Keresés

Részletes keresés

csirip46 Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64322
Minden nap használom. Kedvenceknél van és csak rákatt. Ha megnézed, szövegforitó is van, az nagyon sok nyelven. webet csak angolul fordít, de ne legyünk elégedetlenek,- ingyért - van...
Előzmény: fpárduc (64320)
LRJudit Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64321

A freemail-ről sem ment át.

rar file-t ki tudsz bontani?

Előzmény: csirip46 (64316)
fpárduc Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64320
Nyugi, beraktam a fordítóba...
:D
:D

Judit!
Köszönöm a próbát! Kár... :(
Előzmény: csirip46 (64316)
fpárduc Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64319
Nem, nem rötyögtem, de vesztemre megmutattam Páromnak, aki hangosan felnevetett már az első mondaton, így ha nem is rötyögés, de vidám kacaj lett a dologból...
(pirul)
Tetszik ez a honlapfordító oldal!!!
:D
Előzmény: csirip46 (64313)
csirip46 Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64318
Forditás:
ť Jelenleg böngészni: Szimbólum horgolás

Szimbólum horgolás
2007. szeptember 1-je de. 08:30-kor ť megjegyzések (2)

SymblCro.jpg

Képek, jelbeszéd, és Symbols az időtlen eszköz volt hogy receptekre osszon meg mindent történelemből.

Crochet Symbols használják Charted Patternsben. Ez ezek Charted Patterns megengedi nekünk, hogy nyelvi akadályokat keresztezzünk és élvezzük azoknak a kreativitását, akikkel az egyetlen közös nyelvünk a technika, amit használtak a mesterségünkben.

Több legutóbbi vita a Crochet szoftverről késztetett arra engem, hogy New Hampshire Software SymblCrójánál vigyek egy másik pillantást.

És, lehet, hogy mondtam éppen, ennek másik napon keresztül várnia kell, amíg olvasok az 1850 Pattern monológ* Caution: Legyél Prepared For PSA s ebben a hízelgő mintában magyarázat

Látszólag Joan Silverton megosztja a humorérzékemet és a szabad horgolásmintáját a szószaporítás arra késztethet engem, hogy hangosan nevessek kint, - az osztályoz egy mélyebb pillantást a termékbe született a csalódottsága azzal 1850 és toher*szüret-horgolás alkotnak mintát.

Lopás egy óra a To Be Done File-ból azt beleértve, hogy elolvasta az online fórumot, ez annak tűnt talán egy Yahoo csoport egy jobb mód volna, hogy Symbol Crochettal kapcsolatos információt osszanak meg és így terjesszék a használatát

Az soha nem aláz meg véleményt, tévedtem arról, amit mondtam az elmúlt The SymblCróban, van egy program megérdemli, hogy nőjön. Ez épp már annyira sok dolgot cselekszik, amit akarok,/Crochet Software Design eszközről szűkölködik.

Szerencsére, Joan szabadon elismeri, hogy a kézikönyv nem a legkönnyebb, amint elkezdesz csinálni egy kevés haladást abban a meredek mutatóban, könnyű látni ennek a programnak a hatalmas potenciálját. Mióta ez jelenleg nyugodt egy szabad program, ez csak szabaddá válik az idő és mi mind tudjuk, hogy az élet hogyan történhet.

Lény a türelmes fajta az én am (nem), és a tiszta résszel, ami ritka kivétellel érti azt, mi minden valószínű zöldfülűek vagyunk, ahol SymblCro érintett, és informális megegyezéssel a szerzőjéről felállítottunk egy Yahoo Groupot Focusnak SymbolCrocheten.

SymbolCrochet céljának létre kell hoznia egy olyan helyet, ahol azok közül mindkettő, akiket a használat és azok, akik tervezik használó Symbolsot, horgolnak információt oszthat meg.

Az út mentén képesek lehetünk, hogy létrehozzuk a referenciák és kereszthivatkozások alapját és talán ráadásul segítsünk Joannak, hogy a dolgok kívánságlistájaként nagyobb számú szimbólumot foglaljon bele a programba és kútba mi kívánság, amit ez tudott tenni

Annyira itt van az vézna:

Bár semmi igazán nem cserélhet jó kézikönyveket …

Aktuális Use vagy Knowledge SymbolCrochet, a szimbólumok vagy a szoftver nem igénylik,

A Basic Crochet tudás segítőkész lesz - ha éppen megtanulsz horgolni és írott utasításokat, sok csodálatos csoport van.

Crochet Help tábornoknak boldogan kezdőnek ajánlom Crochet Partnerset a legjobb erőforrások közül az egyikként hogy vigyek előre a technikasegítséget vagy egyet, az több szakosodott a csoportok kedvelik Carol Ventura csoportját a szenvedélyéért, Tapestry Crochet amikor neked nagyon speciális segítségre van szükséged, a kedvenceim közül egy másik tunéziainak Kim Guzman yahoocsoportjai Crochet

SymbolCrochet küldetése az lesz, hogy hogyan lehet arra használni Symbol Crochetot, hogy befejezze a horgolásmunkádat, ami utasításokat használ, amiket írtak miközben igazságos szavak helyett horgolásszimbólumokat használtak.

Másodlagosan, annyira segíteni egymásnak a mutató fölött tudunk most valójában tervcélokra használja Joan Silverton SymblCro szoftverét -

És ki tudja, az eljárásban lehet, hogy ráadásul fejlesztünk néhány új kereszthivatkozást eithe* rfor* ez a blog vagy enyém álmodott Crochet szekció a YARNandTHREAD.info Wikinek

Megint, minden készségszint welcome… reméljük, hogy csatlakozni fogsz hozzánk és meg fogsz látogatni minket a SymbolCrochet Yahoo Group

Még mindig azon dolgozunk, hogy kicsomagoljuk a dobozokat és annyira elrendezzük a bútort, bocsásd meg a porunkat.

Legyél biztos, hogy engedd meg nekem, hogy tudjam, hogy mit gondolsz.
Ibolya58 Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64317

Sziasztok!

nagyon szép vasárnap délutánt kivánok mindenkinek!

Csak nézem és gyönyörködöm a szebbnél szebb  munkákban,nagyon szépeket csináltok! Gratulálok!

puszi!

 

csirip46 Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64316
Most látom, hogy a webforditás oldalt a forditással együtt nem lehet felrakni...Miért?
Előzmény: csirip46 (64313)
LRJudit Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64315
Fpárduc!
A gmail nem engedi átküldeni zip file-ban sem, mert exe-t tartalmaz. Boccs, ennyi!
Előzmény: fpárduc (64310)
csirip46 Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64314
Judit. Ahogy látom, törölték a letöltés lehetőségét. Egyet nem értek. Az angol ill. amerikai kézimunka könyvekben csak leirás van. Miért nem szeretik a képest. Most, hogy nézegettem az ezzel a programmal kapcsolatos oldalakat, több helyen dicsérik, hogy igy minden nyelven meg lehet érteni a leirást. Olyan jó ez a webforditó. Alényeget meg lehet érteni... Én már ott tartok, hogy leirásból nem tudok horgicálni, illetve csak olyan mintát horgolók, aminek "képe" van. Bár most pont egy olyan mintát csinálok, aminek csak egy részét rajzolták meg, a többit a képről vagyok kénytelen kisilamizálni...
Előzmény: LRJudit (64303)
csirip46 Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64313
Fpárduc.
Mászkálgattam egy kicsit. Találtam egy másik honlapot is. Ugy hívják ezt a programot, hogy SymblCro. Ezt ütöttem be a gugliba és csomo mindent kiadott. Üsd be te is, hátha okosabbak leszünk.

Symbol Crochet oldal

Baraktam a webfoditóba. (kérem, nem rötyögni)...
Webfordítás
Előzmény: fpárduc (64301)
krysztasz Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64312
Én mindig azt mondom, sállal kell kezdeni, 2 sima, 2 fordított váltakozása, lehetőleg cirmos fonallal. Így nem lesz olyan egyhangú, míg elkészül a sál. Utána már csak a fantáziád és az időd szab határt. :)) Persze, megértelek, én a horgolással vagyok úgy, hogy - szerintem - nagyon-nagyon nehéz. :))
Előzmény: fpárduc (64308)
nusa-szegedről Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64311

Édes Mihályommal, mi is készülünk a karácsonyra !

Mindenki tudása, és tehetsége szerint teszi a dolgát:

fpárduc Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64310
Én sem:D
A gyertyás terítő után azt gondoltam, hogy most egy ideig nem fogok horgolótűt a kezembe, és már is horgolok... Bár sajnos kevesebbet, mint szeretnék...
De az ember lánya vagy dolgozik vagy horgol... Egyszerre csak nagyon kevesen tudják ezt csinálni.. Sajnos nem olyan a munkahelyem, ahol horgolhatnék... Bár szóban szoktunk!!! Nekem szerencsére nem csak irigykednek a horgolásaimra, hanem el is kérik a mintákat, meg kapok is tőlük...

Na megyek is vissza horgolgatni, addig sem érzem hogy fáj a fejem.

Előzmény: Jolimama (64309)
Jolimama Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64309
olimama a munkáim albumba tettem egy közelebbit.

fpárduc azért még van mit csinálnom, még sapkát kötök. Utána meg már csak kedvtelésből horgolok. Ez az, amit nem tudok megúnni.

Margitmama ne mondj ilyet, szépeket készítettél Te is.
Előzmény: olimama65 (64305)
fpárduc Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64308
Irigykedem.
Nekem is meg kellene tanulnom kötni...
Most mondtam a Páromnak, látva a pulóvered, meg mellényed.
Válasz:
Na még azt is??!


Nem vagyunk valami jó formában...
:)
Előzmény: krysztasz (64300)
fpárduc Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64307
Jolimama!
Meg értem, hogy befejezted, bár nagyon szépek!
Nekem most nincs ilyenekre se idő, bár azt még szakítanék, de se türelmem most nincs hozzájuk.
Nem tudom, hogy front jön-e vagy sem, de annyira fáj a fejem, hogy szinte nem látok. A tabletta sem segít... Pihenek.
Előzmény: Jolimama (64292)
margitmama Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64306

Jolimama!!! Jesszusom!!!!!! megyek vásárolni, ennyi gyönyörűséget........

látjátok hogy irulok-pirulok??? mindenki annyi szépséget alkotott!!! én meg????

 puszillak margitmama

 

Előzmény: Jolimama (64292)
olimama65 Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64305

Szép Napot Nektek!

Jolimama! Hát tényleg Te is hadsereget horgoltál  és szebbnél szebbeket. Neharagudj, de én kiváncsi lennék közelebbről azokra, amik a kosárkába vannak. Megmutiznád?

Borcsimami, Csirip-Pirikém! köszönöm! Ha valakit elfelejtettem bocsi, nem fog az agyam.

Ilonamamzi! Tudod, hogy mennyire igazad van!!! Horgoltam a Zsuzsának, (mert így hívják a leányt, akiről beszéltem, hogy kell neki a 4 db. mécsestartó,) egy nagyon szép gyöngyökkel diszített fenyőfát. Amikor elvitte másnap jön, hogy mennyiért horgolok ilyeneket, mert az egyi kolléganőjének kellene. Mondom neki, hogy 700.-Ft-nál alább nem csinálom meg. Dr.jogásznő az államigazgatásban, de nem kellett neki, szerintem drágálta, inkább irigykedik. Hát az ilyennek nem is szívesen csinálnám meg.

Ráhajtás-Ágika! Nagyon szép a diszítésed és az angyalsereg is. Nekem most van 6 db. ilyen ruhájú angyalka megrendelésem.

Pihenés az nem lesz nagyon a héten sem. Na de hosszú lettem, megyek mosogatni, mert akkor teleírok egy egész oldalt. Majd jövök még!

Előzmény: Jolimama (64292)
fpárduc Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64304
oké, sejtettem én, de hogy töltöm le?
Vagy nem is kell letölteni?
Előzmény: LRJudit (64303)
LRJudit Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64303

Fpárduc!

Ez a demó változat. Ingyen mást nem fogsz találni!

Előzmény: fpárduc (64301)
szedit99 Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64302
Ez egyszerűen csoda! Ennyi szépség, és mind a kezed munkája!
Előzmény: Jolimama (64292)
fpárduc Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64301
Kérdés:
ennek a demó verzióját megtaláltam, de nem tudom használni.
Ez jobb, érthetőbb?
És hogy töltöm le? vagy nem is kell letölteni?

Előzmény: csirip46 (64297)
krysztasz Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64300

Köszi, megkaptam a mailt. Kockásra fogom kinyomtatni, aztán majd elkezdem vmikor. .)) Ráérek, van rá egy évem. :)

Küldök egy kárómintás pulóvert, kb. 14-15 lehettem, mikor kötöttem, ha akkor ment ilyen nehéz, illetve kötöttem egy malacos pulóvert abból a könyvből, amit írtam tegnap, ha azt meg tudtam kötni ennyi évesen, azóta eltelt kb. 10 év, csak menne ez is. :)) (Azt a malacosat nem találom. Tudjátok, van a mese a három kismalacról, és úgy nézett ki a pulóver, hogy a réglarakáson áll a malacka, építi a házat, kezébe a vakolókanál, nagyon szép lett, és megcsináltam háttal is a hátoldalára. Vagy nagyon ráérő gyerek voltam van nagyon türelmes. :))

 

Küldök még egy mellényt is, ez elméletileg 11 hónap alatt készült el, gyakorlatilag 3 hónap. :) Két hónap alatt meglett, de hosszú lett és széles is... Félretettem, nyár végén elővettem és csak elkészült novemberben. :)) Van ilyen is, lehet, a Mikulás 2 évbe is telik majd, de ha sikerül az eleje, akkor biztos, hgoy befejezem. :)

 

Ha jutok valamire, majd megírom. :)) Ha megtalálöom a malackásat, felteszem, mert nekem nagyon tetszik. :)

Előzmény: pumukli9 (64268)
nusa-szegedről Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64299
nusa-szegedről Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64298

Margitkám !

Ebben minden benne van !

Szívszorítóan gyönyörű...

Köszönjük

Előzmény: margitmama (64284)
csirip46 Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64297
Valamit elrontottam.
http://www.nhswinc.com/index.html


progi
Előzmény: csirip46 (64296)
csirip46 Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64296
Fpárduc.
Megtaláltam !!!!!

Horg.progi.

Nyüzike. Köszi.
Előzmény: fpárduc (64293)
nyüzike Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64295
Szép napot mindenkinek
http://rovidarunagyker.mindenkilapja.hu/
talán így bejön az oldal
csirip46 Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64294
JOLIKÁM. Ez igen. Te sem tétlenkedtél! Nagyon szépségesek.
PÁRDUCKA. Nem a kattintóssal van baj - ezek szerint - hanem valamiért nem jelenik meg. Keresgélem én is az oldalt, ami a horg. mintás - mert lementettem valahová - és nem találom(((
Előzmény: Jolimama (64292)
fpárduc Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64293
Oké, akkor vissza lapozok.
Ja, nekem sikerült kattintósra berakni a nagykeres linket.
Előzmény: csirip46 (64291)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!