Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.08.16 0 0 28891

Szia! 

Még a hátsó lábain is lehetnek hólyagok. Jó  a kasvirág neki ugyanúgy, mint az embernek.A többinek nincs baja?

Előzmény: rampi (28884)
japipapi Creative Commons License 2013.08.16 0 0 28890

Szia.

Igazad lehet, de ne vonjuk kétségbe igaz mondását. Minden hsz-ét elolvastam, valóban meggyőző a "kultúrája". A hsz. sorszám melletti ikon nagyon jó, Nála alkalmaztam először. :-)

Előzmény: Deryan (28889)
Deryan Creative Commons License 2013.08.16 0 0 28889

Ezzel a stílussal legfeljebb az egyetem mellé jár. Ott pedig semmiféle diplomát nem adnak.

Aztán ha utánna nézel egy kicsit jobban kiféle, miféle - jöhet az "Ugorgyunk!"

Előzmény: japipapi (28887)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.15 0 0 28888

Szia!

Nem mérgelődök, csak úgy fel tud idegesíteni az ilyen nagyképű idióta, aki azt hiszi, hogy egyetemre jár és akkor ő már nagy valaki.Egy csirkét meg nem tudna felnevelni.Én is járhatnék egyetemre, még az ELTÉre is felvettek volna, de inkább katonának megyek remélem nem sokára.

Előzmény: japipapi (28887)
japipapi Creative Commons License 2013.08.15 0 0 28887

Szia, Kristóf!

Ne mérgelődj. Sajnos megkapja a diplomáját majd, és eggyel több bunkó, értelmetlen értelmiségi lesz. :-(( Nem tudom honnan szalajtották. Látod, nem vettem Tőle a lapot, inkább,  kitiltottam irományait lapomról, még véletlenül sem kell elolvasnom, jó ez az új  lehetőség. 

Előzmény: Törölt nick (28883)
rampi Creative Commons License 2013.08.15 0 0 28886

Sajnos még kicsi a tő amink van,így a gyökerét nem bolygatnám,de van egy ismerősöm akinek van sok,megkérdezem,hogy postázna-e neked,ha igen,írok mailt.

Előzmény: juhosttt (28885)
juhosttt Creative Commons License 2013.08.15 0 0 28885

Ha megengedsz egy apró tanácsot: A kasvirág gyökeréből készíts teát és azt add neki. Ezen kívül ha lenne életképes eladó kasvirág töved amit postán elküldenél, nagyon hálás lennék!

Előzmény: rampi (28884)
rampi Creative Commons License 2013.08.15 0 0 28884

Sziasztok! Helyzetjelentek,ha nem bánjátok: a mixos nyulunk orra is bedurrant,a szemén lévő duzzanatok egyre erőteljesebbek,de több nem jött rajta ki.

Kap vitamint a vízbe,echinacea (bíbor kasvirág) növény levelét és virágát,napi 3* 6-7 levelet,ezeket egyből megeszi.Étvágya jó,eszik,iszik,ücsörög,mozog,tehát egyenlőre úgy tűnik nincs fájdalma.

Az echinacea egyébként nagyon jó immunerősítő,én évek óta készítek belőle tinkturát,mi is ezt használjuk ha bármilyen vírusos betegség támad meg minket.remélem nála is támogatja az immunrendszerét.

 

Egyébként éppen most hívott egy barátom,hogy Martonvásáron is felütötte a fejét a mixo,ők a novendékeket nem oltották csak a tenyészállatokat és egy növendéken megjelenttek a mixos tünetek.

 

A kultúrált fórumozás pedig sose diplomához volt kötve...a nicknév álruhája sokmindenkit megszédít....:(

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.08.15 0 0 28883

Látszik, hogy egy igazi városi fasz vagy te , és még nagyképű is. Ahhoz nem sűrűn kell egyetem, hogy egy bikát, disznót kiherélj. Menj el a Hortobágyra és figyeld meg a csikós legények milyenek.Ahooz képest, hogy egyetemre jársz eléggé bunkó és prrimitív a viselkedésed. Remélem nem kapod meg a doktori címet.

Előzmény: Kihívó (28878)
alpapa Creative Commons License 2013.08.15 0 0 28882

Tökéletesen egyet értünk ezért én egy vice házmestert iszom 2dl bor 3 dl szóda.:D

Előzmény: japipapi (28797)
japipapi Creative Commons License 2013.08.15 0 0 28881

Tudod mit?

Nem érdekel fröcsögésed! Ha segíteni nem tudsz, gyermeteg kritikádra nem vagyok vevő.

Előzmény: Kihívó (28878)
tp329 Creative Commons License 2013.08.15 0 0 28880

Ami nagyon oda van, azt lehet, jobb ha levágod és nem várod meg, hogy kiszárad, vagy éhenhal. Kisebb mértékű felfúvódás réti széna + víz diéta és mozgatás (szabadon engedni vagy masszírozni őket) mellett rendbe jöhet úgymond magától is.

A kiváltó okra figyelj a jövőben, sajnos az emésztőrendszeri betegségeket a nyúlnál igazából csak megelőzni lehet.

 

Előzmény: atrego (28877)
Kihívó Creative Commons License 2013.08.15 0 0 28879

A másik meg nem írnék és nem javítanék át senkinek az írását!Így is érthető volt!

Előzmény: japipapi (28876)
Kihívó Creative Commons License 2013.08.15 0 0 28878

Japipapa te egy igazi fasz kalap ember vagy!Úgy leülnék veled bveszélgetni te minden tudo !Amiket írogatsz a hentes fórumon is!Én tartom egy két hentessel a kapcsolatot és ők is röhögnek rajtad!

Csak úgy nem reagálnak rá mint én!

Lehet utálni engem!Hogy mekkora fasz vagyok,hogy írtam neked!

Te aztán még a herélést is megtudnád csinálni!

Na én Pont ezt tanulom az egyetemen!Elmésélnéd,hogyan kelle szakszerűen?

 

Előzmény: japipapi (28876)
atrego Creative Commons License 2013.08.15 0 0 28877

az itteni állatorvosok/4-nél  voltam/csak  a   kutyához,macskához,lóhoz,meg  némelyik  a    díszmadarakhoz ért,a   nyúl hiányzik  a  repertoárból....Eddig   4   kényszervágás:o(((

Előzmény: japipapi (28874)
japipapi Creative Commons License 2013.08.15 0 0 28876

Szia, hpg's barátom!

Gondoltam, valami ilyesmi lehet az oka. Én is egyszer telcsivel próbálkoztam, de többet nem teszem, nagyon macerás. Az enyém még ráadásul ékezet hiányos, a caps használata nehézkes. Mind emellett, érintő ceruzát kell használni, mert a klaviatúrához ortopéd az ujjam. :-)

Visszatérve: végre sikerült ismét pároztatnom, gyorsan emelkedett a libidójuk. Remélhetően 5 anyám "megtelt", 5 anyát pedig 2 két múlva pároztatom, remélem sikerrel. Az utóbbiakban van egy szüzike, apja német óriás, az a mama, lepke. Nagyon szép állat lett, nagytestű, semmi folt, egységesen mélyszürke, szőrzete szinte nemesnek tűnik. Remélem, az utódok is jók lesznek, mert német nyuszi is az "bakférj". :-) Állítólag ismét jön a forróság. 

Előzmény: Törölt nick (28875)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.15 0 0 28875
Szervusz Japipapa! Én törzsgyökeres magyar vagyok már pedig békés megyei a helyesirásról annyit mondok hogy telefonról irtam és előfordul helyesirási hibák csak ennyit akartam én sem bántás képpen.
japipapi Creative Commons License 2013.08.14 0 0 28874

Szia.

Valószínű, nincs.  Bezabált, nem kapott vízet és "sok friss zöldet" kapott, (pl. friss lucerna)? Talán a koplalás segít, ámbár kétlem. A doki le tudja szívni a vizet, vagy levegőt és megindítja a bélelzárózást.  A széntabletta nyúlnak annyi, mint halottnak a csók. Ne értsd félre, nyulad kapcsán eszembe jutott nagyapám mondása: "addig jó, amig egyedül tudok fingani, ne az orvos szívji ki"! Igaza volt, 100 évet élt.

Előzmény: atrego (28869)
japipapi Creative Commons License 2013.08.14 0 0 28873

Szia, Kedves hpg's !

Ne, haragudj, kicsit itt-ott „retusáltam” írásod. Nem bántó szándékkal, de nehezen tudtam értelmezni elsőre. Nekem nagyon hiányoznak a mondat befejező pontok. Azután, - ha már úgy is belepiszkáltam, egy kicsit javítottam a helyes írásodon. A mondat szerkesztésedet nem alakítottam át. Ezt sem bántás miatt, ráértem.  Lehet, anyanyelved nem magyar, vagy talán nem Magyarországon jártál iskolában, nem tudtál helyesen írni, ezért segítettem. Szóval, lehetne bőven javítani, de így már talán érthetőbb.

 

"A patkány témáról; HállIstenek, nekem nem volt még dolgon vele, pedig van belőle bőven. Ha a kutya megsejti,  ha megtudja fogni, akkor biztos hogy megöli. Egér az bőven van, tettem már ki ragacsot is, de egeret nem sokat fogott. de Az öreg macskát, azt sikerült megfognia. Most egy idegen fekete kanmacska garázdálkodik a nyulak között. Délután, mikor haza jöttem, a melóból, mondom: megnézem a nyulakat. Akkor látom, hogy szalad kifele egy 3 hetes kis lepke tarka nyúllal! Na mondom neked is lőttek, pedig a kutyát is behívtam, én is nagyon megaprítottam, és még is elszaladt. Majd, mihelyst megláttom a gazdáját, szólok neki, hogy valamit b....n a macskájával, mert biztos, ha még egyszer megfogom, biztos, hogy kiegyenesedik."

 

Sajnos nem Vagy puplikus, csak itt tudtam segíteni.

Előzmény: Törölt nick (28865)
atrego Creative Commons License 2013.08.14 0 0 28872

értem.Köszönöm

Előzmény: Törölt nick (28871)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.14 0 0 28871

Nincs, csak a csoda, hogy túléli. Ha reggelig megmaradnak egyből vidd orvoshoz, vagy vágd le.

Előzmény: atrego (28869)
Deryan Creative Commons License 2013.08.14 0 0 28870

Örülök neki, hogy ilyen tárgyilagosan tudod szemlélni a dolgokat. 

 

A patányok nálunk is rendszeresen előfordulnak.

Tavasszal felforgatunk mindent, amikor észrevesszük, hogy randalíroznak. Ilyenkor a fészkeiket is megtaláljuk a fiókákkal.

Évközben zacskós ill. tálcás csemegét kapnak a járataikhoz. Egy hétig szoktak általában szorgalmasan rájárogatni a kirakott zacskókra, granulátra, aztán egy jó darabig nyugi van

Előzmény: Törölt nick (28863)
atrego Creative Commons License 2013.08.14 0 0 28869

orvos nélküli módszer nincs?

Törölt nick Creative Commons License 2013.08.14 0 0 28868

Adj nekik egy kis széntablettát, aztán meg vidd őket az állatorvoshoz. A széntabletta nem segít, csak lelassítja a folyamatot. Segíteni csak az orvos tud.

 

Előzmény: atrego (28867)
atrego Creative Commons License 2013.08.14 0 0 28867

Sziasztok!két nyulam  felfúvódott,gubbaszt,nem   eszik.Mi  az  eredményes   kezelés?nem   akarom őket  levágni

juhosttt Creative Commons License 2013.08.14 0 0 28866

Saját tapasztalatból mondom, hogy a verés nem segít a macskánál... Vagy el kell takarítani a környékről, vagy el kell takarítani a más világra, másképp sose haggya abba.

Előzmény: Törölt nick (28865)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.14 0 0 28865

Sziasztok Nyúltenyésztő Társak.

 

A patkány témáról hálla istenek nekem nem volt még dolgon vele pedig van belőle bőven ha a kutya megsejti  ha megtudja fogni akkor biztos hogy megőli egér az böven  tettem már ki ragacsot is de egeret nem sokat fogott de az öreg macskát azt sikerült megfognia most egy idegen fekete kanmacska garázdálkodik a nyulak között délután mikor haza jöttem a melóból mondom megnézem a nyulakat akkor látom hogy szalad kifele egy 3hetes kis lepke tarka nyullal na mondom neked is löttek pedig a kutyát is behivtam én is nagyon megapritottam és még is elszaladt majd mihelyst megláttom a gazdáját szolók neki hogy vmit b....n a macskájával mert biztos ha megegyszer mefogom biztos hogy kiegyenesedik.

sanyinyúl Creative Commons License 2013.08.14 0 0 28864

Még azon agyalok, hogy miért mindig éjszaka történik a dolog? Nappal békésen elvan a picikkel. Néha odamegy a fészekhez, bekukkant, hogy minden rendben van-e, aztán folytatja a semmittevést.

Törölt nick Creative Commons License 2013.08.14 0 0 28863

A jószág a lényeg, hogy ne legyen beteg meg hogy nem ölje le mindet, az már mindegy, hogy hogy likvidáljuk az ellenséget.Én magyar íjjal lövöldözök rájuk, meg fogót is ki sziktam tenni.Olyan szemtelenek, hogy fényes nappal mászkálnak a tyúkokhoz, na ott adok én nekik.

Én kézzel sose fognám meg a patkányt, mert undorodok tőlük, annyi bajt terjesztenek, meg össze-vissza hugyoznak, szarnak mindent.

Aki megsértődik itt valamin, az eléglelkinyomorék ember lehet. Nincs itt min megsértődni, mindent könnyen kell venni, nem kell rajta rágódni hetekig. Meg hát akkor mindenki megsértődne, mert mindenki máshogy neveli a jószágot, osztán ha én nem úgy csinálom, de valaki próbál átterelni arra, ahogy ő csinálja, akkor már rég nem lenne itt senki.

Előzmény: Deryan (28862)
Deryan Creative Commons License 2013.08.14 0 0 28862

Minden szemlélet kérdése.

Egy sportlövész szemszögéből természetes adott esetben a megszokott fegyverének a használata.

A haszonálattartó a számára megszokott módszereket tartja természetesnek.

 

Egyik módszert sem minősíteném, hisz a cél a lényeg.

 

Egy álattartó ismerősöm puszta kézzel és légpuskával vadászik a patkányokra. Mindenféle hobbyálatokat tart otthon és a kertsorunkon lévő zártkertjükben is. Egy alkalommal egy szép nagy példányt húzott elő a tarisznyájából s büszkén mutatta, hogy ezt a kígyó kapja. Megnéztem, tudomásul vettem, hogy mire szolgál majd.

 

Ettől függetlenül szeretem a fórumbeli jó szövegeket s jó ha nincs se bántás, sem pedig sértődés.

Előzmény: Törölt nick (28856)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!