Keresés

Részletes keresés

Darknesz Creative Commons License 2014.05.22 0 0 3231

Sajnos nincs köztük :(.  Valószínű, hogy ne ő játszott benne. Még egyszer, köszi!!! 

Előzmény: pobeda (3229)
Darknesz Creative Commons License 2014.05.22 0 0 3230

Nagyon szépen köszönöm!!! :) Átnézem őket. 

Előzmény: pobeda (3229)
pobeda Creative Commons License 2014.05.20 0 0 3229

Csak 32 filmben játszott, nézd meg a címeket. Az újakat töröltem.
Actress (32 credits)


 1987 A vasmacska kölykei
Joanna Stayton / Annie Proffitt  1986 Vadmacskák
Molly McGrath  1984 Protokoll
Sunny  1984 Második műszak
Kay Walsh  1982 Házasodjunk, vagy tán mégse?
Paula McCullen  1980 Hárman a slamasztikában
Glenda Parks  1980 Benjamin közlegény
Judy Benjamin  1979 Utazás Anitával
Anita  1978 Óvakodj a törpétől
Gloria Mundy  1976 The Duchess and the Dirtwater Fox
Amanda Quaid / Duchess Swansbury  1975 Sampon
Jill  1974 Lány a Petrovka utcából
Oktyabrina  1974 A sugarlandi hajtóvadászat
Lou Jean  1972 A pillangók szabadok
Jill Tanner  1971 $
Dawn Divine  1970 Lány a levesemben
Marion  1968-1970 Laugh-In (TV Series)
Regular Performer - Episode #3.26 (1970) ... Regular Performer - Episode #3.25 (1970) ... Regular Performer - Episode #3.24 (1970) ... Regular Performer - Episode #3.23 (1970) ... Regular Performer - Episode #3.22 (1970) ... Regular Performer Show all 64 episodes  1969 A kaktusz virága
Toni Simmons  1969 Five the Hard Way (unconfirmed)  1968 The One and Only, Genuine, Original Family Band
Giggly Girl (as Goldie Jeanne Hawn)  1967-1968 Good Morning, World (TV Series)
Sandy Kramer

Előzmény: Darknesz (3227)
barna1986 Creative Commons License 2014.05.20 0 0 3228

Hello mindenki!

 

Kicsit off

 

Egy kb. a 90-es évek végén az rtl klubon (talán tv2) késő este futó amerikai esetleg kanadai katonai vígjáték sorozatot keresek. Egy katonai támaszponton játszódik, lógós, simlis katonák a főszereplők, van köztük egy szőke csaj is - rangjára már nem emlékszem. Az első ember a csapatban egy kövér fickó - elég magas rangja van. Ez a fickó az egyik részben említi hogy nyugdíj kiegészítésképpen darabokban haza postáz/lop egy katonai jeep-et. A kövér fickó egyik alárendeltje egy dilis sovány faszi aki mindig ejtőernyős overallban mászkál és az egyik részben ő fejti ki, hogy Florida Amerika lágyéka és ha támad az ellenség ott kezdi a támadást. Ez az overallos dilis és a szőke katona csaj buknak egymásra de a pasi nem akar vele járni mert a csajnak alacsonyabb a rangja. Bár az egyik részben egy rövid ideig ugyanaz lesz a rangjuk és össze is jönnek. Van még rajtuk kívül pár főszereplő. Az egyik részben egynek ellopják a ruháskosarát és amikor elkapja a tolvajt azt mondja: itt élvezkedik a ruháskosarammal. 

Kérlek segítsetek rájönni mi ennek a sorozatnak a címe, már agyonkerestem, sehol nem találom. 
Előre is köszönöm a segítséget.

Darknesz Creative Commons License 2014.05.18 0 0 3227

Szia, köszi szépen! Sajnos nem az, abban ha jól emlékszem nem kosárlabdázókat edz, hanem amerikai focistákat. :( 

Előzmény: eroberter (3226)
eroberter Creative Commons License 2014.05.17 0 0 3226

Egy hasonló cselekményű film van Vadmacskák címmel Goldie Hawn-nal...

Előzmény: Darknesz (3225)
Darknesz Creative Commons License 2014.05.15 0 0 3225

Sziasztok! Nagy örömöt szerezne az, aki segítene tudna. A nyolcvanas években láttam a filmet, ami egy kis vidéki városban játszódik. Röviden a történet:  a balett-tánctanárnő készíti fel a helyi ifi kosaras fiúkat a bajnokságra. Egy egyszerű, nem nagy nevű színészekkel, talán nem is amerikai film volt. 

Nagyon köszi előre is a segítséget, ha valakinek beugrik a címe.

Darknesz 

Thibi Creative Commons License 2014.05.15 0 0 3224

Az első a Rózsa szövetsége lehet.

A másodikról nekem csak az rémlett hogy kb 10 perces német kabaréjelenet,amit főleg szilveszterkor ismételtek.

Előzmény: vig.gabor (3222)
eroberter Creative Commons License 2014.05.15 0 0 3223

A másodiknak a Már megint ugyanaz a vacsora.

Előzmény: vig.gabor (3222)
vig.gabor Creative Commons License 2014.05.15 0 0 3222

Halihó!

 

Két gyerkkoromban látott filmet keresek, légyszives segítsetek legalább a címek

megtalálásában!

 

Az első tartalma: Egy nemzetközi egyezmény által létrjött nemzetközi luxusüdülőben

(kémek, politikusok,szélhámosok) két ellenség találkozik. Semmit nem tehet a bosszúra vágyó fél, amíg a pihenő területén belül vannak. Figyelniek kell, hogy a másik elhagyja a pihenő területét, hogy utána eredhessen, és megölhesse...

A második tartalma: Egy öreg szenilis vén inas és a szintén vén, szenilis grófnő épp a grófnő születésnapját ünneplik. Az inas a hosszu, megterjtett asztalnál minden terjtékhez odaáll, és az illető nevében (aki azelőtt ott ült, mig meg nem halt) felköszönti a grófnőt. Időnként, amint bejön a terembe megbotlik a földre terített medvebőr fejében.

 

Köszönöm a segítséget: Gabe

Skog Creative Commons License 2014.05.06 0 0 3221

Sziasztok, egy kicsit el fogytam, pedig keresni azt tudok, de mégse jön most össze. Agyhalál vagy miaszösz.

Szóval keresek egy (szerintem) német filmet, ami a második világháború idején játszódik Kinában. Nem, nem a 2010-es Sanhaj. Lehet a város azonban Sanghaj, nem tudom, Peking nem. Van egy német diplomata, vagy inkább kereskedelmi tanácsos(?) aki kinaiakat, nöket ment a Japánok elöl, mellesleg morfinista és a felesége valahol fogságban(?) van, film végén újra találkoznak. Korrekt film, de az istennek sem tudom levadászni.

Ja a nácik még a háború alatt visszarendeli a birodalomba.

Hálás lennék, ha valaki segítene.

Köszi

histván Creative Commons License 2014.05.05 0 0 3220

Sziasztok,régi Hofit keresek.Annak idején a Debreceni színházas idejéből,kollégák előtt adta elő a Pygmalion storyt.Sehol sem találom.Ha csak a hang lenne meg valahonnan,az is jó.

Ingrid92 Creative Commons License 2014.05.03 0 0 3219

Sziasztok. Keresek egy filmet, amit elég régen láttam már és nem tudom, hogy mi a cime. Van egy nagyon menő, iskolás csaj és az iskolán keresztül segitenek fogyatékos fiatalokon. És a csaj bele fog szeretni abba a fogyatékos srácba, akivel ő foglalkozik. Ha esetleg ismerős valakinek megköszönném sz információt:)

maczkohathy Creative Commons License 2014.04.28 0 0 3218

Köszi, így már világos :-)

Előzmény: Thibi (3217)
Thibi Creative Commons License 2014.04.27 0 0 3217

Constantine , szintén Keanu Reeves főszereplésével

Előzmény: maczkohathy (3216)
maczkohathy Creative Commons License 2014.04.27 0 0 3216

A sok ördögös film közül keresem azt, amelyiknek a végén úgy sikerül sarokba szorítani a gonoszt, hogy a főhős fölajánlja saját magát az ördögnek a megmentendő személy helyett és ezáltal bűnbocsánatot nyer és az ördög terve kútba esik. Nem tudom, melyik filam az, mert azt hittem, az ördög ügyvédje az, de annak teljesen más a vége :-)))

 

Hátha tudja valaki.

v_peti Creative Commons License 2014.04.17 0 0 3215

Itt az úthenger!

 

https://www.youtube.com/watch?v=RgYT8EHkcAU

Előzmény: v_peti (3214)
v_peti Creative Commons License 2014.04.17 0 0 3214

Van egy hasonló magyar film is. Igaz, ez fiktív sztori.

 

 

Robog az úthenger!

 

Nyírmad(ocsd)án nincs szilár burkolatú út, de az útépítők csak nem érnek oda, elég dolguk van a városokban. Jó, a falusiak maguk megcsinálnák, de akkor kellene egy úthenger is. Tehát venni kéne egyet.

Csakhogy ez az ország másik felén van. A vasútnak meg nem tud üres vagont biztosítani, mert akkora a forgalma. Így Józsi a saját kerekén kénytelenek hazahozni azt valahonnan Zalából. A távolság itt is kb. ekkora lesz, mint az amcsi filmben.

 

A magyar film a régebbi, akkor rólunk koppintották? :)))

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Thibi (3211)
GMan89 Creative Commons License 2014.04.16 0 0 3213

Sziasztok!

 

Keresek egy filmet már nagyon nagyon régen, de nem találom sehol mi lehet a címe. :( Még kis koromban láttam utoljára. Valahova a 80-90-es évekre teszem a készítését.

 

A történet:

Van egy (vagy két) srác, akit a szülei büntetésből az egyedül élő nagyanyjához küldenek (a nagypapa eltűnt már jó ideje) a nyárra hogy besegítsen neki a ház körüli teendőkbe, mivel leégett az iskolája, és őt gyanusítja mindenki a gyújtogatással. Hiába bizonygatja hogy nem ő volt, senki nem hisz neki. A nagymamánál füvet nyír, kerítést fest, amikor is a garázsban egy időgépre lel, amit a nagyapja épített. Vissza megy az időben, megtalálja a nagyapját, aki a múltban rekedt(?), és ha jól emlékszem valami aranybányában dolgozik. Elmennek az iskolatűzhöz is az időgéppel, és lefilmezik az igazi elkövetőket, majd mikor visszatérnek a jelenbe, nagy az öröm hogy nem ő a tettes, a nagypapa előkerült, és a film legvégén a nagypapa még egy rakás arannyal is meglepi őket egy kis komód rejtett fiókjában.

 

Nagy vonalakban ennyire emlékszem belőle, lehet hogy pontatlan itt-ott, kb 15-20 éve láttam utoljára, lehettem vagy 5-10 éves. Légyszi segítsetek!!!! :D Előre is nagyon köszönöm!

Gyémántkerekű Creative Commons License 2014.04.16 0 0 3212

Profi vagy! Köszi :)

Előzmény: Thibi (3211)
Thibi Creative Commons License 2014.04.16 0 0 3211
Előzmény: Gyémántkerekű (3210)
Gyémántkerekű Creative Commons License 2014.04.16 0 0 3210

Sziasztok!

 

Keresnék egy filmet, ami arról szól, hogy az USA-ban egy idős úr egy fűnyíró traktorral "szeli át amerikát", vontat egy kis apró lakókocsit. Teszi ezt azért, hogy a régen látott testvérét lássa, akivel nagyon régen összeveszett. Nagyon jó film, de nem tudom a címét. Előre is köszi a segítséget!!!

Xelavie Creative Commons License 2014.04.13 0 0 3209

Sziasztok! Egy filmet keresek (meglepő módon.. :) ami középsulisokról szól, amiben az igazgatónő ellen fellázadnak valami miatt. Romantikus és vígjáték azt hiszem..

Csak pár jelent ugrik be:

-a srác feléget valamit a suli füves pályáján

-óvszereket tűzdelnek magukra

-a végén majdnem börtönbe kerül

Lakatos Tünde Creative Commons License 2014.04.11 0 0 3208

Sziasztok, keresnék egy filmsorozatot amibe arról van szó hogy van egy gyermek aki a könyvtárból kap a könyvtárostól egy varázslatos könyvet és el kezdi olvasni, majd belekerül a könyvbe ahol egy Sárkányok uralta Birodalom van, ahol van egy nagy fehér palota, meg a sötétség, ez a két rend uralkodik a varázslatos helyen, a film hősei egy saját készítésű sárkányrepülővel utaznak. Azt hiszem hogy a Duna tvén ment ez a sorozat régebb. Előre is köszi a segítségeteket.

guestro Creative Commons License 2014.04.07 0 0 3207
Előzmény: KoviDóri (3204)
NGA Creative Commons License 2014.04.06 0 0 3206

Time Trax

Előzmény: NGA (3202)
v_peti Creative Commons License 2014.04.06 0 0 3205

Francia film még nagyon régről. Az rémlik, hogy a gyerek úgyhívja a nagyapját, hogy pumpapa, meg minden madárra azt mondja az egyik, hogy füstifecske.

KoviDóri Creative Commons License 2014.04.06 0 0 3204

Sziasztok! egy olyan filmet keresek, ami pár éves és egy fiúról szól, aki belenéz egy távcsőbe és valahogy manóvá változik. ott elmegy valamilyen manóvilágba ahol megismerkedik egy manólánnyal aztán van benne valami gonosz is és a végén találkozik a nagypapájával és legyőzik a nagy gonosz fekete manót.
Előre is köszönöm a válaszokat. :)

hollopaci Creative Commons License 2014.04.05 0 0 3203

Sziasztok!

 

Már régóta keresek egy filmet ami talán francia vagy olasz.

A történet egészére már nem emlékszem de egy családról szólt.

Papa, mama és két fiúcska a nagyobbik már tizennégy körüli a kicsi

talán tíz. Két konkrét dologra emlékszem. Az egyik az, hogy a kisebbik

fiú sex chetel egy tanárnővel persze a tancinéni nem sejti, hogy a "partnere"

kiskorú. A másik pedig a ngyobbik testvér hatalmas élménye amikor megkéri két

lány, hogy döntse el melyikük orális technikája jobb.

 

Remélem tud valaki segíteni a film címével.

 

Köszi előre is, Hollopaci.

NGA Creative Commons License 2014.04.03 0 0 3202

Egy sorozatot vagy filmet keresek. Egy rendőr jön vissza a jövőből, a kompjutere egy hitelkártya, ami női hangon beszél, és a bűnözőket kell elfognia, akik a jövőből mentek vissza

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!