Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440680

:-DDD

 

 

Előzmény: ***RS*** (440678)
gall travis Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440679

ez nem Rosa luxembourg? :-)

Előzmény: Törölt nick (440662)
***RS*** Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440678

Ehhez már majdnem a Google fordító kell hogy megértsem!

Előzmény: nünüke88 (440668)
nünüke88 Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440677

Én azért ilyet nem kívánnék neki. Azt azonban igen, hogy ráébredjen végre, a drágalátos övéi nem a rasszista magyarok miatt nem tudtak felemelkedni, hanem a saját alulszocializáltságuk miatt.

Amiben tetemes szerepet játszik a tizenévesen beinduló babagyár.

 

Na még egy, hogy lássuk, szerinte mi a bűnözés. Márcsak az a kérdés, kik is a gazdagok? Akik a keresetükből egy picivel jobban élnek, mint putrisék? :D

 

vona gabor megem lit a beszedeben hogy bunozo vagyok en nem is tagadom amit elvetem az csak is a gazdagoktol gyerekkoromtol kezdve es szet osztotam a szegenyek kozt sokszor ijen tetemert ultem es soh nem szeretem azt ha a masik bantja oknelkul a masikat fugetlen az szamomra magyar vagy roma elitelem oket nefeled juk Rozsa Sandor is betyar volt vagy is bunozo o rola nem beszel a media hogy vona gabor szovecsege nem mas mind a betyar sereg es en meg a romak vezere vagyok nemturom hogy a nepunket meg alazak es eletukre torjenek adig aromanep nem nyukszik mig a tob szaz eves rabszolgamullt nemszunik meg es mi romaknak egy forma esejunk legyen az elet hez

Előzmény: alilo (440671)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440676

Végül időskori képe. Szerintem Mátyás királyra hasonlít.

Előzmény: kiskutyanagykutya (440675)
kiskutyanagykutya Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440675

Kicsit szigorú az arcberendezése, de szimpatikus ezen a képen. A mai amazonok, feministák szerintem sokkal gonoszabbak.

Előzmény: Törölt nick (440670)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440674

elsőre én is temetést olvastam.... :-DD

 

 

Előzmény: alilo (440671)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440673

Természetesen nem az egyetlen, sőt nem is a leglényegesebb értékmérő a küllem, de hozzáállását némiképp motiválhatták azok az ösztönös visszajelzések, melyeket már fiatalon észlelhetett. Ezek hatására esett át a ló másik oldalára, ami a szépség és a báj középkori csökevénnyé minősítésével érte el a téboly szintjét.

Előzmény: alilo (440669)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440672

FB oldaláról nézed...?

 

Én most hirtelen ezt a gyöngyszemet hoznám..... Időközben sajnálatosan elhalálozott trollunk vajon hány figyelmeztetést írt vóna neki....???? :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Daflics Ezredes Eszt Jelöljétekszerda 

 

tudatom veletek a pecsi redorok egy sima igazoltatasnal nem atak visza ajigositvanyomat es aszemejit meg lakcim kartyamat es az hazutak viszatak nekem harom tanu elot !

 


Daflics Ezredes Eszt Jelöljétekszerda 

 

Tudatom veletek holnap 12;30 budapesten lefognak tartoztani akor azt a kormanynak koszonhetlyuk ugyan is ha ujsagok irnak rolam a kor leheta koholt vad vagy kitalacio tudom ok azon vanak hogy lejarasanak lazadonnk vagy bunozonek titulanak de mind a ketto dolog hamis artatlanul tesznekle ,ha netan valami folytan meg halnek a rendorssegen vagy a bortonben vagy korhazban a kor szinten a kormany tehetrola !dragatesvereim tugyatoktoborozni megyek magyarorszagra hogy segitcsem a romanepet hakkel eletem aran is vagy a szbadsagomert cserebe celom hogy a romak egyesuljetek!

 


orszagos felhivas hataron belul es hataron kivui felszolitom a magyar nepet romat es nem romat es a zsido nepet sok ember nem v eszi figyelembe milyen nagy veszejnek vagyunk kiteve az orszagban sokan nem is tudgyak azt mifolyik az orszagba es sokan kozombosek a tenyel masokmegtud nak rola es nem figyelmesztetik a baratait ,csaladjat, es munkatasat ,es kornyezetet ha valaki elvarja kesob segicsenekneki en nemfogom en gedni hogy segitcsenek neki nem csak a segelylegyen az elso meg a segitcseg hanem hogy a kozeledo fassizta hatalom es halal hiresztel jetek hogy bajvan magyarorszagon iskolakban is es az utcak ban is terjeszetek a hirt mert igaz!!!!!!!!!

Előzmény: nünüke88 (440668)
alilo Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440671

nünüke...én most PAFF vagyok. Igazi csemege:-)

(Jó volna azért, ha akiknek figyelniük kell, két röhögés között azért - figyelnének.)

De a legszebb az, hogy a következőképpen olvastam a bevezető mondatodat:

 

Nézem földim, Daflics ezredes temetését. Na, mondtam, akkó semmi gond. Nyugoggyék békébe':-)

Előzmény: nünüke88 (440668)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440670

Mert itt még huszonéves, és vállalt szerepével csak később amazonosult. Íme:

 

Előzmény: kiskutyanagykutya (440667)
alilo Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440669

Jaj, nem! Most a szivemhez kaptam. Clara Zetkin - és ez a szöveg itt a képe felett. Bár ne tetted volna, kedves fórumtársam...lehet, hogy darázsfészekbe nyúltál vele. Volna mondanivalóm, de inkább megtartom magamnak.

Azért...teljes (emberi) tisztelettel: az általam nagyon nem kedvelt Zetkin asszonnyal kapcsolatban engedj meg egy kérdést: MI érthető a kép alapján? Clara Zetkin nem volt szép és az áltla vallottakkal is lehet vitatkozni  - de bárhogy értékeljük, okos, erős személyiség volt. A nő értéke tehát egyedül a szépség? Az is az adott kor elvárásainak megfelelő kánonok szerint?

Tisztelettel és békével kérlek: vedd észre a megjegyzésedben a végletes redukciót. Köszönöm, ha elgondolkodsz rajta.

 

 

Előzmény: Törölt nick (440662)
nünüke88 Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440668

Nézem földim, Daflics ezredes termését.

Néhány kiátványa nagyon megragadott. Az egyik, eredeti helyesírással:

 

ARULO ROMAKNAK UZENEM MI NEM AKARUNK UGY JARNI MIND AZ AMERIKAI OSLAKOSOK HOGY AZ ANGOLOK MELET ALTAK EGY RESZE MASIK RESZE MEG A FRACIAK MELET ES VOLTAK A BECSOLETES INDIJANOK EGYIK SZARNYAN AZANGOL KATONAK A MASIK SZARNYAN A FRANCIAK KOZEPEN AKIAL MIND MEGHAL OLYAN VOLT MIND EGY OLLO CSAK AZERUPAI KATONAK MARATAK MEGELVE AZ OSLAKOSOK MEG HALTAK

 

Ez a bejegyzés megmutatja, mit tartanak ők a tisztes, beilleszkedett cigány emberekről.

A magyar igazságszolgáltatásról ő sincs nagy véleménnyel, persze, ellenkező okból, mint mi.

 

es irhatnam tovab hogy a magyar rendorseg korupt es nacik egy resze es a birosag es az ugyeseg!

 

Történelemlecke, ha esetleg nem tanultunk volna:

 

tobszaz eves rabszolga mult a magyarnnep kozot koztudot hogy honanjotunk es hol sikerult letelepedni a romanepnek koztudot hogy szorgalmas nepvolt sok feleszakmat csialtak es a hogy fejlodot a vilag ugy elveszteek a neszeruseguket elvesztetek munkajukat es kenytelenek voltak ehberet dolgozni a diszkriminacio veget lasan keservesen eltek a romak a bunozes letfomajavalt az iskolaban szelektaltak e...s leneztek oket magyarnnep egy kiseb csoportja uldozni keszte pedig majdnem egy idoben foglatakel koztudo hogy elote masnepek laktak it jogal kerdezem amerikat is elvetek az oslakosoktol okis menyenekel az orszagbol vagy talan angliaban es francia oszagoban az afrikaiakt rabszolgaket jok voltak hagyakel szulo hazajukat kerdem hova mar egy foldsin cs uresen hagyva

 

Végül egy szándéknyilatkozat:

 

tisztelt magyarork es nem magyagyarok kozoserovel kozos erdekkel kel szebeszalnunk a fassizta hatalom elen most mar eljot a mi idonk hogy egyesicsunk eronket es hatalmunkat igaz sajnos fajo szivel teszem a mit teni kell szeretnem ha visza alna minden a hogy regvolt csak anyi kulobsegel hogy egy form jogaink legyenek nekunk es a zsido nepnek e s ter meszetesen a szegeny magyarnepnek nelegyun lene...zve es rabszolgakent tartva mikoztunk is vanak ertelmisegiek csak mekel talani oket a toborozast 2013 03 7 tol kezdem meg eloszor a fb kon majd egy irodaban minden kit varok szeretetel a meg alakulo romagardahoz celom aromak es a nem romak erdeket vedeni !
hogy magyarorszag ujbol viragozon es boldoganeljen!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

kiskutyanagykutya Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440667

A volt főnököm minden évben, papirról olvasta ezen sorokat, kihagyva a dehonesztáló részeket. Mi, nők, már kivülről fújtuk.

 

Ha nem is amazon a képen, de elég brutális feje van.

Előzmény: Törölt nick (440662)
csekelyke Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440666

Ez a topik nem az illemekről szól. Nem is bonyolódnék bele. Azt viszont tapasztalom, hogy minden nem anyagias érdek devalválódik.Az anyagias rész viszont óriási teret hódit.

Ma képtelen vagyok többre, naggyon a hét végit járom...:-(((

Jó iccakát Nektek!...:-)))

***RS*** Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440665

Köszönjük, mindig tanul az ember valamit.

Előzmény: gall travis (440658)
alilo Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440664

"..rasszizmus vádjával kirúgták a saját hazája saját városának iskolájából".

 

Egy magával meghasonlott Európa önjáróvá lett "kényszerlogikája". Mit lehet hozzátenni? Magáért beszél.

Előzmény: Törölt nick (440657)
kiskutyanagykutya Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440663

Csak a limittel nem voltam tisztába.

Előzmény: gall travis (440658)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440662

Apropó, nőnap. A nemzetközi nőnap Clara Zetkin (Wiederau, Szászország, 1857 július 7 †Archangelskoje Moszkva mellett 1933 június 20) agyszüleménye. Clara Zetkint főleg a nők munka- és életkörülményei foglalkoztatták, de érdeklődése kizárólag a proletariátus asszonyaira korlátozódott. Clara Zetkin a nőies nő helyett a harcias amazon prototípusa volt. Ez a típus később a szovjet korszak sokkoló plakátjain hirdette a férfias traktorista nők felsőbbrendűségét. Ez a nőtípus "állva pisil és szivarozik", amint azt egy bugyuta amerikai komédia nem kevésbé bugyuta szereplője kivételesen találóan megállapította.
Clara Zetkint minden feminista szervezet elődjének és példaképének tekinti. Ez a feminizmus azt hirdeti, hogy a nőknek a hitvesi, anyai hivatás helyett karriert kell csinálni. A női bájt gyengeségnek, elmaradott, középkori jelenségnek tekinti*, és sikerre, önmegvalósításra törekednek. Mindenáron. Korunk öntudatos feministái lenézik, aki gyermeket, netán több gyermeket vállal vagy kimossa és kivasalja egy férfi gatyáját. Mindez megalázó számukra - ők inkább intrikáló felsővezetők, beosztottakat irányító amazonok akarnak lenni. A jelenség persze Clara Zetkin fellépése előtt is ismert volt, gondoljunk csak a franciaországi jakobinus forradalom guillotine-os vérengzéseit minden nőiességtől mentesen, kéjes örömmel szemlélő szövőnőkre.

 

* A kép alapján érthető

 

Előzmény: kiskutyanagykutya (440655)
***RS*** Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440661

Igen már valaki megírta a történetet, borzasztó. Azért nem teljesen értem hogy hogyan rughatták ki az iskolából, mert aki a közelben lakik azt kötelező felvenni az iskolába.

 

Magyarországon az alapszintű oktatás kiútja az alapítványi oktatási intézmények lehetnének, de ezt minden módszerrel akadályozzák az országrontók. (lásd Magyar Bálint ámokfutása) Mivel az iskolák fenntartása átkerült az államhoz, így az önkormik lehetnének ezek működtetői. A legjobb pedagógusok is szívesen tanítanának devimentes iskolában. Kőkemény szabályokkal távoltartani a devikéket innen. (3,5-ös átlag, nulla igazolatlan hiányzás, bizonyos szintű társadalmi munka a szülőknek stb) Még nem késő meglépni.

Előzmény: Törölt nick (440657)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440660

Ilyenkor szívom magamba a tudományt.

 

 

:-DDDDDDDD

 

A lényegre: hát evvan... De se a NANE, se a többi nagy nővédő meg egyenlőb.szásmódi gitteegylet se foglalkozik ezzel.....

 

 

Előzmény: csekelyke (440637)
alilo Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440659

"Ha nem hinném folyamatosan, hogy átadok valamit..."

Igen, Csekélyke. Úgy az élet egészében...Én is. Még annyit se mondok, ne hagyj fel vele: csinálod anélkül.

Előzmény: csekelyke (440651)
gall travis Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440658
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440657

Angliában egy kislány arra kérte a tanárnéniket és bácsikat, please rakják át ha lehet egy másik osztályba, mert osztálytársai a szünetben - ahol ugye a barátságok és egyéb izgalmas dolgok szövődnek - nem játszanak vele, hanem magukban indiai urdu nyelven trafikálnak. Ő egyedül érzi magát. Meg is kapta a választ, rasszizmus vádjával kirúgták saját hazája saját városának iskolájából. Kilenc éves volt...

Gondoljatok bele, hogy bár nem írigylésre méltó szegény kislány sorsa sem, de ezerszer szerencsésebb számtalan magyar gyereknél, akik örülnének ha annyival megúsznák, hogy a cigánygyerekek nem akarnának velük játszani.

Előzmény: ***RS*** (440653)
kiskutyanagykutya Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440656

Én meg úgy tudom, hogy bizonyos számig páratlant.

Előzmény: ***RS*** (440654)
kiskutyanagykutya Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440655

Vajon a nőnapra való tekintettel a bugyibanditák kicsit kiméletesebbek az alkalmazottaikkal?

***RS*** Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440654

"Pl.:a virágok számának, színének ma már semmilyen üzenete nincs."

 

Be kell hogy valjam, én se tudok erről sokat. Annyit tudok hogy páros számú virágot illik adni (már persze a nullán kívül, mert hogy az is páros) de a színek jelentését nem ismerem.

Előzmény: csekelyke (440652)
***RS*** Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440653

Nem csak a nőnapi virágokra gondoltam. Hanem az élet minden területére. (kultúra, iskola, média, mindennapok stb stb)

Előzmény: csekelyke (440652)
csekelyke Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440652

"Azért minden közegben megy ám a fellazítás, elbunkósítás. Csak nem mindenhol működik olyan hatásosan."

 

Hihetelen ütemet diktál a mesterséges leépítés, felénk hatványozottan. Pl.:a virágok számának, színének ma már semmilyen üzenete nincs.

Előzmény: ***RS*** (440650)
csekelyke Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440651

"Gondolom, te sem csodálkoztál a kelleténél jobban a közjátékon:("

 

Utólag már nem csodálkoztam. Amíg vázoltam a nőnap lényegét, egy pillanatra azt hittem, valamit átadok. Oszt mégsem.

Ha nem hinném folyamatosan, hogy átadok valamit, már rég beleszartam volna az egészbe!

Előzmény: alilo (440649)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!