Keresés

Részletes keresés

LRJudit Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60816

Borcsi!

Nincs kötelező 1 kiló, csak akkor olcsóbb. És az 1 kilónak nem kell egyszinűnek lennie.

Előzmény: borcsimama (60807)
horgIca Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60815

Kedves Olimama! az én fotós tudásomtól még ez is dicséretes, a másik képen meg csukva van a szemed.

Ha gondolod hétfőn délután szólok Herendre fonal ügyben, nehogy feltekerjék az összeset egy megrendelésre. Most a 10-es fonalat tekerem, de nagyon szép fehér!

Előzmény: olimama65 (60812)
horgIca Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60814

Hajni vigyázz magadra, gyógyulj meg!

Bacikat nem kérünk. Hozzánk már beköszöntött az ősz és esténként egy pohár forralt borral vár haza Józsefem munka után. Jól átmelegíti a kezemet, "lelkemet" és jól lehet utána aludni.

 

Csirip-Pirike Te már meggyógyultál?? - a fű nyírás nem a legjobb gyógyszer influenza ellen.

Előzmény: nyuszturenka (60810)
olimama65 Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60813

Szia Hajnikám!

 

Éppen most gondoltam rád, mindjárt felhívlak. Mielőbbi jobbulást kívánok. Látod-látod, mondtam, hogy ne dolgozz annyit és vigyázz magadra. Nem hallgatsz rám.

Puszi és hívlak.

Előzmény: nyuszturenka (60810)
olimama65 Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60812

HorgIca! Na megállj csak. Ezt a tátott szájú képet kellett feltenni rólam? A másik nem sikerült jobban? Nem baj ám, csak vicceltem. Nekem soha nem volt jó fényképarcom.

Csak tekerj-tekerj. Azon gondolkodom, hogy abból a nagyon vékony fehérből egy kilót kérek még Sindely úrtól, mert a szalaghorgoláshoz biztos, hogy szép lenne. Majd ha hív az arany-fonal miatt, akkor beszélek vele és Csöpit megkérem, hogy azt is vigye el magához.

Előzmény: horgIca (60806)
horgIca Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60811

Csirip szupik a harangocskák! - sok jó minta van a képtáradban, keveregtem benne és bőszen mentegettem.

 

Előzmény: csirip46 (60720)
nyuszturenka Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60810

Sziasztok!

 

Tegnap leállt a gépem és utána, nem tudtam vissza jönni.

 

Hogy vagytok, mi van veletek? én próbálgatok picit horgolászni. El kaptam a baci kort, és most trüsszögök prüsszögök, stb... Kértek? Mert szívesen küldök. Nekem nem kell:-.)))))

Meg gyógyult már mindenki?

Zuzana holnap rajzolok, és küldöm a mailt. Ja és nagyon szépen köszönöm........

horgIca Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60809

Szirmok-Viki!  Nagyon boldog születésnapot kívánok!

Édesanyádnak mielőbbi javulást!

olimama65 Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60808

Judit! Ha nincs túród otthon, próbáld meg tegyél bele helyette 15-20 dkg., nem több, reszelt sajtot. Szerintem azzal is igen finom lesz.

Bocsika! Mindjárt küldöm.

Előzmény: LRJudit (60799)
borcsimama Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60807

Olimama a gréti fonal nagyon jó, én abból horgoltam  a széles karimájú kalapomat, meg terítőket is, tartós finom, jófonal!!!!

Ja, én is nagyon szeretem a pogácsákat, ha megtennéd, hogy közzéteszed a finomságok leírásait, vagy elküldöd nekem emilkében, nagyon szépen megköszönném

Előzmény: olimama65 (60793)
horgIca Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60806

Szép jó estét mindenkinek!

Ezeket követtem el az elmúlt napokban, és boszit horgicáltam megint, mert nagy sikere volt. Ezeknek a kis babáknak felteszem a mintáját a képtáramba.

 - és egy kép tegnapról,

Herenden közösen vettünk a Csöpivel fehér fonalat, azt tekergetem itt az asztal alatt, nagy suttyomban. Szerintem nagyon jó minősége van és szép fehér, készülhetnek belőle angyalkák és egyebek. Vettünk 10-es és kb. 5-ös vastagságút.

Elleszünk vele egy darabig.

 

Ibolya szuper virágos albumot találtál, mentegettem belőle!!

borcsimama Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60805
Felsőcsatári 13, az talán a volt TÜZÉP lesz? Majd a jövő héten megnézem. Még egy kérdés, csak futtában néztem meg, itt kötelezően 1 kg kell megvásárolni, ill. a kérdésem az, hogy van-e kötelező megvásárlandó mennyiség?
Előzmény: csirip46 (60798)
ANHIka Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60804


Szép napot mindenkinek!

Nagyon bajba vagyok,napok óta nem tudok bemenni a képtáramba.
Segítséget kérnék ha tud valaki ,tanácsot adni előre is megköszönöm. Anhika
borcsimama Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60803

Szia Pircsikém! Ha nyilt ott a Felsőcsatárin egy üzlet, az nekem szupi jó lenne, mert az nincsen olyan messze, 61-sel, ha még jár, akkor egy-kettő eljutok oda, csak most nem tudom, hogy milyen buszok járnak arra. No majd megnézem, most csak a hsz-re reagálok. Vajh merre nyílhatott az üzlet. 1 éve jártam utoljára Lőrincen, otthon az Örs utcában. Mióta Apu meghalt nem jártam arra, csak a temetőben. De megnézem és referálok róla.

 

Köszönöm az információt. Megbeszélhetjük majd, hogy miket szeretnél, és én megveszem, s szerintem olcsóbban tudjuk póstán intézni, mintha ők szállítanának.

 

Ölellek Borcsi

Előzmény: csirip46 (60798)
_tyúkanyó Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60802
Kedves Pumukli9, Eicu és Csirip46!

Köszönöm az ötleteket! Nem tudom, egyből bele lehet-e horgolni ebbe a pulcsiba (nem kézi kötésű, hanem bolti, vékony fonalból), de megpróbálom. Ha nem megy, marad a pelenkaöltés, és ha úgy nem tetszik, akkor még horgolhatok rá utána is.. A gallért a lányaim nem nagyon szeretik, így az nekünk sajnos nem jó.

Csirip, a képtáradba belenézegettem, ott találtam olyan hullámos szegélyt, ami jó lehet (eredetileg virág levele készült belőle), azzal próbálkozom először. :) (Remélem, beválik.) A könyvjelzős képeidet is néztem, nagyon jók- horgoltam már én is könyvjelzőt, de fehér recehorgolásra még nem gondoltam, hogy abból is lehet... Nagyon szépek!!

További jó hétvégét mindenkinek! :-)
Ibolya58 Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60801

nemrég találtam,csak virágok és mintájuk!

virágos album

Ibolya58 Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60800

Sziasztok!

SZIRMOK-VIKI!

nagyon sok boldog születésnapot kivánok!!

LRJudit Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60799

Ez csak egy fokkal van jobb helyen. Régen a cérnadiszkont volt ott. Telhetetlennek látszom? Lehet!

Nagyon kéne az a pogácsa!!!!

Előzmény: csirip46 (60798)
csirip46 Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60798
Lányok.
Láttátok, hogy a ReaTex Bpesten, a Felsőcsatári uton is nyitott egy boltot?
Most sajnálom, hogy már nem Kispesten lakom.
Borcsikám, Erzsébettelep!
LRJudit Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60797

Olimama!

Ez nem bosszantó, mert rámutat, hogy igenis gyüjtögetni kell!

Tojás nélküli pogácsareceptet nagyun sűrgősen kérem szépen!

Előzmény: olimama65 (60793)
Ilonamamzi Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60796
..ja és nagyon szép a sötétzöld színe is....
Előzmény: olimama65 (60795)
olimama65 Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60795

Ilonamamzi!

Köszi a válaszodat. Éppen erre gondoltam én is, mert vettem Gréti fonalat a Népligeti talin, csak más színekben és valami szélet horgoltam vele, lehet, hogy keresztet, és olyan jó tartása volt.

Előzmény: Ilonamamzi (60794)
Ilonamamzi Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60794
Kedves Viki! Isten éltessen sokáig egészségben, szeretetben.

Olimama! Én már horgoltam gréti-ből, nekem nagyon tetszett, mert keményítés nélkül is van tartása, a mosást is bírta, ugyanolyan maradt, mint előtte. és nem utolsó sorban elég olcsó is, így én rá szavazok.
Előzmény: olimama65 (60793)
olimama65 Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60793

Juditkám! Bizony volt mindkettő, de holnap meg is sütöm, mert finom volt nagyon. Nekem is nagyon jó pogi-receptjeim vannak, de ez különösen ízlett, pedig tojás sem kell bele. Boldogan írom, hogy kb. fél 12-körül feloszlott a köd, most már verőfényes napsütés van, ki is raktam a diót száradni a lépcsőre zsákostól. Délután horgicálás a tervem, közbe megnézem a Forma-1 Japán időmérő-futamát is, habár reggel egy kicsit láttam belőle.

Még annyit kérdezek Tőletek, hogy a Gréti fonalból nagy lenne a karácsonyfa? Én még nem sokat dolgoztam vele, ezért nem tudom. Ha jó, akkor megpróbálok beszerezni zöldet, mert abból kértek tőlem a karácsonyfát a szélén ezüst színnel. (Itt a sok fonal, csak az nincs soha, ami kellene, ez ám az bosszantó.) Vagy milyen fonalból csináljam? Köszi előre a választ, válaszokat.

Előzmény: LRJudit (60786)
pumukli9 Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60792
Sziasztok!

Tyúkanyó :  A kész pulcsira én a gallért úgy készítettem, hogy a kezdő szemeknél szaporítok minden soron mindkét oldalt 1 -1 szemet.  / az első és az utolsó szemnél, ami végül a gomboló pánthoz esik/  és a váll részen, valamint a háta közepén. Kb 10 cm horgolok, majd valami díszítő sorral befejezem.

Az ünnepelteket köszöntöm. A betegeknek jobbulást kívánok!

Itt +25 van, süt a nap!!   Tisza-tó.

Puszi Eszter

eicu Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60791

Szép napot mindenkinek!

Tyúkanyó!

Szétnéztem nyakkiváság ügyben egy kicsit, de most látom, hogy a horgolás terén milyen szegényes a választék. Minden pulcsi gallér nélkül van horgolvA.

Találtam egy kettőt de leírást azt nem. Hátha el tudsz menni rajta vagy ad valamilyen kiinduló pontot.

Az egyik egy kis galléros pulcsi, szerintem meg lehet csinálni bebójós bulcsira is, a másik minták külön horgolt gallér rész.

 

Előzmény: _tyúkanyó (60781)
fpárduc Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60790

Én is köszöntök minden ünneplőt ezen a szép napon.

 

 

Fpárduc

Marikje Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60789

Szép Jó napot Mindenkinek!

Nálunk nincs köd regel is szépen sütött napocska.

Szirmok Viki és Minden ünnepelt Isten éltessen benneteket.

Viki édesanyádnak mihamarabbi felépülést kívánok.

 

Janka sajnos lázas beteg így most nem tudok jönni, de este feltettem a honlapomra a sapik leírását

honlapomon kedvenceim között gyermeksapkák
fpárduc Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60788

Ez nem ér napsütés és még 15 fok is! :D

 

Szebb napot kívánok mindenkinek!

Itt lenn délen még mindig nagy a köd!

A napot sem lehet látni.

 

Jó idő a kézimunkához!

 

Fpárduc

Előzmény: LRJudit (60786)
csirip46 Creative Commons License 2008.10.11 0 0 60787
Most már nálunk is. Várom, hogy felszáradjon egy kicsit és irány a fűnyíró. Hétfőn nyirtam utoljára - olyan hiányérzetem volt. (?)

MARIKJE. A network képtárakat - sajnos - csak az használhatja, aki belép. Th. ha azt szeretnénk, hogy itt is meg lehessen nézni, hát nem lehet.
Előzmény: LRJudit (60786)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!