Keresés

Részletes keresés

TJucus Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60678
Kedves Vendég! Nézd meg az albumomat, ott megtalálod a mintát. Picit más  a felsőrésze, de szerintem szebb, de majd eldöntöd. Üdv Tjucus
Előzmény: vendég30 (60662)
Jolimama Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60677
Pirikém, ne magyarázkodj, ott volt a mosolyjel. Minél több helyen vannak fennt, annál jobb.
A minták hamarosan fennt lesznek, csodaszép recehorgolás van benne.
Előzmény: csirip46 (60672)
csirip46 Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60676
EICU. Szerintem Kekmama a gyöngyhimzésre gondolt.
Előzmény: eicu (60674)
Ibolya58 Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60675

Sziasztok!

mindenkinek nagyon kellemes őszi napot kivánok!

 

NYŰZIKE, KOMORKA!

nagyon sok boldog születésnapot kivánok!

eicu Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60674

Kekmama!

Egy kicsit bővebben is kifejthetnéd, hogy mit is csinász? Nézd el nekem lehet hogy el vagyok maradva, lehet, hogy már az agyam is kihagy de nem értem, hogy mit csinálsz a gyöngyökkel?. Én is mindig újat keresek és valami újat akarok csinálni lehet, hogy ez az? Szeretem a gyöngyöket, de még nem csináltam vele semmit. Ha nem akarod itt akkor szívesen veszem ha írsz nekem emailt. Nagyon szeretnék róla bővebbet!!!!

 

Előzmény: kekmama (60652)
csirip46 Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60673
Jolikám.
Látom - szokásodhoz híven - csodaszép sétát volt. Köszönjük !!!
Előzmény: Jolimama (60671)
csirip46 Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60672
Jolikám. Már két éve fent van a Díszek c. albumomban de gyorsan ide is feltettem, mit magyarázkodjak, hogy itt és ezen az oldalon. Igy volt a legegyszerübb. Van egy csomo mintám ami csak a gépemen van, ezét gondoltam én is - a Ti mintátokra - , hogy legyen egy Karácsonyi minta albumom is. Igy legalább a gépemen is rendet csinálok. Fogalmam sincs, hogy honnan van de lehet, hogy Tőled. Első időben írtam is, hogy kitől töltöttem le, de aztán ellustultam. Van ami 3 x - 4 x is megvan. Azt tartom meg, ami a legnagyobb és legjobban látszik. Észrevetted, hogy össze is szerkesztettem ? Igy is könnyebb letölteni én meg szórakozom :-) Nem fogod elhinni, de a Mikulás fej készítését egyszerüen letöröltem a gépemről, még szerencse, hogy ide, a Diszekhez felraktam és most én is le tudtam tölteni:-)))
Hát sok új mintát - sajnos - nem találtam, de azt hiszem, hogy a Topik Albumaiban bőven van választék.

Most már sokkal jobban vagyok. Délelött sétáltunk egy jót a Szelidi tó partján. Kicsit lábra kaptam -- amit látod :-)
Előzmény: Jolimama (60667)
Jolimama Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60671
Kihasználtam a gyönyörű napsütést, sétáltam egy jót. Hirtelen olyan sokszínű lett minden. Hiába, itt az ősz.
Kedvcsinálónak:
Jolimama Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60670
csipke-Marika nagyon szépek a keresztek.
Hihetetlen, hogy az ananászos mintából mi mindent ki lehet hozni.
Előzmény: csipke47 (60669)
csipke47 Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60669
találtam minta nélkül
csipke47 Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60668

Kedves Mindenki

 Kérlek benneteket, hogy ha láttátok ezt az ujságot valahol akkor jelezzetek, hogy hol. Csupa nekem való minta van benne jó lenne megszerezni. Nem feltétlenül erre a  kiadásra gondoltam hanem magára a lapra.Köszi Marika

Jolimama Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60667
Pirikém, látom már feltetted az angyalka képét, leírását.
Ahogy benéztem, hirtelen azt hittem, hogy a saját képtáramban vagyok:-))))

Örülök, hogy erősödsz, de nem csodálom, a fincsi csibeleves erőt adó.
Előzmény: csirip46 (60665)
vendég30 Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60666

Kedves Csirip46!

 

 

Nagyon köszönöm!

 

csirip46 Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60665
Kedves Vendég.
Az angyalka mintáját felraktam a képtáram Karácsonyi minták albumába. Onnan letöltheted.

Szép Napocskát Mindenkinek.

JOLIKÁM. Még egy kicsit gyengének érzem magam, de egészen jól vagyok. Köszi !
Zoli főzi a fimon husilevest sok csibehusival. Ez mindig rendbehozza a gyomromat is.
Előzmény: vendég30 (60662)
olimama65 Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60664

Szép Napot Mindenkinek!

 

Jolimama! Köszönöm érdeklődésedet, most talán le merem írni, hogy tényleg jól vagyok. Te tudod, hogy miért írom ezt! Már szedegettem diót is, és nem volt gond. Bízom benne, hogy végleg elmúlt, de csak ezt keddtől merem mondani, addig rossz volt, még bele-bele szúrt a fájdalom az oldalamba. Remélem nem kiabálom el megint és egy hétig megint nem nagyon tudok mozdulni! 

Láttam, hogy PMártika is hiányolt. Majd talán most többet tudok jönni. Igaz elfogadtam egy munkát, de bízom benne, hogy a héten befejezem. Én is karácsonyi lázban égek, csak még nem tudtam semmit sem csinálni, csak bámulom a Ti csodás alkotásaitokat és gyűjtögetem a mintákat. Most örülök a szép időnek, itthon van az unokám a virágokat rendezgetem ma az ő segítségével. Ha nem jön közbe semmi sem, akkor jövök estefelé.  

 

 

 

evanet Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60663
Kedves Jolimama szivesen. Most nagyon megszerettem ezt a horgolást, csak még ki kell tapasztalni, hogy mit hogyan kell. Hogy vagy mi újság? 
Előzmény: Jolimama (60661)
vendég30 Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60662

Üdvözlök Mindenkit!

 

Először is gratulálok az oldalhoz.

Egy kis segítségre lenne szükségem!

Ennek az angyalkának a horgolási mintáját keresem.

 

Ha valaki tudna segíteni nekem, azt nagyon megköszönném!

 

 

Jolimama Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60661
Mária, kívánom, hogy mielőbb oldódjanak meg a gondok-bajok.

Komórka ha olvasol, én is boldog születésnapot kívánok, gondoltam Rád, csak rég jelentkeztél nálunk, azért nem írtam.

Olimama meggyógyultál? Örülök, hogy jelentkeztél.

evanet-Évi köszönöm az ajándékot. Jók, ötletesek ezek a CD-s dolgok.

csirip-Piri kitartást a függönyhöz, de tudom, hogy az van Neked, meg gyors kezed.
Ugye, ma már jól is vagy, meggyógyultál.

biológus még Orsitól van sok gyerek x-szem minta az albumaim között.
Veled örülök.

Gyöngyvirág akkor próbáld meg horgolni horgIca keresztjét. Szépek az Ő rózsafűzérei is.

ANHIka szerintem nyugodtan írhatnál Neki. Miért lenne az gond?

Pumukli-Eszter szép lehetett a kiállítás. Jól vagy?

Erzsimami szépeket ügyeskedtél.

Zsófimamája hogy megy a munka? Belejöttél már? Van-e időd utazás közben horgolni, vagy inkább erőd?

ráhajtás-Ágnes az jó, ha az ember tud másoknak örömet szerezni. Például a Te kis terítőd is itt van mellettem az iróasztalon, ha ránézek, mindig eszembe jutsz.

Nuska, hétfőn még többször gondolok Rád.

bmacko, várjuk a szép munkáid képét. Majd jelezd, hova teszed fel.

kekmama, szia. Esetleg többet is mondasz Magadról? Láthatnánk valami szépet Tőled is?

borcsimama jobbulást a "gépednek", hogy többször jöhess közénk.

További szép napot: Jolimama
biológus Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60660

Sziasztok Lányok:)

 

köszönöm a válaszotokat. Most ez kép lesz bekereteztetem, de a babónak akarok majd olyat is hímezni amit kell mosni és nem mind1 enged -e.

 

Íme itt ennek az áruháznak a web oldala:

Melina gobelin webáruház

http://www.gobelinaruhaz.hu/kellekek/fonalak

Na itt nézek ma szét. Van másik gobelin bolt is nálunk, ami jó nagy, de ott a puppets is drágább volt, mikor legutóbb vettem 85 körül. Viszont ott vagy 1000 féle minta van. Egyszer láttam egy honfoglalás képet, olyan 5*2m es lehetett. Megkérdeztem, és mondták ilyet többen szokták varrni, hónapokig, napi tööbb órában, le a kalappal.

 

Telefonon azt mondták át tudják váltani a dmc kódot rosace-re, de megnézem a vénuszt is. Elég szűk árnyalat skála kell nekem a puppets le se fedi. Az jó lesz, ha gubancolódik:).

 

Bocs, kicsit eltértem a horgolástól. Ha van kedvetek nézzétek meg milyen varródobozok vannak, az állam leesett, az árukat hagyjuk, csak a külsőt nézzétek:))).

yali71 Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60659
Szia:) Én az általad említett fonalat nem ismerem, szinte mindig puooetset használok nekem nagyon bevált..
Ami nagyon ereszti a színét az egyik szlovák fonal, sajnos nem jut eszembe a neve, majd megnézem, meg a Gery féle honal, de az még ráadásul szakad is..na meg csomósodik..


Minden ünnepeltnek NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!
Előzmény: fpárduc (60651)
evanet Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60658

szép napot kivánok mindenkinek

Erzsimama megkaptam, koszonom

Bubuka54 Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60657
Nyüzike - Komórka!
Előzmény: Bubuka54 (60656)
Bubuka54 Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60656
Sziasztok Kedves Mindnyájan! Ismét nagyon sok szép mindent készitettetek, nagyon ügyesek vagytok.
Nyüzike - Komorka !
Nagyon Boldog Születésnapot kivánok és természetesen még akik esetleg mostanában ünneplik szüli-, vagy névnapjukat. Most gyorsan bekukk, mert megyek a barátnőmhöz,készitjük a szombati esküvői ételeket /persze amit előre meg lehet főzni/.
Mindenkinek minden jót kivánok
Előzmény: borcsimama (60655)
borcsimama Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60655
Csirip Pirikém Mihamarabbi gyógyulást kívánok Neked!!! Vigyázz Magadra!
Szeretettel ölellek Borcsi
borcsimama Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60654
Gyöngyvirág: Ari!!!

Örülök, hogy jól vagytok, sokat gondoltam, gondolok Rátok, vajon mennek a dolgaitok, s már régen jelentkeztél. Erre másnap reggel itt volt a hsz-ed. Bocsi, hogy előbb nem reagáltam, de csak mostanában valami baja van a gépemnek, nem mindig tudok írni. Hét végén jön a fiam, majd remélem megjavítja.

Nagyon drukkolok, hogy valóra váljanak a terveitek!!!
Tiszta szívből kívánom, hogy megtaláljátok a számításotokat, s meg tudjátok valósítani amit szeretnétek.

Szeretettel ölellek Borcsi
borcsimama Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60653
Nyüzike, Komorka!!

Boldog születésnapot, és nagyon jó egészséget kívánok mind a kettőtöknek!!
Remélem, hogy sikerül csatolnom a virágot, mert valami történt a gépemmel.

Sok szeretettel ölellek mindkettőtöket Borcsimama
kekmama Creative Commons License 2008.10.08 0 0 60652
helló Mindenkinek! Én a goblein alapot gyöngyel varom ki. Nagyon szép lesz.Próbáljátok ki.
fpárduc Creative Commons License 2008.10.08 0 0 60651

Szervusztok!

 

Biológus!

A rosace fonalat még nem próbáltam. Igazából nem is vagyok nagy keresztszemező, eddig csak három nagyobbacska képet hímeztem. Kettőt puppets-el, meg is bántam!!!Engedi a színét!!!

A harmadik a napokban lett kész, egy liliom, amit anchor fonallal hímeztem.

A puppets után egy álom volt vele hímezni. Volt egy dmc színem is, az is nagyon jó volt, minőségi különbséget nem vettem észre.

A napokban voltunk pécsen, ott vettem vénusz fonalat, annak is jó a minősége.

A színtartósságról nem nyilatkozom, mert nem mostam ki a kész képet (nem mertem).

Szóval ennyi a tapasztalatom eddig. Az anchornál is észre vettem egy kis eltérést a fonalvastagságban, de nem volt feltűnő.

Remélem Nyuszturenka is be néz hozzánk, Ő igazán profi ebben a Xszemes témában.

 

Fpárduc

Előzmény: biológus (60632)
bmacko Creative Commons License 2008.10.08 0 0 60650
Szervusztok!
Szombaton jelentkeztem be hozzátok és köszönöm a fogadtatást. A Rosace fonalról volt szó. ÉN már használtam ezt a fajtát, elég jó, csak azt vettem észreannak ellenére, hogy ez is 6 szálas, mintha némelyik szinű fonal vékonyabb lenne. én Eddig Pupetset használtam és az nekem vastagabbnak tűnik, de viszont a Rosace nem gubancolódik. Úgy látom, hogy Ti a tvn-es képtárat használjátok. Majd teszek fel néhány munkámat, bár pillanatnyilag csak keresztszemest és gobelint tudok mutatni.
Nuska4 Creative Commons License 2008.10.08 0 0 60649

Szép estét!

Mondtam, hogy szeretnék jönni, de csak nehezen érek ide.

Valamelyik nap kérdeztétek az új Fürge Ujjakat. Nekem csalódás az új forma. Ebben már több a más, mint a kötés-horgolás.

Hétfőn lesz majd a nagy nap számomra!

Most jóéjt mindenkinek!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!