Keresés

Részletes keresés

Jolimama Creative Commons License 2008.11.12 0 0 62257
Csak kapkodom a fejem. Fantasztikus szépek a terítők amiket mutattok. Azsúr a szőnyeged is tetszik. Csirip-Piri, látom, jól sikerült a fertőzés a szalagossal.
Matyólány-Erzsike nagyon szívesen, ha tudok segítek, csak kérni kell.
Perzsi volt itt ma, nemrég ment el. Nagyon jó, beszélgetős, horgolós pár órát töltöttünk együtt.
GAGA50 Creative Commons License 2008.11.12 0 0 62256
Csirip. Már is felraktam . A ruházat és kiegészítők albumba megtalálható.
Előzmény: csirip46 (62255)
csirip46 Creative Commons License 2008.11.12 0 0 62255
GAGA. Nagyon jó, hogy megtaláltad, de ha felraknád teljes nagyságban a képtáradba, akkor onnan le tudnánk menteni. Ez igy nagyon picurka. Pont egy hasonló mintát keresek és még mindig izgat az a bordoval kombinált sapka, amit reaung tett fel. Valami hasonló a megoldás.
Előzmény: GAGA50 (62253)
csirip46 Creative Commons License 2008.11.12 0 0 62254
LÁNYOK. Köszönöm !
JUDIT. Mintát felraktam a képtáram - Saját - albumába. Igazad van, az alsó egy kis ravaszdi kacifántos, de nem hagytam magam...
PILCHER. A férjecském imád főzni, én meg hagyom. Mivel én is szeretek főzni, sütni, időnként és felváltva szoktuk. Ma paprikás csirke volt - ezt a férjecském főzte - puliszkával - ezt meg én.
AZSÚR. Nagyon jó lett a szőnyeged!!!

Lefotoztam a kaktuszomat. Szegénykém, ilyen. Tudom, hogy rossz helyen van, de azt olvastam - valahol -, hogy nem szabad mozgatni, mert meghal. Jövőre ki fogom tenni a kertbe és csak ilyenkor fogom behozni. Eddig nem mertem...
GAGA50 Creative Commons License 2008.11.12 0 0 62253
Gratulálok a nyerteseknek. Nagyon ügyesek voltatok. Csirip, ezek a kis terítők nagyon édesek.
KÖTŐSÖK.
Találtam egy régi újságkivágást. Hogyan kell kockásan kötni. Ide teszem hátha valakinek kedve lesz kipróbálni.

LRJudit Creative Commons License 2008.11.12 0 0 62252
Persze, meg egy beépített szakácsa!
Előzmény: pilcher (62251)
pilcher Creative Commons License 2008.11.12 0 0 62251
Nagyon szépek, Neked tényleg villámkezed van!
Előzmény: csirip46 (62245)
matyólány Creative Commons License 2008.11.12 0 0 62250

Kedves Jolimama !

 

Sikerült !!!! Igaz csak másodjára, és a nagy igyekezetben még a jelszavam is változtattam, de most már a jó cím van ott.

Nagyon-nagyon köszönöm.

Erzsike

LRJudit Creative Commons License 2008.11.12 0 0 62249
Nagyon kis ravasz az az alsó terítő! Még nincs fent a munkáid között. Tudsz róla?
Előzmény: csirip46 (62245)
Bubuka54 Creative Commons License 2008.11.12 0 0 62248
Sziasztok Kedves Mindnyájan! Nagyon szép és ettől vidámabb, napsütötte napot kivánok /nálunk nagyon borongós/.
Mindenki nagyon szép dolgokat tett fel, egyben gratulálok a hónap munkái nyerteseinek, persze mi nyertünk azért, mert megnézhettük, amiket készitettetek,köszönjük, és mégegyszer gratulálok.
Csirip - nagyon szépen a szalagosaid, nekem még nem megy igazán, de azért igyekszem.
A szülinaposoknak Nagyon Sok Boldog Születésnapot kivánok.
Előzmény: azsúr (62246)
TJucus Creative Commons License 2008.11.12 0 0 62247

Szép Napot Mindenkinek!

Legelőször Azsúr, Neked kívánok nagyon boldog születésnapot.

Gratulálok minden nyertesnek, megint nagyon szép dolgokat alkottatok.

Anhika, Csirip nagyon szépek a terítőitek. CSirip, már megint nem győzöm csodálni a gyorsaságodat.

Olimama, a lapos angyalka mintáját elküldenéd nekem! Nagyon aranyos.

Dolgozgatok ám én is, de most még nincs keményített munkám, amit pedig befejeztem azzal pályázni szeretnék. Sok angyalkát meg harangot kértek ismerősök, most azzal ügyködök, meg az unokámnak kellene karácsonyig elkészíteni egy ujjast. Ja és még varrott karácsonyi ajándékokra is készülök. Csak tudnám mikor leszek készen.

Csirip, nem adnád kölcsön egy kicsit a villámkezedet? Legalább az egyiket!!!!!

És akkor még nem beszélek arról, hogy itt is jó lenne lenni gyakrabban.

Najó, nem panaszkodom, jó, hogy itt lehetek, ha kicsit is.

További szép napot, jó horgicálást kívánok!

Ezt nézzétek meg, dobozfülekből van ha jól nézem. Nem semmi!!!

azsúr Creative Commons License 2008.11.12 0 0 62246

Napsütéses szép napot, szervusztok!

Köszönöm szépen a sok-sok jókívánságot Mindenkinek.

Jolimama! Nagyon örülök Balázs gyors gyógyulásának, olyan aranyos, életvidám a fényképen, mintha mi sem történt volna. Felejtsük is el gyorsan a sok gondot, bajt, és szurkoljunk, hogy teljes legyen a gyógyulása.

Gratulálok a hónap munkája nyerteseinek is.

Megmutatom én is a most nyíló karácsonyi kaktuszomat, kint volt egész nyáron cserépben a kert egyik zugában, új hajtást ugyan nem hozott, de úgy látszik, a virágaival köszöni meg a gondoskodást.

 

Ez meg egy tegnap este befejezett gyapjúszőnyeg a lánykámnak.

 

 

csirip46 Creative Commons License 2008.11.12 0 0 62245
Megszáradtak a tegnap elöttiek. A változatosság kedvéért egy kis terítő :-)

csirip46 Creative Commons License 2008.11.12 0 0 62244
Szép Napocskát Mindenkinek.
Tegnap estétől már nem volt netem. Mindenféle támadásról érkezett jelentés - Internetpajzs támadás - de a tűzfal nem engedte be, és a szolgáltatomnál kell legyen a hiba. Biztos nála volt, mert most lett net. Valami nagyon vacakolhat náluk, mert naponta többször is elmegy és rájuk kell telefonálnom, hogy kapcsoljanak már vissza. Akkor össze-vissza szövegelnek, de láss csodát, rögtön van net.

JOLIKÁM. Nemcsak a karácsonyi kaktuszod szép, hanem a terítő is, amin vannak !

HORGICA. A terítő mintáját felraktam a - Saját - albumba. xfree

ANHIKA. Szép, szebb, még szebb...
ANHIka Creative Commons License 2008.11.12 0 0 62243


SZIA JOLIMAMA! Igen észrevettem nagyon örülök neki.
Nem anyyira érdekes a múlt havi ajándék,van ilyen is,kész!!!!
Előre is nagyon köszönöm a címem szerintem tudod.
Puszi Anci
Előzmény: Jolimama (62241)
pilcher Creative Commons License 2008.11.12 0 0 62242

Szép napot kívánok két ázsiai albummal 1, 2

Jolimama Creative Commons License 2008.11.12 0 0 62241
ANHIka, észrevetted az eredményhirdetést? Gratulálok. Egyik nap bemegyek a városba, és feladom az ajándékodat. Az elmaradt multhavi helyett küldök Neked egy horgolós újságot.
Jolimama

Szép napot Mindenkinek.
Előzmény: ANHIka (62240)
ANHIka Creative Commons License 2008.11.11 0 0 62240
JOLIMAMA! Örülök hogy Balázska jól van már meglátod milyen gyorsan felépül.

AZSÚR! Boldog szülunapot kívánok.

Gratulálok a nyerteseknek,minden részvevőnek ,nagyon szép munkák készültek
megint.Köszönöm annak aki a munkámra szavazott
megmutatom mostanában mit készítettem.
horgIca Creative Commons License 2008.11.11 0 0 62239

Azsúr Boldog Születésnapot!!

 

Lányok így visszaolvasgatva, nagyon szépeket készítettetek, olyan jól tudtok vele inspirálni. Én most, egyszerű kis virágtündéreket készítettem, talán a fotózás is meglesz a héten, és akkor mutatom.

 

Képzeljétek a buszunkba készítettem egy boszorkányt, mondván, hogy ha lerobbanunk a seprün még haza tudunk menni. Úgy örültek neki, már lassan nem látnak ki a horgolt ajándékok közül.

 

Csirip Pirike, ugye felteszed a terítőd mintáját a képtáradba?? nagyon felizgattál vele!! -  de szeretném megcsinálni Matyólány terítőjét is stb. stb...... na megyek is horgicálni még egy kicsit.

Jó éjszakát mindenkinek.

 

matyólány Creative Commons License 2008.11.11 0 0 62238

Kedves Mindenki !

 

Köszönöm a munkámra adott szavazatokat, és gratulálok a többi nyertesnek! Most beszéltem a gyerekeimmel és mondtam, hogy második lett a terítőm a hónap munkája játékban, Ők is nagyon örültek. A kisebbik elvitte Svájcba, ott díszeleg az asztalukon. Mondtam, hogy úgy nézzenek rá, hogy ez egy díjnyertes terítő. Köszönöm Nektek !

 

 

 

olimama65 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 62237

Jolimama! Így is nagyon szépek a virágok. Biztos, hogy az erkélyed fekvése olyan, hogy jó a hely nekik. Akkor a tiedek is sietnek és karácsony előtt elvirágoznak. Én is láttam már erkélyen egy olyan hatalmasat, hogy nem is akartam hinni a szememnek. Karácsonyra meg tele lett nekik virággal. Gyönyörű volt.

Most már elköszönök, rendbe teszem magam és megyek pihenni, mert holnap munka. Jóéjszakát mindenkinek!

 

Előzmény: Jolimama (62234)
csirip46 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 62236
Olimama.
Köszi a jótanácsot, most már csak jövőre. Szegénykém itt vegetál már 6 éve. Teljesen meg van zavarodva, nyáron hozott 1 - azaza egy - virágot. Meg is dicsértem!
Előzmény: olimama65 (62233)
Jolimama Creative Commons License 2008.11.11 0 0 62235
Kedves Pilcher, nem hiszem, hogy bárki megbántódott volna.
Az az igazság, hogy nagyon kevés szavazat érkezett, ez lett a végeredmény.
Természetesen, mind nagyon szép volt. Nem lehetett könnyű választani. De ez egy játék, mindnyájan nyerünk vele, ha látjuk őket.
Előzmény: pilcher (62232)
Jolimama Creative Commons License 2008.11.11 0 0 62234
Én a kaktuszokat kiteszem az erkélyre nyáron. Három cserép van.
Sajnos, a legszebb virágzása idején nem csináltam képet, mással voltam elfoglalva.....
Nem nagyon jók a képek, de azért megmutatom.
Előzmény: olimama65 (62233)
olimama65 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 62233

Csirip-Pirikém!

Nem tudom ugyan, hogy hol van a kaktuszod, de hidd el, hogy virágozni fog, csak kérlek csináld azt, amit írok, ezt tapasztalatból tudom. A nagy karácsonyi-kaktuszt a volt vőmtől hozta el az unokám, amikor ott takarított, mert majdnem kiszáradt. Két évig semmi mozgás rajta, mire nagy nehezen rendbe jött. Sokat olvasgattam felőle. Azt írja a könyv, hogy akkor nyílik, ha hoz sok új hajtást. Ezért javasolja, hogy ne féljünk, tavasszal kiültetni a kertbe is, csak augusztusba vegyük fel. Az is jó, hogy ha cserepestől teszed bele a földbe és úgy veszed fel. Ott hidd el, hogy hoz új hajtást. Ahogy látom az is tele lesz virággal, csak most kezdi mutogatni magát. Majd ha virágzik megmutatom azt is.

A fényképezőbe az elem nem volt benne két-három napig, biztos azért van a késés.

A lapos-angyalkát azóta már körbehorgoltam arany-színnel, csuda jó lett, majd teszem a keményítőbe. Itt volt az unokáim unokatestvére (30 éves lány) és mondja, hogy Olgi-néni ilyen laposat kérek 8 db.-ot az ablakba, csuda klassz lesz. Na sokat írtam befejezem.  

Előzmény: csirip46 (62229)
pilcher Creative Commons License 2008.11.11 0 0 62232
Kedves Fórumozók! Most olvasok vissza, és látom, hogy a hónap munkája kapcsán leírt mondandóm nem teljesen azt fejezi ki, amit szerettem volna. Kérlek, ne gondoljátok, hogy a díjazottakkal nem értek egyet! Igazából ahogy a többiek írták, nagyon nehéz a választás, mert nagyszerű munkákat mutattok minden fordulóban. Csak a most helyezetlenekkel szerettem volna éreztetni, hogy bár most nem ők kapták a legtöbb szavazatot, azért nem volt hiábavaló a munka, mert a puszta látványa is inspiráló, buzdító mások számára. Remélem senkit nem bántottam meg, bocsánat... de van az úgy (elég hihetetlen), hogy bár novembert írunk, az ember számára mégis elkezd tavasz lenni teljesen váratlanul, és csak beszél össze-vissza mint egy csitri... Szóval hallgatok, hátha bölcs maradok...:)
horgIca Creative Commons License 2008.11.11 0 0 62231

Szép estét mindenkinek!

 

Kedves horgicás barátnőim! Nagyon szépen köszönöm a szavazatokat, igazán nagy örömöt szereztetek vele. Gratula mindenkinek, találtam olyat közötte, amit szívesen megcsinálnék magamnak.

 

Drága Jolimama! Neked pedig külön köszönöm, hogy figyelemmel kíséred ha valakinek nagyon megtetszik egy ajándék!! - ennek most úgy örülök, mint egy gyerek a titkon szerzett játékának.

 

Piroska Kedves, küldöm a címemet!!

 

Nemrég értem haza, a mai napomban ez volt a legjobb, hogy benéztem a fórumra.

 

Olvasgatok vissza.....

 

 

 

Annamária36 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 62230

Sziasztok !

 

Köszönöm szépen én is a szavazatokat és gratulálok mindenkinek. Tényleg nehéz a sok meló mellett (pláne) titokban alkotni. És köszönöm az ajándékot is !  :o)

csirip46 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 62229
OLIMAMA. Hidd el, hogy elhisszük ! :-)
Biztos nem volt benne legalább fél napig akku, és nem követte az időt.
Szép lett a lapos angyalkád. Tegnap én is kinyomtattam a ezt a mintát, mert az egyik barátunk lapos angyalkát kért, hogy azzal lepjem meg. Felhívás keringőre...
Nekem is van karácsonyi kaktuszom, de amiota itt lakunk, nem virágzik. Nem szereti a helyét és - sajnos nem találtam neki mást, pedig keresgélem. Reménykedtem, hogy megszokja, de nem, pedig mozgatni sem szabad...
Előzmény: olimama65 (62228)
olimama65 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 62228
Most látom, hogy késik a nap a fényképezőn, mert bizony isten most fejeztem be 20 perce az angyalkát. Remélem elhiszitek. Majd még körbehorgolom arany-színnel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!