Keresés

Részletes keresés

tiamat Creative Commons License 2002.06.13 0 0 17
Ha valakit érdekelnek új hírek:
Huk Rita tanárnő távozik, valószínűleg Elmer Edit és Correáné Illyés Zsuzsa sem éri meg a szeptembert. Szabó Ákos június 1. óta nem tagja közösségünknek.
tiamat Creative Commons License 2002.06.13 0 0 16
Dear SQS, ismerhet, nem erősségem az olvasás :))))
Előzmény: SumQuiSum (15)
SumQuiSum Creative Commons License 2002.06.12 0 0 15
Amit írt, kedves möszjő tiamat, abból arra következtetek, hogy 91'ben érett meg. Ezt le is írta :)

SQS

Előzmény: tiamat (14)
tiamat Creative Commons License 2002.06.11 0 0 14
Ez nagyon furcsán hangzik, Szilvit egyáltalán nem ilyennek ismertem meg.
Szabad tudni, kb. mikor történtek ezek az események?
Előzmény: panka (13)
panka Creative Commons License 2002.06.10 0 0 13
Sorolnám:
1. érettségi előtt egy héttel (miközben beteg voltam) úgy találta, hogy egy beszólásom nem tetszik neki (nem neki szóltam be), és kaptam egy igazgatói intőt. Ezzel nem lehet érettségizni. Csak az ig.nő jóindulatán múlt, hogy végülis csak egy figyelmeztető lett belőle, mivel valamit mindenképpen kellett adnia, hiszen oszt.fői felterjesztést nem nagyon tudott volna megvétózni.
2. Érettségin az antiszemita töritanárnőm (évek óta hangoztatta, hogy megteszi) majdnem meghúzott. Ő persze cseszett kiállni értem, és csak az érettségi elnök mentett meg. Ja, a tanjárnőt majdnem kivágták, megintcsak az ig.nő emberségén múlt a dolog.
3. ezek után egy több éves érettségi találkozón odaüzen nekem valakivel, hogy miért nem beszélgetek vele, amikor ő akar velem... visszaüzentem, hogy anyukájával...
Előzmény: SumQuiSum (12)
SumQuiSum Creative Commons License 2002.06.09 0 0 12
Sziasztok!

Jelentem, én is szerbes voltam, nem is olyan rég... :) Tényleg kár lenne hagyni süllyedni a topicot, jó suli volt a'!

panka: Miért suxx Szilvi néni? Én inkább egy kicsit sajnáltam, lévén, hogy osztályfőnökünk volt. Nem is vállalt utánunk osztályt :) Voltak dolgai, de alapjáva véve egy jószívű tanerő, akit még szeretni is lehetett... :)

SQS

tiamat Creative Commons License 2002.04.22 0 0 11
Kéremtisztelettel,

kár lenne eme szépemlékű iskola topicját elsüllyeszteni :)

SZAGOSOK! RIADÓ!

Előzmény: tiamat (10)
tiamat Creative Commons License 2002.04.12 0 0 10
Sziasztok,

ér valamit, hogy nem ide jártam, de most itt tanítok? :)
A suli él és virul, jól érzi magát, és természetesen a tanárok is. Ha van kérdésetek, szívesen válaszolok.
SZAG-nap (SZAN-Day) valóban minden évben van, igaz, nem mindig ugyanakkor.

Tessék kérdezni, hajrá!

Törölt nick Creative Commons License 2002.04.04 0 0 9
Hupsz...most latom.... Jéééééééé:))))
Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.15 0 0 8
Hello! Oda jartam en is.Jo reg volt es nem volt egy nagy elmeny.
panka Creative Commons License 2001.11.15 0 0 7
Sziasztok, én is Szerbes voltam, 91-ben értem. Smejkál Szilvi néni sux.
Csin, jó, hogy ez is kiderült :)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.28 0 0 6
Az jo regen volt:) A nevem azert lett ilyen, mert eloszor a csincsillas topicba irtam:) Naggyon fantaziadus nem?:) Ja, egyebkent eloszor meg csak fele akkora volt, de utana elfelejtettem a jelszavam es amikor ujra leregisztraltam mar csak ezt engedelyezte.:)
Előzmény: Oregon67 (5)
Oregon67 Creative Commons License 2001.10.26 0 0 5
Valami ilyesmiről én is hallottam már, de még sose mentem el én se, még akkorsem, amikor a mostaninál közelebb laktam.
Akkor, hacsak meg nem buktál párszor, nem is láthattuk egymást, én ugyanis 86-ban végeztem... :)
A neved 1ébként dupla koccintást akar jelképezni? :)))
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.25 0 0 4
Akkor vegeztem. Allitolag minden evben rendeznek valami SZAG napot, de en meg egyikre sem mentem el.
Előzmény: Oregon67 (3)
Oregon67 Creative Commons License 2001.10.24 0 0 3
Akkor végeztél, vagy akkor _csakúgy_ jártál arra?
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.08 0 0 2
De jo!!! Epp ma gondolkodtam azon, hogy nyitok egy topicot s SZAG-nak:) A gimi meg el, virul:)... azt hiszem legalabbis... utoljara 93-ban jartam arra:)
Előzmény: Oregon67 (1)
Oregon67 Creative Commons License 2001.09.26 0 0 1
Csak nem SZAG-os voltál te is?
Előzmény: Nerdy (0)
Nerdy Creative Commons License 2001.09.25 0 0 0
0 információm van.
Előzmény: Oregon67 (-)
Oregon67 Creative Commons License 2001.09.24 0 0 topiknyitó
Átnéztem a süllyesztőt is, de SZAG-os topicot nem találtam, ezért most indítok egyet. :) Ki tud erről a suliról? Létezik még?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!