Keresés

Részletes keresés

nusa-szegedről Creative Commons License 2008.12.28 0 0 64894
Nagyon fantázia megmozgató.

El tudnám képzelni, kötött kabát elejének. Vajon hogy viselkedne a kötés és horgolás együtt? Egyszerre nyúlnának, vagy mindenki menne a maga útján?

Előzmény: Oona (64892)
nusa-szegedről Creative Commons License 2008.12.28 0 0 64893
Nyüzike,

Az éjjel, fél kettőig bámészkodtam, pedig csak „egy pillanatra” nyitottam meg, bekukkantás céljából. Micsoda pompás leírások vannak benne ! Még a receptekbe is beleolvastam. Találtam  csodás kalapkarimának való mintát is…

Nagy derültségemre szolgált, magyarul fölnyerítettem, mikor megláttam, hogy ára 6 furint !

Ma a hátoldalát nem adnák ide, ennyiért…

Köszönöm az élményt
Előzmény: nyüzike (64884)
Oona Creative Commons License 2008.12.28 0 0 64892
Jolimama,

nem kaptam meg, nem szoktam erre sem járni sűrűn,
jöttem csak boldog ünnepeket kívánni Neked, topik iróknak


most hexagonokat horgolok
http://www.flickr.com/groups/464932@N23/pool/

meg mellette mást is

sok puszik Nektek,
nagyon boldog új évet kivánok! ... Sok szeretettel, békességgel, de föleg jó egészséggel! jó kézimunkázást is
Előzmény: Jolimama (64888)
csipke47 Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64891

nana8

hogy tudnám eljuttatni az ujságokat?

pmárti Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64890
Még annyit Nyüzike gyönyörű szalagosok vannak a régi Fürge ujjakban amit felraktál, anyukám biztos talál benne olyat amit meg szeretne még horgolni! Szalaghorglást kedvelők csemegézhetünk belőle! Köszönjük!! Pusz Márti
Előzmény: pmárti (64889)
pmárti Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64889
Jolimama! Borcsimama köszönjük a dícséretet! Ők még most engedik fényképezni magukat, olyan kis édesek, de már kamasz korukban ők is tiltakozni fognak biztos.Jolimama arnyos kis fácskád van, én is a kicsi fákat szeretem, csak a férjecském ő van oda a nagyobb fáért, díszeim azaz angyalkám nem sok maradt mert elajándékoztam. Kicsit pihizünk, de holnap már fát is kell vágnunk, mert a télanyó nagyon hideget hozott, és egy kis gázspórolás  is kell 140 ft-s gázzal már lassan luxus lesz fűteni, visszatérünk a 20-30 év előtti fűtésre sokan akik annó nagy házat építettünk,  na meg már takarítani is sok,, szóval akkor az idő múlásával nem számoltunk! még egy kicsit horgicálok és megyek én is a tollasbálba. Puszi nektek Márti
Előzmény: Jolimama (64888)
Jolimama Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64888
Oona de jó, hogy jelentkeztél. Nem kaptad meg a levelemet? Többször kerestünk itt is a topikban. Ölel: Jolimama
Előzmény: Oona (64887)
Oona Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64887
Örömteli Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánok! http://www.flickr.com/photos/97171983@N00/
emoke33 Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64886
Koszonom, de már lassan letelik. Holnap megint éjjeles. Ez van, ezt kell szeretni.
Előzmény: Annamária36 (64882)
emoke33 Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64885
Akkor kellett volna gyorsan horgolni még egyet.
Előzmény: LRJudit (64883)
nyüzike Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64884
Lányok szép napot mindenkinek!
Tegnap óta ezen dolgoztam remélem sokan találtok benne jó dolgokat. Ime egy kis nézegetni való
http://picasaweb.google.hu/nyuzike2
LRJudit Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64883
Az a helyzet, hogy egyeske szülinapi buliba ment, és az ajándék kártya tokjának elkészítéséhez tegnap állhattam neki. Tesóméknál lógattam a lábam, azért sikerült. De muszáj volt egy kis hajócsipkét is belecsempésznem. Ennek az örömére a gyerekek voltak a konyhaszolgálatosok. Mire mosogatásra került a sor, sajnos végeztem.
Előzmény: emoke33 (64880)
Annamária36 Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64882
Emőke és aki még dolgozik!  Azt nem mondon,hogy jó munkát de kitartást hozzá!
Előzmény: emoke33 (64880)
Annamária36 Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64881

Sziasztok!

 

Hát telik a Karácsony. Ma főzeléket főztem,húsból meg sütiből Szilvesztereig elég. Sűrű napjaink voltak én ma kezdek el pihenni. :o)

Bejglik repedten is elfogytak de Nusa útbaigazítása nagyon tetszett.

Tegnap felvetettem a fonalat,ma nekiálltam szőni. Nagy lökést adott,hogy a karácsonyi kirakodáson (Győrben) megnéztem a kézműves portékákat és áraikat.

Horgolótűt már egy hete nem fogtam a kezemben de most nem is hiányzik.

Van egy kisebb tervem amit varrni kell,arra készülök.Van rá egy hetem,ha elkészül mutatom.

További jó időtöltés kívánok a babákhoz,kisunokákhoz,gyerekeinkhez és a társasjátékhoz!  :O)

emoke33 Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64880
Mindenkinek pihenos szombatot kivánok! /én munkába vagyok/

Judit Te még álmodban is horgolsz? Annyi sok szép dolgot tudsz elkésziteni!
Előzmény: LRJudit (64879)
LRJudit Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64879
Ibolya58 Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64878

Sziasztok!

 nagyon kellemes hétvégét kivánok Nektek!

Jolimama Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64877
Szép napot!

Márti, Borcsi, nyuszturenka aranyosak a képek.
Én 20 éves voltam mikor az első gyermekem született. Én sem bántam meg.

Igaz, hogy az én kis fám nagyon szerény, kicsi is, de sok szeretettel vártam vele és az ajándékokkal a Családomat. Nem tehetek fel ide képet az egész családról, mert van aki nem szeretné, és tiszteletben tartom a kérését.

Senki nem vette észre. Megmondom őszintén, most úgy érezem, hogy egyedül maradtam. /nem először/
További szép napot. Jolimama
KZsuzsó Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64876


Kedves topiktársak!

Kellemes ünnep utáni pihenést kívánok nektek, karácsonyra kivirágzott amariliszem és ezt a látványt szeretném megosztani veletek.



A kesztyűhöz elkészült a sapka és a nyakmelegítő is, és a kisebbik lányom karácsonyi ajándéka lett, azért nem mutattam eddig, de most itt küldöm a képet.


Jolimama: Szeretnék a hónap munkájára szavazni, írd meg légyszives hogy hogyan kell, mert sajnos nem tudom.

Nusa: Köszönöm a "szolgálati közleményed", lelket öntöttél belém mert az én beiglim mindíg kireped és jövőre úgy fogom csinálni, ahogy javasoltad.

Mindenkit üdvözlök,

KZsuzsó
borcsimama Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64875
Én is így éreztem magam mindig. "Korán vállaltam én is gyermeket, 22 évemet töltöttem novemberben és rá 2 hónapra született meg az első babám (Móni). A mai napig nem bántam meg, hogy korán szültem, mert korban közelebb vagyok hozzájuk.


Pmárti, de édes ez a kis hajas baba, de szívesen megdögézném. Imádom a babákat!!! Az én Dávidom is nagyon elkényeztetem a sok-sok szeretgetéssel, de nagyon drágák tudnak lenni, nagyon hálásak a szeretetért.


A karácsony előtti hajsza után édes a pihenés, még be kéne festeni a hajam, de halogatom, mint a Pató Pál!
puszi Borcsi
Előzmény: LRJudit (64874)
LRJudit Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64874

Szép jóreggelt!

Jöhet a pihi!

Borcsi!

Egyáltalán nem sértettél meg, néha nem akarom elhinni, hogy ennyi éves vagyok. Szokszor érzem úgy, hogy a gyerekeim nem is annyira a gyerekeim, hanem haverok! Akkor elárulom, hogy a 4. a lány!

Előzmény: borcsimama (64871)
pmárti Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64873

Szép napot mindenkinek!

Lezajlottak az ünnepek egy része,mindenkinek jutott egy kis boldogság a napokban, van mire emlékeznünk!A családi körben eltöltött percekre jó visszaemlékezni.Ha nem haragszotok én is rakok fel képeket,a dédike és Ádika Szenteste ahogy éneklik a Mennyből az angyalt!, A "Kis család"   , Petra ahogy ékszerezi magát a" takarításra", mert olyan sok dolga van egy "NŐnek"és még hátra van a főzés is, nagyon édes volt mindennek nagyon tudtak örülni. De látom hogy a nagyobbjai is hogy el tud még játszani, Juditka nagyon szépek a gyermekeitek, nagyon sok örömed legyen bennük!

Nyuszturenka , Borcsimama nagyon aranyosak a picik és nagyok!Pusz mindenkinek Márti

borcsimama Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64872
Hajnika! Puszilni való kis drága, gyönyörűen fejlődik
Előzmény: nyuszturenka (64866)
borcsimama Creative Commons License 2008.12.27 0 0 64871
Szép jóreggelt kívánok!

Juditkám! Nekem ennyi idős koromban azt mondta a nőgyógyászom, "Borika a a második legszebb kislánykorában van." Gratulálok a gyermekeidhez. Anyukámék is öten voltak testvérek, 3 fiú és 2 lány. Anyósomék szintén ilyen felállásban öten. Sem az Anyukám, sem én nem folytattuk a hagyományt. Nekünk csak kettő van. A lányom már tovább haladt a hárommal, s az unokáim már ötöt emlegetnek. Nagyon szép a nagy család. Tudtam eddig is, hogy öt gyermeked van, csak a korukat és a nemüket nem. Gratulálok még egyszer, és tényleg fiatal anyuka vagy, az éveid száma ugyan nő, de belül, marad az a kis pajkos gyermeklélek, aki a testbe beköltözött. Bocsánat, hogy ilyeneket írok, de én belül úgy érzem, hogy még a régis kis csitri vagyok, csak a testem egy kicsit más, mint volt, és egy kicsit több bölcsesség van bennem.

Ugye nem sértettelek meg? Nem azzal a szándékkal írtam!!!!!!!
Borcsi

Előzmény: LRJudit (64861)
nana8 Creative Commons License 2008.12.26 0 0 64870

csipke47:Engem érdekelnének az ujságok!

És én is szeretnék Áldott ünnepeket kívánni mindenkinek!!

Előzmény: csipke47 (64801)
Lia63 Creative Commons License 2008.12.26 0 0 64869
Tudom, hogy már késő, de jövőre is lesz karácsony: Ha ismeritek, akkor elnézést!
Előzmény: Lia63 (64868)
Lia63 Creative Commons License 2008.12.26 0 0 64868

Szép estét és Boldog Karácsonyt kivánok kislányok!

 

Mindnyájatok karácsonyfája gyönyörüre sikeredett! A sütemények közül nem lehetett volna választani, olyan inycsiklandózóak voltak!

bkristin! örülök, hogy itt vagy - @-jeimet remélem megkaptad! Természetesen nemcsak Kristin-nek, hanem mindenkinek örülök, aki ismét köztünk van!

További szép estét kivánok!

Ilonamamzi Creative Commons License 2008.12.26 0 0 64867

Hajni!

 

 

Nagyon szépen gömbölyödik a kis vackor! Tündéri!!!!

Előzmény: nyuszturenka (64866)
nyuszturenka Creative Commons License 2008.12.26 0 0 64866

 

Szép estét mindenkinek. Most nézétek meg, hát nem aranyos? már kész kis hölgy :-)))

 

Csöpi, légyszives, Kedves párodnak ad át jó kívánságaimat, boldog névnapot kívánok neki.

 

És Minden kedves Istvánnak, kívánom szintén.

 

Azt hiszem írtam már valamelyik Hsz-ben de azért még egyszer Boldog névnapot a Viktoriáknak, és Éváknak is. Puszka Hajni

Jolimama Creative Commons License 2008.12.26 0 0 64865
Szép délutánt Mindenkinek!

Ugye nem felejtitek el, hogy a 2hónap munkáinak beküldési határideje január 5-e?

További szép ünneplést kívánok az én karácsonyfámmal, akkor készült, mielőtt megjött a Család.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!