Keresés

Részletes keresés

v_peti Creative Commons License 2014.04.17 0 0 3214

Van egy hasonló magyar film is. Igaz, ez fiktív sztori.

 

 

Robog az úthenger!

 

Nyírmad(ocsd)án nincs szilár burkolatú út, de az útépítők csak nem érnek oda, elég dolguk van a városokban. Jó, a falusiak maguk megcsinálnák, de akkor kellene egy úthenger is. Tehát venni kéne egyet.

Csakhogy ez az ország másik felén van. A vasútnak meg nem tud üres vagont biztosítani, mert akkora a forgalma. Így Józsi a saját kerekén kénytelenek hazahozni azt valahonnan Zalából. A távolság itt is kb. ekkora lesz, mint az amcsi filmben.

 

A magyar film a régebbi, akkor rólunk koppintották? :)))

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Thibi (3211)
GMan89 Creative Commons License 2014.04.16 0 0 3213

Sziasztok!

 

Keresek egy filmet már nagyon nagyon régen, de nem találom sehol mi lehet a címe. :( Még kis koromban láttam utoljára. Valahova a 80-90-es évekre teszem a készítését.

 

A történet:

Van egy (vagy két) srác, akit a szülei büntetésből az egyedül élő nagyanyjához küldenek (a nagypapa eltűnt már jó ideje) a nyárra hogy besegítsen neki a ház körüli teendőkbe, mivel leégett az iskolája, és őt gyanusítja mindenki a gyújtogatással. Hiába bizonygatja hogy nem ő volt, senki nem hisz neki. A nagymamánál füvet nyír, kerítést fest, amikor is a garázsban egy időgépre lel, amit a nagyapja épített. Vissza megy az időben, megtalálja a nagyapját, aki a múltban rekedt(?), és ha jól emlékszem valami aranybányában dolgozik. Elmennek az iskolatűzhöz is az időgéppel, és lefilmezik az igazi elkövetőket, majd mikor visszatérnek a jelenbe, nagy az öröm hogy nem ő a tettes, a nagypapa előkerült, és a film legvégén a nagypapa még egy rakás arannyal is meglepi őket egy kis komód rejtett fiókjában.

 

Nagy vonalakban ennyire emlékszem belőle, lehet hogy pontatlan itt-ott, kb 15-20 éve láttam utoljára, lehettem vagy 5-10 éves. Légyszi segítsetek!!!! :D Előre is nagyon köszönöm!

Gyémántkerekű Creative Commons License 2014.04.16 0 0 3212

Profi vagy! Köszi :)

Előzmény: Thibi (3211)
Thibi Creative Commons License 2014.04.16 0 0 3211
Előzmény: Gyémántkerekű (3210)
Gyémántkerekű Creative Commons License 2014.04.16 0 0 3210

Sziasztok!

 

Keresnék egy filmet, ami arról szól, hogy az USA-ban egy idős úr egy fűnyíró traktorral "szeli át amerikát", vontat egy kis apró lakókocsit. Teszi ezt azért, hogy a régen látott testvérét lássa, akivel nagyon régen összeveszett. Nagyon jó film, de nem tudom a címét. Előre is köszi a segítséget!!!

Xelavie Creative Commons License 2014.04.13 0 0 3209

Sziasztok! Egy filmet keresek (meglepő módon.. :) ami középsulisokról szól, amiben az igazgatónő ellen fellázadnak valami miatt. Romantikus és vígjáték azt hiszem..

Csak pár jelent ugrik be:

-a srác feléget valamit a suli füves pályáján

-óvszereket tűzdelnek magukra

-a végén majdnem börtönbe kerül

Lakatos Tünde Creative Commons License 2014.04.11 0 0 3208

Sziasztok, keresnék egy filmsorozatot amibe arról van szó hogy van egy gyermek aki a könyvtárból kap a könyvtárostól egy varázslatos könyvet és el kezdi olvasni, majd belekerül a könyvbe ahol egy Sárkányok uralta Birodalom van, ahol van egy nagy fehér palota, meg a sötétség, ez a két rend uralkodik a varázslatos helyen, a film hősei egy saját készítésű sárkányrepülővel utaznak. Azt hiszem hogy a Duna tvén ment ez a sorozat régebb. Előre is köszi a segítségeteket.

guestro Creative Commons License 2014.04.07 0 0 3207
Előzmény: KoviDóri (3204)
NGA Creative Commons License 2014.04.06 0 0 3206

Time Trax

Előzmény: NGA (3202)
v_peti Creative Commons License 2014.04.06 0 0 3205

Francia film még nagyon régről. Az rémlik, hogy a gyerek úgyhívja a nagyapját, hogy pumpapa, meg minden madárra azt mondja az egyik, hogy füstifecske.

KoviDóri Creative Commons License 2014.04.06 0 0 3204

Sziasztok! egy olyan filmet keresek, ami pár éves és egy fiúról szól, aki belenéz egy távcsőbe és valahogy manóvá változik. ott elmegy valamilyen manóvilágba ahol megismerkedik egy manólánnyal aztán van benne valami gonosz is és a végén találkozik a nagypapájával és legyőzik a nagy gonosz fekete manót.
Előre is köszönöm a válaszokat. :)

hollopaci Creative Commons License 2014.04.05 0 0 3203

Sziasztok!

 

Már régóta keresek egy filmet ami talán francia vagy olasz.

A történet egészére már nem emlékszem de egy családról szólt.

Papa, mama és két fiúcska a nagyobbik már tizennégy körüli a kicsi

talán tíz. Két konkrét dologra emlékszem. Az egyik az, hogy a kisebbik

fiú sex chetel egy tanárnővel persze a tancinéni nem sejti, hogy a "partnere"

kiskorú. A másik pedig a ngyobbik testvér hatalmas élménye amikor megkéri két

lány, hogy döntse el melyikük orális technikája jobb.

 

Remélem tud valaki segíteni a film címével.

 

Köszi előre is, Hollopaci.

NGA Creative Commons License 2014.04.03 0 0 3202

Egy sorozatot vagy filmet keresek. Egy rendőr jön vissza a jövőből, a kompjutere egy hitelkártya, ami női hangon beszél, és a bűnözőket kell elfognia, akik a jövőből mentek vissza

FlexFüge Creative Commons License 2014.04.01 0 0 3200

Hali!

Egy olyan filmet keresek, ami ha jól emlékszem egy hosszabb filmekből álló sorozat (kb. 3). Az egyik rész egy egyetemen játszódik, a régebbi időkben, ahol furcsa dolgok történnek, mint például hirtelen rengeteg üres konzerv ömlik ki egy szobából, vagy amikor kicsapódik az ajtó és eltűnik az írásvetítő. Végül kiderül, hogy az egyik professzor feltalált egy szérumot, ami felgyorsítja az embert annyira, mintha megállna az idő. Az egyik jelenetben a főhős miután megitta a szérumot az egyetem parkjában eldob egy baseball labdát és az kigyullad, majd megáll a levegőben s amikor visszanyeri eredeti gyorsaságát az ember, a labda lyukat ütött a toronyórába. A film legvégén egy raktárba találjuk magunkat a jelenbe és a megöregedett főhős visszateszi a labdát egy ládába. A láda pedig tele van furcsa történettel rendelkező tárggyal. Előre is köszönöm.

mávag Creative Commons License 2014.03.31 0 0 3199

Sziasztok!

 

Keresek egy magyar filmet/sorozatot, aminek a végén a János-hegyi kilátó tetején gitároznak. Talán a Bródy János.

 

Illetve keresek egy filmet/rajzfilmet, amiben a következő narráció hangzik el:

"rossz tulajdonsága (...) jó tulajdonsága meg úgy látszik nem volt."

Valami ilyesmi.

 

Köszi.

koca.caola Creative Commons License 2014.03.30 0 0 3198

Helló All!

 

Egy olyan magyar tudományos műsor sorozatnak a címét keresem, amit kb. a 1982 körül futott a magyar 1-en, azt hiszem hétvégén, délelőtt adtak és stúdióban egy férfi és egy nő vezette, különböző kísérleteket végeztek, olyanokat amiket bárki otthon is el tud végezni, pl.: cukorégetés.

Azt hiszem feket-fehér volt, de persze nem biztos, lehet, hogy csak a mi tv-k volt az! :)

 

Köszi.

Craig1231 Creative Commons License 2014.03.29 0 0 3197

Hello,

 

keresek 1 filmet.! Film lényege: Van 1 család, azt hiszem 1 apa, anya, báty és a húga. A kislány eltűnik és a bátyja nem hagyja annyiban a dolgot és keresni kezdni. Nyomozni kezd az ügyben, ha már a rendőrség nem teszi és 1 DVD alapján rájön, hogy a fagyiskocsis ember vitte el a lányt...

Varga Micó Creative Commons License 2014.03.29 0 0 3196

Hallod nagyon szépen köszönöm!!

 

Zolcsi Baba Creative Commons License 2014.03.29 0 0 3195

Nem is olyan nehéz... ;)

 

A leírásod alapján ez a Tisztességtelen ajánlat lesz.

Előzmény: Varga Micó (3194)
Varga Micó Creative Commons License 2014.03.29 0 0 3194

Sziasztok.Elég nehéz kérdéssel fordulok hozzátok.Egy filmet keresek amit régen láttam.Arról szól hogy van 1 fiatal pár és szeretik egymást de a házukat jelzálogalá veszik vagy valami ilyesmi. És pénzre van szükségük.És azt hiszem egy idősebb gazdag embernek megtetszik a lány és felajánlja nekik hogy ha eltölthet egy estét vele a nő akkor kapnak 1 millió dollárt vagy valami ilyesmi..Nem nagyon emlékszek már rá. de ez a lényege nagyjából. Előre is köszönöm :)

Skog Creative Commons License 2014.03.26 0 0 3193

Szép jó napot mindenkinek!

 

Szerintem nehéz kérdéssel állok ide:

 

Voltam 99-környékén az Örökmozgóban egy osztrák(?) filmfesztiválon, ahol elcsábítottak két filmre is, az egyik nem érdekes, meg amúgy is meglesz ha a másik is. Szóval a filmet, amit keresek annó a Narancsban úgy reklámozták, hogy az Osztrák Trainspotting.

Nu, ki tud nekem segíteni?

UV3465 Creative Commons License 2014.03.25 0 0 3192

Szia!

 

Óóó, nagyon szépen köszönöm a gyors választ, igen, erre gondoltam. Szuper :)

Előzmény: guestro (3191)
guestro Creative Commons License 2014.03.25 0 0 3191
Előzmény: UV3465 (3190)
UV3465 Creative Commons License 2014.03.24 0 0 3190

Sziasztok! Segítségeteket kérem, nem ugrik be a film címe, mely nagyjából arról szól, hogy egy lány talán szimfonikus csapatban hegedűs, megismerkedik egy sráccal, aki szintén zenész. Szerelmesek lettek egymásba, a lány terhes lett. A lány apja nem örült, amikor megszülte a gyereket, azt hazudta, hogy halva született, miközben kiderült, hogy egy otthonba rakta. A fiatal szülők keresték a fiút (ha jól tudom, kisfiúk lett), a gyerek is zenész lett, a többit nem tudom. A film címe érdekel, légyszíves, írjátok meg, nagyon szépen köszönöm előre is! 

v_peti Creative Commons License 2014.03.23 0 0 3189

Kösz. De ez az angol címe. Magyarul hogy van? Bár lehet, hogy kigooglezom.

Előzmény: ivanandras (3186)
drotis Creative Commons License 2014.03.23 0 0 3188

Sziasztok!

 

Nem tudom hogyan jöttél rá és tudtad leírásom alapján, de köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

warr Creative Commons License 2014.03.23 0 0 3187
Előzmény: drotis (3183)
ivanandras Creative Commons License 2014.03.22 0 0 3186

Buta index...

 

Szal Dead Like Me.

Előzmény: ivanandras (3185)
ivanandras Creative Commons License 2014.03.22 0 0 3185

Előzmény: v_peti (3184)
v_peti Creative Commons License 2014.03.22 0 0 3184

Pár éve a Viasat (?) játszotta, sorozat volt. Meghalt lelkeket kellett eljuttatnia két lánynak a túlvilágra. (Halál agyala szerepük volt.)

Korábban ők is földi lányok voltak, fiatalon haltak meg, ezért szerették a bulizást, és amúgyis kamaszként viselkedtek.

 

Mi volt ez a sorozat?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!