Keresés

Részletes keresés

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.27 0 0 8689

LOP.........CSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍK

 

MA FELHÍVTAM KATI NÉNIT .

Ő AZT MONDTA,HOGY AZ EGYIK FIA, MÁR KÉT HETE MEGMUTATTA NEKI AZT,HOGY MIT ÍROGATSZ AZ INDEXEN .

 

EZÉRT MÁR Ő IS TUDJA ,HOGY A GAZEMBER LOP-CSÍK  TETTE TÖNKRE ,A BAUMAGOSOK  REÁLIS TÖREKVÉSEIT. 

 

ELMONDTA AZT IS,HOGY LELKILEG AZ ÉN SEGÍTSÉGEMMEL JUTOTT TÚL A MÉLYPONTON,ÉS AKKOR NAGYON KELLETT NEKI EZ A SEGÍTSÉG.

 

A KÁROSULT ASSZONY ELMONDTA MÉG AZT IS,HOGYHA  EGYSZER A KEZEI KÖZÉ KAPHATNA,KIKAPARNÁ A SZEMEIDET. 

 

EGYÉBKÉNT AZ Ő FIAI HETENTE JÁRNAK A FŐVÁROSBAN,ÉS ŐK IS RENDKÍVÜL KÍVÁNCSI TERMÉSZETŰEK.

 

VÉGÜL IS ŐK 9 MILLIÓT VESZTETTEK FEJENKÉNT.

 

EZ AZ ESET  CSAK 3 EMBERT ÉRINT .

 

EDDIG  AZONBAN 140 BAUMAGOS LETT ÖNGYILKOS.

 

EZEK MÉG MIND ÉLHETNÉNEK,HA A LOP-CSÍK NEM SZÓRTA VOLNA RÁJUK A HANTOKAT.

 

A LOPÁSOKRA,ÉS A JÚDÁS PÉNZEKRE,CSAK TE HAJTOTTÁL RÁ,A MINDENKI ÁLTAL ISMERT MÓDSZEREIDDEL.

 

SAJÁT BEVALLÁSOD SZERINT,EZÉRT  NEM KELL NEKED MÁR A 10 MILLIÓS BAUMAGOS VESZTESÉGED SEM.

 

 

 

 

 

Előzmény: Márton Lipcsik (8684)
nyakfogom Creative Commons License 2018.03.27 0 0 8688

LOP.........CSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍK

 

MA FELHÍVTAM KATI NÉNIT .

Ő AZT MONDTA,HOGY AZ EGYIK FIA, MÁR KÉT HETE MEGMUTATTA NEKI AZT,HOGY MIT ÍROGATSZ AZ INDEXEN .

 

EZÉRT MÁR Ő IS TUDJA AZT,HOGY A GAZEMBER LOP-CSÍK  TETTE TÖNKRE ,A BAUMAGOSOK  REÁLIS TÖREKVÉSEIT. 

 

ELMONDTA AZT IS,HOGY LELKILEG AZ ÉN SEGÍTSÉGEMMEL JUTOTT TÚL A MÉLYPONTON.

 

A KÁROSULT ASSZONY ELMONDTA MÉG AZT IS,HOGYHA  EGYSZER A KEZEI KÖZÉ KAPHATNA,KIKAPARNÁ A SZEMEIDET. 

 

EGYÉBKÉNT AZ Ő FIAI HETENTE JÁRNAK A FŐVÁROSBAN,ÉS ŐK IS RENDKÍVÜL KÍVÁNCSI TERMÉSZETŰEK.

 

VÉGÜL IS ŐK 9 MILLIÓT VESZTETTEK FEJENKÉNT.

 

EZ EGY CSAK KÁROSUL ESETE.

 

EDDIG 140 BAUMAGOS LETT ÖNGYILKOS.

 

EZEK MÉG MIND ÉLHETNÉNEK,HA A LOP-CSÍK NEM SZÓRJA RÁJUK A HANTOKAT.

 

 

Előzmény: Márton Lipcsik (8684)
Szögesdeszka Creative Commons License 2018.03.27 0 0 8687

azigazmondo/hazudozo

 

Nem te is a gyávák táborába tartozol, amikor félsz Lipcsikkel, vagy egyedül elballagni Budaörsre a hőn áhított papírodért?

Félsz egy tüntetésen felszólalni, csak hátulról nézelődsz, aztán itt meg lebaszol mást, aki nem a te szájad íze szerint beszélt?

Nem Lipcsik okozta a kárunkat, bár ki tudja, de mindent elkövetett azért, hogy ne is kapják vissza a kárukat a károsultak, azt is csak ő tudja miért.

Te szégyelld magad vazek, te ordibálsz már itt különféle neveken hónapok óta, meg írogatod a beadványaidat évek óta a saját pénzedért.

Tényleg mindenkit hülyére akarsz itt venni?! Azt hiszed sikerül?

Te lennél a Baumag ügy megmentője, te sötétben bujkáló, bedilizett Don Quijote, aki csak ide jár szerepelni? A Tv-ben meg csak a következő évszázadban? Neked meg csak az itt pofázásra van energiád, de már rohadt unalmas vagy. 

Előzmény: azigazmondo (8686)
azigazmondo Creative Commons License 2018.03.27 0 0 8686

T. Minden "agymosott"hozzászólónak!

 

Tudják, én nem ösmerem a T. Lipcsik úrat, de, amit itt művelnek vele, az, már már szánalmas, nem gondolják!!!

Jó emberek, hát nem ő okozta az önök károsodását, hanem a Baumagot bejegyző, szar, tróger, korrupt megyei cégbíró!!!

Hát miért nem őt kóstolgatják, ahhoz már gyávák, miért nem néznek már szembe a "valós tényekkel", ahhoz már nincs energiájuk???

Mélységesen szégyelljék magukat, de nagyon!!!     

  

DE ARRA MÁR NINCS ESZÜK, HOGY EGY EGYSZERŰ KÉRDÉSRE, MIELŐBB ÉRDEMBEN VÁLASZOLJANAK!!!   

Szögesdeszka Creative Commons License 2018.03.27 0 0 8685

 

Lipcsik, te rohadt álhír terjesztő, te szemét, korrupt károsult ellenes emberforma sejthalmaz!

 

Te takarodj el nyugodtan innen a faszságaiddal együtt, és gyakorolj bűnbánatot, mert a szemétségeid hamarosan visszaütnek a pofádra, és akkor tekingethetsz majd hatfelé!

Előzmény: Márton Lipcsik (8684)
Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.27 0 0 8684

nyakfogom, Szögesdeszka, appfeltrudle, stb. Sényi Miklós!

 

 

Maga gyáva nyúl! Soha nem volt én nem is lesz olyan helyzetben, hogy bárkit, -de különösen engem-, bármire is utasíthasson itt a fórumon. Kísérlje meg a családját utasítgatni, ha nem tart attól, hogy kaja és társak nélkül marad...

 

Maga hazudott Kati néninek! -("és aki hazudik, az lop is")...

 

A maga erkölcsi kötelessége lenne -ha van egyáltalán ilyen tulajdonsága, jellemzője-, hogy kiálljon Kati néni elé, és töredelmes vallomásban ismerje be, hogy a 4000 aláírásgyűjtő hazugság volt az ön részéről, mert csak 160-an voltak valójában, és az általuk ígért 4000 aláírást is maga túrbózta fel lázálmában 1.000.000-ra.

 

Az is csak képzelgés volt a maga részéről, hogy az egy év óta vajúdó petíciót majd az országos sajtó nyilvánossága előtt fogják átadni a miniszterelnöknek és 100 fullajtárjának, hiszen maga jól tudja, hogy a sajtó ugyanúgy nem ér semmit, mint a bíróságok, a miniszterelnök meg szarik mindenkire, aki pénzt igényelne tőle olyan dolgok miatt, amely felelősség elől ki tud bújni.

 

Egyúttal azt se mulassza el közölni vele, hogy a petíció átadására még akkor sem kerülne sor, ha az végre elékészülne, mert maguk az aláíró ívek is hamis magánokiratokká váltak a hebehurgya szervezésnek köszönhetően. 

 

Azt is bevallhatja, hogy appfeltrudle néven csak 1% esélyt adott az Adóskamarai tagságnak is, és bár hírdette, és elhitette, hogy maga is ott lesz a rendezvényen, oda azért nem ment el mégsem, mert az több energiájába került volna, mint a klaviatúra előtt ülni és onnan "óriási okosságokat" és még nagyobb  faszságokat hírdetni, hazudozni.

 

Vallja be Kati néninek és a fóromról még el nem zavart olvasóinak, hogy nagyon  szeretett volna a baumag Károsultak sikeres hadvezére lenni, de rá kellett jöjjön, hogy egy porbafingó Sényi Miklós legfeljebb csak don Quijote de la baumag lehet csupán.

 

A még mindig bizakodó baumag Károsultamk első számú ellensége a megalapozott ok nélkül továbbra is reményt lebegtető Sényi Miklós és a struccként viselkedő, a nyilvánosságot nem vállaló Demeter István.  

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.26 0 0 8683

LOP..............CSÍK.

 

UTASÍTALAK,TE EMBERTELEN FÉREG,TE GYÁVA NYÚL, ÁLLJ KI  A KATI NÉNI ELÉ ,HA MERSZ, ÉS MONDD EL NEKI TE , A MESSZIRŐL IS JÓL ÉREZHETŐ,BŰZÖS GONDOLATAIDAT.

 

TE NEM LÁTTAD ŐT AZ ÖNGYILKOSSÁGI KÍSÉRLETET KÖVETŐ PILLANATOKBAN ,AMIKOR A SZAVAIM HATÁSÁRA  AZONNAL , ÚJRA  MEGCSILLANT A REMÉNY A SZEMEIBEN.

 

TE NEM NÉZTÉL AZ Ő SZEMÉBE AKKOR SEM,AMIKOR SZAVAIM UTÁN, ISMÉT VISSZATALÁLT A NORMÁLIS  ÉLETBE.

 

AZ EGÉSZ,CSAK EGY ROSSZ EMLÉK MARADT A SZÁMÁRA.A REMÉNY HAL MEG UTOLJÁRA.

MONDD EL TE A GYÍLKOS SZAVAIDAT ,ENNEK AZ IDŐS ASSZONYNAK.

 

TE  ,,A  RÁD JELLEMZŐ PISZKOS,MOCSKOS MÓDON VISELKEDTÉL VOLNA AKKOR IS,HA A SAJÁT  ANYÁD UGROTT VOLNA KI A A HATODIK EMELET ERKÉLYÉRŐL.

 

NEKI IS BIZTOSAN AZT MONDTAD VOLNA:ANYÁM ,NINCS REMÉNY,UGORJON. 

 

ŐT SEM VIGASZTALTAD VOLNA SEMMIVEL,MERT TE MÁR AKKOR IS TUDTAD,HOGY MEKKORA GAZEMBERSÉGRE KÉSZÜLSZ,A BAUMAGOSOK ELLEN.

 

PEDIG AKKORIBAN ÉPPEN VOLT REMÉNYÜNK  IS, ÉS VOLT OKUNK REMÉNYKEDNI IS

 

A KATI NÉNI ÖNGYILKOSSÁGI KÍSÉRLETEKOR,NEKED BIZTOSAN  NEM AZ JÁRT VOLNA A FEJEDBEN,HOGY ITT VAN AZ INDEXEN, A 4000 KÁROSULT BIZTATÓ AKARATA AZ ÖSSZEFOGÁSRA,AMI AKKOR HATALMAS ,REMÉNYKELTŐ KEZDETNEK SZÁMÍTOTT.

 

TÉGED ISMERVE,TE AZT MONDTAD VOLNA A KATI NÉNI FIAINAK IS ,HOGY ENGEDJÉTEK EL ANYÁTOK KEZÉT,MERT NINCS REMÉNY ,LEGYEN INKÁBB ÖNGYILKOS.

 TE VALÓJÁBAN EGY BRUTÁLIS BAROM VAGY.

 

KÉT ÉVVEL EZELŐTT MÉG ÚGY LÁTTUK,HOGY ELINDUL EGY EGÉSZSÉGES LÁNCREAKCIÓ,ÉS

-A CSALÁDI,

-ROKONI,

-ÉS AZ ISMERŐSI

KAPCSOLATOK LÁNCOLATÁN KERESZTÜL, ÖSSZEGYŰJTÜNK 1 MILLIÓ ALÁÍRÁST.

AKKOR -A TÖMEGEK EREJÉVEL-AZ 1 MILLIÓ ALÁÍRÁSSAL, KI KELLETT VOLNA KÉNYSZERÍTENÜNK  A KÁRTALANÍTÁSUNKAT.

 

EZ ESETBEN MÁRA, LOP-CSÍK KIVÉTELÉVEL ,EL IS FELEJTETTÜK VOLNA AZ EGÉSZ BAUMAG ÜGYET.

 

AKKOR JÖTT VUK,AZ AZ  LOPCSÍK,ÉS BELESZART AZ ÜGY KÖZEPÉBE,MERT KÁRÁNAK TÖBBSZÖRÖSÉT ÖSSZEGYŰJTÖTTE A TAGDÍJAKBÓL,ÉS A JUDÁSPÉNZEKBŐL.

 

EZÉRT MA MÁR NEM KELL NEKI ,A 10 MILLIÓ BAUMGOS PÉNZE SEM.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

azigazmondo Creative Commons License 2018.03.26 0 0 8682

T. segédszínész!

 

A hozzászólásaiból megállapítható, ön egy jóindulatú, segítőkész károsult. Ezért az lenne a kérésem, a jogász tanácsadójától legyen szíves kérdezze meg, hogy ő szerinte, a bíró jogértelmezésében levezethető az elkövetett bűncselekmény, azaz a csalás, és ezen jogértelmezés alapján, egyáltalán bekövetkezhetett valakinek is a tényleges kára!!!  

 

 

 

 

Üdvözlettel:

Szögesdeszka Creative Commons License 2018.03.26 0 0 8681

 

Ha nagyon igyekszel, még utól érheted Lipcsiket, aki előtted indult el, mert kezét-lábát töri, csakhogy segíthessen neked, meg a károsultaknak. Eddig is ez volt jellemző rá, na meg rád is.

 

Kéz a kézben szakíthatjátok át a célszalagot Budaörsön.

Előzmény: azigazmondo (8679)
Szögesdeszka Creative Commons License 2018.03.26 0 0 8680

azigazmondo!

 

Na usgyi, te is húzd fel a nyúl cipőt, tudod hová kell rohannod, hol írják a petíciót!

Most mentsd meg az ügyet, mielőtt késő lenne!

Várják a jelentkezésed!

Ha már ott leszel, megkapod a papírt is, amit keresel!

Két legyet egycsapásra! Így gazdaságos!

Előzmény: azigazmondo (8679)
azigazmondo Creative Commons License 2018.03.26 0 0 8679

nyakfogom, az agymosott szögeses, appfeltrudle!

 

A helyes válasz érdekében, most lehet egyeztetni!

Egyáltalán, milyen petíciót akarnak megírni, ha még ezen egyszerű kérdésre sem tudnak válaszolni???

Ezen jól gondolkodjanak el, mielőtt hülyeséget kreálnának!!!

 

 

 

   

azigazmondo Creative Commons License 2018.03.26 0 0 8678

nyakfogom!

 

Itt a lehetőség arra, hogy a siker reményében, összehozzon ezzel a nagyon okos károsulttal!!!

Gondolom ő is olvasta, a feltett releváns kérdést, de kérdem én, ha annyira okos, akkor most, miért nem válaszol rá!!!

Valamint, a különböző nick néven megszólított fórumozók, vajon most, miért hallgatnak???

Itt lehet bebizonyítani, hogy mennyire okosak, felkészültek!!!

Ennek a helyes megválaszolása, lehet csak a kereseti kérelmük hivatkozási alapja!!!        

      

 

       

Szögesdeszka Creative Commons License 2018.03.26 0 0 8677

Lipcsik!

 

 

A Te seggedet nyalja itt ezerrel a bizonyíték megszerzéséért ez a hülye, sötétben bujkáló, futóbolond azigazmondo, a notórius hazudozó.

Téged jelölt meg, mint felkért spiont és megmentőt egyben, ne mutogass hát másra szokásod szerint rögvest, hanem kösd fel a nyulcipőt és rohanj segíteni neki!

Már nálatok lehetne ez a papír, ha nem szégyellnétek a pofátokat Budaörsre vinni, de megvan a nyomós okotok, hogy miért nem teszitek.

Nem is biztos ám, hogy ez a papír egyáltalán olyan jelentős, mint ahogy telekürtöli ezzel a fórumot ez az agyhugyköves barom, aki azt sem tudja, hogy fiú-e vagy lány?!

Arra jó neki, meg neked ez az egész cirkusz a papír körül, hogy lebarnítsa folyamatosan a "tudatlan" forumozókat a hatalmas, világrengető tudásával, amivel egyébként legalább öt éve nem ment semmire. A hivatalok nem rezeltek be a fenyegetőzéseitől, és nem hívták a pénztárhoz sem őt, sem a sameszait.

Neked meg arra jó, hogy folyamatosan hintsd a reménytelenséget, és terjeszd a semmire való statisztikáidat, meg okoskodjál, mert belebetegednél, ha nem nyáladzanál itt.

Az aláírásgyűjtés meg köszöni szépen jól halad, neked ezzel semmi dolgod nincs, mint ügyeletes rombolónak.

A két szemét, aljas egymásra talált itt, told csak a szekerét egy fantomnak, biztos megkapod a jutalmad, amit megérdemelsz.

Előzmény: Márton Lipcsik (8676)
Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.26 0 0 8676

nyakfogom!

 

Maga már régóta fordítva ül a lovon, és ezt annak ellenére nem veszi észre, hogy a ló folyamatosan az orra alá is fingik.

 

Nagyon sajnálom  Kati nénit, és különösen sajnálom azokat, akik sikeresen hajtották végre öngyilkossági szándékukat, de a pénzüket nem én tulajdonítottam el, és nem is én vagyok az, aki hiú reményeket ébresztek, és tartok fenn a még bizakodókban.

 

Maga az, aki a saját dicsfényétől megrészegedve és megvakulva azt állítja, hogy a 160 fős támogatója azonos az általuk kalkulált és ígért 4000 reménybeli aláíróval, és 12000 potenciális érdekérvényesítő szándékú károsultról beszél, miközben elismeri, hogy a fórumon is már legfeljebb csak 50 érdeklődő maradt. 

 

Az tény, hogy én az Egyesület léte során bíztam az Állam elleni per sikerében, bár azt is hozzátettem, hogy erre csak a nemzetközi bíróság előtt kerülhet sor. Aki Strasbourgban veszített, az a kérelmét nem arra a fonalra fűzte fel, amelyen én jártam volna el. Az Egyesület jogutód nélküli megszűnése okafogyottá tette az Állam elleni per gondolatát is, ezért én már senkit nem biztatok semmilyen per vitelére sem. Az aláírásgyűjtés sikeréről alkotott véleményemet pedig már mindenki ismeri.  

 

Maga az a szélhámos, aki Kati nénit még ma is "azzal nyugtatja, hogy a baumagosok összefogásával visszaszerzi a pénzét."

 

Ezzel szemben a fórumon elismeri, hogy az aláírásgyűjtés megfeneklett, de Kati nénit még mindíg hiú ábrándokban ringhatja. "Rinyálása" miatt nem meri bevallani Neki, hogy a nagy dirrel-dúrral beharangozott aláírásgyűjtés, -mint tömegerő-  érdektelenségbe fulladt, a vért izzadva megszerzett ívek pedig használhatatlanok a hamis magánokirati voltuk miatt.

 

Már régóta azt várom, hogy mikor tesz kizárólag engem felelőssé a hamis magánokiratok, és a fogalmazásában is elmaradt petíció miatt is.

 

Ki hát akkor a baumagosok legádázabb ellensége, félrevezetője? Az, aki őszintén bevallja, hogy sem jogi, sem más úton nem lát semmi esélyt a pénzvisszaszerzésre, vagy az, aki kizárólag személyes szereplési vágyból ok nélkül táplál reményeket a szalmaszálba is kapaszkodókban, de maga pl. semmilyen tőle elvárható támogatást, segítséget nem nyújt azigazmondónak ahhoz, hogy segítsen neki bizonyos irathoz hozzájutni. 

 

Kézdörgölve kélyeleg afelett, hogy egy más úton haladva reménykedő károsult nem jut hozzá egy olyan irathoz, amely az ön vezetése alatt is álló Egyesület birtokában fellelhető lehet. 

 

A baumagkárosultak leghangosabb és legképmutatóbb fogadatlan prókátora szerint: dögöljön meg a szomszéd tehene is.

 

Legalább Kati nénit kímélje meg a további hazudozásaitól.

 

   

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.25 0 0 8675

LOP...CSÍK

 

KÉT ÉVVEL EZELŐTT,AZ EGYIK ISMERŐSÖM ÉDESANYJA, KATI  NÉNI ,A 18 MILLIÓS BAUMAG VESZTESÉGE MIATT, MEGPRÓBÁLT LEUGRANI A 6. EMELETRŐL.

 

A KÉT FIÁNAK AZONBAN, AZ UTOLSÓ PILLANATBAN -KATI NÉNI AKARATA ELLENÉRE-SIKERÜLT ŐT VISSZAHÚZNI  AZ ERKÉLYRE.

SZERENCSÉRE  A RUHÁJA BELEAKADT EGY HASZNÁLATON KÍVÜLI VIRÁGTARTÓBA.

 

EKÖZBEN Ő EGYRE  AZT ORDÍTOTTA,HOGY NEM AKAR TOVÁBB ÉLNI ,A BAUMAGOS VESZTESÉGE MIATT.

 

CSAK AKKOR NYUGODOTT MEG,AMIKOR ÉN  OTT,AKKOR AZT MONDTAM NEKI,HOGY  NYUGODJON MEG, A BAUMAGOSOK ÖSSZEFOGÁSÁVAL,VISSZASZEREZZÜK A PÉNZÉT,

 

 

AZÓTA  MINDEN NAP ÉRDEKLŐDIK,ÉS BE IS KELL SZÁMOLNOM NEKI ARRÓL,HOGY EZ ÜGYBEN HOL TARTUNK.

 

ŐT A MAI NAPIG AZ A TUDAT TARTJA ÉLETBEN,HOGY A PÉNZÉT VISSZAKAPJA.

 

MI KATI NÉNIVEL EGYÜTT ÖRÜLTÜNK,A KORÁBBI ,HONI ,ÖTFÉLE  TÖMEGERŐ GYŐZELMÉNEK (PL. OLIMPIA ÜGY STB).

 

EZÉRT Ő MÉG MA IS AZT HISZI ,HOGY A BAUMAGOSOK ÖSSZEFOGÁSÁVAL , MI IS  VISSZAKAPHATJUK  A PÉNZÜNKET.

 

AZT AZONBAN A KATI NÉNI MÉG NEM TUDJA,HOGY  MINT MINDENÜTT,ÍGY A BAUMAGOSOK KÖZÖTT IS VANNAK OLYAN ÁRULÓ GAZEMBEREK,AKIK  AZ EGYÉNI PÉNZSZERZÉSI CÉLJAIK MIATT MEGAKADÁLYOZTÁK,A BAUMAGOS TÖMEGERŐ LÉTREJÖTTÉT,ÉS ÍGY A A KÁRTALANÍTÁSUNKAT IS.

 

HIÁBA VOLT KORÁBBAN:

-A 4000 TÁMOGATÓ,

-KÉT  EGYESÜLETI ÍGÉRET,AZ ÖSSZEFOGÁS MEGSZERVEZÉSÉRE,ÉS

-MÁSIK ÖTFÉLE,ORSZÁGOS ,SIKERES,PÉLDAMUTATÓ ,TÖMEGERŐ GYŐZELEM,ÉS HIÁBA INDULT EL

-A BAUMAGOS TÖMEGERŐ MEGSZERVEZÉSE,

-ÉS AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁS GYŰJTÉS IS. 

 

LOP-CSÍK,MOST RAJTAD A SOR.

 

MEGKERESED KATI NÉNIT ,ÉS ELMONDOD NEKI SZEMÉLYESEN,HOGY TE VAGY AZ A GAZEMBER,AKI EGYEDÜL TÖNKRETETTED AZ ÁLMAIT,ÉS HOGY NEKED MELLESLEG  NEM KELL A  SAJÁT 10 MILLIÓD SEM.

 

AZT JAVASLOM,HOGY VIGYÉL MAGADDAL  18 MILLIÓT+A KAMATÁT,ÉS MIELŐTT MEGSZÓLALNÁL,ADD ÁT KATI NÉNINEK  EZT AZ ÖSSZEGET.

MERT KÜLÖNBEN-KATI NÉNIT ISMERVE-KIKAPARJA MIND A KÉT SZEMEDET.

 

AZTÁN ÖRÜLHETSZ A SZERENCSÉDNEK,HOGY ENNYIVEL MEGÚSZTAD,MERT

EGY 12000 FŐS ,BAUMAGOS GYŰLÉSEN ,A FOGADAT IS OTT HAGYNÁD,A KÁROSULTAK ELLEN EDDIG ELKÖVETETT GAZEMBERKEDÉSEID MIATT.

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Márton Lipcsik (8673)
Szögesdeszka Creative Commons License 2018.03.25 0 0 8674

 

Lipcsik!

 

Szedd a lábad a bizonyítékok után, meg se állj Budaörsig!

 

Usgyi, lássuk meg mire mentek ti ketten azigazmondo notorius hazudozó, meg a károsult ellenes Lipcsik!

Egyik kutya, másik eb!

Vagy nem mertek ott mutatkozni?

Rinya gépek!

 

Előzmény: Márton Lipcsik (8673)
Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.25 0 0 8673

appfeltrudle, nyakfogom, stb. Sényi Miklós!

 

"Maga ne uszítson itt senki ellen! Ha baja van Lipcsikkel, vagy azigazmondóval, úgy intézze el velük személyesen! De ehhez gyáva!"

 

Maga a fórumozók által használt utca két végén tetszése szerint változtatja a behajtani tilos táblákat, és mindig úgy, hogy csak magának legyen szabad útja, mindenki más maga szerint szembe megy a forgalommal.
Ezzel szemben az az igazság, hogy egyedül maga hajt 12000 károsulttal szemben a legkülönbözőbb álneveken.

 

Legutóbb magas labdát akart adni nyakfogomnak Szögesdeszka néven, de ezt a labdát én  kezeltem le, és áttekintettem az utóbbi 200 bejegyzés hozzászólóit...

Itt Szögesdeszka szerint azigazmondó 50 ember előtt veri a nyálát, vagyis Szögesdeszka jól ismeri, hogy kik vannak az egyes nevek mögött...

 

A korábban általam felsorolt és kimondottan Sényi Miklóshoz köthető 20 jeligés névből  az utóbbi 200 esetben segédszínész, mindmegette, Egyesület, juhlaci, 1/2vér, Balázs Mária, Márton Lipcsik és azigazmondón kívül kizárólag Sényi Miklós publikált appfeltrudle, Szögesdeszka, nahogyisvanez, azigazmondó2, XY és Z, és most mi van?, remény, hengerlok valamint a megváltó álneveket használva. 

 

A nagy számokra kivetített arányok alapján megállapítható, hogy Szögesdeszka (Sényi Miklós) gyakorlatilag elismerte, hogy a fórumon nyilvántartott 348 főből általa megsaccolt 50 aktív semély közül 7 jól elkülöníthető hozzászólásra nyakfogom 9 különbözó nick néven reagált, azt a látszatot keltve, mintha tömegek állnának szemben Lipcsikkel, azigazmondóval és Balázs Máriával.

 

Bármilyen néven is fog jelentkezni Sényi úr én továbbra is csak azt tudom javasolni, hogy ha még mindig szívén viselné az 50 aktív személyre csökkent 12000 károsult ügyét, úgy az ön által kiokoskodott aláírásgyűjtés eredményes befejezését, vagy annak meghúsulását  kizárólag Demeter Istvánon kérje számon!

 

NEM LEHET LIPCSIK A FELELŐS A DEMETER BIRTOKÁBAN LÉVŐ HAMIS MAGÁNOKIRATOK SORSA MIATT, MINT AHOGYAN AZÉRT SEM LIPCSIK A FELELŐS, HOGY ANNAK IDEJÉN SÉNYI MIKLÓS KEZE CSAK A FELÉBREDÉSE UTÁN KERÜLT KI A BILIBŐL, AMIKOR AZT ÁLMODTA, HOGY EGYMILLIÓ ALÁÍRÁST FOG ÖSSZESZEDNI. 

azigazmondo Creative Commons License 2018.03.25 0 0 8672

T.nyakfogom!

 

 

Örülök annak, hogy a károsultak között van olyan, aki tőlem meg mástól is, százszor okosabb, ezért, hogy megértse, gyorsan tisztáznom kell önnel a következőt.

Én nem vagyok okos ember, csak tájékozott, egy kicsit szorgalmas, aki talán, még használja is a józan eszét.     

Tudja, nekem egy "okos ember", csakis feltalálóban, kutatóban, fejlesztő mérnökben, valamint, a programozó matematikus férjemben testesül meg, akik mindig az emberek érdekében akarnak jót tenni!!!

Egyet viszont tehet a károsultak érdekében, nevezetesen, hogy összehoz ezzel a nagyon okos károsulttal, és, ha ő is úgy akarja, megismertetem a szerkesztő-- riporterrel azért, hogy utána, akár velem, akár nélkülem, egyáltalán élő adásban szerepelhessen, számot adhasson felkészültségéről, de még a STRASBOURGI peréről is!!!              

Én soha nem elleneztem az aláírás gyűjtést, kérem, erről tájékoztassa az "agymosott" klónjait!!!

Higgyék el, amíg a feltett kérdésre, nem tudják a helyes választ, addig nem is érthetik meg, a BAUMAG "csaláson alapuló stratégiáját."     

Ennek helyes megválaszolása, egyben minden károsult hivatkozási alapja!!!    

appfeltrudle Creative Commons License 2018.03.25 0 0 8671

 

Maga ne uszítson itt senki ellen. Ha baja van Demeterrel intézze el vele személyesen! De ehhez gyáva!

 

Menjen inkább beszerezni azigazmondo által keresett papírokat, ha már ennyire kedves a szívének ez a futóbolond, ezzel végre befogná a száját, és magát is bevenné a zsebtömő bulijába.

 

Minden megszólalása romlott és undorító, jól felismerhetően célzottan károsult ellenes.

Előzmény: Márton Lipcsik (8670)
Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.25 0 0 8670

Tisztelt azigazmondo!

 

Szögesdeszka a nagy bölcselkedése kiokoskodása közben eltévesztette a címzezést....

 

A károsulti érdeklődésről, az összefogásról és a tenniakarásról szóló intelme nem Önnek, hanem alapvetően nyakfogomnak szól, aki évtizede rikácsol itt különböző álnevek alatt, és éppen miatta húzott el a fórumról a többség a balfenéken.

 

nyakfogom azt hiszi magáról, hogy ő a baumag-Károsultak hegedüse a háztetőn, és a másként gondolkodókat is csak azért találta meg, mert a figyelemfelhívásomra rádöbbent, hogy az aláíróívek hamis magánokirati volta miatt azokat felelősségre vonás nélkül nem lehet már felhasználni, azokat meg kell semmisíteni.

 

Csakhogy emiatt a Károsultak "úri népe" már nem fog hajbókolni előtte, mivel az aláírás gondolata messze esett a bölcs Salamonra jellemző megfontoltságtól, és az önfényező szónokokról is kiderült még a pajzsra emelésük előtt, hogy egyszerű szemfényvesztő porbafingók csupán.  

 

Ehhez képest továbbra is abban reménykednek, hogy bármilyen néven bármit is mondanak, a hülye károsulti nép úgyis elhiszi...

 

Tisztelt azigazmondo!

 

Ha nem akar Ön is a korpa közé keveredve a disznók martaléka lenni, bölcsebb lenne, ha felhagyna a szabadlábon veszélyeztető elmebajosok meggyőzési, oktatási kísérletével, és különösen nem állna ki mellettem egyetlen szóval sem.

 

Balázs Máriával is inkább kísérelje meg fevenni a kapcsolatot nem nyilvánosan. Érveit pedig már ne ossza meg itt a fórumon, azzal csak méltatlan vitát generálna. 

A hottentottáknak hiába is próbálna megmagyarázni bármilyen közgadasági-vállalkozói-pénzügyi jogszabályi kapcsolatrendszereket.

 

Ezek a szellemi alkoholisták soha nem fogják beismerni, hogy a 12000 károsult elsőszámú ellenséggeivé éppen ők váltak azáltal, hogy az eddig összegyűjtott kb. 5.000. aláírás megy a lecsóba a szervezők meggondolatlansága, előrelátásának hiánya miatt. 

 

És az aláíró íveket nem Lipcsik fogja megsemmisíteni, hanem Demeter István, aki talán már meg is fulladt, oly régóta van homokba dugva feje...

 

SZÖGESDESZKA, NYAKFOGOM ÉS TÁRSAI TEHÁT DEMETER ISTVÁNON KÉRJÉK SZÁMON, HOGY MIÉRT NEM ÉRVÉNYESÍTI A KÁROSULTAK UTOLSÓ MENTSVÁRÁNAK TEKINTETT ALÁÍRÁSGYŰJTÉSBEN REJLŐ TÖMEGERŐT?

 

MILYEN ANYYAGI HASZNA SZÁRMAZIK EBBŐL? ÉS A HASZNOT MEGOSZTJA-E NYAKFOGOMÉKKAL?

 

 

Szögesdeszka Creative Commons License 2018.03.24 0 0 8669

 

Itt rikácsolsz a hülye bandáddal már több mint egy éve.

Az agyhúgyköves agyaddal nem fogod föl, hogy ugyanannak az 50 embernek írogatod az okosságaidat, meg azokat sértegeted, akik még egyáltalán nem húztak el innen még miattad?

Itt baszhatod a rezet még 120 évig, akkor sem fog eljutni a nagy igazságod a 12000 károsulthoz! Innen legalább is nem.

Nem bírod ezt felfogni?

Miért nem ott pofázol, ahol többen is meghallhatnák. A felszólaláshoz gyáva vagy, csak másokat tudsz basztatni? Másokat akarsz felhasználni, hogy a neked kellő papírokat beszerezzék neked? Eszednél vagy, voltál is valaha?

Mi lesz véletlenül, ha minden károsulthoz eljutna a nagy igazságod? Akkor mi fog történni? Akkor mit találsz ki? Mit lépsz?

És honnan fogod tudni, hogy minden károsult tudja mi történt, nem csak mondjuk a fele? Néha szoktál gondolkodni is, vagy az nálad úri grandezza?

 

Előzmény: azigazmondo (8666)
nyakfogom Creative Commons License 2018.03.24 0 0 8668

KEZDETBEN A BAUMAG ÜGY MEGOLDÁSÁNAK KÉT LEHETŐSÉGE VOLT:

 -A JOG/BÍRÓSÁGOK,ÉS A

 -KÁROSULTAK POLGÁRJOGI KEZDEMÉNYEZÉSE,TÖMEGEREJÉNEK DEMONSTRÁLÁSA.

 

ÚGY LÁTSZIK,HOGY TE FELTALÁLTÁL EGY HARMADIK LEHETŐSÉGET IS,ÉS EZ NEM MÁS,MINT A 

KÖZGAZDASÁGI,ÉS PÉNZÜGYI FOGALMAK TISZTÁZÁSA. 

 

HURRÉJ! HADD SZÓLJON.

 

AZONBAN AZ IGAZI KÁROSULTAK,IGAZI PROBLÉMÁJÁNAK MEGOLDÁSI KÖREIT ,FEJVESZTÉS TERHE MELLET ,NAGY ÍVBEN KERÜLD KI,EZZEL A HOBBIJAIDDAL.

 

A 12000 KÁROSULT ÉRDEKÉBEN MEGENGEDEM AZT,HOGY KIZÁRÓLAG ÖNAJNÁROZÁS CÉLJÁBÓL, ADDIG FOGLALKOZZ AZ ÚJ TALÁLMÁNYODDAL,AMEDDIG CSAK AKARSZ.

Előzmény: azigazmondo (8666)
nyakfogom Creative Commons License 2018.03.24 0 0 8667

 

 

1.VELETEK SZEMBEN,MI A 12000 BAUMAGOS KÁRTALANÍTÁSA CÉLJÁBÓL AZ EGYETLEN,IGAZI              MEGOLDÁST SZORGALMAZTUK.

 

2.AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉS ,ANNAK RENDJE-MÓDJA SZERINT EL IS INDULT.

 

3.A BAUMAGOSOK EZEN EGYETLEN LEHETŐSÉGÉT, A  PESTI EGYESÜLET GAZEMBEREI,EGYÉNI ÉRDEKEIK  (TAGDÍJAK TARHÁLÁSA,JUDÁSPÉNZEK BEZSEBELÉSE) MIATT SZÉTBOMBÁZTÁK.

 

4.PEDIG KEZDETBEN AZ ALÁÍRÁS GYŰJTÉST ,A GAZEMBEREK IS TÁMOGATTÁK,

ÍME:

 

 

nyakfogom  2015.05.26

    0 0 6411

 

 Legyen magunkhoz való eszünk,és a saját jól felfogott érdekünknek megfelelően egy emberként

/egyeület és károsultak/húzzuk ki  a tengelyéig sárban ragadt baumag ügyet a sárból.

 

Fogjuk meg egyszerre mind a 12 ezren a boldogabbik végét,ne húzza ki magát senki,mindenki tegye hozzá az erejét,és tudását.

 

Egy  millió aláírás összegyűjtését magunknak kell biztosítanunk.

 

Newton a nagy fizikus azt mondta:"adjatok egy fix pontot,és kifordítom a földet a helyéről".

Csak az összefogás erejével kaphatjuk meg a most várható 1-2 % helyett az összes elvesztett pénzünket.

 

 

Az elnök  2015.05.26

    0 0 6413

A magam részéről az ilyen természetű kezdeményezéshez szívesen csatlakozom magam is, és minden tudásommal, és erőmmel támogatom, segítem akár személyesen is, ha erre igény van. Baján 2014.-ben felkérésre két alkalommal is voltam, a helyi szervezők újságban hirdették meg az összejövetel helyét, és idejét, Romasz dr.-ral mentem le saját költségemen. Az egyesület fizette ki a terem bérleteket. Usgyi, lássuk együtt mire megyünk.

Előzmény: nyakfogom (6411)

 

 

 

 

5.MA MÁR A MAMELUKOK IS TUDJÁK ,HOGY A JOGI MEGOLDÁS LOBOGTATÁSA MÖGÖTT,CSAK AZ EGYÉNI ÉRDEKEITEK ÉRVÉNYESÍTÉSE A CÉLOTOK.

 

6.VELÜNK SZEMBEN (PL. AZ ÉN KÁROM 1 MILLIÓ)A 12000 KÁROSULT PROBLÉMÁJA BENNETEKET           HIDEGEN HAGY.

 

 

7.A JOGI MEGOLDÁS,A MAGYAR BÍRÓSÁGOK UTÁN, STRASBOURGI EMBERJOGI BÍRÓSÁGON SEM

SIKERÜLT, EGY  NÁLATOK SZÁZSZOR OKOSABB KÁROSULTNAK SEM.

 

TI PEDIG ADDIG EL SEM LÁTTOK,NEM HOGY MÉG OTT BÁR MIT IS INTÉZNI TUDNÁTOK.

 

 

 

 

Előzmény: azigazmondo (8666)
azigazmondo Creative Commons License 2018.03.24 -1 0 8666

T.nyakfogom!

 

Nem is várhattam mást öntől, csak ezt az ostoba kihátrálást, amiből kitűnik, hogy ön, és az "agymosott"klónja, azaz a szögeses, mennyire tudatlan.       

Ha meg halvány fingjuk sincs, a közgazdasági, pénzügyi fogalmakról, azok értelmezéséről, akkor inkább maradjanak csendben!!! 

Én nem jogászkodom, ezt, minden érdekképviselet jogászának kellett volna megtennie, végül is tette, de, úgy ahogy!!!

Ugyanis, számtalan beadványuk, jogértelmezésük, nem a károsultak érdekét szolgálta, hanem másokét!

Egymással megállapodva, szándékosan félreértelmezték a valós tényállást!!!    

Az egyszer sem hangzott el, hogy "FIKTÍV SZÖVETKEZETI ÜZLETRÉSZ", és az sem, hogy önök a "CSALÁSOK ÁLDOZATAI", mert tévesen, mindig másra mutogattak!!!

A feltett kérdésemmel, és annak helyes megválaszolásával, pontosan az elhallgatott, agyonhallgatott bűncselekményt szándékozom feltárni, és minden károsult tudomására hozni, mert ez az egyetlen esélyünk, az ellopott vagyonunk visszaszerzésére!!!         

 

 

A folyamatos Lipcsikezés helyett, INKÁBB A HELYES VÁLASZON TÖRJE A FEJÉT, HÁTHA SIKERÜL!!!

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.23 0 1 8665

 

 

LOP-CSÍK,TE A  A SZÍNÉSZ VIZSGÁN IS MEGBUKTÁL.

 

EZÉRT MÉG SEGÉDSZÍNÉSZ  SEM LEHETSZ.

 

AZONBAN TOVÁBBRA IS:

 

LOP-CSÍK A 12000 BAUMAG KÁROSULT ELSŐ SZÁMÚ ELLENSÉGE

Előzmény: segédszínész (8661)
nyakfogom Creative Commons License 2018.03.23 0 0 8664

A BAUMAG ÜGY ALFÁJA/OMEGÁJA ,NEM A JOG KÖRÜLI HASTÁNCAIDBAN,ÉS TÉVELYGÉSEIDBEN VAN.

 

A JOGGAL KAPCSOLATOS ÍRÁSAIDNAK MÉG  A

                       

                                       V E S S Z Ő I 

 

IS HAZUGOK,ÉS ÉRTELMETLENEK,NEM BESZÉLVE A SZAVAKRÓL,MONDATOKRÓL,ÉS AZ EGÉSZRŐL.

 

 

NEKED A LELKED HELYETT IS EGY PÉNZTÁRCA VAN.

 

HA KÉT ÉLETED LENNE,AKKOR SE JUTNÁL ELŐBBRE,EZZEL A JOGI HABRATYOLÁSSAL.

 

A JOG KÖNTÖSÉBE BÚJTATOTT  FIGYELEM ELTERELÉSI MANŐVEREIDEN MINDENKI ÚGY LÁT ÁT,

 

MINT EGY SZITÁN.

 

 

 

 

 

Előzmény: azigazmondo (8663)
azigazmondo Creative Commons License 2018.03.23 0 0 8663

T. Balázs Mária!

 

A korábban feltett kérdésemre, várom megtisztelő válaszát!

Ha már megemlítette, Néhrer bíró jogerős döntését, amit bölcs dolognak tart, akkor kérem, most nagyon nagyon figyeljen!

 

Néhrer bíró végzésében, a következő olvasható:

A szövetkezet alapításakor a Pest Megyei Cégbíróság előtt 1995. június 06.napján tartott személyes meghallgatáson- ahol Balázs László I.r. és Ábrók László VI.r. vádlott volt jelen-FELMERÜLT az üzletrésztőke képzés gyakorlata. Nekem úgy tűnik, hogy ez a BH 2000. 500.-ra utal, mert ebben is, csak FELMERÜL az üzletrésztőke képzés gyakorlata!

Ha megvan önnek ez a BH, és tudja értelmezni, akkor rá fog jönni, hogy miért is olyan nagyon fontos a keresett két adat???

 

A Baumag Általános Befektetési Szövetkezet üzletrész-forgalmazása-mely 1995.március 22. és 1995.május 15. között, majd a továbbiakban 1996. január 01. napjától folyt-- FIKTÍV ÜZLETRÉSZTŐKE-KÉPZÉSEN ALAPULT!!!       

Ön szerint, ez helyes jogértelmezés, tükrözte a valós tényállást, rámutatott a valósan elkövetett bűncselekmény tárgyi súlyára???

UGYANEZT MEGKÉRDEZNÉM TISZTELETTEL: 

Itt és most, a kedves hozzászólok közül: jogász aki pöttyöstől, tüskéskaktusztól, nahogyisvaneztől, orrlövésztől és klónjától, szögesdeszkától, nyakfogomtól, T.Demeter úrtól, T.Barabás úrtól, T. Lipcsik úrtól,                

T.Sényi Miklós úrtól, és a többi okos szereplőtől. Itt a lehetőség arra, hogy mindenki bebizonyítsa, először is önmagának a hozzáértését. Aki tudja erre a helyes választ, az bizonyosan egyben, érti is a Baumag csalárd működését!!!    Aki meg nem, az később fog ezzel szembesülni!      

Egyébként, egyszerű a válasz rá, amit két mondatban ügyesen meg lehet fogalmazni!!!    

 

TUDJÁK, EZ A BAUMAG ÜGY ALFÁJA-OMEGÁJA!!!

 

 

Üdvözlettel:

Szögesdeszka Creative Commons License 2018.03.23 0 0 8662

segédszínész

 

 

Te abban hiszel, amiben csak akarsz.

 

 

Csak neked nem szúrt szemet, hogy az eddig jogászkodó, aláírásgyűjtést támadó, csipet csapatnak titulált klón hadsereg egycsapásra eltűnt, és helyette 01. 28.-án színre lépett a magát azigazmondo-nak nevező hablaty gép.

 

Persze nem azt a nevet adta magának. hogy "ahazudozoelmebeteg", mert az mégsem venné ki jól magát, ez a név nemigen ösztökélne senkit arra, hogy szegény, a "12 ezre ember terhét a vállán cipelő", már-már krisztusi piedesztálra emelkedett jótét lelket segítse.

 

Folytatja a csipet csapat által megkezdett jogászkodást, lázasan keresi azokat az iratokat továbbra is, amit már régen megkaphatott volna, ha elmegy oda, ahol ezek fellelhetők.

Csak ő tudja, miért nem teszi. (Mert kellene neki a saját pénzének behajtásához, de ha ezt itt nyíltan beismerné, nem növelné a népszerűségét. Ezért is nem megy a budaőrsi egyesülethez, nehogy arca legyen az üres gúnynévnek.)

 

A márciusi demonstráción sündörögve tiszteletét teszi a hátsó sorokban, mert azt hiszi senki nem látja meg, ismeri fel, és aztán kárörvendő, lebarnító hozzászólást tesz közzé itt a felszólalást vállaló károsult társunkra nézve. (8628)

Szerinted az ilyen normális? Miért nem szólalt fel ő?

 

Tv-s szereplés? Addig álljál te féllábon, meg amíg visszakapod azigazmondo sertepertélése nyomán a pénzedet. Nem arra gyúr ez az elmebeteg, sokkal fontosabb neki a saját zsebe.

 

Ha felébredtél, nyugodtan húzd ki a kezed a biliből. Ha nehezen menne, maximum ez az egyetlen, amiben azigazmondo a segítségedre lesz, vagy még ebben sem.

Álom-álom, édes álom.......

Előzmény: segédszínész (8661)
segédszínész Creative Commons License 2018.03.23 0 0 8661

Tisztelt szögesdeszka!

 

Korábban az volt valakinek a bűne, hogy "birtokában" van ügydöntő bizonyítékoknak, valamint a Peíciót is megfogalmazta már, de azokat nem hozza nyilvánosságra, nem osztja meg senkivel.

 

Most valaki a fórumozók előtt megjelölt periratokra alapítva utal bizonyos jogi lehetőségekre, amelyeket (talán egyelőre) csak a tv-ben kíván logikailag felfűzni, és közkinccsé tenni. 

 

A fórumon talált egy segítőt is, és ha Ön összeveti a két "beszélgető" partner álláspontjait, hivatkozásait és következtetéseit, úgy azokból továbbgondolásra érdemes távlatok is körvonalazhatódnak.

 

Maga éveken keresztül minden felvetődő javaslatot -az aláírásgyűjtést kivéve- lehurrogott, de a becsmérlő és sértő pesszimizmusán kívül érdemi és önálló javaslatot soha nem tett.

 

A közelmultban jelentkező azigazmondó "hónapok" óta tartó jelenléte felháborítja, de nem tartja méltánytalanul hosszú időnek a három éve zajló aláírásmizériát, amelynek a mesterséges felszínen tartása ma már csupán további személyeskedések melegágyául szolgál, de a szervezők által beharangozott, a választások előtti időre történő befejezése

elmaradását nem tartja humbugnak, öncélú szemfényvesztésnek, a szervező önfényezésének. 

 

Én nem tartom semilyen oldalhoz tartozónak magam, egyszerű károsult vagyok, és fel sem vegtődött még bennem, hogy az itt vitakozók közül bárki mögé beálljak. Illetve, szívesebben olvasom az előremutató, mint a visszatekintő írásokat.

 

Minden esetre örülnék, ha lenne valaki a károsultak kötzött, aki azigazmondó kérésének eleget tudna tenni.

 

Ön is jobban érezné magát,  ha nem törne pálcát már előre senki felett.

 

Én bízom abban, hogy azigazmondó személye és érvrendszere egyszer nyilvánosságra fog kerülni.  

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.22 0 0 8660

KAMUBABU !

 

ÁMÍTGATUNK?      VAKITGATUNK?

 

DUPLÁN LETELT A 4 HÉT.

 

MÁR TÖBB MINT 8 HETE FÉSZKELŐDSZ A TV IRÁNYÁBA.

 

TALÁN 16 HETET KELLETT VOLNA HAZUDNOD. 

 

EGYÉBKÉNT TISZÁN LÁTHATÓ,HOGY A TV ÜGY RÉSZEDRŐL,CSAK EGY FIGYELEM ELTERELŐ MANŐVER.

 

EZ CSUPÁN A SAJÁT CÉLÚ, JOGI PRÓBÁLKOZÁSAID ÁLCÁJA.

 

 A TV SZEREPLÉSED IDŐPONTJA PEDIG , PONT  SOHA NAPJÁRA ESIK.

 

UGYANIS A BAUMAGOSOK TÖRTÉNELMÉBEN ,AZ EDDIGI 280 TV SZEREPLÉS ,AMÚGY SEM JELENTETT SEMMIT .

 

HA LENNE IS ,EGGYEL TÖBB,VAGY KEVESEBB TÉVÉS POFAVIZIT,EZ CSAK AZ ÖSSZES SZEREPLÉS  1/280-AD RÉSZE LENNE,ÉS PONTOSAN ENNYIT IS ÉRNE.

 

EZ NEM IS OSZTANA,NEM IS SZOROZNA,MÉG AKKOR SEM, HA EGYÁLTALÁN LENNE. 

 

EZT PERSZE TE IS PONTOSAN TUDOD,ITT A VAKÍTÁS A LÉNYEG.

 

RÁÉRSZ AKÁR A VILÁG VÉGÉÉIG IS, AZ EREDMÉNYTELEN,SAJÁT JOGI MEGOLDÁSODON OKOSKODNI.

 

AMENNYIBEN, TE EGYÁLTALÁN KÁROSULT VAGY,EBBŐL SOHA,EGY FORINTOD SEM TÉRÜL MEG.

 

 

A TANÁCSADÓ KOLLÉGANŐD SZINTÉN JÓL ÁLCÁZZA A CÉLJAIT.

 

EZ A NŐ PEDIG ELSŐSORBAN ATTÓL FÉL,HOGY A BAUMAGOSOK,AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉS RÉVÉN EGYMÁSRA TALÁLNAK,ÉS ELŐ KELL ADNIA A LOPOTT HOLMIT.

EZ A NŐ CSAK ENNYIVEL OKOSABB NÁLAD,MERT TE MEG NEM LÁTSZ A SZEMEDTŐL.

 

AZ Ő HELYÉBEN,ÉN NEM MERNÉM VENNI A BÁTORSÁGOT,HOGY ITT KALÓZKODJAK,AZ IGAZI KÁROSULTAK KÖZÖTT. 

 

A NŐ, NEM EGY KÁROSULT ,AMIT A  HELYZETE,CSELEKEDETEI,ÉS  IS BIZONYÍTANAK.

NEKI VAN EGY EGÉSZSÉGES FÉLELEM ÉRZETE,MERT  PONTOSAN TUDJA AZT IS,HOGY MITŐL DÖGLIK A LÉGY.

 

A NŐ TUDJA AZT IS,HOGY HOL VAN AZ ELRABLOTT PÉNZÜNK,ÉS AZT IS TUDJA,HOGY MI , HOGYAN SZEREZHETNÉNK AZT  VISSZA.

 

PRÓBÁLD MEG,HÁTHA TÉGED KÁRTALANÍT.

 

NEKIK TERMÉSZETESEN, CSAK A MILLIÁRDOKÉRT VOLT ÉRDEMED EKKORA ÁLDOZATOT VÁLLALNIOK.

ÍGY TERMÉSZETESEN.

A MI PÉNZÜNKET,A SAJÁT AKARATUKBÓL,SOHA NEM ADJÁK VISSZA..

 

A NŐ A MAGATARTÁSÁBÓL IS JÓL LÁTSZIK,HOGY JELEN SZEREPLÉSÉNEK CÉLJA, CSAK IS A FIGYELEM ELTERELÉSE .

EZÉRT IS SEGÍT OLYAN LELKESEN A JOGI TÉVELYGÉSEIDBEN.

 

TI SZÉPEN,KEDÉLYESEN EGYMÁSRA TALÁLTATOK.

 

EGYÉBKÉNT AZ ANYAG (LÓVÉ) NEM VÉSZ EL,CSAK GAZDÁT CSERÉL.

 

MI TÖBB,AZT IS TUDJA A NŐ,HOGY AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉS AZ EGYETLEN MEGOLDÁS A

 

KÁRTALANÍTÁSUNKRA.

 

EZUTÁN IS ,NYUGODTAN GAZSULÁLJATOK CSAK EGYMÁSNAK,JÓL ÖSSZEILLETEK.

 

A TANÁCSADÓD  CÉLJAI  :

FIGYELEM ELTÉRÍTÉS,

FÉLREVEZETÉS,

ÉS A TŐLÜNK ELLOPOTT  PÉNZÜNK,SAJÁT CÉLJAIRA TÖRTÉNŐ HASZNOSÍTÁSA.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!