Keresés

Részletes keresés

LRJudit Creative Commons License 2008.12.20 0 0 64570
Ilonamamzi Creative Commons License 2008.12.20 0 0 64569

ZSÓFIMAMÁJAGABI!

 

Szenzációs az életkép fotód! e is mentettem, nagyon szeretem a fotókat is nézegetni.

 

 

Zuzana!

 

Nagyon szép a harangos terítőd, olyan vidám, hogy hallani a csilingelést!

 

 

 

hazyboszi Creative Commons License 2008.12.20 0 0 64568
Szép napot,és haladós karácsonyi készülődést kívánok minden topik lakónak!!:)
efuleske Creative Commons License 2008.12.20 0 0 64567

Köszönöm a választ

Bevallom este jobban utánna olvastam és megtaláltam hol lelhető fel, de sajnos a gépemen nem tudom előhívni. Csak üres kockákat mutat.

Előzmény: nusa-szegedről (64561)
borcsimama Creative Commons License 2008.12.20 0 0 64566
Szép jó reggelt mindenkinek!

Mint nálatok is, nálam is nagy a karácsonyi készülődés, még egy két dolog ami elmaradt, az angyalkák véglegesre formálása, keményítése, lakásban ezt-azt csinálni, főzés, sütés, még hiányzik ez-, meg az, loholás, utánajárás, s nem utolsó sorban a legszebb dolog, az uncsira vigyázás, hogy az anyukája tudjon sütni főzni, takarítani.

Nagyon sok szépséget raktatok fel, nem győzök gyönyörködni, mindenkinek gratulálok!
Ágnes77 gyönyörű ajándékot kaptál, együtt ünnepelhettek szeretett gyermekeitekkel, otthon.

Hajnika puszizzad meg helyettem ezt a gyönyörű kisbabát.

Kedves Topik családom, itt és most kívánok nektek áldott, békés, boldog, szeretetteljes karácsonyt.

"Nem volna más vallás,
Nem volna csak ennyi:
imádni az Istent
És egymást szeretni...
Karácsonyi rege, Ha valóra válna,
igazi boldogság
szállna a világra" Ady Endre

LRJudit Creative Commons License 2008.12.20 0 0 64565
Igenis!
Előzmény: nusa-szegedről (64563)
csirip46 Creative Commons License 2008.12.20 0 0 64564
Szép napocskát Mindenkinek.
Csak beköszönök.Tegnaptól itt vagyok Pesten egy kis szinházlátogatásra. Délelött megyek haza, ott majd visszaolvaslak Benneteket.
Már látom, hogy sok szépségeket raktatok fel.
nusa-szegedről Creative Commons License 2008.12.20 0 0 64563

... de, miért is kellene fejteni ???

(kérném kicsit optimistábbra venni)

Előzmény: LRJudit (64562)
LRJudit Creative Commons License 2008.12.20 0 0 64562

Szép jóreggelt!

Amit csak lehet egyben készítek. Egyetlen hátulütője a dolognak, ha fejteni kell, azt is egyben kell.

Előzmény: nusa-szegedről (64560)
nusa-szegedről Creative Commons License 2008.12.20 0 0 64561

Megtalálod Erzsimami képtárában, a gyermekholmik mappában.

Egy mondat maradt csak ki a leírásból, a nyakánál a patni után minden szemből kettőt kötünk, így bővül a vállszélességhez.

Már dolgozhatsz is!

Előzmény: efuleske (64507)
nusa-szegedről Creative Commons License 2008.12.20 0 0 64560

Emberes munka, gratulálok !

Miért nem kötötted egybe az egészet?

Nem fért el a szemszám?

Vagy akkor még nem merted?

Akár fölülről, akár alulról, mindent egybeköthetünk.

Nagyon ügyes vagy.

Előzmény: Annamária36 (64515)
csipkerozsi Creative Commons License 2008.12.19 0 0 64559

Eppen most voltam a Sütiknél, beengedett, és meg is nyíltak a receptek...

Nagyon remélem, holnap több sikerrel jársz.

Nagyon ügyes vagy, hogy képről lehorgoltad a terítőt:)Gratulálok!

Előzmény: Zuzana7346 (64558)
Zuzana7346 Creative Commons License 2008.12.19 0 0 64558
Csipkerozsi - nem sikerult most sem, még a képtárad sem nyílik ki. Biztos meg van terhelve a vonal. Ugy két orája még a képtárad kinyitottam, és a sutik is kinyíltak, de csak a sutik neveivel, a recept nem nyilt meg. De lehet hogy holnap sikerulni fog. Nagyon jok lehet, mert az elnevezésuk is már jol nézett ki. Kulonosen sosakat akartam.

A harangos terítot valamelyik brazil oldalon találtam. Csak nem volt meg a mintája, és így a kép alapján készítettem.
csipkerozsi Creative Commons License 2008.12.19 0 0 64557

Nyuszturenka én is készülődök, a Karácsonyt nagyon szeretem, úgy vagyok vele, hogy megérkezni is jó, de az utazás is élvezetes.Már nekifogtam a sütésnek, Szirmok Sajtos rúdja, Finom sósrúd-2 adag-Éjszakás sósrúd,Fenyőtoboz,Ischler készült el idáig, és még lesznek a bejglik, meg a Ricsi teasüti.Azért ennyi, mert ajándékba is kell.Az angyalkáim majdnem készen vannak, még négynek kell felvarrni a fejét.

Fincsi lehet a sütikéd, nagyon bírom a gesztenyés finomságokat.

 

Zuzana most néztem meg a képtáramat, müxik, próbáld újra,nagyon örülnék, ha sütnél valamit a sütik közül:)) És majd elmondanád, hogy sikerült.Annyira tetszik a harangos terítőd, hol találtad a mintát?

Olimama szépek az angyalkák!

Ilonamamzi nagyon örülök:))) Jó sütögetést!Gyönyörű az angyalkád!

Előzmény: nyuszturenka (64527)
Zuzana7346 Creative Commons License 2008.12.19 0 0 64556
Olimama - gyonyoruek az angyalkáid, jo sokat készítettél.

Ilonamamzi - a tied is szép elegáns angyalka, ennek aztán igazán meg lehet orulni.

Jolimama - koszonom hogy meg írtad, mert már gondoltam hogy innen nem lehet megnézni, mert van olyan képtár is amibe én nem mehetek bele, mert ki is írja hogy kulfoldrol nem lehet kinyitni.

En is befejeztem a harangos terítomet, még ki kell keményítenem. De ezt a tobbivel majd holnap este, mert napkozben nálunk is megy a sutés.








No hát ez és a tobbi még vár rám a keményítéssel. Még gondolkodom a gyertyás teríton, mert az is tervbe volt ,hogy meghorgolom, de majd meglátom.
zsófimamája Creative Commons License 2008.12.19 0 0 64555

 Ezt már mutattam? Nem bírok betelni az ilyen képeivel:

 

 

Na, megyek aludni, Jó éjszakát!

 

 

 

zsófimamája Creative Commons License 2008.12.19 0 0 64554

Vmartina-Rozika!

 

Szép képek! Biztosan hangulatos volt a műsor. Az én lányoméknak is holnap lesz karácsonyi ünnepség a templomban. Zsófi is fog verset mondani.

 

Örülök, hogy Ágnesnek hazakerülnek a babái! Emlékezetes, szép karácsonyuk lesz!

 

Nyuszturenka! Milyen nagyot nőtt a babuci:))

 

 

zsófimamája Creative Commons License 2008.12.19 0 0 64553

Szép estét mindenkinek!

 

Jolimama! Éppen akkor fejeztem be a munkát, mikor az utolsó hsz-t írtam. Becsuktam a gépet, és indultam haza. Most már én is szabin leszek, jan. 5-én kezdek.:)) Hurrá!

 

Ma elvittem a fényképezőmet, és reggel is, délután is készítettem képet a munkahelyem egy részéről. Reggel 7-kor még sötét volt, és a magas tornyok tele vannak fényekkel, élőben olyan, mint New York, csak a mozgó autóból így sikerült a kép. Nem látszik semmi, de érdekes:))

 

 

 

Előzmény: Jolimama (64514)
Ilonamamzi Creative Commons License 2008.12.19 0 0 64552

Köszönöm, remélem a kolleganőmnek is teszeni fog.

Nemsokára elzdem a macskás párnát, nem tettem le róla.

 

És képzeljétek, sikerült egy kis ezüst hárfát vennem, az egyik angyalka kezébe fogom rakni, mert a fiam imádja a zenét. Sajnos gitárt nem kaptam, így marad ez. majd megmutatom azt is.

 

Még egy-két "befejezetlen" angyalkám van, olyan is, amit mégegyszer kell keményítenem. Ti is jártatok így, hogy nem lett elég kemény? Kicsit összecsuklik.

 

Aztán már csak a csomagolás marad, utána lehet főzni, sütni és majd várakozni. Olyan szép ez, az év legszebb időszaka.

szedit99 Creative Commons License 2008.12.19 0 0 64551
Jolimama! Hamarosan jelentkezem, nálam most van csúcs. Meg holnap, meg vasárnap, itt lesznek a lányomék, velük most karácsonyozunk. Ezer puszi és ölelés!
Előzmény: Jolimama (64538)
krysztasz Creative Commons License 2008.12.19 0 0 64550

Az Ameliet lapozgattam a könyvtárban, ott találtam ezeket a kereszszemeseket:

 

   

a keresztszemes mitől keresztszemes? Én hímzést láttam, ismerem, nem hímzek, de ezt tudom, hogy mi. A keresztszemeset nem. Azt gondoltam, ugyanaz. Vagy mégsem?

krysztasz Creative Commons License 2008.12.19 0 0 64549

Köszi neked is, hogy segítettél a sálban. Hozzá kell szoknom a szélszemhez, én mindig kihagytam...

El is készült a sál, 3 nap alatt esténként tv-ztem 3-4 órát, egymás után néztem a filmeket:), a jobbnál jobbakat:), és elkészültem vele. Ilyen lett:

 

 szebb kép, esti fénynél fényképeztem. Tettem a végére rojtokat, mert nekem tetszik. Igaz, nem én kapom. :)

Előzmény: csipke47 (64397)
olimama65 Creative Commons License 2008.12.19 0 0 64548

Ilonamamzi! GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!

Előzmény: Ilonamamzi (64544)
nyuszturenka Creative Commons License 2008.12.19 0 0 64547

Jóéjszakát mindenkinek. Lányok tessék cserfeskedni, holnap jövök megint aztán hajrá:-)))) beindulnak a csúklómozdulatok, és ezerrel írunk:-)))

 

Puszi mindenkinek.

nyuszturenka Creative Commons License 2008.12.19 0 0 64546
Ilonamamziiiiiiiii ez nagyon szép űgyes vagy:-)))
Előzmény: Ilonamamzi (64544)
nyuszturenka Creative Commons License 2008.12.19 0 0 64545
Lányok én azért izgulok. a kilók véget. Aztán majd ünnepek után csak nyögés nyögés hátán lesz:-)) Majd gurulni fogok:-)) Mert ilyenkor szerintem mindenki elcsábul:-)))
Ilonamamzi Creative Commons License 2008.12.19 0 0 64544
holnap kapja a legkedvesebb kolleganőm.
olimama65 Creative Commons License 2008.12.19 0 0 64543

Aranyos Ilonamamzi! Örülök, hogy tetszenek az angyalkáim. Könnyű volt csinálni, mert egy nagyon jó olasz fonalból készítettem el őket. 

Mindenki küldi a jó kis recepteket, csak tudjon az ember gyereke választani belőle.

Szirmok-Viki sós-rúdját én is meg fogom sütni, meg Csipkerózsi receptjei közül is. Pedig azt mondtam, hogy csak 2-3 féle lesz, de már megint 5-6-nál tartok, amit kinéztem.

Előzmény: Ilonamamzi (64541)
olimama65 Creative Commons License 2008.12.19 0 0 64542

Jolimama! Nyuszturenka! Köszönöm! és viszont a dícséret, mert a Tietek is mind gyönyörű. Lesz sütögetés, főzés, csak nekem még hétfőn be kell menni dolgozni, azért készítek előre, amit tudok szombaton és vasárnap.  

Ágnes77-nek gratulálok a sikeres hazaérkezéséhez a pici-lányának és bízom benne, hogy Karácsonykor a fiacskája is odahaza lesz családi körben.

Szabina is egy tündér, napról napra szebb lesz.

Jolimama! én sem tudok bemenni a tvn-re, de valamit írtak, hogy 18-tól karbantartás van.

 

 

Előzmény: Jolimama (64539)
Ilonamamzi Creative Commons License 2008.12.19 0 0 64541

Olimama!

 

Megérte a sok munka, csodálatos hadsereg született. Hajrá!

 

Csipkerózsi!

Nálunk a sütijeidből készül majd valami, nagy kedvet kaptam hozzá. 

Előzmény: olimama65 (64533)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!