: intim érintés (444)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.09 0 0 447
Eddig amator alapon foglalkoztam erotikus masszazzsal es mindig nagyon pozitiv visszajelzesket kaptam. Ha erdekel beszeljuk meg.
Előzmény: intim érintés (442)
Kanis Creative Commons License 2008.03.09 0 0 446
Ha a fasz feláll, az ész megáll.
Előzmény: intim érintés (444)


HotShoot Creative Commons License 2008.03.09 0 0 445

Szia Zsuzsi!

Szerintem ne kapd fel a vizet! Az, amit ábrándozó leírt, az az ő véleménye, bár nem értem, miért akar minősíteni téged vagy a fogalmazásmódodat! Ha ő nem és nem is tudja ezt elképzelni, akkor nem. Ennyi. Őt nem lehet meggyőzni erről és kár is! Lapozz szerintem, és inkább azokkal foglalkozz, akiknek tetszett a nemmindennapi hangvételű és igencsak kellemes történeted. Szívesen látnék hasonló, tartalmas élménybeszámolókat másoktól is. Azt hiszem a kedvesemmel kipróbálnánk egy hasonló dolgot. Nem mindennapi élmény, amire jó lehet néha visszagondolni. A kérdésem meg az, hogy arról a masszőr párról van e szó, akik itt topicot nyitottak régebben?

Anteris kedvéért elmondom, hogy régen volt ilyesmiben részem, igaz az akkori párom nélkül, és elmondhatom, hogy sikerült anélkül elsülnöm, hogy a kezével, nemi szervével hozzám ért volna. Nőknél ezt mégjobban el tudom képzelni. Akik voltak ilyen helyen, azok tudják, miről beszélek! Persze profihoz kell menni és nem magukat masszőzöknek kiadó olcsó szolgáltatókhoz. Elég nehéz szűrni, ezért akinek volt ilyen élménye, arra érdemes odafigyelni.

Üdv

HS

Előzmény: Törölt nick (438)
intim érintés Creative Commons License 2008.03.09 0 0 444
Nálad ez a trágár fogalmazás alapból természetes? Ideges vagy? Vagy inkább kielégületlen? Mért irogatsz ebbe a topicba, ha csak fikázod? Te a csunya beszéd szex közben formát szereted?
Előzmény: Törőlt_nick (443)
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.03.08 0 0 443
bár bírom a költészetet de azért érdekelne: hogyan történt a befejezés ? Vagy úgy maradtatok álló fasszal izzó hüvellyel?
Előzmény: Törölt nick (432)
intim érintés Creative Commons License 2008.03.08 0 0 442
Engem is érdekelne egy finom erotikus masszázs, természetesen csak megfelelő szakképzettséggel rendelkező masszőrtől, ha egyáltalán van olyan. Fűrdőmasször által már részesültem normál testmasszázsban, de az számomra kicsit dúrva és erős volt. Mennyibe kerül egy ilyen?
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.03.08 0 0 441
és menniybe kerül egy ilyen masszázs? hátha menni akarok..
Előzmény: Törölt nick (432)
mimi_bacsi Creative Commons License 2008.03.04 0 0 440
Zsuzsi!

Engem is - férfi létemre - érdekel a beszámolód, azaz a párodé és kérlek, azt is tegyétek a köz javára elérhetővé...!

Engem kimondottan érdekel és kérlek ne a negatív vélemények irányítsák a véleményedet...

Tehát érdeklődve várom a beszámolódat....Vagy jöhet magánba, ha nem akarod a negatív felhangoknak kitenni....
Előzmény: Törölt nick (438)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.04 0 0 439

Kedves Zsuzsi!

 Nekem is tetszett a beszámolód, -de szerintem ne foglalkozz a negatívnak érzett hozzászólással!  Azt csak te tudod, hogy mit éltél át ott, (vagyis egy kicsit kaptunk belőle mi is ...)  , -valószínű, hogy okod volt rá,, hogy ilyen költőien írtad le a végét!     Azt mi pasik úgy sem tudhatjuk meg soha teljesen, hogy mit érez ilyenkor egy Nő...

 

 Engem kifejezeten érdekelne hogy a Párod mit érzett, hiszen sosem lehet tudni, hogy esetleg nem próbálom-e ki valaha az erotikus masszázst?!   Ha majd a Párod beszámolóját olvashatjuk a Te stílusodban, lehet, hogy hírtelen megnő a szex-masszázsszalonok forgalma... .)

      

Ezért kérlek NE ADD FÖL!

 

Ne haljon már meg ez a topik... 

 

Előzmény: Törölt nick (438)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.04 0 0 438
Nagyon kedves vagy. Örülök, ha tetszett, de inkább az bosszant, hogy a témához illő dolgot írtam ide, ábrándozó viszont negatívan áll hozzá. Így nem sok kedvem van begépelni a párom érzéseit. Megfigyeltem már a topik rombolók technikáját. Kötözködés, téma elterelés, az idelátogatók összeugratása és már a jó hangulatnak, ill. a topiknak is vége. Hát köszönjük kedves Ábrándozó. Nem is értem mi a fenének írtam ide azt ami nekem nagyon jó volt, ha csak rontja a számízét. Viszlát!!!!
Előzmény: mimi_bacsi (437)
mimi_bacsi Creative Commons License 2008.03.04 0 0 437
Nekem nagyon tetszett a leírásod, gratulálok hozzá! ;-))

Szinte ott voltam magam is, annyira plasztikus volt a beszámolód...Köszönöm..!
Előzmény: Törölt nick (432)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.04 0 0 436

Kedves Ábrándozó ha már feldobtad a labdát, akkor folytassuk!

1. "ismeretlennel az első találkán ilyen intim helyzetbe kerüljek"
Mit ér az erotikus masszázs intimitás nélkül?
2. "ennyire közel engedjem magamhoz!"
Nem ölelkeztünk, nem csókolóztunk,, még egy puszi se volt, a tangám nem került le, nem érintettük egymás nemi szervét, nem pettingeztünk, nem dugtunk.
3. "a beszámoló annyira költőies, hogy vagy másoltad valahonnan, vagy pályát tévesztettél és egy irodalmi lapban kellene téged publikálni!"
A mondat első felében gyanúsítsz, a második felében gúnyolódsz vagy hízelegsz?

Választ várok!

Előzmény: ábrándozó (433)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.03 0 0 435

Kedves Ábrándozó, most irigykedsz vagy hízelegsz? Mielőtt véleményt formálnál olvasd el az előző hozzászólásaimat! Ime ilyen vagyok, ezt szeretem:

Párcsere? Csók-Simi-Petting-és-ágy
tanga zsuzsi
válasz
megnéz
2007.03.21 23:04:06
179)

Milyen a jó csók?
Tenyerembe bujik kezed,
A szemedet már lesütheted.
 Összehajolva ajkunk oly közel,
 remeg a szív, a bőr tüzel.
A szánk közt már kicsi a tér,
istenem mi lesz ha összeér?
Reszketve csücsörít a szád,
ne siesd el most csak puszát.
Ajkam végre ajkadhoz simul,
A szív azonnal felvidul.
felszisszenve érzések tőrnek elő,
Szeretlek te isteni, gyönyörű nő.
keresem a szád, a bódítót,
Mint csecsemő a mellbimbót.
nedvesen összeforr az ajkunk,
Ez az amit régen akartunk.
nyelvünk az ajkak közt siklik át,
keresve, kutatva a nagy csodát.
ízlelem a nyelved, csókolom a szád,
forró szenvedély, tovább! tovább!
kis kör, ritmus, lö-lö-lö-lá,
egész testünk vonaglik rá.
mellünk még távol, csak a szánk ér össze
Mind a ketten tudjuk nem vágyhatunk töbre.
ajkad nedve a szerelem méze,
csókolj! csókolj! ne legyen vége!
A nyelvek simogatnak, körbe, körbe,
Lehet, hogy belehalok a gyönyörbe.
iszom a nedvet, vágyad ízét,
ölelj át ne váljunk szét!
forró tenyerem a hátadon,
gyere! Gyere! szeress nagyon!
Lüktet a szív, zihál a tüdő,
ősszuka vagy és istennő.
legyen a csókod őrült és végtelen,
lágyan kezdjük újra kedvesem.
nem szabad tovább lépni még,
legyen most a csók elég.
testünkben lobog a tűz a kéj,
oh! csak örökké tartana az éj!
nyelvem simogat a válladtól a füledig,
Közben új és új sóhaj születik.
nyakadon a bőr oly izgató és forró,
bűvöletbe ejtő és szerelmet ontó.
hajadba túr a két kezem,
Élvezd-élvezd! - Úgy szeretem.
nedvet fakasztó, marcangoló ez a vágy,
harapj! tépj szét! imádj!
Melled között keresem a vágy felé vezető utat,
kezem a hátadon és a csípődön kutat.
minden nap csókolj, hogy lobogjon a tűz!
lüktető ágyékunk legyen még szűz!

Előzmény: ábrándozó (433)
hamvasszirom Creative Commons License 2008.03.03 0 0 434
Szerintem nagyon élethű volt a beszámoló. Az élményeit valószínüleg mindenki máshogy írja le. Baj, hogy egy nő (elmesélése) ilyen szépirodalmian fogalmaztatott meg? Gondolom, minden leírt jelzővel az átélt élményt kívánta hangsúlyozni. Szerinted az erotikus masszázs, mint tevékenység, nem létezik? Akkor nézd meg a neten, milyen sokan végzik ezt a szolgáltatást!
Előzmény: ábrándozó (433)
ábrándozó Creative Commons License 2008.03.03 0 0 433

Erre mit is lehet mondani?? Az első ami megfogalmazódik bennem, kizártnak érzem hogy egy ismeretlennel az első találkán ilyen intim helyzetbe kerüljek és ennyire közel engedjem magamhoz! A másik hogy a beszámoló annyira költőies, hogy vagy másoltad valahonnan, vagy pályát tévesztettél és egy irodalmi lapban kellene téged publikálni!

ami meglepő, ha ti aműgy is ennyire oda vagytok egymásért és ilyen vágyakkal vagytok megáldva egymás iránt akkor miért kell közvetítő? Számomra a leírt élmények csak a párommal átélve képzelhetők el nem pedig egy "statisztával". Remélem nem sértettem meg senkit.

Előzmény: Törölt nick (432)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.02 0 0 432

Hú! Tegnap megtörtént. A megbeszéltek szerint elmentünk a masszőr párhoz. Előre tisztáztuk telefonon, hogy az első alkalommal beszélgetünk és ha úgy gondoljuk tanulás vagy masszázs követi. Mind a ketten nagy izgalommal készülődtünk, de amikor megálltunk a ház előtt a torkomban dobogott a szívem, a páromnak meg duzzadt a nadrágja. Aztán pedig az ékszerdoboz vagy „barbiház” szerű építmény kötötte le a figyelmünket. Nagyon kedvesen fogadtak bennünket. mi alig tudtunk szóhoz jutni a különös helyzettől. Üdítővel kínáltak, de mi alig vártuk a folytatást. Megkérdezték szeretnénk e most lezuhanyozni vagy elég néhány Lactacid intim törlőkendő a kritikusabb részekre. A törlőkendőt választottuk, mert otthon alaposan megfürödtünk. A tanulás most elmaradt, jobbnak láttuk, ha bennünket kényeztetnek és mi csak figyeljük illetve élvezzük azt. Külön bejáratú Kb. 10 m2 szoba, nagy függöny,  fogas, polcokon mindenféle krémek, olajok,, halvány világítás, masszőrágy, nagy szivacs a fűtött padlón. Az olaj kiválasztása után megkértek, hogy miután ők kimennek, vetkőzzünk le "Ádámkosztüm"-re, max egy bugyi vagy alsó maradhat. a mi öltözöttségünkhöz igazodnak majd ők is. Hát mit ne mondjak, a nászéjszaka előtt éreztem ilyen izgalmat vagy talán még akkor sem! A párom nem bírta ki, hogy ne simogasson itt, meg ott, de aztán inkább leültünk a masszőr ágyra, mert ha így folytatjuk itt semmi szükség nem lesz a masszőrökre. Közben a masszőr pár is megérkezett. Ismét kis beszélgetés, miközben ők is levetkőztek. Mind a ketten csinosak, normál testalkatúak, szőke és sötétbarna. - Helyezkedjünk el kényelmesen a nagy szivacson egymástól 50 60 cm-re! - mondta az egyikük. Megbeszéltük a párommal, hogy ettől a pillanattól külön írjuk meg a beszámolót, mert nem tudjuk a másik érzéseit közvetíteni, habár ő nem egy nagy dumás. Előre bocsátom, hogy szakmailag nem tudom leírni a masszázs folyamatát. A masszázs olyan művészi, varázslatos és érzéki volt, hogy azt inkább csak átélni lehet. Nem is értem miért, de én a hátamra feküdtem, de aztán eszembe jutott, hogy a hátam kényeztetésével kezdjük. Így hát megfordultam. Forró olajjal bekent a sarkamtól a tarkómig. Gondolom felmelegítették valamivel, mert szinte sütött. Kényeztető simogatással eloszlatta rajtam az olajat mellettem térdelve. Számomra most jött amire vártam. Elhelyezkedett a talpamnál, Az egyik kezével a bal, a másikkal pedig a jobb lábamat simítva. Hullámzó körkörös mozdulatok, simogatások, siklások és néhány olyan mozdulat, amit nem tudok leírni, de annál izgalmasabb. A legkisebb tangámat vettem fel, így nem akadályozta, hogy a lábamon felcsúszva a fenekemen valami csuda köröket és nyolcasokat rajzoljon. A csípőm és a hátam kényeztetése után fölém térdelt, ami már nagyon izgató volt. Olyan egymásba kapcsolódó köröket írt le, illetve nyomásokat végzett a keresztcsontomon, hogy szinte úgy éreztem a hüvelyemet csiklandozza valami. Hallottam már a zöldpontról, de nem hittem, hogy nekem van ilyen. A következő olyan testközeli élmény, ami kimondottan borzongató: óvatosan elhelyezkedik a csípőmön, a két karjával lassan, erőteljesen csúszik fel a nyakamig és vissza. Később a vállam, a karom, A kézfejem, az ujjam is becézgető simogatásban részesült. Ez már önmagában is nagyon erotikus, de ahogy a nyakamban érzem a forró leheletét, az már fantasztikus. Amikor halkan a fülembe súgja: - Milyen érzés Zsuzsi? Élvezed? - úgy érzem belehalok. alig bírom suttogni, - igen. - Ezenkívül sok finom érintés, amit jobban megtudok majd fogalmazni amikor tanulom. További izgalom volt számomra, hogy úgy hittem az izgalomtól szaporább a masszőr lélegzete, de később rájöttem, hogy a masszázs végzésétől van. Éreztem teljesen ellazulok, és egyre ritkábban figyelem mit is tesz a masszőz a párommal. Ott is halk suttogás, szaporább lélegzet és mocorgás a sötétben. A masszőr teljes testével hozzám simul. A kezével, karjával,  a mellkasával, hasával, csípőjével, combjával hullámzik „vonaglik”masszíroz,
majd lassan vissza vonul a bokámhoz. Nagyon érzéki simítás a vádlimon, fordulatok a térdhajlatban a csípőmön, a fenekemen, A combom belső felén a tangámig. A fenekemen a csípőmön át a combom belsőfelét érintve valami olyan őrületesen finom folyamatos hullámok amit nem is lehet csak érezni. Teljesen felcsigázva, átázva, forróság öntött el. - most mi legyen? - kérdeztem magamtól. Nem volt időm túl sokat ezen töprengeni, mert ismételten hozzám simulva a fülembe suttogta: - Van kedved megfordulni? - Mintha egy hipnotikus „parancsnak” engedelmeskednék, megfordulok szinte önkéntelenül. A kéj érzésnek azt a fokát amit éreztem nem tudom leírni. A várakozás pillanatai a végső kielégülés reménye, már-már gyötrelem, de mégis olyan finom. A has, mell kényeztetése után a combok következnek. Lopva átnézek és a körvonalakból arra következtetek, hogy a masszőz a párom combján ül és felsőtestét ringatva a mellkasát hasát simizi. Villámcsapásként fut végig az agyamban a gondolat: - fú! csak tán nem ül benne? - Jézusom! - Összerándul a hüvelyem, azonnal elélvezek vagy bepisilek az izgalomtól. Ilyen megdöbbenést és mindent elöntő szexuális izgalmat, kéjt éreznek akik párt cserélnek? Ettől aztán úgy beindulok, hogy a bőrömet perzseli a levegő és a masszőr keze is. Mellém fekszik, az olajos térdével combjával is masszíroz, a keze a hasamat a mellemet a csípőmet, a tanga körvonalát követve forró nyomokat hagy maga után. Az olajos combok kavarodása nagyon izgató. egy-egy apró lüktetést érzek a hasamban, a hüvelyemben, a csiklómon. Jól tudom, hogy ezek az orgazmus előhírnökei. Az ajkaimat harapdálom, majd teljesen szétnyitom, mert a zihálástól már nem kapok levegőt, illetve kicsit hangos vagyok. A köldököm alatt a két csípőm érintve félköröket rajzolva simogat a tangám szélét érintve. Ezzel az érzéki mozdulattal tovább korbácsolja a hangulatom. Hullámzó, tajtékzó tenger morajlása, partnak verődő habos hullámok csattogása, A végtelen vizeken hánykolódó csónak vonaglása, mennybe röpítő hintázás, eget, földet rengető „zihálás”, hídba homorító, testek levegőt elfojtó visítása, a megfeszült ily roppanása, a megszabadult nyílvessző robbanása, a megsebzett vadkan horkanása, a haldokló lassú megnyugvása.

Mint dagály után a tenger minden lecsendesedik és a hosszú csendet megtöri a párom hangja: - Tán csak nem elaludtatok? - Felnevetünk mind a négyen, és felszabadult társalgás közben heverészünk tovább.

haresmilla Creative Commons License 2007.11.19 0 0 431
Köszönöm szépen! Utánanézek :)
Előzmény: billboy (430)
billboy Creative Commons License 2007.11.16 0 0 430
Az erotikus masszázs lényege az erogén zónákra irányuló masszázs. Ez történhet testtel, de kézzel is. Lehet krémmel és olajjal csinálni. Lehet egyirányú és kölcsönös is. Eljuttathatod a párod az orgazmusig is. Lehet könyvet is kapni a témáról.
Előzmény: haresmilla (429)
haresmilla Creative Commons License 2007.11.15 0 0 429
Én az erotik masszázst szeretném megtanulni, persze, csak házi használatra a páromat lepném meg vele... Annyit tudok róla, hogy sok olaj kell hozzá és az egész testtel lehet a masszázst végezni, és intenzíven kell csinálni. Tud valaki ennél többet, esetleg ötleteket adni és részletezni? :)
BSBB Creative Commons License 2007.11.11 0 0 428

Tud valaki olyan helyet ahol több személyből (2 nő,vagy 1nő 1ffi) lehet válogatni és párnak végeznek erotikus masszázst? Imélem elérhető,Köszönöm.

BSBB Creative Commons License 2007.11.11 0 0 427
szia,szeretném én is megtudni a masszőr pár elérhetőségét.Imélem látható.
Előzmény: herélő (419)
Törőlt_nick Creative Commons License 2007.10.29 0 0 426
nem érted te eztetet. Jó volt a pontee-féle beszólás  : ) 
Előzmény: wantitall (425)
wantitall Creative Commons License 2007.10.29 0 0 425
És külföldön nem volt internet. Hazajött, felment az indexre és kettőt gyorsan hozzászólt...:-) Oroszlánkirály a Moszkva tér környékén rendel, vagy külföldön is? Mert ugye noszirom30 hozzá "jár" Vagy csak vicceltél? :-))))
Előzmény: pontee (424)
pontee Creative Commons License 2007.10.29 0 0 424
noszirom30 eddig külföldön élt és most jött vissza Magyarországra...
Előzmény: Törőlt_nick (423)
Törőlt_nick Creative Commons License 2007.10.28 0 0 423
már csak röhögni tudunk rajtad ember...
Előzmény: noszirom30 (417)
wantitall Creative Commons License 2007.10.28 0 0 422
Mesélj róla, milyen ez a verseny, hogy zajlik? Mit kell tudni leendő partnerednek?
Előzmény: csajszi25 (411)
wantitall Creative Commons License 2007.10.28 0 0 421

Jó ötlet. Lehet, én is kipróbálom. Kis nyúlkapiszka ingyért, legfeljebb nem jön többet...

Áruld el, jönnek a kuncsaftok?

Előzmény: oroszlánkirály (374)
pontee Creative Commons License 2007.10.27 0 0 420

Engem érdekelne a dolog. El tudnád küldeni mailben az elérhetőségeket? A tiéd nem publikus.

Előzmény: herélő (419)
herélő Creative Commons License 2007.10.27 0 0 419

Szia sziliike, én egy párnál voltam négykezes erotikus masszázson, fantaztikus volt. Lányokat is válalnak, tehát: te is jelentkezhetsz nyugodtan. A házukban van egy külön masszázs szoba, de ha neked úgy jó házhoz is mennek. Azt mesélik párok többnyire az otthonukba hívják őket. Náluk 6 rongy, házhoz 10.Írj levelet! priviben megírom az elérhetőségüket. CSáú!

 

 

Előzmény: sziliike (415)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!