Keresés

Részletes keresés

Jutka18 Creative Commons License 2008.12.25 0 0 64821

 

Boldog karácsonyi ünnepeket kívánok nektek és családotoknak!

 

 

n0teasy Creative Commons License 2008.12.25 0 0 64820
pngac Creative Commons License 2008.12.25 0 0 64819
koszonom szepen a segitseget, sikerult kikemenyiteni az angyalkakat, igy holnap oda tudom majd oket adni :)
nyüzike Creative Commons License 2008.12.25 0 0 64818
Szép karácsonyt Mindenkinek
Viki és Évák boldog névnapot.
Szeretném megmutatni a fámat és a hidegtálat amit készítettem

eicu Creative Commons License 2008.12.25 0 0 64817

Nagyon szép Karácsonyi reggel kívánok az errejáróknak!

Látom vagyunk még páran akik még ma is dolgozunk, gondolom olyanok akikhez holnap jönnek vendégek mint hozzánk is. Vannak olyan előkészületek amit hamarabb nem lehetett megcsinálni, de holnapra sem lehet halasztani. Holnap mi is 10-en leszünk és én még ma elég sokat sürgölődtem a konyhába. 

Most már érik bennem a gondolat lés fogadkozom, hogy Karácsony után sztrájkolni fogok és nem veszem fel a fakanalat egy darabig.

Most pihenésként jöttem egy kicsit ide hozzátok.

Nekem nincs olyan szép kis segítségem mindt Edocskának. Úgy még a munka is más.

A papa segítkezik ugyan, de hát ő nem olyan szép segítség.

Jobb lesz ha nem válogatok hanem megbecsülöm amim van.  

Nagyon szép napot kívánok mindenkinek és pihengessetek is ha megtehetitek.

További szép ünnepeket.

Andi171 Creative Commons License 2008.12.25 0 0 64816
Emőke, és ő most mennyi idős?
És hogy derült ki, hogy a tejre allergiás?
Szegényke, rémes lehetett neki is...
Előzmény: emoke33 (64815)
emoke33 Creative Commons License 2008.12.25 0 0 64815
Sziasztok! Nekem az András 3hónapos kora óta, amikortól nem szopott és tehéntejet adtam neki, nem birta a tehéntejet. Azóta szójaporból készitett tejet ivott. De a savanyú dolgokat sem birta. pl. narancs, savanyú cukorka. Most úgy veszem észre, hogy nem annyira vakarja a csuklóját, vagy már talán nem is. Mert mig kisebb volt, éjjel arra ébredtem fel, hogy vérig vakarja magát. A gyerekek változnak, és remélem, hogy ezt kinövi.
Előzmény: Andi171 (64813)
edocska75 Creative Commons License 2008.12.25 0 0 64814
Szép Karácsonyt kívánok továbbra is Mindenkinek !
Nagyon sok szépet és finomat ügyeskedett mindenki :)
Bár én most nem csináltam bejglit,de megmutatom az angyalkámat hogyan segített sütiket készíteni.
Andi171 Creative Commons License 2008.12.25 0 0 64813
Borcsi, nagyon sajnálom, hogy Dávid tejérzékeny. Hogy derült ki? Bennem is felmerült, mert Kristófnak mostanában folyamatosan csalánkiütése van, ha bekenjük, enyhül, aztán másnap újra véresre vakarja fürdés közben.
Három hete nézték nála a különféle allergiákat, por, állatszőr, penész, stb..., amiket szoktak, de semmire nem volt allergiás. De szerintem a tejet így nem tudják kiszűrni, igaz? Azért a tejet elég nehéz egy ekkora gyereknél pótolni, mert szopik még, de nyilván azzal már nem tud jóllakni, viszont több deci tejet-kakaót iszik naponta, és biztos hiányozna neki.
Nem tudom, ismered-e ezt a blogot, az anyuka teljesen vegánul főz, mert náluk is ilyen probléma van:
Vera vega konyhája
Előzmény: borcsimama (64812)
borcsimama Creative Commons License 2008.12.25 0 0 64812
Gyönyörű karácsonyi reggelt kívánok!


Nálunk fehér a karácsony, esett éjszaka a hó!!
Itt járt a Jézuska, csatolok egy képet a karácsonyfánkról. Hozott nekekünk egy fényképezőgépet, de még tanulmányozni kell, hogy hogyan is működik róla a letöltés, mert készítettünk képet, de még a gépben van. Amit küldök, az még a telefonos kép.
A csúcsdísz angyalkám a fa alján várja, hogy a lányomhoz kerüljön.A függöny is elkészült, a lányomnak is tetszett, azt mondta gyönyörű és legalább 10000,-Ft-ot megér.

Először nálunk volt a Jézuska, utána volt Móniéknál otthon a karácsony. Dávid egy kicsit meg volt illetődve, sőtcsak az ölemben ült, mert egy kicsit lázas volt, és kedvetlen, de azért két mandarint megevett, mert mást nem nagyon ehetett nálam, mert a sütik tejjel készültek, és Dávidom tejérzékeny, ill. tejes, túrós, vajas dolgokat nem ehet. Remélem, hogy ki fogja nőni!!! Kérem a Jóistent, hogy minél előbb!!!

Olvastam ma a hsz-ket, mindenkinél gyönyörű karácsony lehetett ennyi szépséges kézimunkával, és ennyi finomsággal amit készítettetek.

Szeretettel gondoltam a kedves Topikos Család minden aktív, és csak olvasó tagjára is a karácsonyi gyertyagyújtásnál.
Örülök, hogy köztetek lehetek.

Mégegyszer mindenkinek nagyon-nagyon szép, boldog, szeretetteljes ünnepet kívánok:
Borcsimama
marizsu Creative Commons License 2008.12.25 0 0 64811
Szép szentestét mindenkinek!

Már nagtyon régóta próbálok bejelentkezni, de mindeddig nem sikerült. Már majdnem feladtam, de most csoda történt a tizenegyedikre sikerült!

Ezúton szeretnék mindenkinek nagyon boldog karácsonyi ünnepeket!
A szülinaposoknak és névnaposoknak nagyon sok boldogságot kívánok igy utólag is!
Maria46 Creative Commons License 2008.12.25 0 0 64810

Jolimama !

 

Köszönöm szépen a szülinapi köszöntést.

A jó Isten kegyélméből elértem  62 és köszönöm neki mindennap!

Áldott békés karácsonyt és jó időtöltést , békét, szeretetet!

Sok puszi Mária

 

nusa-szegedről Creative Commons License 2008.12.24 0 0 64809
SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY:

Minden bájglik atyja üzeni azoknak, akiknek megrepedt a műremek:

Ad./1. Nem a külcsin, hanem a belbecs a lényeg…

Ad./2. Amennyiben, kicsinyesek vagyunk, és minden szempontból tökéleteset akarunk, a következő módon járjunk el: Betöltöttük a műremeket, (nem túl szorosan, de fixen) az aktuális töltelékkel. Elhelyeztük őt a tapsiban. Kicsit pihenni hagyjuk. Mielőtt a sütőbe tennénk, 

VILLÁVAL MEGSZURKÁLJUK !!!

(menetközben is kel a tészta)

Nem kenjük meg rögtön tojással, mert a meleg sütőben fölszabaduló belső gőzök nem tudnak  távozni, így a leggyöngébb láncszem elve alapján, ott törnek ki, ahol a matéria a legvékonyabb.

Ha, mindenáron ragaszkodunk a bájglink, csilli-villi megjelenéséhez, mivel a fénynek semmi jelentősége nincs, sem konyhatechnológiai- sem táplálkozás élettani szempontból, bánja kánya, az kerüljön rá akkor, amikor már a műremek a sütés végstádiumában van, tehát az utolsó benézés alkalmával.

Szólt az Úr…

…részemről, minden körítés elhanyagolható, én a töltelékre gyúrok (pl. a mákosban nagyon szeretem azokat a bizonyos meggyszemeket, de a diósból a mazsolát sem köptem még ki soha)

További, szép karácsonyt !

Ilonamamzi Creative Commons License 2008.12.24 0 0 64808
 Áldott Karácsonyt és boldog, szerettel teli új esztendőt kívánok Mindenkinek!
Lia63 Creative Commons License 2008.12.24 0 0 64807

Csodás ünnep a Karácsony,

a földre eget varázsol.

Fenyőágon gyertya lángja,

csillagot visz kis szobádba.

Mindenkinek kívánom:

legyen szívében Boldog Karácsony!

Jolimama Creative Commons License 2008.12.24 0 0 64806
Mindenkinek kívánok további szép ünnepet.
Hála Istennek nem sokan vagyunk egyedül ma este, és ez jó.
Elköszönök én is, jóéjszakát és holnapután jelentkezem. Jolimama
Jolimama Creative Commons License 2008.12.24 0 0 64805
martina-Rozika Neked is. Nyugalmasabb napokat, sok örömet, szeretetet.
Előzmény: vmartina (64803)
evanet Creative Commons License 2008.12.24 0 0 64804
Nagyon szépen köszönöm a névnapi jókivánságokat, én is kivánok mindend druszámnak, és Szirmok-Viki és minden Viktória, boldog névnapot kivánok
vmartina Creative Commons License 2008.12.24 0 0 64803
Még egyszer kívánok M.indenkinek sok örömet, boldogságot Karácsonykor, de nemcsak Karácsonyra
nyuszturenka Creative Commons License 2008.12.24 0 0 64802

 

Békés Boldog Karácsonyt.

 

 

csipke47 Creative Commons License 2008.12.24 0 0 64801
Szeretném megkérdezni , hogy nem kéri e valaki  Fürge ujjak 1980-tól 89-ig egy pár darab ugyan hiányzik belőle de nagyon szép csomó, ez még az igazi nem az Amélia vagyis a mostani.Most kaptam ennek egy része nekem is meg van a többibe meg nincs ami az én témám. ugy hogy szivessen tovább adom ha kéri valaki.
hazyboszi Creative Commons License 2008.12.24 0 0 64800
Kellemes,boldog,szeretetben
gazdag ünnepeket kívánok minden fórumozónak!!!!
Jolimama Creative Commons License 2008.12.24 0 0 64799
Egy nagyon kedves blogbarátomtól hoztam ezt a gondolatot. Ma, talán van egy kis idő, hogy elolvassátok Ti is.



Egy gyertya gondolatai
Ti meggyújtottatok engem, és elgondolkozva, eltűnődve nézitek fényemet. Derűsen ültök körül, és úgy érzem, egy kis örömet nyújtok nektek fényemmel. Én mindenképpen örülök, hogy égek, és hogy így, ezáltal élek. Ha nem égnék, akkor a többi gyertyával együtt egy kartondobozban tárolnának, anyagként becsomagolva, tétlenül. Igazi gyertyává akkor válok, ha égek. Ti érzitek, hogy most éppen égek, világítok, és fényt adok. Magamat adom, feladatomat teljesítem. Tudom, bensőmben érzem létemet, és azt is, hogy az égéssel, a fény kiárasztásával mindig kisebbé leszek. Ha pedig égés közben mindig fogyok, úgy életem beteljesedve ér véget. Hiszen "a gyertyák csonkig égnek". Úgy érzem, ez a jó, ez a helyes gyertyasors.

Míg ezeket gondoltam, fényimbolygásommal felétek hajoltam, és láttam a békességben is gondotokat, kétségeket tükröző arcotokat. Mintha tőlem, a kis gyertyától várnátok vigaszt, reményt. Pedig én csak rá tudok világítani a kérdésekre, csak ébreszteni tudom a gondolatokat. A válasz nálatok, bennetek él. Hogyan?

Úgy, hogy magatok körül fényt és melegséget sugároztok. Úgy, hogy másoknak örömet szereztek, szeretetet árasztotok, az igazságot bátran hirdetitek, szívetek jóságát nyíltan megmutatjátok. A magatok odaadásából eredő szeretet visszaárad rátok, és igaz emberré tesz benneteket.

Az a fontos, hogy saját magatokat adjátok: örömeiteket, szomorúságotokat, félelmeiteket, vágyaitokat. Nem kell félnetek, ha ezáltal megrövidültök, mert ez csak kívülről látszik így, de belülről mindig értékesebbek lesztek. Ti nyugodtan nézhetitek, hogy a gyertya egyre fogy, mert magatok is gyertyák lesztek.

Én csak egy kicsi, egyedüli gyertyácska vagyok, az én fényem kicsi és kevés meleget tud adni. Én egyedül kevés vagyok. De ha több gyertya ég, akkor nagyobb a fény és több meleg árad felétek. Ugyanígy lehet köztetek: ha többen összefogtok, akkor sok emberhez eljuttatjátok az igazság fényét, a szeretet melegét. Közösen hatalmas erőt képviseltek! Bennetek, általatok terjed a szeretet melege a szívekben, így tölti be világotokat a fény békessége, és ezáltal uralja majd Földünket a jóság és az egyetértés.
LRJudit Creative Commons License 2008.12.24 0 0 64798

Kedves Szmine, Exiefo és Bkristin!

Nagyon örülök mindhármótoknak. Maradjatok velünk!

Beszterczán Mónika Creative Commons License 2008.12.24 0 0 64797
A szeretet akkor él, ha minden nap igaz.
Néhány szép pillanat az évekre nem vigasz.
Akit sokszor megbántottál, talán ma megbocsát.
De ha elfújtad a gyertyát, őrizd meg a fényt tovább!


Békés ünnepeket Mindenkinek!

Mónika
horgIca Creative Commons License 2008.12.24 0 0 64796

Békés Boldog Karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!   horgIca

 

exiefo Creative Commons License 2008.12.24 0 0 64795
evanet Creative Commons License 2008.12.24 0 0 64794

  Áldott,békés,boldog Karácsonyi ünnepeket kivánok minden fórum társamnak és családtagjaiknak

nusa-szegedről Creative Commons License 2008.12.24 0 0 64793

Minden topic társnak nagyon boldog, szép karácsonyt kívánok:

nusa-szegedről:

szmine Creative Commons License 2008.12.24 0 0 64792

Üdvözlet

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!