Keresés

Részletes keresés

ló2 Creative Commons License 2003.02.22 0 0 66
Még egyszer utoljára felhozom a topicot!

ló2

ló2 Creative Commons License 2003.02.21 0 0 65
Ennyire nincsenek Szentendreiek a neten???????:((((((
ló2 Creative Commons License 2003.02.20 0 0 64
Fel kellene hozni ezt a topicot!!!

1. ki merre jár be? Melyik a legjobb út? Melyik a legrosszabb?

2. hol van egy jó söröző, ahol télen is van csapolt sör és nem vmi belvárosi rabló hely

Ötletek???

Köszi: ló2

ló2 Creative Commons License 2002.06.18 0 0 63
A nevüket nem tudom, de én rajtuk keresztül találtam a házunkat. A telefonszám: 06-26-505656

http://www.pilis-dunakanyar.hu

Előzmény: kockasfulunyul (62)
kockasfulunyul Creative Commons License 2002.06.17 0 0 62
Sziasztok,

ha élne még ez a topic, jó lenne...
nbb:-)),és többiek, mi most szeretnénk Szentendrére költözni egy kis házikóba, amit tovább alakítanánk. Tudnátok mondani jó és megbízható ingatlanirodát? Az interneten néztem már rengeteget, de nem találtam mégf semmi jót. Köszi!

ló2 Creative Commons License 2002.04.05 0 0 61
A ház tényleg szép, de nekem a saját kert hiányozna nagyon. Egyébként piaci ár felett árulják. Meg azért elég nagy a nyüzsgés azon a részen.
Előzmény: gyümölcsözön (60)
gyümölcsözön Creative Commons License 2002.04.04 0 0 60
Sziasztok. Nekem tetszik a dunaparti új ház. Szivesen költöznék oda, de sajna, az én pénztárcám ehhez lapos. Gyönyörű helyen van szerintem. Egyébként a 11-es úton mostanában iszonyú dugók vannak. Húsvét hétfőn pl. elég ijesztő volt befelé...
Joe-Joe Creative Commons License 2002.03.07 0 0 59
Autóval járok a Pólus Centertől a Fradi pályáig. Néha teljesen beleőszülök az útba. Viszont a BKV-n kétszer át kell szállni, az meg a halálom. :(((
Előzmény: Geitenbeffer (57)
ló2 Creative Commons License 2002.03.05 0 0 58
Ha 1/2 8-ig beérsz, nincs semmi vész!

ló2

Előzmény: Geitenbeffer (57)
Geitenbeffer Creative Commons License 2002.03.05 0 0 57
Hát nem tudom... BKV-val, vagy kocsival jársz? Előbbivel még csak-csak be lehet menni reggel a városba, de kocsival...? Sajna a 11-es úgy be tud dugulni, hogy az vmi hihetetlen.
Előzmény: Joe-Joe (53)
jegec Creative Commons License 2002.03.03 0 0 56
Szentendre nem sokat fejlődött.
A főút mentén két új épület van.
Az egyik a Dunaparti úton egy lakóház, valami neobauhaus stílusban, nem illik be a környezetébe.
A másik, kíjjebb (?), ahol a régi és az elkerülő út ismét egymásba torkollik, egy Profi ABC.
Hát... az még szörnyűbb. Egy undorító logisztikai doboz, valami rettenetes kék bádogfedéssel.
Előzmény: sokpöttyök (6)
Gombócz Arthur Creative Commons License 2002.03.03 0 0 55
Ebben igazad van, de mi a véleményed arról a papról, aki ugyanígy gondolja, de egy vastagabb boríték ellenében meg tudja változtatni a hozzáállását? Rosszabb-e az, ha így gondolkodik valaki: nem vagyok vallásos, de templomi esküvőt szeretnék - van pénzem, így aztán lesz is templomi esküvőm (azaz a PAP megadja a lehetőséget, a házasulandók pedig élnek vele).

Szentendrén nőttem fel, nagyon imádom a várost.
Az esküvőnk vidéken lett volna, de rajtunk kívülálló okok miatt változások álltak be a lagzi körülményeiben. Újra kellett szervezni az egészet, egy hónappal a kitűzött dátum előtt. Felmerült az ötlet, hogy Szentendrén tartsuk az esküvőt, de a papnak hiába mondtuk, hogy máshol jártunk "tanfolyamra", hiába meséltük el a körülményeket, elzárkózott attól, hogy összeadjon minket, aztán miután elköszöntünk, megemlített egy összeget...
Budapesten volt az esküvőnk.

Amúgy Szentendre változatlanul a szívem csücske, imádok kijárni, most már csak nosztalgiázni.

Előzmény: nobodybuilder (35)
Larel Anorien Creative Commons License 2002.03.03 0 0 54
Sziasztok

Soproni vagyok, de hétvégente, amikor fenn járok Pesten a barátomnál, gyakran "átugrunk" Szentendrére.A barátom is szereti (élvezi a csendet, zajos országból jött:)) és én is ( valahol Sopronra emlékeztet több része). És azok a rétesek abból a boltból, közel a Dunához, nyamm-nyamm.:))) Már várjuk a nyarat és a sok-sok programot.

Joe-Joe Creative Commons License 2002.03.03 0 0 53
Pesten ugyan ennyit ingázom a munkahelyem és a lakhelyem között. Szivesebben tenném ezt Szentendréről (vagy bárhonnan ahol van egy kis zöld és csönd).
Előzmény: gyümölcsözön (15)
ZSOLEV Creative Commons License 2002.03.03 0 0 52
Az ilyen emberek miatt olvasok bele egyre kevesebb topikba... Mindig jön egy torz lelkivilágú alak, akinek egyetlen célja az internet névtelensége mögé bújva szétverni a fórumot, pocskondiázni másokat.
:-(((((((((((((((((((((((
nobodybuilder Creative Commons License 2002.01.22 0 0 51
repesve várom.
Előzmény: ló2 (49)
nobodybuilder Creative Commons License 2002.01.22 0 0 50
arrogáns vagyok, ehhez nem fér kétség. de csak ostoba emberekkel szemben. még csak nem is sajnálom. nagyképű? hát igen ... ezt sajnálom. viszont akik ismernek, azok azt mondják, hogy legalább van mire.

viszont furcsa, hogy érdemben meg sem próbáltatok reagálni, csak jelzőztetek ... ez jólesik, komolyan.

Előzmény: Cickanyocska (48)
ló2 Creative Commons License 2002.01.22 0 0 49
Na akkor legyen a topic újra a Városé!!
Cickanyocska Creative Commons License 2002.01.21 0 0 48
nobodybuilder,

csak szanni tudlak, amiert ilyen nagykepu, pokhendi es arrogans alak vagy.

Ezzel reszemrol a tema lezarva.

MAci Creative Commons License 2002.01.21 0 0 47
Csak hogy ne ide ird a marhasagaidat szegenyeknek csinaltam egy "templomi eskuvo" topicot. Oda ontheted gyuratlan agyadbol kiaramlo informacioidat.
Előzmény: nobodybuilder (46)
nobodybuilder Creative Commons License 2002.01.21 0 0 46
ment a válasz is ...
Előzmény: Geitenbeffer (44)
nobodybuilder Creative Commons License 2002.01.21 0 0 45
hát, sajnálom.
nem tudok és nem akarok ilyenek mellett simán elmenni csak azért, hogy ne legyen belőle vita. mindig is ilyen voltam.
Előzmény: Geitenbeffer (43)
Geitenbeffer Creative Commons License 2002.01.21 0 0 44
Freemailre ment...
Előzmény: nobodybuilder (42)
Geitenbeffer Creative Commons License 2002.01.21 0 0 43
nna, itt is jó a hangulat. hát akkor szevasztok, remélem nyílik majd egy értelmes topik is Sztendréről.
nobodybuilder Creative Commons License 2002.01.21 0 0 42
apááám! te zenélsz? mit?
ha más nem, mailben dobj már meg vele! :-)
Előzmény: Geitenbeffer (39)
nobodybuilder Creative Commons License 2002.01.21 0 0 41
megjegyezném, "nálunk korábban" azért úgy házasodtak, ahogy, mert eléggé későn jött el erre a szekularizáció. ha érted, mire gondolok. ja, nem. bocs.
Előzmény: MAci (38)
nobodybuilder Creative Commons License 2002.01.21 0 0 40
Ez egy míves, veretes nagy ökörség.

Tény, hogy sok templomjáró ember azt sem tudja, hogy mi a saját vallásának a lényege, sőt, azt sem, hogy miben hisz.
Viszont ebből még véletlenül sem következik az, hogy neked ezért, emiatt bármi közöd lenne a valláshoz vagy a hithez.

"egy templom tobbnyire keresztre feszitett Jezusokkal van tele"

Ez pedig csakis téged jellemez. Ekkora ostobaságot régen nem hallottam. Menj be mondjuk egy pálos vagy ciszterci templomba ... ja, persze, valszeg azt sem tudod, hogy mi az ...

Macika, te meg másoknak küldözgessél puszit, nincsenek bennem homoerotikus hajlamok. Ahhoz, hogy "elgondolkozzak", legalábbis egy értelmes emberrel kell összefutnom, aki érdekes gondolatokat dob fel. Egyelőre nincs okom azt hinni, hogy neked ez valaha sikerülhet.

Előzmény: Cickanyocska (37)
Geitenbeffer Creative Commons License 2002.01.21 0 0 39
Na nehogy már valfili legyen ebből a topikból, héj!
;))

Bár részemről nobodyval és lóval értek egyet, azért Szentendre túl jó dolog ahhoz, hogy a topikja el legyen cseszve! :)

A kedvesem mázlista, ő ott lakik...
Szeretek ott lenni, jó a nájtlájf, meg a fesztiválok is (főleg ha mi játszunk :P )

MAci Creative Commons License 2002.01.21 0 0 38
Nalatok korabban hogyan hazasodtak?

Nalunk templomban. Meg a ded/uk akarmilyen oseim is. Tehat ez azthiszem hagyomany, hisz gyokerei vannak. Nekem nagymamam vegletekig vallasos volt, azaz orulne, ha en templomba hazasodnek. (A gyengebbek kedveert ez a tisztelet). Es akkor en is befejeztem, te meg gondolkodj!

Puszil Maci aki szinten templomban hazasodik pedig nem tudja magat elkotelezni Isten es a biblia mellett.

Előzmény: nobodybuilder (35)
Cickanyocska Creative Commons License 2002.01.21 0 0 37
Nekem meg egeszen mas a velemenyem. Attol, hogy nap mint nap ott verem a nyalam a templomban, meg nem biztos, hogy az igazi kereszteny szellemnek megfeleloen teszek. En speciel betartom a 10 parancsolatot. Sok HIVO ezt nem mondhatja el magarol ... Szegyen, hogy emiatt kellene lemondanom eletem almarol. Es ez nem kulsoseg, engem nem kapraztat el egy templombelso, sot, bizonyos szempontbol riaszt is, mert nem birom elviselni, ha valaki szenved, es egy templom tobbnyire keresztre feszitett Jezusokkal van tele, de szerintem iennyivel igenis tartozom pl. nagymamamnak, es a paom nagymamajanak is, es edesapamnak is, akik sajnos mar csak valahonnan fentrol neznek majd bennunket ezen a napo. Es ez a hagyomany es tisztelet, IRANTUK.

Zarojel bezarva...

Előzmény: nobodybuilder (35)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!