Keresés

Részletes keresés

M Ildi Creative Commons License 2008.11.05 0 0 61957

Jolimama örvendek , hogy Balázska jobban van.

Ildi

M Ildi Creative Commons License 2008.11.05 0 0 61956

Szép napot mindenkinek

Jolimama köszönöm , hogy köszöntesz. Nagyon ritkán vagyok gép elött mivel megmütütték a lábamat viszérrel. Hétfön ujra mütnek. Ildi

Előzmény: Jolimama (61952)
perzsi Creative Commons License 2008.11.05 0 0 61955

Szép napot Mindenkinek!

 

Eltudnám viselni ezt az időt egész télen.

 

Pörsike! Üdvözöllek a topikon.

Tjucus! Gyügyürűek a gömbjeid, a kép sem semmi, nagyon tetszik.

Nusa! Tündéri ez a baba. erőt egészséget kívánok az egész családnak.

Jolimama! Küldök @-T

Marikje! @-t küldtem

borcsimama Creative Commons License 2008.11.05 0 0 61954
Sziasztok!

Nusikám gyönyörű ez a lányzó! Ahogy fekszik az apuja mellett!

Volt Kispesten lakott jányok! Régen jártam Kispesten. Tegnap voltam ott az SZTK-ba kellett mennem!
Először is falusi kislány Pesten, a most átszámozott BKV járatok, alig találtam meg, hogy hogyan jutok el a vég célig. Fél Budapestet bejártam, mire kiértem. Volt az a jó kis BKV busz, ami Rákoskeresztúrról elvitt a KÖKI-ig. Most körbejárja a fél világot a 198-as, míg végre kiérkeztem. A közvetlen járat, 15 perc alatt kinn volt.
Na mindegy, nem ezt akartam mondani, volt Kispesti lányok, a Köki borzalmasan néz ki, no meg az Újhegyi híd is. Minden le van robbanva. Igaz a metró állomást újítják, de nagyon lehangoló volt.
szirmok Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61953

Sziasztok!

 

Reanung, köszi a linkeket. Nagyon jó oldalt találtál, nézegettem tovább is.

Mostanában igazából csak ez esik jól ha találok valami szépet.

Előzmény: reaung (61949)
Jolimama Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61952
M Ildi, örülök, hogy jelentkeztél.
Szeretettel köszöntelek a születésnapod alkalmával. Tudom, hogy holnapután lesz, de most itt vagy, ezért küldöm most.
Sok boldogságot kívánok. Jolimama

Előzmény: M Ildi (61951)
M Ildi Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61951

Szép estét mindenkinek

Gaga szép a poncsod. Körbe kötöted? Hány szemre kezdted?

Előzmény: GAGA50 (61947)
TJucus Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61950

Szép Estét Mindenkinek! Látjátok, csak előkerül azért mindenki.

 

Nusa! Nagyon örülök, hogy itt vagy, remélem jól vagy. Tündérszép ez a kislány! Azért apuka sem semmi ám! Nagyon édes ez a kép. Gratulálok hozzájuk, sok örömöt az egész családnak.

 

reaung Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61949

Szép estet mindenkinek!

Sok csemegéznivaló Japánból:

http://picasaweb.google.com/judyzou516,

és itt a kedvencem:

http://picasaweb.google.com/judyzou516/xLSSUG#

 

Lia63 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61948

Drága Nusa!

 

Végre, hogy jelentkeztél, nem tudtam elképzelni mi van veled, remélem jól vagy!!!!!!

A pici gyönyörűség pofikáját helyettem is puszilgasd meg, jaj, de megdajkálnám, édes kis csöppség!!!!! Ha van időd, légyszi irj, már izgultam érted, sehol nem jelentkeztél - máskor ne csinálj ilyet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: nusa-szegedről (61945)
GAGA50 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61947
Egyszerű és nagyszerű poncsó gyermekeknek.



Előzmény: pörsike (61939)
nusa-szegedről Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61946

Mivel, belőled is elveszek egy "darabot", (hiszen Te dolgoztál meg érte)

KÖSZÖNÖM

Előzmény: margitmama (61530)
nusa-szegedről Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61945

KISLÁNYOK !!!

Hát ez így nem megy

Visszanéztem a megszólításokat, és egyszerűen nem tudok szóhoz jutni ...

Nagyon-nagyon meg vagyok hatva !

Katartikus élmény így, egymás után a rengeteg megszólítás, a sok áradó szeretet !

MINDENKINEK ! aki szeretettel gondolt ránk, magam, és a kis "kezdő" kézműves nevében, olyan tiszta szívből köszönöm, mint ahogyan Ti küldtétek a jó kívánságokat!

És, hogy semmi kétség ne legyen, ki az "úr a házban", küldök egy nagyon "intim" fotót!

Erre a lányra, kedves nőtársaim, bizton számíthatunk !

nusa-szegedről Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61944

Nézegessem?????????????

Mint a fösvény! 

ide nekem ...

Sunyin, irigyen: púpozott háttal, jobbra, balra villogtatva szemeimet...

aranyos vagy

KÖSZÖNÖM

Előzmény: GAGA50 (61545)
nusa-szegedről Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61943

Jucusom,

GYÖNYÖRŰ!

(lesujtó és fölemelő...)

borcsimama Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61942
Jolimama! Nagyon örülök, hogy jobban van Balázska! Biztosan nem kis erőfejtésbe került neki ez a kűzdelem. De a gyermekek szervezete nagyon gyorsan reagál, biztosan gond nélkül hamar fel fog épülni. Nagyon szorítok Nektek.

Én is használom a mozillát, csak vele az a problémám, hogy nem tudom a kód módban a tegeket használni. Fogalmam sincsen, hogy miket kell megnyomkodni, hogy más színű legyen a betű, meg a vastagítás. Már lemásoltam a tagek használatát, de nem tudom, hogy miket kell elindítani, hogy működjön. Azért volt, hogy nem tudtam csatolni a mellékletet, mert itt szórakoztam vele.

Szép délutánt, szép estét nektek.
Előzmény: Jolimama (61933)
TJucus Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61941
Ezt pedig nov. 1-jén fényképeztem Sárhidán. Ugye szép?
TJucus Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61940

Szép Napot Mindenkinek! Talán csak azért vagyunk kevesebben, és ritkábban, mert nagyon belelendültünk a karácsonyi készülődésbe. Legalábbis remélem. Én a magam részéről csak hely- és időhiány miatt nem vagyok itt (kevesebbet jutok géphez), de hiányoztok is rendesen. Dolgozgatok szorgalmasan, alakulnak a gömbjeim.

Bubuka, nagyon szépek a dolgaid.

Megmutatom, hogy állok most. Ezután következik a cukrozás és ha sikerül, a lufi kioperálása a gömbből. Talán holnapra kész lesz.

 

pörsike Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61939
Jolimama!

Nagyon szépen köszönöm a segitséget, további szép napot, és mégegyszer köszönöm
Előzmény: Jolimama (61938)
Jolimama Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61938
pörsike, üdvözöllek a topikon.
A képen lévő poncsót, a linkre kattintva le tudod tölteni, a leírással együtt. Ha elakadsz, kérdezz, mindig lesz valaki, aki tud válaszolni. Jolimama
http://s3.images.www.tvn.hu/2006/10/26/21/23/www.tvn.hu_05d1652aa1b0cd49bce1a82cc0f4cda3.jpg
Előzmény: pörsike (61937)
pörsike Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61937
Szevasztok!

UJ vagyok ezen a fórumon, nem is nagyon szoktam fórumokra irni, de most, hogy megtaláltam ezt az oldalt gondoltam segitséget kérek tőletek, ha valaki tudna segiteni
3 éves unokámnak szeretnék poncsót kötni. Ha lenne valakinek leirása és elküldené nekem nagyon szivesen venném.
Jolimama Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61936
Perzsikém!
Köszönöm. Ne haragudj, hogy nem ragáltam a kérésedre, a csillag leírására.
Gyere el valamikor, megmutatom. Ezek a csillagok szalaghorgolással kombináltak. Az egyiknek leírtam a készítését a munkáim albumba, ez a másik kettő annak a variációja.
Előzmény: perzsi (61935)
perzsi Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61935

Drága Jolimama!

Örömmel, olvasom, hogy Balázska jobban van. Biztos vagyok benne, hogy teljesen felépül.

 

A hét végén itt voltak az unokák, így a géphez egyáltalán nem jutottam. A kis Virágot is megköszöntöttük szülinapja alkalmából. Tegnap bent voltam Szekszárdon, hogy vegyek harangokat. "Természetesen" nem lehet kapni, talán a jövő hónapban. A jövő héten tervezem, hogy felmegyek a lányomékhoz Bp-re ott biztos hogy fogok kapni.

 

További szép napot Mindenkinek!

Előzmény: Jolimama (61933)
edocska75 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61934
Szép napot Mindenkinek!

Zuzana7346
Sajnos nincs minta mert csak úgy horgolgattam körbe-körbe és ez lett belőle.
Életem első 3 harangját és első 2 angyalkáját minta vagyis leírás alapján készítettem de az nagyon macera nekem :(
Nem is tudok igazán rajz(minta)szerint dolgozni,ezért inkább csak azt csinálom ami eszembe jut.A kép nem kicsi,elég jól látszik a minta és remélem le lehet utánozni.
Előzmény: Zuzana7346 (61923)
Jolimama Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61933
Szép napot, remélem a nap is kisüt hamarosan.

Ahogy Margitmama is írta, Balázs ébren van, és egyre többször velünk is. Biztos megismert, de nem szólalt meg. Megfogta a kezemet. Most a türelem időszaka jön, napról-napra többet van velünk.
Köszönjük a simiket, az öleléseket, a sugarakat. Jolimama


Én Mozillát használok, és nagyon ritkán fordul elő, hogy gondom lenne a képek és hsz-ek feltételével. Olvasom más topikokon is, hogy elszállnak a beírtak.

Várom a szavazatokat, 10-ig, a hónap munkáira. Ha van még, akinek nincs szavazási sorszáma, írjon e-mail-t. Ha elfelejtetted a számodat, a hónap munkái képtárban megtalálod.
olimama65 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61932

Borcsikám! Amit ma reggel küldtél az megjött, már elmentve, majd megnézegetem őket. Köszönöm szépen.

Előzmény: borcsimama (61929)
olimama65 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61931

Szép reggelt!

 

Borcsikám! Kaptam tegnap két emilkét, de azok jöttek vissza, amit valamelyik nap írtunk, egyikbe sem volt olyan, amibe újat írtál volna. Nem tudom miért? Átmegyek mindjárt a freemali-ra és megnézem azért újra.

 

Remélem, hogy Jolimama hamarosan jelentkezik és beszámol Balázska állapotáról.

További szép napot!

Előzmény: borcsimama (61929)
LRJudit Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61930

Szép jóreggelt!

Engem mindíg beenged. Többször írtam már, hogy én IE-t használok, és az index-et erre fejlesztik. Sokaknak problémás a fórumok használata, akik egyéb böngészőt használnak. Tudom, hogy pl. Csiripnek nem fut jól, de a 7-es verzió telepítése megoldaná valószínüleg a problémát. Én is félve telepítettem, de semmi probléma nem volt vele. Néhány funkció gombja máshol van, ezért keresgéltem egy ideig, de ez is elmúlt.

borcsimama Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61929
Olimama, megkaptad az emilkémet?
Előzmény: olimama65 (61919)
borcsimama Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61928
Sziasztok, szép jóreggelt, vidám hajnalt!!!

Bubuka! Szuper nagyon szépek a harangocskáid, az összes kézimunkád, amit itt is mutizol.

Ez a rusnya gép, engem sen enged mindig be, pedig nekem is a kedvencekből indul. A firefox-szal meg nem tudom mi a fene történt, itt meg nem tudok hozzá csatolni képeket.

Na de mégis sikerült a csatolás
Előzmény: Bubuka54 (61927)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!