Keresés

Részletes keresés

NattyDread Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440732

A retek, ezt tette egy beteg lánnyal! (A csajnak a képek tanúsága szerint anus mouthus-a volt...)

Előzmény: borzimorzi (440715)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440731

Vagy lehet, hogy csatlakozni kéne a zászlaja alá?

 

 

és belülről bomlasztani a gárdájukat.....? :-)))))))

Előzmény: kiskutyanagykutya (440726)
nünüke88 Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440730

Na meg az afroamerikaiakhoz hasonló rabszolgák sem voltak itt soha Daflics tévhitével ellentétben.

Előzmény: Ma más a kása (440727)
kiskutyanagykutya Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440729

Inkább maradt volna a ködös albionban. Nem goldotam volna, hogy ilyen figurák viszik a jó hirünket a nagyvilágba. Az ilyenek miatt kell szégyenkezem, ha külföldre utazom.

Előzmény: Törölt nick (440723)
nünüke88 Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440728

Egyébként Daflics (bár helyesírása alapján a devik iskolázottsági szintjén áll, és büntetett előéletű) még a cigány középmezőny jobb felébe esik sztem, bár a nem túl iskolázott, de takarítóként, miegyébként dolgozó, törvénytisztelő fölötte van, a középmezőny felső részét ők teszik ki. Ugyanis egészen tudja magát moderálni, és képes volt egy jobbikossal is emelt hang nélkül, normálisan beszélni.

A középmezőny alja, meg a legalja a Péntek-féle ösztönlények, akik egy nekik nem tetsző pillantásra ütnek, ölnek.

Az ON élmezőny természetesen az iskolázott, dolgozó, beilleszkedett cigányság, a szakmunkástól a diplomásig.

Előzmény: alilo (440724)
Ma más a kása Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440727

Ha már előjött, akkor igazítsuk ki.

Kikérem az amerikai őslakosok nevében , hogy hozzájuk hasonlítsa magát és a hozzá hasonlókat:

Szinte semmi sem igaz 

-az ontopikok nem őslakók ellentétben az indiánokkal

-a magyarokat ne hasonlítsa az indiánok kipusztításában élenjáró gyarmatosítókhoz

 

és így tovább :-((

Előzmény: nünüke88 (440668)
kiskutyanagykutya Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440726

Hát, nem, bevallom, de ezt a tűzre kéne dobni. Vagy lehet, hogy csatlakozni kéne a zászlaja alá? Hmmm... még gondolkodom rajta...csak meg ne ártson!

 

Igazi vezéregyéniség.

Előzmény: Törölt nick (440719)
Sagahun Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440725

Be kell hogy valjam, én se tudok erről sokat. Annyit tudok hogy páros számú virágot illik adni (már persze a nullán kívül, mert hogy az is páros) de a színek jelentését nem ismerem.

 

hát,szép hogy beismerted,hiányosak az ismereteid...

 

Páros számú virágot : temetésre visznek,sírra tesznek.

Páratlan számút : ajándékoznak

 

ha nem tudod,hogy pl a piros rźsa azt jelenti szeretlek,menj rá a guglira és pár perc alatt alepfokú

ismeretre tehetsz szert,mondjuk,addig amíg megírsz egy ON hozzászólást.Hidd el,nem vész kárba:-)

 

Saga

Előzmény: ***RS*** (440654)
alilo Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440724

Elolvastam az ide bemásolt szövegét is...hát, mit mondjak? Egészen enyhén szólva: hajmeresztő. Mellékesen: a buta ember mindig az, de ez a figura...Tekintettel azonban arra a közegre, ahonnan jön, a megfelelő magyar szervek helyében azonban figyelnék rá. Remélem, nem kell nekik külön mondani (azért ne legyünk túlzottan optimisták:-) )   

Előzmény: nünüke88 (440677)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440723
Előzmény: kiskutyanagykutya (440694)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440722

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

ezeket most már lassan könytárazni kéne..... :-)

 

Új népi mondások vannak születőben... :)

 

 

Előzmény: ***RS*** (440689)
borzimorzi Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440721

Off

 

Re:  "Annyit tudok hogy páros számú virágot illik adni (már persze a nullán kívül, mert hogy az is páros)..."

 

Akkor nagyon gazdag lehetsz, mert párosat csak jó sok vágott virágból illik adni. Egyesek 10 szálnál, mások egy tucatnál húzzák meg a határt. Az alatt azonban csak páratlan számú szál vágott virág legyen egy csokorban. A magyarázat szvsz az,  hogy párosból csak szimmetrikus csokrot lehet kötni, ami unalmas. Viszont páratlannal jobban megközelítheted az aranymetszés arányait, vagyis természetesebb hatása lesz és jobban megérinti a szépérzéket.

 

Mondjuk, én pont ezért veszek minden anyák napjára pont hibás számot, jelesül 5 fréziát és 3 tulipánt, mert ez tökéletesen megfelel az aranymetszés szabályának és a tetejébe még ebből köthető a legszebb és leglégiesebb tavaszi csokor, amit eddig kötnöm sikerült. Pedig tudom, hogy 2+3=5 megoszlásban is, meg 5+8=13 szálas megoldással is megfelelnék egyúttal mindkét szabálynak, de az egyik túl csenevész lenne csokornak, a másik meg már egy kazal.

 

Ha persze Édesanyámnak nem ezek a kedves, finoman illatos, szerény virágok tetszenének, hanem nagyméretű, proccos virágok lennének a kevencei, mint pl. a liliom vagy a kardvirág, netán a strelícia, akkor teljesen jó lenne a 2+3=5 szálas modell, még hatalmas padlóvázába is.

 

Bocs, hogy csak most írom, a mai napon ezt inkább reggel kellett volna beírnom, mikor a férfiak még előtte voltak a virágvásárlásnak. De hát dolog volt, néha pénzt is kell keresnem...

 

Viszont az a jó hír van, hogy minden olyan helyzetben, amikor csokor kéne, de a beszerzés elfelejtődött, netán nem fért bele az idő- vagy pénzkeretbe, a legeslegszebb csokor hiányát is feledtetni lehet kellő számú és alaposságú csókkal. A további részletezéstől eltekintenék, nehogy átpakolják a topicot a 20-ba...

 

Üdv:

b

Előzmény: ***RS*** (440654)
alilo Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440720

Így természetesen egyetértünk. Annak a bizonyos lónak igen csúszós a háta, a túloldala meg közelebb van, semmint hinnénk:-)

Előzmény: Ősi Női Bölcsesség (440717)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440719

Daflics ezredes, a roma gárda vezére! :-DDD

 

Nem olvastál még róla?

 

 

Előzmény: kiskutyanagykutya (440682)
Ősi Női Bölcsesség Creative Commons License 2013.03.08 -1 0 440718

Tényleg nem tudom, mire megy ki ez az egész. Én itt élek Angliában, szerencsére vidéken és így ezekről a dolgokról csak a sajtóból hallok, de egy tanító ismerősöm mesélt olyat, amitől jobban elborzadtam, mint akárhány bűnténytől: az iskolákban a tanároknak gyakorlatilag semmi eszközük nincs a gyerekek nevelésére, fegyelmezésére. Már szinte rá sem szólhatnak. Egyszerűen nem tudja, milyen felnőttek lesznek ezekből. Kiknek áll ez az érdekében? Nem nagyon foglalkoztattak eddig az összeesküvés-elméletek, de lassan tényleg arra kell gondolnom, hogy ez nem véletlen :-(

Előzmény: borzimorzi (440715)
Ősi Női Bölcsesség Creative Commons License 2013.03.08 -1 0 440717

Senki nem nevezte annak. Éppen azon keseregtem, hogy ő érzi szükségét a mentegetőzésnek az előre látható vádak ellen, ha meg mer fogalmazni egy normális véleményt. És ebben nagyon hasonlít a jogvédőbiznisz összes ága, aki nem ért velük mindenben egyet, az nagyon hamar megkapja a rasszista, fasiszta vagy a hímsoviniszta jelzőt.

Előzmény: alilo (440707)
alilo Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440716

Csak egy mantrára telik immár - és ez a tény egyre inkább szorítja a torkom: Európa társadalmai függetlenedtek a józan észtől. Máris nagy árat fizetnek ezért, de az infláció folyamatos és egyre gyorsul:(( 

Előzmény: borzimorzi (440715)
borzimorzi Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440715

Érik a helyzet PC-landiában is. Múltkorjában voltak az "ázsiainak" hazudott muszlimok, akik az őslakos angolok lánygyerekeit csábították be a kebabosbódéba, aztán leitatták és tömegesen megerőszakolták őket.

 

A legújabb egy szváziföldi bevándorló, az áldozat itt is fehér, szőke, lánygyerek. Persze, ha segítséget kér, amíg még nincsen késő, akkor címzetes rasszistának bélyegzik. Inkább haljon meg, ez volt a PC-be ájult társadalom verdiktje.

 

Leszúrta a férfi a róla twittelő tinilányt

Gyanús volt egy férfi a gyakran buszozó brit tinilánynak, de azt ő sem gondolta volna, hogy őt fogja utoljára látni életében. Tovább »

forrás: velvet.hu

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440714

Nem tudom volt-e:

 

Kolompár Orbánt és a keceli Kolompár Lászlót egyaránt 1 év 10 hónap börtönbüntetésre ítélte ma a Kecskeméti Törvényszék. A Kiskunmajsai Roma Érdekképviseleti Szervezet vezetőjének és társainak büntetőpere jogosulatlan gazdasági előny megszerzése, magánokirat-hamisítás, sikkasztás valamint a számviteli fegyelem rendjének megsértése ügyében indult.
Jogerősen egy év tíz hónap börtönbüntetésre ítélte Kolompár Orbánt, a Kiskunmajsai Roma Érdekképviseleti Szervezet vezetőjét a Kecskeméti Törvényszék ma délelőtt. Az ítélet kétrendbeli, részben társtettesként, részben folytatólagosan elkövetett, jogosulatlan gazdasági előny megszerzésének bűntettében, valamint az Európai Közösség pénzügyi érdekeinek társtettesként, folytatólagosan elkövetett megsértése bűntettében mondta ki bűnösnek Kolompár Orbánt, az Országos Cigány Önkormányzat egykori elnökét.
Szörényi Mariann bírói tanácsa a többi vádlott esetében is helybenhagyta a Kecskeméti Városi Bíróság 2012. július 5-én első fokon meghozott ítéletét. Ennek értelmében a szökésben lévő keceli Kolompár László (Zsamba) másodrendű vádlott jogosulatlan gazdasági előny megszerzésének bűntette, valamint az Európai Közösségek pénzügyi érdekeinek megsértése miatt egy év tíz hónap börtönt kapott – jogerősen.

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440713

"A mai feminizmus már nem arról szól, amiről kéne."

 

A liberalizmus sem. Kisajátították a nácik mindkettőt.

Előzmény: nünüke88 (440708)
kiskutyanagykutya Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440712

Ok.

Előzmény: alilo (440709)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440711

Persze, hogy nem baj!:-) Részemről befejeztem az offolást, mert a végén még kapunk érte a fejünkre...

Előzmény: alilo (440707)
kiskutyanagykutya Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440710

Ez már nem feminizmus, hanem arrogancia.

Előzmény: nünüke88 (440708)
alilo Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440709

Értelek én, Kiskutya, és a putris népességre vonatkozóan igazad is van. Hímsovinisztában azonban nincs "civilizáltabb fertály": a hímsovinizmus épp a civilizáltság hiányának egyik jele. De mostmár búcsút mondok tényleg a vitának. Lesz más, amiről még beszélhetünk.

Előzmény: kiskutyanagykutya (440701)
nünüke88 Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440708

A mai feminizmus már nem arról szól, amiről kéne.

Előzmény: kiskutyanagykutya (440675)
alilo Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440707

Már bocs tőled is: de ki nevezte annak Új fórumost? Ő maga szőtte bele ezt a szót a mondatába....Na, nem baj.:-)

Előzmény: Ősi Női Bölcsesség (440700)
kiskutyanagykutya Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440706

Isten, haza, család a sorrend,

 

Jelentkezem!! Nekem más a sorrendem.

Előzmény: Törölt nick (440703)
alilo Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440705

+5*

Előzmény: nünüke88 (440704)
nünüke88 Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440704

Azért tegyük hozzá, hogy ehhez nagyon-nagyon jó kapcsolat kell a felek közt.

Egy felnőtt embernek igenis lehet megterhelő 6-7 vagy még több éven át is gyerektársaságban tölteni a napjait. Persze, ha a társ igazi társ, és van lehetőség néha kimozdulni, akkor nem feltétlenül van így, egyéne válogatja.

A gyereknek is jó, ha gyerektársaságba kerül még iskoláskora előtt. Ezt az otthonülő szülő megoldhatja akár gyakori játszóterezéssel is, a lényeg, legyen gyerektársaság, és ne feltétlenül csak a tesó.

1 évvel suli előtt már csak azért is beadnám oviba, hogy átessen az ilyenkor szokványos betegségeken, ami együttjár a közösségbe kerüléssel.

Nekem volt olyan osztálytársam, aki elsőben került közösségbe, mert otthon volt vele az anyja 7 éves koráig, hát nem nagyon láttuk az első pár hónapban, folyton beteg volt. A közösségi lét sem ment neki túl jól.

Ez a 6-7 éves korig otthonülés függ a szülőktől (az apától is, hogy trsa legyen az anyának) és a gyerek személyiségétől is.

Én meg 2 éves korom óta intézménybe járok, mégsem tartom magam robotnak. :-)

Örülök, hogy nektek ez jól sikerült, csak ne gondoljátok, hogy mindenkinek menne. :-) Na, de térjünk vissza ON-ékhoz.

 

Előzmény: Törölt nick (440693)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.08 0 0 440703

Engem nem bánt, ha címkéznek, attól nem térek le az általam jónak látott útról. És minek is? Sosem éreztem szükségét, hogy másoknak, mint családomnak megfeleljek. Én sem akarok másokat meggyőzni arról, hogy az a jó, amit én teszek, ahogy élek. Csinálja mindenki, ahogy jónak látja, és ahogy tudja. Isten, haza, család a sorrend, minden más csak ezek után következik. Aki pedig úgy gondolja, az nyugodtan röhögjön ki ezért, nem veszem zokon.

Előzmény: Ősi Női Bölcsesség (440700)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!