Keresés

Részletes keresés

the_real_facsabi Creative Commons License 2009.03.23 0 0 1414
a zsibi elérhetetlen...újra.
sismond Creative Commons License 2009.03.23 0 0 1413
Akkor legyen a Zsibvásár?

luzav Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1412

Így van.Állítólag a szerverüket is feltuningolják.

Én már regiztem,igaz még egy kicsit lassú.

Előzmény: simongab (1411)
simongab Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1411
Sziasztok

legyen a zsibvásár

remélem tényleg összefogunk egy páran, mostmár csak a vevőknek kellene követniük :(
Némó01 Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1410
Ezaz sajnos nincs

Némó
Előzmény: the_real_facsabi (1408)
boney m Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1409
Én a minap egy fórumon ezt a linket találtam, talán érdekes lehet számotokra is:

www.cserebere.hu
the_real_facsabi Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1408

Ha van mentett adatbázisod az aukcio.ittvettem.hu oldalra simán át tudom neked vinni

 

the_real_facsabi

Előzmény: Némó01 (1407)
Némó01 Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1407
Sziasztok!
A nagy kérdés, adott a vaterán 1000 termék ezeket hogyan lehetne a legegyszerübben egy másik oldalra átvinni??
Köszi
Némó
k.tom69 Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1406

valahogyan össze kellene fognunk,hogy melyik oldalra menjünk át!

mindenki mást tart jónak.

igy teljesen szét fogunk szorodni.

én is azt lessem mindennap melyikre mennyien töltenek fel árut.

the_real_facsabi Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1405

Kedves vatera és teszvesz társak!

 

vévévé.aukcio.ittvettem.hu   :-))

 

Érdemes megnézni.

 

Az oldal tegnap indult....

 

Jelen pillanatban 19664 db eladásra kínált cucc.

 

The_real_facsabi

Kreta Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1404
Szerinted az Aréna plázában (keleti mellet) mennyi egy üzlethelyiség bérleti díja, és mennyi a nyócker egy eldugott utcájában?
Előzmény: Fo_Jo (1390)
Opcios Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1403
A zsibvásáron nem lehet felhasználó névre rákeresni?
Opcios Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1402

Putyur,ez jó ötlet. :)

Követem a példád én is,habár még csak regisztráltam a zsibvásáron,és utaltam nekik 1.000  Ft.-ot "ajándékba",de hamarosan töltök fel termékeket.

 

Opcios (Vatera)=Opcios (Zsibvásár)

 

Apropó:A zsiben csak 4 számjegyűt enged a rendszer a kikiáltási árhoz?

Előzmény: Real Putyur (1401)
Real Putyur Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1401
"300 forintonként kapsz számlát, akár hetente többet is."

Nemnem. Az összeghatár stimmel, de egy héten (7 napon) belül csak 1 db. számlát állítanak ki.

***

Putyur (Vatera) = Putyur64 (Zsibvásár)
Előzmény: Törölt nick (1400)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1400
300 forintonként kapsz számlát, akár hetente többet is.
Előzmény: sismond (1399)
sismond Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1399
Sziasztok,

Áprilistól én is átmegyek máshova. Ez a feltöltési díj dolog zavaros. Akkor kerül felszámolásra, amikor feltöltesz egy árut vagy újraindítasz. Viszont kiszámlázásra( levonásra) akkor, miután megvette valaki , ha jól értem. Azaz nem értem. Példa: 1000 termék éves a feltöltési díja kb. 90000 Ft- körül van évente (5 Ft/3hét). Az el nem adott, de fönt lévő áruk feltöltési díja állandóan nő, de nem kerül kiszámlázásra.  Ezt ,hogy kell érteni? Azt értem, hogy  eladok egy könyvet és a  6% mellet ki kell fizetni a feltöltési díjat. De mi van a többivel? Az csak felszámolódik a nem tudom hova?  És ha valamelyik termékemet  törlöm  végleg, vagy akár megint felrakom mint „új” árut, akkor egy 10X újraindított áru  5X10 50Ft. Na azzal az összeggel  mi lesz? Amennyiben az összes árumat 1 év múlva végleg leveszem akkor a felszámolásra kerülő de ki nem számlázott összeggel mi lesz?  Egyszer csak eltűnik, vagy évek múlva jön egy értesítő egy tetemes összegről?   

Sokan írják át kéne cuccozni más portálra. Jó ötletnek tartom, persze akkor működne, ha nem tíz felé mennénk. Én a Zsibvásárt néztem ki. El is kezdtem feltölteni az áruimat, mikor is érdekes hirdetésen akadt meg a szemem. A Vatera hirdet ott. Azt hittem nem látok jól. A konkurenciát népszerűsíti ? Ez valójában árt a tényleges profiljának. Gyanítom a reklámbevételekből tarja fent magát. De pont a Vaterát reklámozni….   Ezek után ahova a többség megy ,oda megyek én is.

carpediem71 Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1398

Tökéletesen egyetértek veled!Az összefogás csodákra képes!De kérdem én van összefogás? Szerintem nincsen! :( Gyerünk,tessék beírni ki hová megy és így talán tudunk csoportosulni és nem szóródunk szét.

Előzmény: luzav (1397)
luzav Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1397

Bármelyik aukciós portálból lehet jót sőt jobbat csinálni mint a vatera!!!!

Pusztán összefogás és akarat kérdése.

Mert ugy az árut mi tesszük fel,és mi is veszük meg,nem a vatera.

Ő csupán a lóvét kaszírozza.

A zsibvásár üzemeltetői hajlandók feltuningolni a piacteret gyorsabbra szebbre mint a vateráé.

Csak rajtunk múlik" belecsapunk é a lecsóba"!

Előzmény: carpediem71 (1396)
carpediem71 Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1396
Körülnéztem én is a virtuális piactér kínálatai között,de szomorúan bevallom egyik sem nyerte el a tetszésemet.Van ahol az arculat nem tetszik,van ahol a kategóriák hiányosak,szóval kedves mindenki,írjátok be tapasztalataitokat kinek melyik piactér jön be.
Gyozi2 Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1395
sziasztok!
április elején én is lelépek a vateráról, pedig szerettem, nagy vaterásnak tartottam magam. Pro és kontra vannak vélemények a feltöltési díj mellett és ellen, persze mindenki eldönti neki ez bejön vagy nem.
Az üzemeltető meg majd meglátja, hogy ez neki előnyös-e gazdaságilag vagy nem.
Ha nem, akkor simán visszaáll a régi rendszerre, de akkor mi már egy másik portálon leszünk és én elvből se mennék vissza.
Ez van.
Megéltünk már nagyobb változásokat is, majd ezt is kiheverjük... :)
koobrewop Creative Commons License 2009.03.20 0 0 1394
Megnéztem a szóbajöhető alternatívákat, és első látásra nekem az auxx tünik a leghasználhatóbbnak, illetve ez látszik a legkomolyabbnak is. Sajnos azt már nem tudom, hogy milyen technika van mögötte, és mind ez, mind pedig a többi feltörekvő aukciós oldal meddig fogja bírni az egyre több felhasználót és terméket.
Itt van jutalék az eladások után, kicsit kevesebb mint a vaterán, remélem a technika fejlesztésére és hirdetésre is fog belőle jutni.
k.tom69 Creative Commons License 2009.03.20 0 0 1393

na mégegyszer:

szóval én nagyon szerettem bolhapiacozni!

mindig találtam valami aproságot pár száz forintért amiket szerettem volna.

sajnos most ezk elfognak tünni.

 

k.tom69 Creative Commons License 2009.03.20 0 0 1392

sziasztoapró kis dolgok.

éppen ezért szerettem nézelödni.mert mindig találtam k!

én nagyon sajnálom,hogy elfognak tünni a vateráról az valami

kis olcsó dolgot.

szeretek bolhapiacozni.

szerettem.

egy kérdés:

hova érdemes átmenni?

-AUXX

-INGYENAUKCIÓ

-TOPLICIT

-ZÖLDNARANCS

ezt a 4-et találtam,folyamatossan figyelem hova mennek át az emberek árulni,

hol nönek a legjobban a feltöltések számai.

ha valahogy sikerülne mindenkivek egységessen megbeszélni melyiket választjuk,

egész jó kis "boltot"tudnánk nyitani.

SZEGECS Creative Commons License 2009.03.20 0 0 1391
Nem is lenne semmi baj ezzel a plussz díjjal, ha nem próbálnák meg úgy kommunikálni, hogy mindez értünk (eladók/vevők) történt.
Kicsit olyan ez, mint amikor a Westel 900 megszüntette a 777.sms ingyenes webes sms küldő oldalt, majd úgy kommunikálták, hogy "ezentúl még mobilabb a mobilod, mert már mobilról is küldhetsz sms-t"...

Simán meg lehetett volna írni, hogy "Gyerekek, válság van, nőttek a költségeink, kéne már egy új Lexus is a családnak, ezért növeljük a díjakat."
Máris elfogadhatóbb lenne. Ettől függetlenül a március végén lejáró aukcióimat nem fogom meghosszabbítani.

Arra hivatkozni pedig, hogy "ha nem tetszik, lehet máshova menni", meglehetősen cinikus azok után, hogy "a második" ilyen jellegű oldalt nemrég vásárolták fel, az Aprónet és társai pedig nem erre lettek kitalálva, tehát azok nem tekinthetőek alternatívának.

Az átláthatóságot szerintem a kereső használatával is biztosítani lehet.
Fo_Jo Creative Commons License 2009.03.20 0 0 1390

"A másik pedig akik rendszeresen naponta teszik fel ugyanazt százszámra, azért, hogy aki először jár a Vaterán tájékozatlanabb ember, az rákapjon adott esetben magasabb áron is a portékára, mert jajj 6 óra múlva lejár, úristen mi lesz! Ezek kiszűrésére remek módszer lesz az 5 forint szerintem."

 

Akkor szerinted, ha a "vldéki tudatlan" felmegy Pestre és a Keletinél bemegy az első boltba és dgágábban veszi meg ugyanazt a terméket, amit pár sarokkal lejjebb olcsóbban adnak, akkor azt a boltot be kell zárni, vagy büntetni kell? Ha bezárod az elsőt, akkor meg a második lesz az első.

Előzmény: glashuette (1388)
repacsek Creative Commons License 2009.03.20 0 0 1389
Akit a gyerekholmi érint: szépen gyülekeznek a népek az auxx-on!!!
És ahogy elnézem, a teszveszen pl tegnap óta 2000-rel csökkent az eladásra kínált gyerekruhák száma... és gondolom hónap végétől ez rohamos lesz.
Ha ez volt a cél, eltűnünk a vateráról/teszveszről, mindig van más lehetőség.
És ha döntenem kell, hogy jutalékot, listázási díjat meg még ki tudja mit fizetek egy külföldi tulajdonosnak, vagy választok egy felfutóban lévő magyar tulajdonú oldalt, akkor én az utóbbira szavazok.
Előzmény: glashuette (1388)
glashuette Creative Commons License 2009.03.20 0 0 1388

Igen, ezt már kibeszéltük a Svájci órák fórumában. A kismamákat, meg a levelezőlaposokat tényleg sajnálom. És ami nekem szemét az másnak kincs lehet, ez is igaz. Csakhogy ha megfordul a trend és a számomra bóvliból lesz jóval több, mint a számomra értékesből, akkor nem fogok oda járni. Ezzel pedig Te (is) rosszul jársz, mert ez a bolt vevők nélkül nem működik. Amíg például nem tiltották ki a hamis órákat, nem is jártam, mert nincs kedvem egy szeméthegyen átrágni magam. Gondold végig, ha bárki bármikor végigfotózva a lakását vagy házát mindent feltenne (ami ma már trend lett) lomtalanítás helyett, hová vezetne az?

 

A másik pedig akik rendszeresen naponta teszik fel ugyanazt százszámra, azért, hogy aki először jár a Vaterán tájékozatlanabb ember, az rákapjon adott esetben magasabb áron is a portékára, mert jajj 6 óra múlva lejár, úristen mi lesz! Ezek kiszűrésére remek módszer lesz az 5 forint szerintem.

Előzmény: karika57 (1387)
karika57 Creative Commons License 2009.03.20 0 0 1387

Meglátásod első körben megállná a helyét, de.... Azok az 5 forintok minden újraindításkor fizetendők. Vagyis aki bélyegeket, képeslapokat és egyéb apróságokat árul...? Ne adj isten, kinőtt bébi ruhákat 100-200 Ft-ért!

Ami neked szemét, lehet másnak kincs, mert emlék köti hozzá, vagy éppen ilyen fésűt használt az ő szeretett nagymamája is, vagy a gyerekének rugit vesz, amit  3 hétnél tovább nem tud ugysem hordani, mert kinövi és a bolti ára 2000 Ft.  A vatera pont erről szólt, hogy szinte mindent megtaláltál, ha ma nem, akkor a jövő héten, vagy egy hónap múlva, és mindent el lehetett adni, ami fölöslegessé vált és sajnáltad kidobni. Persze lehet erre várni kellett pár napot, vagy hetet vagy hónapot, és itt jön be a listázási díj 5 Ft-jainak a nagyságrendje.

És hát igen....kell keresgélni, úgy tűnik a vatera sem tökéletes, de ne feledd vannak akik szeretnek keresgélni a sok "szemét" között.

Előzmény: glashuette (1379)
karika57 Creative Commons License 2009.03.20 0 0 1386

Szia, nézd meg kell próbálni! Valamikor a vatera és a teszvesz is így kezdte. Most az lenne a lényeg, hogy egy helyre menjenek az emberek és ne aprózódjunk fel több kis oldalra, így nagyobb az esély hogy be fog indulni! A tulaj ezerrel csinálja, fejleszti, Ő is tudja itt a kiugrási lehetőség.

Nincs semmi kapcsolatom az oldal üzemeltetőivel, nem ezért reklámozom, hanem  az előbb leírtak miatt. Itt már van egy csomó vaterás és teszveszes, úgyhogy szerintem van esély, főleg ha reklámmal is rá lesz segítve.

Ez a tipikusan tömeg vonzza a tömeget esete.

Regisztrálj fel, nézz szét, olvass bele a fórumokba! Egy csomó lelkes és segítőkész embert fogsz találni!

Előzmény: isti1968 (1384)
Opcios Creative Commons License 2009.03.20 0 0 1385
Jó meglátás! Első benyomásom rögtön ez volt.Szomorú,hogy ma már mindenki rafinált,hazudós.
Előzmény: Törölt nick (1381)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!