Keresés

Részletes keresés

Kód 001 Creative Commons License 2014.12.30 0 0 25224

Ami a marhaság, az a Naftali Kraus féle származástan, fajvédel,i ideol[giával nyakonöntve. Mint a dijnyertes tenyészebek, CAC, CACIB dijakkal....

 

/oszt még kiderült, hogy az se kóser, a fránya genetika a kazár ősöket mutatta ki /

Előzmény: piréztempó (25223)
piréztempó Creative Commons License 2014.12.30 0 0 25223

Nincs igaza. Vajon hány %-a lehet eredeti magyar származású a mai magyar lakosságnak? Talán pár %?. A többi a török hódoltság, tatárjárás és egyéb pusztítások, járványok stb. miatt betelepített szláv, német, román, örmény, török, zsidó, cigány és egyéb népek keveréke? Én miért lennék kevesbé magyarabb egy mondjuk egy német, vagy szláv eredetű magyarnál? Ráadásul az én családom sem csak zsidó származású, volt abban minden mint a bucsúban. Marhaság az egész nagymagyarkodás. 

Előzmény: fák,juh (25222)
fák,juh Creative Commons License 2014.12.29 0 0 25222

Pedig ha jobban belegondolsz igaza van.

Előzmény: piréztempó (25221)
piréztempó Creative Commons License 2014.12.29 0 0 25221

És te mijafasz vagy? Árpád vére csörgedezik benned tisztán? Kétlem. Biztos benned is van ez is, az is. Esetleg olyan is, amire nem lennél különösebben büszke. Szerencsére nem te határozod meg ki a magyar.

Előzmény: Vándoroló (25220)
Vándoroló Creative Commons License 2014.12.29 0 0 25220

Aki magát zsidónak tartja az zsidó. Aki magát kiválasztottnak tartja, az zsidó. Nem magyar, hanem Magyarországi. Akinek mind a két szülője zsidó, de magát magyarnak tartja, és ezt az országot otthonának-hazájának tekinti, nem tartja különbnek magát másnál, anyanyelve saját véleménye szerint a magyar, akkor az illető magyar.

 

Az én logikám alapján nincs magyar zsidó, csak Magyarországi zsidó.

piréztempó Creative Commons License 2014.12.29 0 0 25219

És egyben magyar is. A szar dolgok ugyanúgy bántanak.

Előzmény: fák,juh (25216)
fák,juh Creative Commons License 2014.12.29 0 0 25218

Hol van leírva, hogy nyugodtan szenvedjenek az állatok?

Előzmény: nünüke88 (25217)
nünüke88 Creative Commons License 2014.12.29 0 0 25217

Olvasd el az Ószövetséget, abból kiderül, akarta-e az állat rendes kivéreztetését, vagy hogy ne egyenek disznót stb.

Előzmény: fák,juh (25215)
fák,juh Creative Commons License 2014.12.29 0 0 25216

Akkor szerencséd, hogy te piréz vagy.:(

Előzmény: piréztempó (25211)
fák,juh Creative Commons License 2014.12.29 0 0 25215

Szerintem túlértelmezted, de hagyjuk.

"Isten nagyon is akarhatta"

Ez a hozzászólásod nagyon "jó".

Akarhatta.Ezt neked mondta?

Előzmény: nünüke88 (25205)
nünüke88 Creative Commons License 2014.12.29 0 0 25214

Szerinte Magyarországnak hasonlóan kell cselekednie, mint Izraelnek, meg kell védenie a diaszpóráját bárhol a világon.

 

 

Igen, Mo-nak ezt kell tennie. Elsősorban a szomszédjaink széljobberei ellen kéne fellépni.

Előzmény: martinaxe7 (25207)
jogértelmező Creative Commons License 2014.12.29 0 0 25213

"A magyarnál széthúzóbb, önsorsrontóbb nép kevés lehet."

 

Ennek okát abban vélem, hogy viszonylag sok a bűnöző, és viszonylag kevés a nemzetközileg elismert - jó hazafi tekintély - ki példakép lehetne.

Előzmény: piréztempó (25211)
martinaxe7 Creative Commons License 2014.12.29 0 0 25212

És nem biztos, hogy pont Semjén Táltos Mester fogja összeboronálni a szétszóródott magyarokat

 

Figyelembe véve az aktuális tendenciákat is...

piréztempó Creative Commons License 2014.12.29 0 0 25211

Tiszteletre méltó a szándék, de kétlem, hogy eredményes lenne. A magyarnál széthúzóbb, önsorsrontóbb nép kevés lehet.

Előzmény: martinaxe7 (25207)
martinaxe7 Creative Commons License 2014.12.29 0 0 25210

Diaszpóra és diaszpóra között is van 1-2 öltés

 

fák,juh Creative Commons License 2014.12.29 0 0 25209

Tehát szerinted ezek az állatok másodperceken belül eszméletüket vesztik?

Nem látod amit nem akarsz.

Ha elveszti az eszméletét akkor max rángatózik, de nem áll lábra és nem hörög és nem látszik az, hogy a tüdeje az elvágott légcsövön keresztül veszi a levegőt.

 

https://www.youtube.com/watch?v=qPcPhnsfzjg&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DqPcPhnsfzjg&has_verified=1

 

Na mindegy te tudod mit akarsz elhinni.

Előzmény: nünüke88 (25206)
fák,juh Creative Commons License 2014.12.29 0 0 25208

"Szerinte Magyarországnak hasonlóan kell cselekednie, mint Izraelnek, meg kell védenie a diaszpóráját bárhol a világon."

 

Viszont "egyeseknek" pont ez nem tetszik és foggal-körömmel küzdenek is ellene.

Előzmény: martinaxe7 (25207)
martinaxe7 Creative Commons License 2014.12.29 0 0 25207

A nemzetpolitikáért felelős miniszterelnök-helyettes szerint teljesíthető az a cél, hogy a ciklus végére meglegyen az egymillió új magyar állampolgár. Erről Semjén Zsolt beszélt interjúban, jelezve: év végére meglesz a 700 ezredik állampolgársági kérelem és a 650 ezredik esküt tett polgár. Szerinte Magyarországnak hasonlóan kell cselekednie, mint Izraelnek, meg kell védenie a diaszpóráját bárhol a világon.

nünüke88 Creative Commons License 2014.12.27 0 0 25206

ami a rengeteg dokumentált videón látható az kifejezetten állatkínzás és ráadásul mindezt értelmetlennek látom.

 

 

Mivel van halál utáni és/vagy eszméletlenül, fájdalomérzet nélküli rángatózás is, ennek megállapítása állatorvosi hatókör kell legyen.

Ha mindaz a dolog, amit az oldal ír, el van vágva, tehát összes nyaki ér, bolygóideg, légcső, én eddigi élettani ismereteim alapján (orvosira járok) ezt látom valószínűbbnek, mivel az agy vészesen oxigénhiányos állapotba kerül, és hamar elveszik az eszmélet ilyenkor. Akár másodpercek alatt. Más az a fuldoklás, amikor a tüdődbe nem jut levegő, mert az alacsony O-tartalmú vér még feljut, és tudatában vagy a fuldoklásodnak, és más az, amikor magából a vérből sem jut már elég. A hirtelen vérnyomásesés miatti eszméletvesztést tudom idehozni, én már éltem át ilyen állapotot, az tényleg hamar ájuláshoz vezet, pedig akkor még áramlik is valamennyi vér az agyba a nyaki főereken keresztül. Ha azok elvágódnak, nyilván annyi sem.

Mondom, ha állatorvosok is kimondják, hogy állatkínzás, legyen az érintett vallások híveinek tudomására hozva, hiszen őket kifejezetten úgy tanítják, hogy humánus vágási módszer, és többségük életében nem lát ilyen vágást, és legyen betiltva. Szerintem maguk is egyetértenének, ha meggyőződnének erről, és igazolva lenne, hogy kínzás.

Hiszen lényeges elemének tekintik a vágásnak, hogy nem az.

Előzmény: fák,juh (25204)
nünüke88 Creative Commons License 2014.12.27 0 0 25205

Az ókori időkben Isten nagyon is akarhatta, mivel az emberek élete és egészsége szempontjából létfontos volt a megfelelő kivéreztetés, aminek a leghatékonyabb módja ez volt.

Hogy ma mit akar? Nos, a keresztények, akiknek szintén nem szabad véreset enni amúgy, lerendezik azzal, hogy Péternek volt egy látomása, amiben Isten kifejtette, hogy a korábban tisztátalan állat ehető. Így pl. a disznó is. Pál azt írja, tartózkodni kell a vértől és a fúlvaholt állattól. Ezt sokféleképpen lehet értelmezni, speciel a hagymás disznóvér már nem fér bele szerintem, és sok keresztény nem is eszi éppenséggel.

A zsidók nem ismerik el az Újszövetséget, így nekik marad az Ó. Ők meg úgy vélik, hogy attól még, hogy modernizmus van, Isten nem helyezte hatályon kívül a parancsait, majd szól, ha úgy dönt, ezt teszi. Mint ahogy nem érv a házasságon kívüli szex terén a gumióvszer, és ezzel a hatékony védelemmel a nem tisztázott státuszú gyermek elkerülésének jó esélye, úgy nem érv a hús nem kivéreztetése terán a hűtő.

Ez van. Mondom, ha állatorvos igazolja, hogy mekkora szenvedés ez, akkor tiltsák be, és tartsanak ortolaktovegán étrendet.

 

Előzmény: fák,juh (25204)
fák,juh Creative Commons License 2014.12.27 0 0 25204

Nem a rituális vágás nemtetszik hanem az állatkínzás, ami a rengeteg dokumentált videón látható az kifejezetten állatkínzás és ráadásul mindezt értelmetlennek látom. Ugyanis nem hinném, hogy ezt a kínzást bármilyen vallási törvényekre való hivatkozással igazolni lehetne a létjogosultságát. Isten soha nem akart és akarna ilyet.

Előzmény: nünüke88 (25202)
nünüke88 Creative Commons License 2014.12.27 0 0 25203

Félreértesz valamit. Én minden állat esetében ellenzem ha megkínozva ölik le.

 

 

A csirkevágásokhoz mit fűzöl hozzá? Az általad linkelt anyagok fényében elfogadom, hogy a disznók többségét kábítják valamilyen módon, bár nem mondom, hogy minden falusi disznóvágásnál adnak erre, de legyen, a többségnél adnak. A csirkéket mivel és hogyan kábítják? Azok is állatok, és nem olvastam, hogy házi vágásnál őket kábítanák valamivel.

 

Előzmény: fák,juh (25199)
nünüke88 Creative Commons License 2014.12.27 0 0 25202

Csak az alapján, hogy valakinek nem tetszik a rituális vágás, nem fogok antiszemitázással jönni.

Ha megpróbálja barbár állatkínzóknak beállítani a zsidókat és muszlimokat, akkor fogok.

Összefoglalva még egyszer: a mezei parasztbácsi, aki disznót öl, nem hentes. Nem mindenki hív hentest. A csirkét sem szokták kábítgatni. A libát is tömik. Akinek nem tetszik a kóservágás, ezek se tetszenek, ha nem akarja, hogy a látszat szerint neki csak a zsidókkal (és muszlimokkal) legyen baja. A kóservágás elvileg, a mezei zsidó és muszlim ismeretei szerint gyors eszméletvesztést okoz.

Amit szerintem tenni kéne, de már írtam: független, azaz sem az adott vallásokhoz, sem az ellenük valókhoz nem tartozó állatorvosokkal megvizsgáltatni a szabályosan zajló kóser és halal vágást, majd annak megfelelően elbírálni a kérdést. Ha nem okoz pár másodpercen belül eszméletvesztést,a  mezei zsidó és muszlim számára sem lesz elfogadható, vagyis egy ilyen vizsgálat nekik is kedvezne. Utána ott az ortolaktovegán életmód, ha tiltás lesz az eredmény.

Én ennyivel rég lerendeztem volna, ti lovagoltok tovább a témán, hogy de állatkínzás, állatkínzás, állatkínzás. Erre kaptatok néhány linket további állatkínzásokról, amik ellen szót emelhettek még.

Előzmény: fák,juh (25199)
fák,juh Creative Commons License 2014.12.27 0 0 25201

Ott van az általad linket videóban is 1:43-nál.

Előzmény: fák,juh (25200)
fák,juh Creative Commons License 2014.12.27 0 0 25200

Akkor hiányosak az ismereteid, ugyanis a patronos fejbelövő a henteseknél elterjedt már régóta.

Előzmény: nünüke88 (25196)
fák,juh Creative Commons License 2014.12.27 0 0 25199

Félreértesz valamit. Én minden állat esetében ellenzem ha megkínozva ölik le.

Dehát te úgysem fogod elismerni, hogy a zsidóknál van olyan, hogy szenvedtetik az állatot és úgylátom most jött el az idő amikor már jössz a zsidőgyűlölettel meg az antiszemitázással. Tipikus

Előzmény: nünüke88 (25197)
fák,juh Creative Commons License 2014.12.27 0 0 25198

A házaknál legtöbb esetben hentes végzi a dolgot és a legtöbbjük rendelkezik valamelyik eszközzel. Ha más nem egy nagyobb baltával fejbevágják és elájul.

 

http://disznovagas-kellekei.hupont.hu/16/sokkolo-vagy-kabito-disznofejbelovo

 

 

Előzmény: nünüke88 (25196)
nünüke88 Creative Commons License 2014.12.27 0 0 25197

Na itt becsülettel elintézték véreztetés előtt, tehát elvileg így zajlik rendszerint? Azért ez sem szép látvány, és ha a félelmet is szenvedésnek vesszük...

 

https://www.youtube.com/watch?v=vt3nhOIJP90

nünüke88 Creative Commons License 2014.12.27 0 0 25196

Nem pisztollyal csinálják, hanem patronos fejbelövővel, az elektromos sokkoló pedig igen elterjedt és használt eszköz. Tehát nem jól tudod.

 

Aze gyszerű falusi házaknál. Biztosan. Ha ezt elhiszed, mért kételkedsz a kóservágás esetében, hogy a megfelelően végzett vágásnál másodperceken belül elájul az állat, és a rosszul végzett vágásokról vannak a horrorfelvételek?

Ja, hogy nem lehetne a zsidókat és a muszlimokat kegyetlen, barbár állatkínzónak beállítani...

Partonos fejbelövőről hallottam, de nagyüzemnél.

Előzmény: fák,juh (25193)
nünüke88 Creative Commons License 2014.12.27 0 0 25195

Malacvágáskor már vidéken is minden esetben kábult az állat amikor megszúrják. Vagy letaglózzák vagy fejbelövik vay sokkolják.

 

 

 

Hát persze. A nemzetikonyhán nyilván azért írják, hogy két ember fogja le hátulról. Szegény, kábult állatot nyilván ennyien tudják csak lefogni. A taglózást meg tök véletlenül felejtik ki a háztáji disznóvágás ismertetésekor. Edd a véreshurkádat jó lelkiismerettel, de kampányolj mindenféle kegyetlen vágás ellen, vagy egyik ellen sem...

Előzmény: fák,juh (25193)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!