Keresés

Részletes keresés

gombóc63 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 472

Én nem szedném a helyedben.

Előzmény: Törölt nick (471)
Törölt nick Creative Commons License 2018.02.01 0 0 471

3 hónapos kezelés után: http://kepkezelo.com/images/p328r7owkiebgd0woq4a.jpg
4. hónap: http://kepkezelo.com/images/odg769iapncpi3vnrw3d.jpg

Szóval a kérdésem az, hogy kell-e még szednem a gyógyszert, vagy most már abbahagyhatom?

Törölt nick Creative Commons License 2018.02.01 0 0 470

A képeket elfelejtettem csatolni...

Törölt nick Creative Commons License 2018.02.01 0 0 469

A nagylábujjam körme teljesen gombás volt vagy 10 éve. Leszedtem a körmöt, ugyanúgy fertőzötten nőtt vissza. Nailner ecsetelő sem használt. Nekem a Terbiner tabletta vált be. 

Kérdés az, hogy meddig kell még szednem a tablettát? Ilyenkor már abba lehet hagyni (kép)?

llang-ilang Creative Commons License 2018.01.19 0 0 468

Unguir ecsetelő,. 40-45 fokos vízben 5-10%-os sóoldatban áztassuk a lábunkat 30 percig. Ezüstkolloid külsőleg belsőleg. Állatoknak adják ezt a Mycosorb-ot ez gombás bőrre körömre jó, az oltott mész is a bőrre jó. Egy két csepp Teafaolajat teába is lehet belsőleg használni. Belsőleg a ProbFlora probiotikumot érdemes használni, mert minden a belekben kezdődik.

Joe M Creative Commons License 2018.01.15 0 0 467

Több hónap, míg le nem nő a gombás rész. 

Előzmény: Konstansvalue (459)
Doctor Morreau Creative Commons License 2018.01.09 0 0 466

Köszönöm!!! Ezt teszem!

Előzmény: Szeszi50 (465)
Szeszi50 Creative Commons License 2018.01.03 0 0 465

Szia, fiú tesómnak volt ilyen gondja. Tilos borotvalni amíg gombás, teafa olajjal kend át fürdés után. Mosógépbe is használj ruha fertotlenitőt vagy teafa olajat húsz cseppet.

Tilos golyós dezodor, cukor minél kevesebb. Canesten kenőcs es lamisil ezeket használta. Ha nem múlik menj bőrgyógyászhoz vesz mintát mire érzékeny a gomba. Nagyon csúnya volt neki is nagy vörös égő folt volt honaljan, combján, herekre is raterjedt. Kapott vmi bogyót is.

Előzmény: Doctor Morreau (458)
Törölt nick Creative Commons License 2018.01.03 0 0 464

Fontos üzleti út előtt álltam. Nyáron! A gombás fertőzés pedig a tél folyamán egyszerűen „felemésztette” a lábaimat. Találnom kellett egy módot, hogy gyorsan megszabaduljak tőle. Ez a krém Fungaxim a „varázspálcám” lett – semmilyen egyenletlenség vagy hámlás. Javaslom mindenkinek!

Megvettem a krémet Fungaxim  a hivatalos honlapon.

Törölt nick Creative Commons License 2018.01.03 0 0 463

Fontos üzleti út előtt álltam. Nyáron! A gombás fertőzés pedig a tél folyamán egyszerűen „felemésztette” a lábaimat. Találnom kellett egy módot, hogy gyorsan megszabaduljak tőle. Ez a krém Fungaxim a „varázspálcám” lett – semmilyen egyenletlenség vagy hámlás. Javaslom mindenkinek!

Megvettem a krémet Fungaxim  a hivatalos honlapon.

alfred12 Creative Commons License 2017.12.22 0 0 462

A kitonail körömgomba lakkról van valakinek tapasztalata?

Nemreklám Creative Commons License 2017.12.19 0 0 461

Oregánó olaj a titok.

Sokáig kell kenni, nekem a nagylábujjam fele volt gombás, min. fél évig kentem, 1-2 naponta. Ha idő előtt abbahagyod, visszajön.

Ebay-ről, meg már itthon is beszerezhető.

https://www.amazon.co.uk/Fungus-fungus-Solution-Toenails-Fingernails/dp/B00KZDWL7W

Olvass review-et.

Nekem elmúlt tőle.

 

 

19Zoli72 Creative Commons License 2017.12.19 0 0 460

Oltott mész! Igen.....jól olvasod! Na, az lerendezi a körömgombádat!

Konstansvalue Creative Commons License 2017.12.08 0 0 459

Meddig tartott a kezelés? És most hol tart a történet?

Előzmény: Joe M (428)
Doctor Morreau Creative Commons License 2017.12.03 0 0 458

Volt már valakinek olyan problémája, hogy a bőrgomba továbbterjedt egyszercsak a lágyékra, aztán a hónaljra is?

 

Mivel sportoltam, tinédzserkorom óta van körömgombám, amit csak enyhíteni tudtam, eltüntetni nem.

 

 

Most viszont egyszercsak hirtelen "belobbant" és először a lágyékomnál, majd a hónaljamnál is megjelent... 

claudebell Creative Commons License 2017.11.09 0 0 457

Ebben a webáruházban lábköröm, lábszag ellen találhattok szereket, de a férfi kozmetikumok széles skáláját is megtalálhatjátok.

vinkli01 Creative Commons License 2017.10.18 0 1 456

Szerintem valami drágább megoldás hatásosabb lehet csak egyszer kell kifizetni és az ember használhatja élete végéig. Ha összeszámolnátok mennyit költetek különböző kenceficékre sokkal magasabb összeg jönne ki. Én inkább beruháznék egy ilyen lézerre, ez legalább hatásos. FDA tanúsítványra a bizonyíték.

 

 

http://www.vatera.hu/cure-ex-lezeres-koromgomba-kezelo-keszulek-ce-es-fda-minositessel-2544373778.html

Konstansvalue Creative Commons License 2017.10.04 0 0 455

Picit off a hozzászólásom de azért nem teljesen, kellemetlen intenzíven hámló talpakkal lábakkal indultam tengerparti nyaralásra, ott nap 2-3 óra tengerben, hét napon keresztül. Eredmény, minden gyógyszer és szirszar nélkül tökéletes egészséges ép bőr (kimondottan szép). Engem ez csak a felé hajt hogy vissza a természethez. Ha gombás köröm van akkor nem szórakozni leszedetni a körmöt, ecetes és tengeri sós  áztatás  a növekedés alatt, vagy annak első szakaszában. Persze ezzel egy időben minden cipő stb kifertőtlenítése.

Fingusz Creative Commons License 2017.10.04 0 0 454

Bocs te drága,majd jobban figyuzok  :)

Előzmény: Éva 1 (452)
Szeszi50 Creative Commons License 2017.10.01 0 0 453

A körömágyra ne kend szerintem talán ha oda valami zsíros kenőcsöt kensz az megóvja a bőrt, formalin kenése előtt,, A körmöket ne reszeld azt nem szabad állítólag" visszakenjük" a gombát, csak vágd ollóval, a köröm alól a morzsalékot kapard ki mindig óvatosan. Cipőket is fertőtlenítsd ki a formalinnal. Vattára formalin, tedd a cipőbe, kösd bele neylon szatyorba pár napra. Mosaskor cseppegtess a mosógépbe teafaolajat az fertőtleníteni fogja a ruhákat, zoknikat. Kíváncsi leszek az eredményre írd meg majd kérlek. Az ismerősömnek minden körmén volt, azóta sem jött vissza neki. Sőt borzalmasan büdös volt a lába az is elmúlt tőle igaz a talpát is attörölte formalinnal ami utána úgy nézett ki mintha megégett volna. Az biztos rendbe jött neki teljesen és nincs bűz, sem gomba.

Előzmény: Törölt nick (449)
Éva 1 Creative Commons License 2017.10.01 0 0 452

Drága csillag, ha elolvasod figyelmesebben, látod, hogy folytatom a kezelést!

Előzmény: Fingusz (448)
veraaaa Creative Commons License 2017.09.17 0 0 451

Évek óta próbálom kiirtani a körömgombámat, eddig kevés sikerrel.(Mindössze egy körmöm érintett.)

Szinte minden patikában kapható szert kipróbáltam, valamint az ecetet, és különféle olajakat, kevés sikerrel.

Szerintem a patika-szerek nagy üzletet jelentenek a gyártóknak. Ha meggyógyul tőle a köröm, oda az üzlet. Hát nem gyógyul meg. És dől a lé. :))

Egy pedikűrös ránézett a lábamra, és a következőt mondta: vegyen Canesten oldatot, és ecsetelje a köröm alá. Szép lassan le fog nőni. (A köröm reszelgetését nem javasolta.)

Megfogadtam a tanácsot. A Canesten oldat 1400 Ft alatt van, és 20 ml. Áttöltöttem egy kiürült Kitonailos üvegcsébe, és reggel/este ecsetelek. A körmöm szépen nődögél lefele, már 2 mm-rel távolabb van a fehérség a körömágytől, mint kezdetben. Egyetlen problémát látok az ecsetelésnél, mégpedig, hogy az ecsetke túl lágy, és nehezen lehet a köröm alá nyúlni vele. Ha van valakinek erre ötlete, szívesen veszem.

 

Összefoglalva: jó szívvel javaslom, hogy próbáljátok ki a Canesten oldatot.

hegizoli 307 SW Creative Commons License 2017.09.09 0 0 450
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.07 0 0 449

Mindig szörnyülködve néztem az egyik rokonom lábkörmeit, amelyek egytől-egyig gombásak :( Nem lakunk együtt.

Aztán pár éve nálam is beütött a krach - azt hittem, elájulok. Mindig cikinek tartottam a körömgombát, az ápolatlanság jelének, és mióta magamon is észleltem, minden erőmmel szeretnék megszabadulni tőle!

 

Először csak a bal kezem gyűrűs ujjának a körmén tapasztaltam, hogy megvékonyodott a köröm és könnyen tört, illetve enyhe égő érzés jelentkezett. Aztán a köröm széle mind lejjebb került, és először színtelen Castellanival kenegettem. Nem ért semmit. Aztán jött a Kitonail, ezt hónapokig használtam, látszólag meggyógyult. De amint abbahagytam a kezelést, rövid időn belül kiújult.

Később a bal lábam nagy lábujján vettem észre enyhe, csak a napfényben látszó elszíneződést, majd a jobb kezem mutatóujjának sarkában. Komoly pánikba estem, és ekkor egy hirdetésre lettem figyelmes. A közeli szalonban lézeres körömgombakezelést hirdettek, körmönként 2.000,- Ft-os akciós áron... Hónapokig jártam kéthetente majd hetente, és a kis hölgy a végén azt mondta, hogy nagyon szépen gyógyul, nem kell már sokáig járnom. Na ekkor hagytam ott őket, mert az idők során több tízezer forintomba került ez a próbálkozás.

 

A múltkor az Amorolfin Tevát vásároltam meg. Először még tetszett, hogy milyen kulturáltan mellé teszik az egyszer hazsnálatos körömreszelőket, az acetonos kendőcskéket egyenként csomagolva, a kis lyukas műanyagokat, amivel a lakkot kell a lereszelt körmre felvinni. 5 hét után a körmeim rondábbak, mint valaha - "hála" a reszelgetésnek, és nemhogy javult volna, de romlott a helyzet. Úgyjogy ennyit az Amorolfinról is.

 

Szombaton a gyógyszertárban egy ismerős gyógyszerész volt, vettem 10%-os formalint. Úgy gondoltam, ha a cipőkből kiirtja a gombát, akkor a körmömről is. Ő még a Batrafen krémet ajánlotta, azt mondta, hogy működik - szóval az amorolfinos kis műanyaggal már három este jól bekentem a körmöm a formalinnal. Csípett, mint a fene, ki is marta a körömágyat egy kicsit, aztán elalvás előtt még bekentem őket a Batrafinnal.

 

Nem tudom, mi lesz a vége, jelenleg itt tartok. És nem értem, hogy amikor ötven éve embereket küldenek a Holdra, génsebészettel élőlényeket tudnak létrehozni, szív-, máj- és egyéb átültetéseket képesek végrehajtani, befolyásolni tudják az időjárást, sőt: műholdról megmondják, hol van kutyaszar a kertemben, még mindig nem képesek hatékony terápiát találni a körömgombára.

Arról nem beszélve, hogy a kapható valamennyi készítmény ára az egekben, a gyógyszer pedig, amit belsőleg kell(ene) szedni, fél év alatt hazavágja a belső szerveket?!

 

 

Előzmény: Szeszi50 (424)
Fingusz Creative Commons License 2017.08.27 0 0 448

 ennyi idő alatt le sem tud nőni

Előzmény: Éva 1 (440)
Éva 1 Creative Commons License 2017.08.20 0 0 447

............és a kezem, mivel szem előtt van, idejében elkezdtem kezelni. A lábamat sajnos elhanyagoltam, ami nagyon bánt, de a múlton már nem tudok változtatni. 

Éva 1 Creative Commons License 2017.08.20 0 0 446

A kezemről eltünt, de a lábamról sajnos még nem, mert ott lassan nő a köröm. A körömágynál látom, hogy egészséges köröm kezd nőni.

Előzmény: Szeszi50 (445)
Szeszi50 Creative Commons License 2017.08.20 0 0 445

Én hiszek neked, csak nem értettem. A lényeg, hogy neked használt és reméljük nem jön elő többet. Csak már mindenki .....a netről rendelt cuccok miatt. Tény vannak azért jó dolgok is néha. 

Előzmény: Éva 1 (444)
Éva 1 Creative Commons License 2017.08.20 0 0 444

Mégmielőtt valaki belekötne, Edit, Éva a keresztnevem és előbb az Editről írtam a választ. Nem kell elhinni, mert talán én sem hinném el, hogy használ ez a kapszula, ha más írta volna!

Előzmény: Szeszi50 (442)
Edit 38 Creative Commons License 2017.08.20 0 0 443

Az orvost már hónapokkal ezelőtt megkérdeztem, de mivel drágállottam, nem írattam ki vele. A hypós kezelést nem kezdtem el, hanem akkortájt találtam erre a kapszulára, amit én is megtaláltam a kamu termékek listáján, de mivel nagyon szégyeltem a kezem, megrendeltem. Két havi adagot küldtek, amiből még természetesen van, csak mielőtt elfogyna, azelőtt rendelnék még.

Előzmény: Szeszi50 (442)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!