Keresés

Részletes keresés

reimre Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443205

Ti tévedésben vagytok. Nem a TV-ért verték agyon az öreget hanem szórakozásból.

Előzmény: ***RS*** (443204)
***RS*** Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443204

Újabb gyilkosság, már nem is tudom hányadik ebben az évben.

 

"Nyereségvágyból öltek meg fiatalok Miskolcon egy hatvanéves férfit március 20-án, a gyanúsítottakat a kilenc órán belül elfogták.

Egy 18 éves és 16 éves fiatal hétvégi házában támadt rá a 60 éves férfira, akit olyan súlyosan bántalmaztak, hogy a helyszínen meghalt. A tettesek egy televíziót és más használati tárgyakat, valamint élelmiszereket vittek el, a bűncselekményt egyértelműen haszonszerzési céllal követték el. A rendőrök elfogtak egy 19 éves férfit is, aki bűnpártolással érintett az ügyben.

A gyanú szerint a három fiatal még aznap egy 47 éves férfit is annak lakásában bántalmazott, kirabolt.

A rendőrség nyereségvágyból elkövetett emberölés bűntette és más bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja, valamint felfegyverkezve, csoportosan elkövetett rablás gyanúja miatt indított eljárást, és kezdeményezte a gyanúsítottak előzetes letartóztatását, amiről a bíróság pénteken dönt."

 

Érdekes hogy emberölés büntette a minősítés, nem valami csínytevés. Egy tV-ért képesek megölni valakit, ez egyértelműen cigánybünözőre utal.

 

(index.hu)

 

Detonátor Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443203

Milyen vehemensnek tetszik lenni ma! :-) Nem kell ajtóstól rontani a házba mindig. Hagyjuk ezt a kommandósokra. :-P

Előzmény: Törölt nick (443160)
reimre Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443202

A tisztes iparos ebben a szakmában pl. Francesca Gagnon. Vagy Simone Simons pl. Meg még rengetegen mások. De ibolyka csak egy nulla. Nem azért mert cigány hanem azért mert egy nulla.

 

Előzmény: anyul (443199)
csekelyke Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443201

Most kérdem én ( csak úgy magamban), hány híresség, vagy számomra ismeretlen próbálta őt, ezt az egyetlen embert segíteni és mind sorra feladták, az eredményt pedig a cikk tálalja, akkor most mit is várnak az almafabékák tömeges felzárkóztatásától ?"

 

Itt nem szoktam kifejteni a nézeteimet, de az integráció, felzárkóztatás nevű izék, nekem a mesterséges életbentartást jelenti. Megerőszakoljuk a természetet. Tudomásul vehetnék már, hogy a természetet végleg nem lehet becsapnunk. Valamilyen formában visszaüt. Legyőzhetetlen. Sorozatosan megpróbáljuk átvágni, kicselezni, főleg ha emberekről, társadalmakról esik szó. Az életképtelen élőlények elvesznek, de mi mesterségesen megmentjük, ideig óráig, ahogy a koraszülöttet is. Márpedig lassan, de biztosan ez a beavatkozás benyújtja a számlát valamilyen formában.

Az árat mi fizetjük, ha még képesek leszünk rá, de félek meghaladja erőnket. Mad Max-et vizionálok.....:-(((

Előzmény: anyul (443196)
reimre Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443200

Ez az ibolyka az egyik fékezett habzású, rövid szavatosságú sztárokat előállító tévéműsor végterméke. De már akkor is elmebeteg módjára viselkedett:

 

a tehetségkutató múlt heti döntője után egy vasajtóba ütött, és szilánkosra törte bal kezét.

 

Nyilván erős +D kellett ahhoz, hogy egy ilyenből "sztár" legyen.

Azon viszont egyáltalán nem csodálkoztam, hogy geszti pont egy cigányra bízta a "Magyarország"-ra átkeresztelt Alegria elnyekergését. Ő sem adhat mást mint mi lényege.

Előzmény: Törölt nick (443198)
anyul Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443199

A vitathatatlan tehetségét csak idéztem a cikkből. Egye fene, tisztes iparos, de viselkedése miatt nekem az első perctől ellenszenves, kezelhetetlen ember.

Előzmény: reimre (443197)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443198

Hát igen.....

Ha ilyen öntörvényű egy ünnepelt, kiemelkedett "sztár", akkor el lehet képzelni a szubhumán tömegek öntörvényűségét... :-s

 

 

Előzmény: anyul (443192)
reimre Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443197

Hogy tehetséges, vitathatatlan

 

Mióta hallottam az Alegria-t  Francesca Gagnon előadásában (geszti ezt lopta el egy az egyben) azóta én ezt erősen vitatom. Egyébként  Francesca Gagnon is max. tisztes iparos ebben a szakmában.

 

Előzmény: anyul (443192)
anyul Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443196

Most kérdem én ( csak úgy magamban), hány híresség, vagy számomra ismeretlen próbálta őt, ezt az egyetlen embert segíteni és mind sorra feladták, az eredményt pedig a cikk tálalja, akkor most mit is várnak az almafabékák tömeges felzárkóztatásától ?

Előzmény: csekelyke (443194)
lesifotos Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443195

Csak egy kis bohóság:

 

Gázlánggal akart ijesztegetni, magát égette meg:

 

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/gazlanggal_akart_ijesztgetni_magat_egette_meg_a

 

És egy videó is,aláfestésként. 4:30-nál például egy hölgy azt kérdezi,hogy Péter nevű ismerőse vajon hogyan keveredett bele ebbe a történetbe, vajon milyen szállal kapcsolta őt a rendőrség a sajnálatos eseményekhez? Mondjuk lehet, hogy nem pont ezekkel a szavakkal...

 

csekelyke Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443194

"Így most teljesen egyedül maradt az énekesnő, akinek jelenleg se otthona, se párja nics. És mivel egy olyan albérletben él egyedül, aminek hatalmas a rezsije, munka hiányában anyagi gondokkal is küzd."

 


"Oláhibolyák" tucatjai segíjkéjért tartja a markát, a valódi pedig luxusban, mert ő valaki, szintén munka nélkül.

Mert mindkettő/k/nek jár....

 


Előzmény: anyul (443192)
csekelyke Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443193

"A vádhatóság indítványa szerint a férfi még tavaly karácsony másnapján kereste fel vér szerinti szülőjét annak zagyvaszántói lakásában, s azonnal közölte vele, hogy hozzá költözik a testvérétől."

 

Ez a selejtes fehérjehalmaz állítólag férfi, ha nemi hovatartozásázt nézem. Egyébként nem, de ez nem érdekes.

Jól illusztrálja a dominanciát és az agresszívitást. Hazaköltözik, mert ez a kan úgy gondolja mindent megtehet, az anyja is csak egy rabszolga. Próbálnék én csak úgy hazaköltözni, kész tények elé állítani a szüleimet.

Már ez az első mondat elárulja etnikumát....

Előzmény: Törölt nick (443184)
anyul Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443192

"

Mindenkit elüldöz Oláh Ibolya

2013.03.22.

Hogy tehetséges, vitathatatlan, de sokak szerint lehetetlen Oláh Ibolyával együtt dolgozni."

 

No most erre mit mondjon az egyszeri paraszt, aki "Oláhibolyák" tucatjai között kénytelen élni, akik még csak nem is tehetségesek. Országos látlelet a címben.

Előzmény: Törölt nick (443187)
borzimorzi Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443191

Nem tudom, nem próbáltam. De ez minden képzeletet felülmúl...

 

Üdv:

b

Előzmény: Törölt nick (443189)
borzimorzi Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443190

Nézd, a szórakoztatóipar is csak ipar. Aki nem képes pontosan megjelenni a saját koncertjén, azt nem hívják egy idő után, és egyetlen menedzser se akarja mamgát ilyen művésszel égetni. Vagy megtanul valaki teljesíteni, vagy kereshet más hivatást, mert inkább kiszámíthatóbb művészeket fognak keresni és felépíteni őhelyette. Szép hangú lány van egy pár, ott van mindjárt Loretta is...

 

Üdv:

b

Előzmény: Törölt nick (443187)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443189

Kellő mennyiségű alkohol + kábszer után........?

 

 

Előzmény: borzimorzi (443186)
tar ló Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443188

Jeszenszky meg duzzogva forgolódik politikai sírjában. Bár lehet, hogy megint csak rosszat álmodik, - a saját előítéletessége áldozata. (Meg a statisztikáé.)

Előzmény: Törölt nick (443184)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443187

http://www.kiskegyed.hu/sztarok/magyar-sztarok/olah-ibolya-menedzser-kapcsolat-vege-121053

 

Már csak a rasszistázás hiányzik.... :-s :-s

 

Véletlenül sem ő a hibás, erről egészen biztosan meg van gyződve...

 

 

borzimorzi Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443186

Na neeeem. Hát azért ilyen állat márpedig nincsen!

 

Üdv:

b

Előzmény: Törölt nick (443184)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443185

kommentvadászat...

 

 

2. törökverő 2013. március 22. 15:28

Nézzetek már szét a Békeutczában :) mindenki dug mindenkit mintha nem tudnátok !!

Előzmény: Törölt nick (443184)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443184
csekelyke Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443183

...:-))))

Előzmény: tar ló (443181)
csekelyke Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443182

"Az oktatásra és az esélyegyenlőségre fókuszálva


A tavalyi évet értékelte és az idei esztendőre vonatkozó cselekvési tervet is ismertette pénteki sajtótájékoztatóján Teleki László. A Cigány Kisebbségi Önkormányzat elnöke a romák és a hátrányos helyzetűek „kitörési” pontját változatlanul az oktatásban látja, ezért 2013 is e jegyében, illetve a rasszizmus és a szegregáció elleni „küzdelemben” telik majd.

...

Példaként említette az érettségit adó felnőttoktatást, a Digitális Középiskolát, a főiskolai szintű andragógia képzést,

....

a nemsokára induló német nyelvtanfolyam, írás és olvasás készségfejlesztés, a cigány kultúra megőrzése, és a rasszizmus elleni valós tettek ez évre is szolgáltatnak tennivalót – mondta zárszójában Teleki László."

 

http://www.kanizsaujsag.hu/hirek/14271/az-oktatasra-es-az-eselyegyenlosegre-fokuszalva/

 

Az egy percig sem zavarja Teleki/Orsóst, hogy mohácsivész Bözse minden szegregációszagú ügyre lecsap, sorra perli az iskolákat. A nincs ellen is felveszik a harcot,közben remek andrológusokat képeznek majd!

 

 

tar ló Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443181

Az elillant rosszcsontról jut eszembe egy mai hír:

"Az elkövető személyleírása: 165-170 cm magas férfi, zömök testalkatú, 35-40 év körüli, kopaszodó, kb. 1 cm-es tüsi, szökésbarna hajú."

 


Előzmény: csekelyke (443180)
csekelyke Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443180

"az elkövetők vagy elmenekülnek, vagy ha el is fogják őket, nem kapják meg méltó büntetésüket."

Oszt mé' nem kapják meg azt a büntit?

 

Főkapitány Úr felvázolta a megoldáshoz vezető lehetséges utat: a gazdák, a helyi közösség összefogását az önvédelemre,

Önvédelmet szervezzük meg, azt ránk hagyják. A méltó büntit nem lehetne ránk hagyni?

Ha egyik feladatot sem képesek ellátni, akkor ne csak a nehezebb felét tolják a polgárra.

Ja! A másik felét nem kaphatjuk meg, mert az önbíráskodás lenne szerintük!

Ez véletlen nem kettős mérce?

 


Előzmény: Lakuda (443171)
Csak Számoló Nyikk Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443179

Ezt már soxor megpróbálták lenyomni a gigánkon. Legyünk toleránsak a szegény cigánnyal, mert az ő sajátos törzsi "kultúrája"... stb.

 

Ahogy Bayer Zsoca írta: "állatok meg ne legyenek".

Előzmény: Törölt nick (443178)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443178

A 47-ben már leírtam:

 

Talán a deviancia legyen az origo, amit tolerálnunk kellene, nekünk...?????

 

 

Előzmény: Csak Számoló Nyikk (443175)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443177

Nem tudom, minek kell bekövetkeznie, hogy rájöjjenek arra, hogy ez zsákutca...... :-s

 

 

Előzmény: Lakuda (443171)
tar ló Creative Commons License 2013.03.22 0 0 443176

"...a helyi polgárőrség megerősítését, s bővítését a roma nemzetiséghez tartozó személyekkel."

 

Mérmercigány a várható elkövető "identitása"? Fúj, ez megint előítéletességszagú. Az örmény, tót, sváb, valahányméganaptárban kisebbségiek kirekesztése a fatolvajok elleni küzdelemből kínos kérdéseket vethet fel. Nem is beszélve eszkimó honfitársaink esetleg majd mellőzött munkájáról. Pedig érthető a szándék: a xilofonjához megfelelő alapanyagot kutató embertárs erdei tevékenységében jól jöhet, mikor a néptársa segít neki, felhívja a figyelmét, ha véletlenül már kívül bóklászik az "ingyen elvihető"-tábla vonatkozó hatósugarán. Barátságosan, együttérzően igazítja útba. Az eszkimó az eszkimóra hallgat, és udvariasan megköszöni a jókor jött tájékoztatást. (A husky meg - úgy tudom - eléggé nyomatékosan szól rá a helytelenkedőre.)

Előzmény: Lakuda (443171)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!