Keresés

Részletes keresés

xabi Creative Commons License 2002.01.24 0 0 61
áááá
:-))
Előzmény: ath (60)
ath Creative Commons License 2002.01.24 0 0 60
magyar fórum? na ne! akkor én lépek is. :)

aupa athletic! (ez baszkul volt. azt szabad?)

Előzmény: xabi (59)
xabi Creative Commons License 2002.01.24 0 0 59
ez magyar fórum!
:-)
én is érteni akarom!
:-)
ath Creative Commons License 2002.01.24 0 0 58
que significa "pupas"? nunca he oido esa palabra. tiene algo que ver con "pipas"? :)
Előzmény: Palote (57)
Palote Creative Commons License 2002.01.24 0 0 57
Na jo, ha ennyire akarod.... pupas (eso es lo que dicen las malas lenguas)
Előzmény: ath (56)
ath Creative Commons License 2002.01.24 0 0 56
ez viszont engem érdekel! most nem ugrik be semmi más......

lécci, lécci!

Előzmény: Palote (53)
Palote Creative Commons License 2002.01.24 0 0 55
Gil kozismerten nagy maffiozo. Egyebkent nekem sem es meg sok piros-fehernek nem szimpatikus. Egyszer volt egy olyan nyilatkozata, hogy akkor adja at az elnokseget, ha a csapat visszajut az elso osztalyba. Most biztos visszajut... majd meglatjuk.
Előzmény: ath (51)
Palote Creative Commons License 2002.01.24 0 0 54
Hihetetlen egy jatekos volt, az mar igaz! A kozonseg imadta. Viszont a csapatnak nem volt fazonja, szinte csak Jimmy lott golokat. Ezert volt nagy igazolas Luis, o nagyszeru edzo.
Előzmény: ath (49)
Palote Creative Commons License 2002.01.24 0 0 53
Azt hittem a gunynevre gondoltal. Na mindegy, en nem reklamozom. ;-)
Előzmény: ath (46)
Palote Creative Commons License 2002.01.24 0 0 52
Sacchi-rol csak annyit, hogy o jo edzo, de Spanyolorszagban a catanaccio-val (helyesen irtam?) nem lehet sikereket elerni...
Előzmény: Törölt nick (47)
ath Creative Commons License 2002.01.23 0 0 51
gil pü-i botrányai miatt nem tudta tovább fenntartani a csapatot. már rég börtönben lenne a helye.
a franco rendszer alatt gil is lelkes falangista volt, és sikeres építési vállalkozó. egy általa építetett ház össze is omlott mert kilopta az anyagot belöle, de megúszta. sok barátj volt. ma övé marbella nagyrésze.
Előzmény: xabi (50)
xabi Creative Commons License 2002.01.23 0 0 50
Én sem értettem, hogy lehetett kiesni ilyen kerettel. Emlékszem akkor még Solari is ott játszott, meg jó néhány jó játékos.
Azt meg végképp nem értettem, hogy hogy nem jutottak vissza. Nagyon gyengén kezdték a szezont, aztán már késő volt a jó hajrá...
De idén már nem lehet megállítani őket! Minden bizonnyal ott lesznek újra a legjobbak között!
Előzmény: ath (49)
ath Creative Commons License 2002.01.23 0 0 49
jimmy pichichi hasselbaink! :) hogy lehetet ilyen játékoskerettel kiesni? érthetetlen......

azért az atléticoról nekem még mindig a degenerált gil jut az eszembe. undorító egy féreg.

xabi Creative Commons License 2002.01.23 0 0 48
ja bocs, nem olvastam vissza elég figyelmesen!
Előzmény: ath (46)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.23 0 0 47
Kösz, a drukkerek nevére gondoltam, mert nem tudtam eddig. Holnap jövök a Sacchi-dologgal.
Előzmény: ath (46)
ath Creative Commons License 2002.01.23 0 0 46
a 41-es hozzászólásban leírtam. aitor zabaleta volt a neve és egy madridi haverom szüleinek a kapujában halt meg a calderon mellett.

eláruljam a nevüket? los colchoneros.....

Előzmény: xabi (44)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.23 0 0 45
Én sem tudom a nevet. Várom. Utána majd - mint olasz érdekelt - szóbahoznám Sacchi balvégzetű kalandját az Atletico-nál.
xabi Creative Commons License 2002.01.23 0 0 44
Volt valami haláleset egy R. Sociedad - Athletic meccsen, ha jól emlékszem.
Még emlékeztek is rá mostanában, pár hónapja volt az "évforduló"...
Nem ugrik be a neve, de talán Aitor valaki volt.
Erről mit tudsz?

Egyébként én nem tudom az Atletico becenevét, de majd gondolkodom rajta. Először az Atleti ugrik be, de biztos hallottam már az általad gondolt nevükről is.

Előzmény: ath (43)
ath Creative Commons License 2002.01.23 0 0 43
írtam egy emilt az athleticnek urzaiz kapcsán, remélem válaszolnak, eddig mindig megtették.

igen éltem spanyolországban, a legtovább bilbaoban, de egy pár hónapot eltöltöttem máshol is. a becenévvel kapcsolatban pedig köszönöm a türelmedet, érdekel, hogy a magyar fanok ismerik-e a választott klubjukat.

a madrid szurkolói azonban nem öltek meg senkit, ahogyan az athletic hinchái sem.

aupa athletic!

Előzmény: Palote (42)
Palote Creative Commons License 2002.01.23 0 0 42
Kedves ath,
Spanyolorszagban minden atigazolasi pletykabol lehet valosag. Ettol persze meg konnyen lehet, hogy Urzaiz marad az Atletic-nel.
En tudok egy par becenevet, de nem tudom hogy a kivetelekhez tartozom-e (ui. eltem Spanyolorszagban). Ha egy-ket napig nem jon "hazai" megfejto, akkor beirom.
Allat szurkolok mindenhol vannak (peldaul a Madrid ultrai, akik kozismerten nacik, es biztos hogy az Atletic szurkoloi kozott is van sok ETA szimpatizans), nem szabad egy gyilkossal azonositani a tobbseget. Ha te is a spanyol szekciohoz tartozol, akkor tudod, hogy Spanyolorszagban az Atleti tabora a legjobb kozonseg!
Előzmény: ath (41)
ath Creative Commons License 2002.01.23 0 0 41
valaki írta, hogy urzaiz az atléticoba tart. nos, ez kacsa és kötve hiszem, hogy valaha is igaz lenne.

egyébként tudjátok hogyan becézik az atléticot? aki beírja (kiv: spanyol szekció) az vendégem egy virtuális serre. :)

azatlético szinei és neve külöben nem véletlen, kötőik az én kedvenc csapatomhoz.

a bajnok atlético tényleg nagy csapat volt, de aitor zabaleta, a sociedad szurkoló halálát nem igen tudom megbocsátani az atlético szurkolóinak, ahogyan nem kedvelem gilt és a sleppjét sem.

rm0004 Creative Commons License 2002.01.22 0 0 40
Örülök, hogy van végre topicja az Atleticonak. Spanyolországban én is őket csípem a legjobban, bár az eseményeket nem nagyon követem figyelemmel.
José Maria Romero y Poyon az egyik legnagyobb kedvencem. Kár, hogy elment a Milanba még annak idején...
Palote Creative Commons License 2002.01.22 0 0 39
Nem igaz, hogy elkuldtek! Egyszeruen a Real Madrid elcsabitotta 17 eves koraban. Azert vigyazunk most annyira Fernando Torres-re, hogy nehogy ujra elofordulhasson ilyesmi...
Előzmény: andru (37)
Palote Creative Commons License 2002.01.22 0 0 38
Tevedsz, Jose Mari nem Atletico neveles. O sevilla-i es Sevilla (FC) neveles. Fiatalon kerult az Atleticoba es itt lett befutott jatekos ez mar igaz.
Előzmény: Törölt nick (36)
andru Creative Commons License 2002.01.22 0 0 37
Hajrá AM! Raúl az AM-ben kezdett focizni(családja fanatikus AM szurkoló), de tehetségtelennek találták és ezért elküldték.
Palote Creative Commons License 2002.01.21 0 0 35
Nem neztem, sajnos... Hallgattam internetradion: Radio Marca
Előzmény: Törölt nick (30)
Degec007 Creative Commons License 2002.01.19 0 0 34
itt bénázok össze vissza
nem is gondoltam ,hogy igy repül az idő
ezek szeint nyert a csapat:)
akkor Torres tartogathatja a gólokat a következö mecsre:)
Degec007 Creative Commons License 2002.01.19 0 0 33
vezetünk az jó
még mennyi lehet hátra?
Torres még betehetne 2 lasztit az ellen kapujába
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.19 0 0 32
A csapat hét ponttal vezet!
ipos Creative Commons License 2002.01.19 0 0 31
Hajrá AM!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!