Keresés

Részletes keresés

Jolimama Creative Commons License 2008.11.06 0 0 62005
katusmameluk, bocsánat, a munkáim albumban nincs fennt az angyalkaminta. Ebben az albumban van.

http://xfree.hu/album_show.tvn?aid=37769
Előzmény: katusmameluk (61979)
Jolimama Creative Commons License 2008.11.06 0 0 62004
Most szólt a fiam, hogy Balázs kikerült az intenzív osztályról, és a neurológián kezelik tovább. Most már tényleg csak idő és türelem. Köszönjük a sok-sok Rágondolást.

Jucus, nagyon jók lettek a gömbök.
TJucus Creative Commons License 2008.11.06 0 0 62003

Majdnem elfelejtettem, a képek a kész gömbökről. Már megint nem igazán  sikerültek  a fotó, de azért ez a kettő jó lesz talán.

 

Lányok, mi van Nyuszturenkával és Horgicával, olyan régen nem láttam, hallottam őket.

 

TJucus Creative Commons License 2008.11.06 0 0 62002

Szép Napot Kislányok!

Borcsika, hebrencs kis fejemmel megint melléfogtam, de gondolom ez most nem baj. szemben a falon a naptáram még októbert mutat és ahogy ránéztem, meg voltam róla győződve, hogy az a jó lap és ezért kívántam Neked előre boldog születésnapot. Gondolom ez előre is érvényes. Ebből nem lehet elég.

Jolimama, továbbra is sokat gondolunk Balázskára, mielőbbi teljes gyógyulást kívánunk neki.

Fpárduc, ahogy mondani szokás egy kalappal .... kívánok neked a vizsgához. Csak bátran!!!!!

Hstefi! Azok a pirosak valóban lufik. Nekem nagyjából sikerült gömbbé fújnom őket. Azt hiszem a lufi formájától is függ. De olyan büszke vagyok magamra. Nem nagy szám, de minden új dolognak nagyon tudok örülni. És akkor naponta kérdezgetem a családomat ugye szép? És ezt egy új holmival is képes vagyok eljátszani.

Csirip, Pirike! Nagyon szépek a harangjaid.

Pilcher! Igazad van, ez aztán tényleg csodálatos oldal. Mostmár csak fonal meg idő kell hozzá.

Ami az újságokat illeti, én már régen úgy veszek kézimunka újságokat, hogy előbb átlapozom. (Már, ha nincsen bebugyizva.) Megjártam én is egy párszor, hogy semmi értelmes, vagy használható nincs bennük. Valamelyik tavalyi FU-ban ugyanaz a terítő kétszer volt benne, más-más címmel.

 

pilcher Creative Commons License 2008.11.06 0 0 62001
Jaj, a jelenlegi kedvencemet lehagytam. Unokahúgom belenézett, és csak sorolta, hogy ez is jó lenne, meg ez is, meg ez is. Márpedig a mai tinik nem akármit vesznek fel. Ilyen ruhák láttán viszont talán szívesebben tanul majd meg kézimunkázni.
Előzmény: pilcher (62000)
pilcher Creative Commons License 2008.11.06 0 0 62000
Az Amelie-témához: nálam mondjuk itt kezdődnek a divatos, kézimunkával készült ruhadarabok. Ilyeneket már a FU-ban is elvétve lehetett találni, csak ha átvették őket máshonnan. Saját kútfőből a szokásosra tellett... érdemes lett volna szétnézniük a neten, kreatív nőkben nincs hiány, csakhát akik oly büszkék, hogy hülyének nézik azokat, akik jelzik a hibás mintákat... Azt kapja ez az újság, amit megérdemel.
Jolimama Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61999
Pirikém, jók lettek a harangok. A fenyőn különösen jól mutatnak.
Előzmény: csirip46 (61995)
KSKG Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61998

nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket. Képeket majd megpróbálok felrakni, de nincs (még ) olyan oldalam, ahova fel tudnám rakni. Illetve az nlc-n van képtáram. Ott KSK néven szereplek és van fel téve több munkám, inkább hímzések.

Majd még teszek fel mert az utóbbi időben nagyon elhagyagoltam.

Jolimama Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61997
szirmok-Viki, köszönöm a képet, tényleg nagyon aranyos, már találkoztam vele, a blogomban fel is használtam régebben.

pumukli-Eszter, ez is nagyon szép, de én a római csillag nevezetű kicsi csillagot keresem, nagyon tetszett, és nincs már meg az elkészített.

evanet-Évi, köszönöm a jókívánságot, és válaszoltam is.

Judit, nagyon logikusan értelmezték a fejtegetésedet azu újság használhatóságáról. /Na, ebbe jól belebonyolódtam/

Andrea, köszönöm.

katusmameluk, van a munkáim albumban lépésenként leírva egy angyal elkészítése. Próbálkozz vele. Egyszerű minta. Képekkel illusztrálva.

Mártikám, köszönöm. No nem gyorsan, de szép lassan, folyamatosan alakul.

ráhajtás-Ágnes, köszönöm. Miket horgolsz mostanában? Mutasd is meg.

fpárduc, gondolok Rád, a vizsga után jöhet a horgolás.

Annamari, sajnálom, hogy ennyire megszenvedted ezt a napot. Holnap már biztosan jó lesz. Aludd ki az érzéstelenítő hatását.

KSKG, üdvözöllek a topikon. Páran készítik már a frivolitást, mintákat majd minden képtárunkban találhatsz. Sőt, olyan munkákat is láthatsz, amit a mi társaink készítettek.
Szívesen megnézném a kézimunkáidat is, ha lehetőséged van megmutatni.

Stefikém puszillak.

Ugye nem felejtitek el a szavaztokat küldeni? Hétfő estig várom.

További alkotós, szép délutánk kívánok: Jolimama

GAGA50 Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61996
Márti !

Nem ezt keresed ?


Előzmény: pmárti (61983)
csirip46 Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61995
Szép Napocskát Mindenkinek.
TJUCUS. Valószínű, hogy ki fogom probálni a lufis változatot. Most már csak lufi kell :-)
KATUSMAMELUK. Talán LRJudit tud neked segíteni és neked is KSKG. Judit a frivolitás egyik főszakija.

Én is belenéztem a legujabb Fürge Ujjak utodjába. Most nálunk is meg lehet kapni, meg is van mind az összes példány, amit kaptak. Borzalmasan rossznak tartom. Hogy kitöltsék az oldalakat, a minták egész oldalasok és tényleg rondák. A mintaoldal oriási, használhatatlan lepedő, még azokat a mintákat is rárakták, amik elfértek volna a szines oldalakon, csakhogy valamivel beteljen. Nekem az a véleményem, hogy nem kellene erőltetni. Sokkal jobb lenne, ha leforditanák a már sikeresebb kézimunka újságokat. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom....

JOLIKÁM. Én is felrakom amit most, tegnap csináltam. Délelött száradozott. Természetesen - a változatosság kedvéért - harangocskák :-)











MILDI, Neked utólag és BORCSIKÁM, Neked előre, nov.08-helyett most kiívánok
Boldog szülinapot.
H.Stefi Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61994

Üdv Mindenkinek!

 

Borcsimama, MIldi! Boldog születésnapot kivánok Nektek sok szeretettel.

 

Annamária! Nagyon sajnállak a fogad miatt. Én is jártam igy, nekem szerencsém volt, akkor még Pesten laktunk, és a fogorvosom a Szentkirály utcában volt, igy csak egy emeletet kellett mennem a szájsebészetig. Oda is lekisért, és fogta a kezem. Nagyon aranyos dokink van, most is hozzájárunk. Vigyázz a sebre, kamillázd.

 

Nusikám gyönyörü a kisunokád, és nagyon jó ez a kép. Úgy látom az apuci elég fáradt. De gondolom panasza nincs. Remélem már nem vagy beteg.

 

TJucus! Ezek a pirosak lufik? Én is vettem egy pár lufit, hogyha esetleg próbálkoznék gömbbel, de nekem mind tojás alaku. Na nem ezen mult, hogy nem horgoltam, még Andi táskájának a fülével bajlódom. Majd ha kész lesz megmutatom.

 

A Fürge ujjak potlón én is gondolkodom, igértek horgolt karácsonyfadiszt. Nem érdemes megvenni, azt mondjátok? Arra gondoltam még idén megveszem ezt a két számot, azután nem. Nagyon sok példányom van, csak rakosgatom....  rakosgatom....  és már nincs helye lassan a könyveknek, mert a polcok tele kézimunkaujsággal. Hát ez van. Most már ölelek mindenkit szeretettel.

pilcher Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61993

Szia, üdv ezen a fórumon!

Nézz rá erre az oldalra, itt akad néhány.

Tanácsokat nem én fogok adni, akadnak erre alkalmasabbak, előbb-utóbb benéz valaki, és tud Neked segíteni.

Ja, és szívesen vesszük ám, ha megmutatod az alkotásaidat, hadd inspiráljanak és ösztönözzenek!:))

Előzmény: KSKG (61992)
KSKG Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61992

Sziasztok ! Nme régen ajánlotta egyik keresztszemező lány ezt az oldalt, így csak pár napja olvasgatlak Titeket.

Én most kezdtem el a frivolitást megtanulni (alapok már szerintem mennek), és mintákat keresek illetve olyat, aki ismeri ezt a kézimunkát és tud jó tanácsokat adni.

 

Különben sokféle kézimunkát csinálok, xszem, hardanger, goblein, kötés néha horgolok, folt varrást is csináltam már.

 

Mégnéztem néhányotok lapját és munkáját, elismerésem mindenkinek.

csipke47 Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61991
Minden kedves ünnepeltet tiszta szivemből sok szeretettel köszöntök Marika
M Ildi Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61990

Sziasztok mindenkinek köszönöm

Borcsimama neked is BOLDOG SZÜLINAPOT

 

Annamária36 Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61989

Szebb Napot kívánok Nektek ! 

(semmi esetre se olyat mint az enyém)

 

No nem akarok ilyesztgetni senkit csak :

Ma fogorvoshoz voltam hivatalos. 8h-ra mentem,húzni kellett volna egy kétgyökerű letört fogamat. A doktornő háromnegyed órán át cincálta aztán feladta a küzdelmet. Irány Győr szájsebészet ahol szerencsémre (sokak bosszúságára) mindenki előtt fogadtak. Nagyon kedvesek voltak és egy középkorú doktor úrnak sikrült a maradékot kihúzni SIMÁN(11h-ra). Dolgozni ma nem megyek mert van már bennem annyi fájdalomcsillapító,hogy egy lónak is elég lenne.

Ma még nem ettem semmit,kedvem sincs hozzá. Én mondom ez a világ legjobb fogyókúrája (de ilyen áron?)  :o)

 

"Bánatomban" megvettem én is az Amelie-t (Fürge ujjak).

Szerintem az lehet a bajunk az újsággal,hogy a mostani kézimunka divat sokunknak nem tetszik. Ha vissza gondoltok a névváltoztatás előtti utolsó kiadványokra,azokban se volt már sok használható darab.

Rövidebben: Rosszul vagyok a mostani kötött divattól.

 

BORCSIMAMA,MILDI BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK !

 

NUSA,NAGYON SZÉP A BABA!

fpárduc Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61988
Sziasztok!

Borcsimama! Mildi!
Boldog születésnapot kívánok nektek!



















És szeretnék most egy kis időre elbúcsúzni tőletek!
Ma utazom haza szüleimhez, és szombaton lesz a vizsgám.
Utána ott maradok még pár napot.
Úgyhogy kb majd egy hét múlva jövök!
Addigis jók legyetek, mindenki gyógyuljon meg! És alkossatok kedvetekre!
:D

Fpárduc
emoke33 Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61987
Mindenkinek, aki ünnepel kivánok sok boldogságot!
ráhajtás Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61986
Az ünnepelteknek szeretettel!!
ráhajtás Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61985

Sziasztok kislányok!

BORCSIMAMA ÉS MILDI!Kívánok Nektek nagyon boldog születésnapot erőben egészségben!!!!!!!

JOLIMAMA!Végtelenül boldog vagyok ,hogy Balázska jobban van!!!!Nagyon jó hír!!!!!!!!

 

Tegnap ,egkaptam a "Fürge ujjak"magazint!!!Ahogy átnéztem olyan mérges lettem,hogy azonnal telefont ragadtam és felhívtam őket!!!!Közöltem ,hogy azonnal felmondom az előfizetést!!!!!!Kérdezték miért?NA én elmondtam!!!!!!!!

Válasz:Sajnos nagyon sokan telefonálnek és mondják vissza ,panaszkodnak!!!!

Akkor????????Ugye ,hogy egy semmi lett!!!!!Biztos nem mindenki ért velem egyet,de az én véleményem az,hogy ezt az újságot nagyon elszúrták!!!!!SAJNOS!!!!!!!!!!!!!

pmárti Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61984
Bocsika a kép lemaradt!!
Előzmény: pmárti (61983)
pmárti Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61983

Szép napot mindenkinek!

 

Borcsimama és  Mildi  Boldog születésnapot erőben egészben  mindkettőtöknek !

 

Jolimama! olyan jó olvasnia hozzászólásodat, már mi is érezzük belőle hogy a nehezén már túl vagytok ennek a csúnya betegségnek.Biztos hamar haza is adják a kórházból Balázskátokat erős kis fiú gyorsan felgyógyul.Puszi Márti!!!

 

Csiripke! Köszi a recepteket! Most fogok a rózsatortához, ha előbb átnézem biztos abból sütöttem volna valami finomságot Puszi Márti

 

Nusa !! Milyen nagy már a legkisebbetek is édes az apucival, gondolom "Jól elkényeztettétek már?" Meggyógyultál teljesen?Puszi!!!

Most a szomszéd lánykának keresgélek olyan felsőt  az a kis kusza hosszúujjú boleró szerűség ami csak a fél hátat takarja, azt hiszitek megtalálom hogy hova tettem a kedvencek közé? hát nem, szóval egy nagy-nagy rendrakás kellene már a könyvtáramban is. Na keresek tovább Mindenkinek pusz Márti

margitmama Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61982
Mildinek!! BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁN, margitmama
margitmama Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61981
A KÉP LEMARADT!
margitmama Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61980
Borcsimama! NAGYON BODOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!! margitmama
katusmameluk Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61979

Sziasztok!

Sajnosmiota bejelentkeztem azota többször nem tudtam, de figyelem a munkáitokat!

Már a Mikulást sikerült csinálnom!

De angyalt nem!

Nem lakik valaki  Érd és Százhalombatta közelébe? hogy esetleg megmutasson egy pár trükköt?

Előre is köszi!

Bubuka54 Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61978
Sziasztok! Jó reggelt és szép napot mindenkinek.
Borcsimama! Mildi!
Nagyon Boldog Születésnapot kivánok és teljesüljön minden vágyatok
Előzmény: livia néni (61977)
livia néni Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61977

Borcsimama, Mildi!

Születésnapotok alkalmából kívánok minden szépet és jót. 

Lívia

borcsimama Creative Commons License 2008.11.06 0 0 61976
Mildi boldog születésnapot kívánok, és mihamarabbi felgyógyulást. Sikeres műtétet.

Jucuskám köszönöm a megemlékezést.

Pircsikém szeretnél átlátszó műanyag gömböt? Nálunk lehet kapni, szívesen küldök!

Köszönöm a bkv linket!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!