Keresés

Részletes keresés

alzir Creative Commons License 2014.09.20 0 0 222525

amikor tavaly messi megsérült, és pedro elkezdett sokat játszani, villámgyorsan felnőtt a szinthez.

nem hiszem, hogy rosszabbul dolgozna munirnál, csak LE nagyon fiatal-párti (szerintem kicsit túlságosan is), meg taktikai okok is meghúzódhatnak a háttérben. szerintem több játékidőt érdemelne, aztán ha nem bizonyít, lehet nyomni a kicsiket, de egyelőre alig játszhatott.

Előzmény: Törölt nick (222489)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.20 0 0 222524

Tényleg felesleges még az igazolásokról beszélni, viszont Matuidi a PSG-ben alig kap lehetőséget, szerintem simán lehetne egy új Keita majd, egy nagyon fontos kiegészítőember. Persze őt is elvihetik addig, akár már télen is, állítólag Blanc nem nagyon tudja kontrol alatt tartani a dolgokat mióta Makelele lelépett a másodedző posztról, ami persze jó hír mert BL-ben meetingünk lesz velük.

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.20 0 0 222523

Messit csak akkor raknám középpályára, ha mögötte szűrne Busquets és Mascherano is. Akkor vígán elnéznénk, hogy nem zár vissza 10ből 6szor.

Xavi megy majd ugye, Iniesta viszont pont elvileg a legjobb korában kéne hogy legyen. Zidane is ennyi idősen nyomta legjobban. Az hogy Rafinha és Roberto nem lesz elég, mindenki látja. De még hosszú a szezon, előbbi ráadásul több poszton is lehozza a közepes alibit. Utóbbi viszont idegesít, hogy van és hosszabbítottak vele. Szerintem ha már Samper stabil kerettag tud majd lenni, már akkor megérte ez a generáció középpályás ügyben. Mert ugye azt tudni lehet, hogy amennyiben lejár az átigazolási tiltás, rámozdulunk majd Kokéra. Amennyiben nem viszi el más addig. Xavi tökéletes helyettese viszont Gündogan lenne, aki ugye kb. 1 éve nem játszott tétmeccsen, de amikor játszott élmény volt nézni, ahogy pl. német szuperkupa döntőben megalázta egyedül a tétmeccsen debütáló Pep Bayernjét.

Egy Koke-Gündogan-Rakitic hármas nagyon tetszene. Nem mind együtt a pályán de ezekből lehetne válogatni a creativ forcok terén. Persze egyelőre semmi ilyesmiről nincs szó, de a török-német srác egyértelműen a legközelebbi megoldás lehetne ha felépül Xavi pótlására sőt még hasonlítanak is messziről.

Előzmény: Alcantara (222521)
Attika30 Creative Commons License 2014.09.20 0 0 222522

Alba szélső hátvéd (max. szélső középpályás lehetne de ilyen nálunk nincsen) és egy "futóbolond" akinek terület kell. A pálya közepén, irányítóként szerintem semmi hasznát nem vennénk. Messi jó lehet ha a helyzet úgy adja, de reméljük nem lesz rá szükség gyakran.

Előzmény: Alcantara (222521)
Alcantara Creative Commons License 2014.09.20 0 0 222521

A transferban miatt LE-nek folyamatosan gondolnia kell arra, hogy hiányposzton nem lehet -e valakit találni, aki át tudna oda váltani. Irányító kp. poszton látok problémát:egyedül Rakiticcel nem lehet 2 évet végigcsinálni. Xavi már nem a régi, Ini sem az a széleskörű szervező egyéniség, Rafinha éretlen, SR - ből pedig a képesség hiányzik. Lehet, hogy Albat kell majd előre hozni? Vagy Messit hátrébb?

Előzmény: Törölt nick (222520)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.20 0 0 222520

Ahogyan azt olvastam már korábban valakítől... Pedro simán lehetne jobbhátvéd.

Ha maradni akar Barcelonában, tanulja meg ezt a posztot. Adriano se volt balhátvéd, de Robi Carlos se legelőször.

Látnék ebbe fantáziát, mert Pedrito eléggé szívósan is tud védekezni az ellen szemével nézve. De ha nem is lesz így, szerintem hátrányba egy BL-ben kipróbálnám ezen a poszton.

Előzmény: doncike (222504)
Peppo vagyok Creative Commons License 2014.09.20 0 0 222519
Ez így jó, Samper B játékos. Idén elég ha párszor "feljátszik", ahogy az alkalom hozza.
Előzmény: ZoleeBarca 1975 (222517)
Alcantara Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222518

Ez is mutatja: LE mindenkit úgy mozgat, hogy még véletlenül se futhasson el vele a ló.

Előzmény: ZoleeBarca 1975 (222517)
ZoleeBarca 1975 Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222517

Sergi Samper ott van a Barça B Llagostera elleni keretében, tehát a Levante ellen nem fog játszani. Munir és Sandro azonban még mindig a nagycsapattal edz. A Barça B holnap 18 órakor fog pályára lépni a Mini Estadiban. A teljes keret: Ondoa, Ortolá, Campins, Grimaldo, Patric, Edgar Ié, Samper, Adama, Dongou, Joan Román, Bicho, Gumbau, Cámara, Maxi Rolón, Diagné, Lucas, Halilović és Robert Costa. Akik kimaradtak: Pol Calvet, Bagnack, José Aurelio Suárez, Babunski, Juste és értelemszerűen Munir, valamint Sandro. Sajnos egyik sportadó sem közvetíti a fiatalok meccsét, de itt egy megbízható stream : http://www.hahasport.com/c-1.html

ZoleeBarca 1975 Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222516

Rafinha meghívót kapott a brazil U-21-es válogatottba. A játékos már korábban jelezte, hogy testvérével szemben a brazil csapatban játszana. Péntekre pihenőt kaptak a játékosok, a következő edzés szombaton lesz. Ez lesz az utolsó tréning a Levante elleni vasárnapi bajnoki előtt. Hét napon belül 9 pont sorsa dől el, 6 ebből idegenben: Szept. 21-én: Levante (i), 24-én Málaga (i), 27-én Granada(o).

ZoleeBarca 1975 Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222515

Sziasztok srácok! Gerard Deulofeu 1 évre van kölcsönadva a Sevilla csapatába. Szerencsére, mert annyira önző a srác, hogy magának sem passzolna. Tehetséges, gyors, robbanékony és kapura is veszélyes ez az emberke, de az önzőséget ki kell belőle nevelni. Unai Emery majd megregulázza a srácot. Denis Suárez két évig nyomja  szintén kölcsönben és tökéletes terep neki a Sevilla, mert ott több játéklehetőséghez jut, mint a Barcaban. Nagyon jól tudom, hogy fejlődni a nagyokkal együtt a legkönnyebb hazai környezetben, de hát a tisztelt vezetőség és L.E. így döntött, mi meg csak szurkolunk. Lenne hozzátok egy kérdésem : a spanyol király kupa sorsolásáról tudtok valamit. Várom a válaszokat és előre is köszönöm. Üdv. Zoli:)

gerrardo Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222514

Deulofeu nem rúg labdába LE-nél, a sevilla jó terep lehet neki, jól játszott tegnap

Előzmény: Alcantara (222513)
Alcantara Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222513

A transferban útjai kiszámíthatatlanok. Csak egy évre van kölcsönadva D. Suarezzel ellentétben, akinél - ha jól emlékszem - kivásárlási opció is van.

Előzmény: gerrardo (222512)
gerrardo Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222512

jó beadások voltak, bár szerintem ő már nem lesz barca játékos sosem, mondjuk magának köszönheti, a tehetsége megvan de a hozzáállása nem megfelelő, nagyot kéne dobnia hogy visszafogadja LE

 

sandro, munir, dongou(?), adama(?) előtte lenne, meg amúgy sincsenek kevesen elöl (Messi-Neymar-Suarez-Pedro)

Előzmény: ZoleeBarca 1975 (222509)
Tompus999 Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222511

Viszont ez a gól mindent megért. Nálam tuti hogy top 3 ever:


https://www.youtube.com/watch?v=9O3otJu2FWE

Előzmény: gerrardo (222510)
gerrardo Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222510

"Igaz arra is emléxem Maxi Lopez vágott egyet a Chelseanek az fontos gól volt de kb. így ennyi is amit itt felmutatott."

 

6,2 m euróért jött, 2-ért adtuk tovább, abból a párharcból egy jogtalan gól miatt estünk ki.

Előzmény: Törölt nick (222499)
ZoleeBarca 1975 Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222509

Sziasztok!

Sevilla - Feyenoord 2-0
Deulofeu végigjátszotta a mérkőzést és mindkét gólpasszt ő adta.
Denis Suárez a 60. percben állt be.

Első gólpassz: https://vine.co/v/OWX9BOEXhL3
Második gólpassz: https://vine.co/v/OWHz6dnDW9O

The AVE Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222508

Az még változhat. És jöhet 1 év múlva is akár (ha ki tudja várni, és ha elengedik). De sajna nem túl esélyes a dolog. 

Előzmény: Peppo vagyok (222507)
Peppo vagyok Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222507

Nem tudunk igazolni.

Előzmény: The AVE (222505)
Tompus999 Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222506

Igaz arra is emléxem Maxi Lopez vágott egyet a Chelseanek az fontos gól volt de kb. így ennyi is amit itt felmutatott.

 

Fontosnak tűnt, de végül kiestünk, úgyhogy mindegy volt

Előzmény: Törölt nick (222499)
The AVE Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222505
doncike Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222504

"Roberto, Montoya és Bartra szerintem simán jó lenne pl. egy Villarrealba, de ide kevesek."

 

Szerintem Bartra legalább egy szinttel a másik kettő felett van. Amikor lehetőséget kap, akkor jó. (Csak kevés lehetőséget kap.)

Még Montoyát sem írnám le teljesen, bár az látszik, hogy Alves helyett kezdő nem lesz.

SR az, aki szerintem még csere szinten sem idevaló, pedig kapott lehetőséget bőven.

 

 

"Azért Alba gyorsabbnak tűnik, de nyugalmat adhat ez a védelem baloldalán a futópárbajoknál."

 

Ez így van, viszont a jobb oldalon jelenleg komoly bajaink vannak: egyrészt Alves sokszor nem ér vissza és ha helyére Pique lép ki, őt meg nagyon egyszerűen lefutják és beadják mellette.

Volt ilyen most a ciprusiak ellen is: kimozgatták a helyéről, ráment a labdásra, az meg aztán csak megtolta a szélen és olyan zavartalanul adott be, hogy alig hittem az szememnek.

Előzmény: Törölt nick (222499)
Attika30 Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222503

Játékidő szempontjából mindegy, hogy az A vagy a B keret tagja.

Előzmény: Alcantara (222501)
Creus Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222502

OFF
4 EB meccs BP-en.

Alcantara Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222501

Nem hallottam erről a szabályról, de az A-ba nem kerülhetnek át, mert tele van a keret és a játékjogot éppen, mint a B-keret tagjának szerezték meg nekik.

Előzmény: Törölt nick (222491)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222500

Xavi : Ugyanúgy érzem magam, mint Guardiolánál 2008-ban

 

Én csak TV-n keresztül ugyan, de szinten így látom.

Előzmény: Törölt nick (222499)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222499

Roberto, Montoya és Bartra szerintem simán jó lenne pl. egy Villarrealba, de ide kevesek.

Xavi is elvileg úgy volt, hogy elmegy, de végülis nem baj, hogy még itt van ebben a szezonban, főként mivel egyáltalán nem látszik rajta, hogy zavarná a kevés játéklehetőség és ezzel morálisan nem hátráltatja a csapatot, hanem amikor játszik tud hozni majd remélhetőleg egy bizonyos szintet még ha 60 percig is.

Enrique pedig jól csinálta amit csinált. Úgysem igazolhatunk egy darabig, rá kell szoktatni 1-2 fiatalt arra, hogy milyen is a BL vagy majd esetleg egy bajnoki meccs. Persze ez visszafele is elsülhet, de amennyiben Messikkel meg Iniestákkal játszhat egy Munir vagy egy Samper, később pedig Grimaldo vagy Adama társa Mascherano meg Suarez, úgy nem akkora kockázat, mintha full B csapat játszana. Én derűsen látom a jövőt itt és bízom LE-ben, mert mikor még játékos volt hasonlított Pep-re abban, hogy szinte a második edzője volt a pályán a csapatnak és eléggé hangos is volt, a sajtótájékoztatón tisztán lehetett hallani, hogy be van rekedve. Lehet Neymart neveli épp, hogy védekezzen normálisan, mert csak is akkor férhetne be az alapkezdőbe, ha rendesen visszazár és letámad, mert különben a láthatóan harapós Munir lesz Suarez és Messi társa elöl. És akkor még Sandro is nagy "igazolás", legalábbis nagyon hasznos lehet majd idén. Emlékszem jópár éve Maxi Lopez lett véve 10en X millióért max 5-10 meccsre erre a posztra, namármost akkor már inkább legyen ingyen és tudja már a dolgát a sajátnevelés. Igaz arra is emléxem Maxi Lopez vágott egyet a Chelseanek az fontos gól volt de kb. így ennyi is amit itt felmutatott.

Ami viszont jó hír, hogy még van egy valószínűleg eléggé játék és góléhes malacunk is a tarsolyban Suarez személyében, aki ha hozná amit csinált tavaly a Liverpoolban meg úgy eddig mindenhol. akkor az olyan kaliber mintha a fiatal dagi Ronaldo visszatért volna. Nem hiszem, hogy a világon a Messi és Suarez páros formában jelenleg megközelíthető páros lenne majd. Talán a Suarez-Sturridge volt tavaly, a Bale-Ronaldot meg nem említem, mert nekik nincs meg a jóleső biztonság mögöttük mint nekünk egy Rakitic-Busquets kettős, a Kroos-Modric párost fel fogjuk zabálni a Bernabeuba, a posztján kereső James meg simán kikapcsolható ha nem engedik lőni.

 

Az meg elég poénos és egyben jó hír, hogy a futóteszteken a csapaton belül a középhátvéd Mathieu lett a leggyorsabb. Azért Alba gyorsabbnak tűnik, de nyugalmat adhat ez a védelem baloldalán a futópárbajoknál. Nem is emlékszem mikor volt utoljára védő a leggyorsabb 5-ben a keretben, de nem szélsővédő hanem középső. Márcsak az a kérdés mennyire vette komolyan Messi, aki szerintem labdával gyorsabb mint nélküle.

The AVE Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222498

SR nekem nem hiányozna. Ami nagyobb baj, h egyelőre Rafinha is fogalmatlan. Semmi hozzáadott értéke nincs - vagy csak én vagyok túl szigorú?

Pedronak meg az első számú csere a posztja, amiért még meg is kell küzdenie a fiatalokkal (Munir, Sandro). Persze sérülések és eltiltások átírhatják ezt, de alapból így néz ki.

Előzmény: MZ per X (222495)
Rettenetes Emlő Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222497

Rá is lőhette volna :-))

Előzmény: Törölt nick (222496)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.19 0 0 222496

nem az onzoseget kezdi levetkozni, a golpasszok szabadrugasbol szulettek

Előzmény: MZ per X (222494)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!