Creative Commons License 2008.03.13 0 0 93521
Az egy dolog, hogy bevállalta, de rá is bízták. Ez nem kis elismerés. Egyébként a lehető legxarabbul alakultak a dolgok, úgy értem ennél nagyobb teher már nem is nehezedhetett volna rá, ha kihagyja, vége a dalnak. Bírta és ez is nagyon dicséretes. Mondjuk a kapus Gomes sem volt semmi, a 120. percben kipiszkálta azt az irdatlan kapáslövést, megfogta az "utolsó esély" tizenegyest...
Előzmény: MZ/Y (93520)
MZ/Y Creative Commons License 2008.03.13 0 0 93520
Reméltem, nem vállal tizit.
De így, hogy berúgta, nem bánom. :o)

Azért nem semmi az utolsót bevállalni. Nálam az a legrizikósabb, utána az 1. következik. Bár az is igaz, az 5.-re nem mindig van szükség.

P e t i Creative Commons License 2008.03.12 0 0 93516
Gondoltam megnézem a haiti varázslót,de csak Igor show-t láttam:))
skiss Creative Commons License 2008.03.12 0 0 93515
szomorú, hogy az ute ki sem mert állni a mai meccsre
juzni front Creative Commons License 2008.03.12 0 0 93514

LOKISTÁK!!!

RÁTOK IS SZÁMÍTUNK!!!

BIG ÉS A TÖBBIEK!!!

Elindult az ALÁÍRÁSGYŰJTÉS A SZEGED LABDARÚGÁS MEGMENTÉSÉÉRT, itt letölthető a ív! MINDENKIRE SZÁMÍTUNK SZERTE AZ ORSZÁGBAN AKINEK FONTOS A LABDARÚGÁS!!!

skiss Creative Commons License 2008.03.11 0 0 93513

Ha a diósgyőri barátaink teljesítik a 4 pontot és mi is győzünk hétvégén, meg is van a helycsere :)

"A ZTE elleni meccs előtt a diósgyőri vezetők ultimátumot intéztek a játékosokhoz: amennyiben a ZTE és az MTK elleni meccseken nem szereznek 4 pontot, pénzbüntetésre számíthatnak.
Mindezek alapján kijelenthetjük, hogy a diósgyőrieknek győzniük kell az MTK ellen (Már persze, ha életben maradnak a "fenyegetések"), mert a zalaiak ellen csak pontszerzésre futotta. Igaz, ezt az utolsó percben sikerült elérniük egy Sebők Vilmos-góllal."

Mirrmurr Creative Commons License 2008.03.11 0 0 93512

Megvédem: az pont olyan szitu volt, amikor mindössze belekapni volt idő. Ugyanúgy be is pattanhatott volna, nemzetközi szinten is volt már sok hasonló baki. Tele velük a Jutyúb.

Engem sokkal jobban bosszant az, hogy akinek "dolga" úgymond a góllövés, az sorra idétlenkedi el. Ld. Sztojkov, Kuma. Sajnos Té a lassúságát ámokfutással ellenpontozza mostanában, Leó simán tudná pótolni, ő még mindig játszani akarja a focit, ezt szeretem benne.

Cicónk furcsa: nem mondom, hogy gyors, mert nem az, de tud jó helyen lenni, ám ő is rendszeresen elméri a farkát a passzokkal.

Játszanunk kéne, nem robotolni.

Hajrá, Loki!

Előzmény: Hushee (93510)
champion Creative Commons License 2008.03.11 0 0 93511
...igazad van. A helyzete után az motoszkált bennem: nehogy a saját kapunkba meg bevágja...:)
Hushee Creative Commons License 2008.03.11 0 0 93510
Azért nálam kapitális hiba az üres kapu fölé perdíteni 3 méterről. Az viszont jó, hogy védekezésben tegnap rendben volt.
Előzmény: champion (93509)
champion Creative Commons License 2008.03.11 0 0 93509
Jó napot!

Tegnap örvendtem annak, hogy Takács nem vétett valami kapitális hibát.
Hajrá Loki! Bajnokcsapat!
Előzmény: Lecsó. (93508)
Lecsó. Creative Commons License 2008.03.11 0 0 93508
Poleksic:- nem igazán volt próbára téve, a kirúgásait remélem mindenki észrevette.
Kisszé: 5 ez lesz a helye? Inkább itt, mint középen :))
Mamut: 5 fejpárbajokat megnyerte, helyezkedési hiányosságok még voltak
Mészáros: 6 nekem teccett. Csak a gól hiányzott.
Takács: 5 kezd belesimulni a védősorba. Nála már ez is nagy szó
Tibike: 5 nem ez volt élete meccse. Lelkesen szaladozott, de semmi extra.
Tamás: 5 adott egy gólpasszt. Sőt, igyekezett labdát szerezni. A 2. félidő egyes szakaszaiban nagyon indulatosan játszott. Aszittem ki fogják állítani.
Leo: 6 Szerintem jó volt. Még jobbszélsőként is megfelelt :))
Cicó: Magyar Optikai Művek vót. Jól, kombinatívan, gólveszélyesen játszott. Megfigyeltem, hogy nem is lassú, fura stílusával mindenhova odaér.
Kunyihaha: 6 gólt rúgott, nem tudták tartani. Viszont sok helyzetet puskázott el.
Sztojkov: 5 Szerintem nem volt olyan rossz. Volt egy nagy helyzete. Mezőnyben sok munkát végzett, jól húzták szét a védelmet.
Én nem cseréltem volna le, főleg nem a szünetben.

Zsombi: 6 Jól mozgolódott, gólt érdemelt volna. Ismét vérét adta a csapatért :))
Igor: - Két helyzete is volt, az egyik legalább gólt érdemelt volna. MOst sokkal jobban mozgott, mint az eddigi meccseken.
Vookie: - Minimum egy félidőt kapnia kellett volna. Ha játszik, akkor nem minden támadást kellett volna a védőharmadunkból szervezni. 7 perc alatt többet a középpályás védekezezésben, mint Tamás és Leo együttvéve.

Bandika: 5
Értem én, hogy támadó felállás, meg védekezzen az ellenfél :))
De.
Bőven elég lett volna 3 védő. Ki ellen nem, ha nem hazai pályán a Siófok szintű csapatok ellen?
Középpályára 5 embert kellett volna szerepeltetni, nagyon hiányzott egy labdaszerző.
Több labdát szereztünk volna középen, sokkal hamarabb épültek volna fel a támadásaink. Több helyzetünk lett volna.
Mondjuk így is volt rengeteg :))

i_3_14 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 93507
Szep volt FIUK!
Csak igy tovabb!!!
Hajra, LOKI!!!
züfec Creative Commons License 2008.03.10 0 0 93506
A ződhu-n is igy hallották, csak nem vagyok süket :)))
Előzmény: züfec (93505)
züfec Creative Commons License 2008.03.10 0 0 93505
Nem igazán értettem jól Dolcettit (pedig egész dicséretes szinvonalon tud magyarul), ti is úgy hallottátok, hogy "engem a Liga-kupa nem érdekel..."? :)
Előzmény: skiss (93501)
Lothar Creative Commons License 2008.03.10 0 0 93503
én nem bánom  hogy csak ennyi lett, majd egerszegen akadjon be pár szerencsés löket. nagyon fontos meccs lesz. ha a kövi 2 meccsünket hozzuk az nagyon nagy eröt és lökést adhat.
Előzmény: P e t i (93502)
P e t i Creative Commons License 2008.03.10 0 0 93502
Ezt a Siófokot 4-5 góllal kellett volna kitömni,Czvitkovics gólja gyönyörű volt.