Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.01 0 0 457
Nya!

Black ne sí'já... (simi-simi) Én se hittem volna, fél évvel ezelőtt, hogy eccer vöszök egy Saab-ot.

És ne izélj, hogy hamarabb lesz nekem, mint neked, mert megígértem: ha nyerek az 5-ös lottón, kapsz egyet :)

A milliárdosokról meg csak annyit, hogy a fél év nem véletlenül fél év... :( már most megvenném, de hát lové none, banki kölcsönt meg nem szívesen... nincs esetleg valakinek örökbe 1 milája? :) legyen akkó má' kettő, hogy Blacknek is jusson :)

byez

BlackStar Creative Commons License 2000.09.01 0 0 456
Disznóság.
Szóval, a Thom egy krözus. Fujj.
Megtenné velem ezt a szégyent, hogy előbb lesz 900-asa.
Komolyan, mingyá sírva fakadok.
De az legalább jót tesz szomorodott személyiségemnek, hogy Rijswand képein kétszer is rajtavagyok, a már közölten kívül. Az egyiken előbogarászom a csodafegyvereket, a három SAABos dossziét, a másikon pedig valamit magyarázok, már nemtom mit.
h i r d e t é s
BlackStar Creative Commons License 2000.09.01 0 0 455
Héló!
Ez a Thom az a valaki, aki majd a szememem láttára fog SAABot venni. Pedig fél éve még úgy szidta. Most meg lesz egy 900-asa. Mélyen vérig sértve érzem magam. Ezek a gaz milliárdosok. Fujj. : )
pro Creative Commons License 2000.08.31 0 0 454
Sziasztok!
Nekem egy Saab 9000-esem van kb 2 honapja, egy lada utan igen eros , de jo valtas volt.. :)
14 eves es szerintem ehhez kepest eleg jo allapotban van, a kozepso kipufogot kellett idaig rendbe rakatni, mert kicsit rally auto hangja volt..:) Most megadta magat kicsit a vizpumpa, de ugynezki hetvegen ki csereli egy ismerosom (sajnos en nem ertek hozza ->nem merek belenyulni, csak megvenni az alkatreszt). A karosszeria kicsit rozsdasodik, es adtak ra 150e-re ajanlatot, hogy megcsinaljak... Miota megvan az auto, teljesen beutott a saab maniam.. :) Kaptam egy baratomtol egy Die SAAB story konyvet, gyonyoru kepek vannak benne, sajnos nemetul nem tudok, igy csak a kepeket nezegetem.. :) / :(
Egy kerdesem lenne: nem tudhatok hol lehet olyan T csatlakozot szerezni amelyik a hutorendszerrel melegiti fel az ablakmoso folyadekot? Erti valaki hogy mit irtam? A 900-asokban is igy van?
hat egyelore ennyi, koszi

Pro

Törölt nick Creative Commons License 2000.08.31 0 0 453
Haia BlackStar koma és a tömeg! :)

Regisztráltam magam, olvasgattam (piszok mázlisták...).

Ha minden okés, fél év, és 178 pacikával vágok neki a nagy büdös városnak.
Najó, Te is beülhecc eccer Black haver :)))

nya mindenki pacsi!

trbvszkij Creative Commons License 2000.08.31 0 0 452
Gratula, BGC, óriási vétel volt. 1,2m, szenzációs. Annyiért még '93as Astrát is alig lehet kapni. (debreceni vagyok, lehet, hogy nálunk magasabbak az árak, ki tudja..) Becsüld meg, és főleg rakj fel képeket. (tudod, az embert érdekli, mit szalasztott el:)
BGC Creative Commons License 2000.08.31 0 0 451
Na!

Évjárat: 1993.05.
Motor: 2000-es, injektoros, 16 szelepes B206i a pontosság végett.
Felsz: Elektromos ablakok, elektromos és fűthető tükrök, fűthető ülések, klíma, ABS, vezető oldali légzsák, velúr kárpit, fényszórómosó, plusz még kaptam 1 garnitúra téligumit felnivel.
Ami még talán ideszámít: zsír új gumik, zsír új aksi, vezetett szervízkönyv.
Hozzáteszem céges volt a kicsike, de már nagyon elakarták adni, mert falami fos, őőő f@sz, őőőőő na ford gyártmány kellett nekik. Ismeritek ezt a márkát?
Ár: 1.200.000

eugen!

Az autóm csak 1 darabban eladó!

BGC

eugen73 Creative Commons License 2000.08.31 0 0 450
Hello BGC!

vegre 1 uj pilotaval tobb!
ize, mondd csak, kulon a sebvaltot nem akarod eladni? :-))

Előzmény: BGC (446)
Rijswand Creative Commons License 2000.08.31 0 0 449
NA, most lehet nezni!!
Előzmény: BlackStar (443)
baas Creative Commons License 2000.08.31 0 0 448
Hi BGC.

1.Évjárat
2.Motor
3.Felszereltség
4.Ár

köhögjed gyorsan!!! :)

mottóm
"mindenkinek kell 1 SAAB"

lenkeyb Creative Commons License 2000.08.31 0 0 447
CONGRATULATION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: BGC (446)
BGC Creative Commons License 2000.08.31 0 0 446
SZiasztok!

Na augusztus 17-én megtörtént az amire még a csattogósszárnyú pillangót húzogató koromtól kezdve álmodom.
Megvettem életem első 900-as-át. Kicsit sok km van benne, de azt a csekélyke 265.000-t nem lehet érezni sem a motoron, sem a belső térben.
Egy kis kárpittisztítás nem fog ártani, de így is naggggyon happy vagyok. Lehet, hogy a következő talin kint leszek.

Üdv.

BGC

UI: nem kell valakinek a wareszom?

lenkeyb Creative Commons License 2000.08.31 0 0 445
Én is kíváncsi vagyok azokra az ömlesztett képekre!
egoaxa Creative Commons License 2000.08.31 0 0 444
Igen!
Kepeket akarunk!!!
....404....
Előzmény: BlackStar (443)
BlackStar Creative Commons License 2000.08.31 0 0 443
Rijswand! LE vagyunk tiltva a képekről!!!!!
Nem tugggyuk megnézni! :(
BlackStar Creative Commons License 2000.08.31 0 0 442
Ja, azoknak akik nem tudnák, az az eszméletlenkirály ezüst aszfaltgyúró, az Rijswand átalakított kispolákja. Éppen valami dagadt műszaki ellenőr keresi az elveszett lóerőket.
Ja! Nagyon állatka képeim vannak a huszadiki estimeséről
Rijswand Creative Commons License 2000.08.31 0 0 441
Hoi!
Nem, meg nem.. csak ugz mint Te:)
Előzmény: BlackStar (439)
Rijswand Creative Commons License 2000.08.31 0 0 440
BlackStar Creative Commons License 2000.08.31 0 0 439
Rijswand! Te még nem alszol? És idáig spejzolgattál ezekkel a frankó képekkel?!
Juteszembe, ki az a randa kövér állat azon a fotón? :)
BlackStar Creative Commons License 2000.08.31 0 0 438
Néha érdemes ránézni a SAABnet chatjére, érdekes dolgok vannak ott. Így p. olyan emberek, aki azt se tudják, mi az a SAAB. Érdekes. Délután érdemes rákapcsolódni, mert akkor még van élet. Ilyenkor kettőkor már kevésbé, ott u.i van vagy hét. :)
Rijswand Creative Commons License 2000.08.31 0 0 437
Naja, Blackstar nyomta a gombot rendesen:)

Előzmény: BlackStar (428)
BlackStar Creative Commons License 2000.08.31 0 0 436
Érdemes megnézni Trollhättan honlapját.
Az első sorban a város neve áll, a másodikban 'Sveriges vackraste technikstad' = Svédország legszebb tech v. iparvárosa szerénykedik.
most néztem a Näringsliv-et (gazdasági élet). Ha ti is ezt teszitek, látható, hogy az első sorban vammi négybetűs céget emel ki. Tovább: (mera om n...) majd största arbetsgivarna (legnagyobb munkaadó): ez is vammi SAAB vagy miaszösz. Pironkodik vammi más autóscég repülőiparága is valahol, de Trollhättanben nem ők vannak otthon : )
BlackStar Creative Commons License 2000.08.31 0 0 435
Szerbusztok, randa, punnyadós SAABosok!
(na ja, magamnak is köszöntem : ) )
Ákos holnap megkapja a vide yo kazit, és máris lesznek még képek.
Készülget egy SAABos noteszem, ha meglesz véglegesre (de úgy néz ki, otthagytam a villamoson :( )akkor átírom szántógéppel és a receptet is közzéteszem, hogy hogyan készült füzetformátumba
Bolas Creative Commons License 2000.08.30 0 0 434
baas!
Érdekes, egybol rájöttél mire gondoltam..
:-)

Sajnos nem tolünk voltak azok a volvosok.
Akarom mondani MÉG nem..

Bolas Creative Commons License 2000.08.29 0 0 433
baas!
Hmmmmm, mitol van olyan érzésem, hogy te gyakran olvasod a volvos topikunkat?!?!
:-)
Előzmény: baas (432)
baas Creative Commons License 2000.08.28 0 0 432
No reply??
Punnnnyyy....
baas Creative Commons License 2000.08.27 0 0 431
Hi.
A Townsendék oldalán olvastam,hogy
a Mobil 1 10W30 tipusú olajat ajánlják
erősen,különösen a turbo-s Saabokba.
A lényeg,hogy a tapasztalatuk ezt igazolta
és ami logikus is az az,hogy minnél nagyobb
az olaj tűrése annál több összetevőt tartalmaz,
ami nem éppen szerencsés.Meg le is tesztelték az olajakat és ez lett a legmegfelelőbb.
Itt van két link.Olvassátok el!

Link 1
Link 2

avantage Creative Commons License 2000.08.24 0 0 430
Sziasztok,
most olvasgattam az evo legujabb szamat, es egy erdekes Saabot talaltam benne.
A gyenge kis 9-3 2literes turbo motorral buszkelkedhet, T4 turboval, 3.5bar nyomassal. Ebbol a szakertok egybol gondolhatjak mit is teljesit: kb. 600le-t, es kozel 800Nm-t! Melle a gep kb. 1100kg. Es a valtonak koszonhetoen 2.4(!) mp alatt gyorsul 100km/h-ra. Egyeb: negykerekhajtas, 90 fokkal elforditott motor, Ja, es a katalizator benne maradt a kipufogo rendszerben, mivel Svedorszagban ez meg a rallikrosz autokban is kotelezo.

Nem rossz... Es allitolag nagyon megbizhato.
egoaxa Creative Commons License 2000.08.23 0 0 429
Hali!

Kivancsi lennek a filmre.
Mit vettel fel?
A "felvonulast" is filmezted?


A TotalCar.hu -n irtunk rola.

csa!

Előzmény: BlackStar (428)
BlackStar Creative Commons License 2000.08.23 0 0 428
Szerbusztok!
Kész van a film. Nos. Nem lett valami szép. A tűskűmban összevissa állítódtak a hardvör gombjai, és elfelejtettem felülvizsgálni, de ez lenne a kisebbik baj. A nagyobbik, hogy megmurdált a gépem. Megpróbálom a digikártyámat ide, az öcsém gépébe besuvasztani, de nem fog menni. Valószínűleg csak egy hét múlva.
Áá.
Aki nem jött el, az vessen magára. Majd segítek aratni :)
Na pá

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!