Keresés

Részletes keresés

Eavit Creative Commons License 2007.03.23 0 0 25
ja. ketten az albérlet is olcsóbb.
de te főzöl.
Előzmény: fokhagymabors (23)
fokhagymabors Creative Commons License 2007.03.23 0 0 24
ne töröld, hanem használd. Ha felsőfokon tudod, akkor úgyis mindegy, mit kérnek, leteszed oszt jóvan.
Előzmény: Eavit (21)
fokhagymabors Creative Commons License 2007.03.23 0 0 23

az nekem is tetszik, adnának egy olyan zöld kezeslábast meg egy fűnyírós traktort, eltologatnám, csak keressek többet, mint itt.

 

Megyünk?

Előzmény: Eavit (22)
Eavit Creative Commons License 2007.03.23 0 0 22
hát ja. neked elég sokat kéne tanulnod még, hogy ott az alapszakmáddal érvényesülj.
de lehetnél még kertész pl.

én simán nyirnám a füvet olyan kis traktorossal.
Előzmény: fokhagymabors (20)
Eavit Creative Commons License 2007.03.23 0 0 21
ez véletlenül se egyezik a TOEFL-el amit az amcsik/belgák stb kérnek, mi?
az itthon összekapart angol felsőfokúmmal meg töröljem a seggem.
Előzmény: KenGuru 01 (11)
fokhagymabors Creative Commons License 2007.03.23 0 0 20

"nem biztos hogy olyan szakmád van amit ott ne várnának tárt karokkal."

 

De:-)


Előzmény: KenGuru 01 (3)
Eavit Creative Commons License 2007.03.23 0 0 19
oké. én idén végzek. állatorvos vagyok.
hogyan kezdjem?
Előzmény: KenGuru 01 (3)
Eavit Creative Commons License 2007.03.23 0 0 18
állítólag kell oda állatorvos. meg mindenféle kvalifikált jónép.
én mennék.
csak azt sem tudom hol kezdjem.

kínomban kedden egy svéd állásbörzére megyek...állítólag nekik is kéne állatorvos.
Előzmény: fokhagymabors (1)
ad.2.ne Creative Commons License 2007.03.23 0 0 17

Hello!

 

Ki fogsz röhögni, de én egy dolog miatt nem merek Ausztráliába menni még turistaként sem, ez volt az oka, hogy még Angliába sem mertem kimenni dolgozni.
Ez pedig az, arachnofóbiám van, és felétek pedig jó sok szép nagy (mérges)pók, skorpió, kigyó, mérges bogarak és hasonlóak vannak. Én ezektől még a tévén keresztül is félek, de ha ott élőben csak meglátnék egyet leblokkolnék, ha meg mondjuk arra ébrednék, hogy rámmászik egy nagy pók, akkor nem kellene, hogy megcsipjen, meghalnék.

Ha azt tudod mondani, hogy ezeket ki tudom küszöbölni, holnap csomagolok és megyek! :)

Előzmény: KenGuru 01 (-)
hoppa_hoppa Creative Commons License 2007.03.23 0 0 15
csak azért, nehogy majd az onokáim a Pusztulaton szembeköpjenek és elvegyék a konzervfejadagomat, mert megtudták, hogy meg sem kérdeztem: bőcsészoklevél, gyakorlott felhasználói szintű PC-ismeretek, alap-középfokú angol nyelvtudás jó-e ott többre, mint árut pakolni a tesco-ban?...
Előzmény: KenGuru 01 (13)
rali Creative Commons License 2007.03.23 0 0 14
Oké, figyelek.
Előzmény: KenGuru 01 (13)
KenGuru 01 Creative Commons License 2007.03.23 0 0 13
rali !


Borzasztóan széles a lehetőségek tárháza ami most elöttem áll. Holnap egy kettőt leírok, de most mennem kell.
Előzmény: rali (10)
KenGuru 01 Creative Commons License 2007.03.23 0 0 12
Szia !


Erről van valamilyen papírod, vagy csak bírod ezt a tudást !

Ami RENDKÍVÜLIEN FONTOS !!!!! Nem kell feltétlen szakmunkás bizivel, vagy diplomával rendelkezni egy egy szakmához, hogy az ember megkapja az Ausztrál szakmaminősítő intézmény honosítását. Elég ha tudsz igazolni megfelelő időt amit ebben a szakmába eltöltöttél.

Enek a grafikus dolognak utánna nézek, de most a család elszólít. Kérem tisztelettel a türelmedet holnap délelöttig.
Előzmény: mazsi6000 (8)
KenGuru 01 Creative Commons License 2007.03.23 0 0 11
Amennyiben megfelelő a szakmád, úgy a teljes ügyintézés 7-12 hónapig tart. Az utóbbi időben inkább 7 hónapig. Ezt meg lehet hosszabítani cca 6 hónappal. Ez alatt az idő alatt meg lehet tanulni olyan szinten angolul ami követelmény is meg szükséges is.

Csak akarni kell ! Elötted nem egy ember vágott neki, és teljesítette nulláról sikerrel !
Ráadásúl ebben is tudunk segíteni. Az Ausztrálok semilyen nyelvizsgát nem fogadnak el . Se magyart se más nemzetiségűt, csak az IELTS rendzserű vizsgát.

Nem kell semmi extrára gondolni, mivel ez a rendszer a hétköznapi használathoz való gyakorlatokra épül.
Előzmény: Transylvanianmixedgrill (7)
rali Creative Commons License 2007.03.23 0 0 10
Köszönöm.

Mesélj, neked milyen lehetőségeid vannak?
Előzmény: KenGuru 01 (9)
KenGuru 01 Creative Commons License 2007.03.23 0 0 9
Díjjazom a korrektségedet.
Előzmény: rali (6)
mazsi6000 Creative Commons License 2007.03.23 0 0 8
Grafikus dizájner ilyesmi munkákkal milyen esélyek vannak? Vagy kimondottan csak az iparos szakmáknak van esélye?
Előzmény: KenGuru 01 (5)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2007.03.23 0 0 7
Kiegészíteném: ha lenne normális nyelvtudásom, ami külföldön is elég...
Előzmény: fokhagymabors (1)
rali Creative Commons License 2007.03.23 0 0 6
Nagyon sajnos, hogy ezt el kell ismernem.Mérhetetlenül nyomorú, hogy egy ország csak azt tudja mondani a lakóinak: ha normálisan akarsz megélni, menj külföldre.
Előzmény: KenGuru 01 (5)
KenGuru 01 Creative Commons License 2007.03.23 0 0 5
Motívumaid tisztelem. Én is hosszú ideig így gondolkodtam, de egy részt normális emberi szinten szeretnék élni családommal, másrészt pedig megelégeltem, hogy a magyarnak magyarországon, magyar a legnagyobb ellensége. Ráadásúl itt belőlük van ( egyelőre ) a legtöbb.

Előzmény: rali (4)
rali Creative Commons License 2007.03.23 0 0 4
Nem, utasként, nézelődni nagyon szeretnék, de ott élni nem.Nemcsak ott, sehol másutt - én itt szeretek élni, nem tudnék másutt.

A rendkívüli állatvilág, a természeti szépsegek vonzanak, de csak mint utazót.
Előzmény: KenGuru 01 (2)
KenGuru 01 Creative Commons License 2007.03.23 0 0 3
Szervusz fokhagymabors !


Nem biztos hogy olyan szakmád van amit ott ne várnának tárt karokkal.

Alapvetően két részre lehet osztani a szkmákat amikre várják a jelentkezőket. Egyik a diplomás kategória, pl aneszteziológus, olajmérnök, és még sok más. Azonban a másik sokkal hosszab lista a SZAKMUNKÁSOKAT tartalmazza.

Nevetni fogsz de ilyen szakma pl : fodrász, autó villamossági szerelő, szakács, víz, és gáz csőhálózat szerelő, stb.


Szóval mi a te szakmád ?
Ha diszkrét akkor küld el a mailcímemre.


Előzmény: fokhagymabors (1)
KenGuru 01 Creative Commons License 2007.03.23 0 0 2
Ezek szerint nállad minden rendeben. Ennek örülök, és drukkolok, hogy maradjon is így az életed.

:-))


Amúgy megkérdezhetem, hogy miért ? Van esetleg negatív tapasztalatod ?

Előzmény: rali (0)
fokhagymabors Creative Commons License 2007.03.23 0 0 1
ha lenne olyan szakmám, ami külföldön is jó, akkor vacsi után csomagolnék, holnap mennék.
Előzmény: KenGuru 01 (-)
rali Creative Commons License 2007.03.23 0 0 0
Nullára vágyakozok oda.
Előzmény: KenGuru 01 (-)
KenGuru 01 Creative Commons License 2007.03.23 0 0 topiknyitó
Egy kis ízelítő, hogy miről is beszélünk, és mi is a célunk !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!