Keresés

Részletes keresés

SzJ2 Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440974
"Az igazi polgarhaborus allapotok akkor allnak be, amikor olyan csoportok jonnek letre mint peldaul a Sombra Negra Salvadorban ami olyan volt rendorokbol es katonakbol all, akik szo szerint irtjak a bunbandak tagjait."
...............................

Ezeket a bacsikat nem lehetne meghivni egy magyarorszagi turnera?
Előzmény: Frontsebesz (440925)
csekelyke Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440973

"Felsorakozott a kapa , kasza , villa , bezboll , satobbi melle."

 

Jó. Akkor beveszem a leltárba!...:-(((

Előzmény: SzJ2 (440971)
Ezüst Sajó Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440972

Fasza! :-)

Előzmény: NattyDread (440880)
SzJ2 Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440971
Az asztalláb új fegyver? Még nem találkoztam vele. Fegyvertartási engedély szükségeltetik?
"
...........................

Felsorakozott a kapa , kasza , villa , bezboll , satobbi melle.
Előzmény: csekelyke (440966)
csekelyke Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440970

"Osztolykán (Sztojka) esete más. Mivel az elkövetővel azonos etnikumú, itt inkább a "romabecsület" játszhatott szerepet."

 

Lehet, ha feltételezzük, hogy létezik romabecsület. Legendájuk szerint létezik, én hibám, hogy nem találkoztam vele a valóságban. Keveset forgolódok közöttük, ennek az lehet az oka. Amikor véletlenül mégis, akkor azt látom, hogy anyjukat eladnék a romabecsület jegyében. Az uzsora más, mert ott a kemény befenyítés játszik!

 

Előzmény: Asshurnasirpal (440964)
Ezüst Sajó Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440969

Nagyon hasonlít Liszt Ferencre.

 

Előzmény: Törölt nick (440676)
SzJ2 Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440968
Hat a tizenhat evesre mar elleg nehez szep szoval hatni. Viszont jo megoldas lenne ha o is koz,unkara jarna , termeszetesen fizetes nelkul , gondolom nem sirnanak utana az iskolaban.
Előzmény: ***RS*** (440942)
Ezüst Sajó Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440967

Másik film.

Sukárlandi hajtóvadászat, vagy valami ilyesmi. :-)

Előzmény: Törölt nick (440612)
csekelyke Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440966

Hozom a mindennapi gyilkosságot is, de lehet, hogy csak a szövődmény volt a halál oka?..:-((((

 

"Asztallábbal verte halálra ismerősét

...

Az esetről a sértett barátnője értesítette a mentőket és a rendőrséget. A rendőrök a helyszínen elfogták a bűncselekménnyel megalapozottan gyanúsítható 41 éves férfit, aki kihallgatása során vallomást tett, és a bűncselekmény elkövetését részben elismerte.

A férfi ellen különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés gyanúja miatt folytat eljárást a Budapesti Rendőr-főkapitányság életvédelmi osztálya, és indítványozza a férfi előzetes letartóztatását."

 

http://mno.hu/kek_hirek/asztallabbal-verte-halalra-ismeroset-1143790

 

Az asztalláb új fegyver? Még nem találkoztam vele. Fegyvertartási engedély szükségeltetik?

SzJ2 Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440965
OFF
Sziasztok. Azt hiszem Zobormente olvtarsno rakott be a multkor egy jo kis facebook oldalt , receptekkel megtuzdelve , csak azt akarom mondani hogy koszi .
ON
Asshurnasirpal Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440964

Osztolykán (Sztojka) esete más. Mivel az elkövetővel azonos etnikumú, itt inkább a "romabecsület" játszhatott szerepet.

 

Előzmény: csekelyke (440959)
Ezüst Sajó Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440963

off

 

"A csorgosipka a bohocmesterseg azonositoja volt, viseloi (az udvari bolondok) igazi szakemberek voltak a maguk modjan. :-)"

 

Volt egy film, A bolond és a királynő, amikor először láttam vagy huszonöt éve, akkor nagyon tetszett. Az egyik üde színfolt volt az akkori felhozatalban. Věra Chytilová rendezte. Utána megnéztem a többi, nálunk akkor elérhető filmjét is. Azok sem rosszak.

 

 

on

Előzmény: Frontsebesz (440593)
Egyenes beszéd Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440962

Szerintem csakis azért nem szokták elfogadni az ajánlatodat, mert ők úgyis sokkal jobban tudják, hogy mennek ezek a dolgok és nem akarnak felesleges költségekbe verni téged :-P

Előzmény: csekelyke (440961)
csekelyke Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440961

"Úgy, de úúúúgy kitennék pár ilyen falvédőt a védencei közé, értékeivel együtt de a mobiltelefont mellőzve, éppen az általad említett magas beosztású haverjaik miatt."

 

Erre tévedő trolloknak, falvédőknek mindig áll az ajánlatom. "Egy hetet velem itt a végeken". Kosztot, kvartélyt állom! Oszt megírhatja, ha akarja a tapasztaltakat, de előtte lektorálom a meséjét, vagy nincs írás!

Előzmény: Egyenes beszéd (440957)
alilo Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440960

"Mivel a falvédőben a legtöbb esetben hiánycikk a becsület (ha nem lenne az, akkor nem lenne falvédő).."

 

Ebbe most belekapaszkodom, mert megerősítésnek érzem. Amikor lila ködös és sanda "liberálisok" szemforgatva arról szónokolnak, hogy a bűnelkövető is ember, tehát szigorú büntetés helyett - képletesen szólva - le kell ültetnünk magunk mellé és szelíd elbeszélgetéssel megértetni vele, milyen helytelenül tette, amit tett - akkor szoktam vörös posztót látni és felhorgadni, mondván: a bűnözővel felesleges moralizálni, hiszen épp attól bűnöző, hogy az erkölcsi érzék hiányzik belőle. Akkor messze járok az igazságtól, vagy nem? Széplekek már többször elmarasztaltak azért, mert "túl kategorikusan ítélkezem" (anyátok.)   

Előzmény: Frontsebesz (440954)
csekelyke Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440959

"Mivel a falvedoben a legtobb esetben hianycikk a becsulet (ha nem lenne az, akkor nem lenne falvedo), valoszinuleg eloadna valami szoveget, hogy o a bun szinvak es nem szabd kovetkezteteseket levonni a devi sza'rmazasabol. Majd utana kimenne a klotyoba es felhivna a magas poziciokban ulo haverjait, hogy tapossak agyon a .... (szines jelzok az elkoveto etnikumara utalva)."

 

Csak emlékezzünk Osztolykánra! Megpróbálta lebeszélni a zsarut a jegyzőkönyvről. Nem is történt ott lopás. Amit lehet egy hivatásos falvédő benyel, elmos, besöpör a szőnyeg alá. Ha holnap minoklival a szeme alatt sétálna, akkor a felhasogatott fára fogná, világért sem mondaná ki az igazat!

Előzmény: Frontsebesz (440954)
Egyenes beszéd Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440958

"Ahhoz, hogy egy társadalom működőképes legyen, kell a szervezettség és a rend"

 

Ha így folytatjuk, előbb-utóbb jön megint egy kefebajszos piktor és azt mondja, majd ő rendet tesz. És a nép előbb-utóbb azt fogja erre mondani, hogy mindegy, csak jöjjön és tegyen végre rendet.

Előzmény: alilo (440956)
Egyenes beszéd Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440957

Úgy, de úúúúgy kitennék pár ilyen falvédőt a védencei közé, értékeivel együtt de a mobiltelefont mellőzve, éppen az általad említett magas beosztású haverjaik miatt. Bár talán az is elég lenne, ha egy nagyobb összegű lottónyeremény esetén lakást vennék pár szegény sorsú üldözött családnak az ilyen toleráns és kisebbséget védő emberek szomszédságában :-)

Előzmény: Frontsebesz (440954)
alilo Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440956

Sejtettem - azért is reagáltam. Egy szóval többet nem tudtam mondani. Teljesen igazad van: ezekkel a jelenségekkel kapcsolatban bennem sincs semmiféle szentimentalizmus. Ahhoz, hogy egy társadalom működőképes legyen, kell a szervezettség és a rend - ez utóbbi abban az értelmezésben, amelyet kifejtettél.

Az egyes embert, amíg tudatos rossz szándékát be nem bizonyítja, lehet és kell is (szerintem) megelőlegezett bizalommal fogadni, amelyhez megfelelő arányban jól társítható a tanult óvatosság, de azokat a csoportokat, amelyek a szervezettséget és a rendet alapjaiban veszélyeztetik, nem szabadna létezni sem hagyni. Ahol ilyenek a hatalom birtokosai elnézése (egyes esetekben akár bátorítása) mellett működhetnek, ott szándékos a destrukció.  

Előzmény: Frontsebesz (440949)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440955

Mindannyian tudjuk, hogy ezek a legrasszistábbak.... Persze ha maguk közt vannak, nem teszik a kezüket a szájuk elé...

 

 

Előzmény: Frontsebesz (440954)
Frontsebesz Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440954

Mivel a falvedoben a legtobb esetben hianycikk a becsulet (ha nem lenne az, akkor nem lenne falvedo), valoszinuleg eloadna valami szoveget, hogy o a bun szinvak es nem szabd kovetkezteteseket levonni a devi sza'rmazasabol. Majd utana kimenne a klotyoba es felhivna a magas poziciokban ulo haverjait, hogy tapossak agyon a .... (szines jelzok az elkoveto etnikumara utalva).

 

 

Előzmény: Egyenes beszéd (440950)
Frontsebesz Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440953

Gondolj csak bele, hany disznot vagy csirket lehetett volna felnevelni abbol a kaloriamennyisegbol amit ez a hulladek bevitt az egyedfejlodese soran? Mint lathato, tokeletesen karbament kaloriakrol van szo.

 

Előzmény: ***RS*** (440947)
***RS*** Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440952

Én nagyon remélem hogy egyszer egy falvédőt fognak kirabolni a védenceik.

Előzmény: Egyenes beszéd (440950)
***RS*** Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440951

Megint nagyon PC-s sikeredett a cikk! Hogyan sérülhetett meg a rendőr térde? Talán csak nem megint megpróbálta elgázolni a HHH a rendőrt?

Előzmény: Törölt nick (440945)
Egyenes beszéd Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440950

"Egyes híradások szerint az egyik megtámadott nő, egy hivatásos rendőr felesége volt. Lehet hogy ezért kapták el ilyen gyorsan"

 

Na de nem mehet minden nő rendőrhöz feleségül. Egy Átlag Jenőné megtámadása esetén nem kellene ugyanilyen határozottan viselkedniük?

Másfelől pedig, kíváncsi vagyok, hogy mi történne, ha egy falvédőt támadnának meg. Akkor mi történne, hogy változna a véleménye?

Előzmény: ***RS*** (440947)
Frontsebesz Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440949

Eredetileg neked ment valaszkent, csak a zindex megette az elso verziot, a masodiknal pedig nem jelenitette meg az elozmenykent szolgalo hsz. szamat.

 

Előzmény: alilo (440941)
Frontsebesz Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440948

Pontosan. Azt kell megerteni, hogy en altalaban egy nagyon kenyelmes es lusta pali vagyok, ebbol kifolyolag azt szeretem ha tarsadalmi szinten szepen rendben mennek a dolgok, mert az ugy kenyelmes szamomra. A rendor tartsa fenn a rendet, az mernok ugyeljen a gyartasra es az uzemben tartasra, az orvos pedig gyogyitson. Az mar kenyelmetlen ha nem tudok felszallni a villamosra, mert valakik elloptak a vezeteket es a mernok azon izzad hogy honnan potolja. Az sem jo ha az orvos eppen nem er ra, mert par perccel elotte tamadta meg egy horda, mivel nem tudta feleleszteni a 165 centis es 120 kilos hordatagot, akinek az 50 eves teste rosszabb allapotban volt mint egy egyiptomi mumiae. Az pedig mar ubergaz ha a rendor a rendetlenseget tartja fenn es elhurcolja a nyolcvanas szomszedot, aki nem hagyta magat agyonverni es kirabolni a deviktol. Na, ilyenkor felre fogom forditani a fejem ha a tarsadalom visszaut. Hallom hogy X etterem nem engedi be a putrist? Remek, ode fogok menni es igenybeveszem a szolgaltatasukat, mert tudom hogy nem zavarja semmi az ebedem. Z telepulesen a lakosok osszefogtak es vasvillaval rendezik le a bajkeveroket? Csodas, jo lesz turisztikai celpontnak. Valamelyik uzletrol elterjed, hogy a biztonsagi orei a konterek mogott elverik a vasarlokat fosztogato bunozoket? Megvan hogy hol vasarolok. Sot, ha azt latom majd hogy valahol a lakosok onvedelmi csoportja vasrudakkal kergeti a bunozot, akkor mindossze annyit fogok mondani: "elnezest uram, latom hogy megrantotta a csuklojat mikozben tornagyakorlatat vegezte azzal a ruddal, ha megengedi akkor ajanlanek egy remek modszert a tunetek enyhitesere". Ha pedig jon valami idiota es nekilat elmagyarazni hogy miert ne menjek be mondjuk a deviket levero orok uzletebe, akkor szo nelkul az agyekaba tolom a bevasarlokocsit.

 

 

Előzmény: Detonátor (440935)
***RS*** Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440947

Új fejlemény a csörögi mosolygós CB ügyében! (ez az amelyiket az anyaméhben megrázta az áram)

 

Egyes híradások szerint az egyik megtámadott nő, egy hivatásos rendőr felesége volt. Lehet hogy ezért kapták el ilyen gyorsan, mert egyébként jegelni szokták az ilyen ügyeket. Még kis adalék hogy a retek bátyja éppen kilenc éves börtönbüntetését tölti, mert összeszurkálta a saját anyját!! Tényleg szép ez a kultúra.

 

Figyelemmel figjuk kisérni az ügyet, remélhetőleg nem tart három évig a nyomozati szakasz.

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440946

:-)

 

 

Előzmény: csekelyke (440940)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.09 0 0 440945

Szerintem lopták....

Előzmény: Detonátor (440937)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!