Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Hammer Creative Commons License 2001.12.21 0 0 5217
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és balesetmentes közlekedést kívánok minden Saabosnak (és a Fabiásoknak is :-)!

Találkozunk Biatorbágyon!

Hammer

Törölt nick Creative Commons License 2001.12.21 0 0 5216
ha érdekel benneteket, akkor majd elmondom a tapasztalataim (nem, nem akarok téríteni :) )
Előzmény: Törölt nick (5215)
h i r d e t é s
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.21 0 0 5215
ismerös :))) asszony fényképezte :)) axa, dícsérjük a kezed munkáját, naon guszta.

egyébként megvan a dög. röpke másfél óra :)), és elhozhattam. Szép is, jó is, kék is, csak nem saab. De még elférek benne :)))

amratham
thom

Előzmény: egoaxa (5214)
egoaxa Creative Commons License 2001.12.21 0 0 5214
B.Péter Creative Commons License 2001.12.21 0 0 5213
És beállsz a fa alá? :)
Előzmény: Törölt nick (5211)
BallaGabor Creative Commons License 2001.12.21 0 0 5212
Udv Mindenkinek!

Nos hazaertem Svedorszagbol. A kocsi nagyon jol viselkedett, de hat ugye a nev kotelez :) Fogyasztas 7,6-8,3 körul. Az idojaras jo volt csak ausztriaban volt egy kis havazas a nemet - osztrak hatartol Becsig :) No az kellemetlen volt egy picit, de meg 120-al akkor is biztonsagosan lehettet menni.
Szoval en telen is megvagyok elegedva a kicsikevel, jol teljesitett :)

Udv.

Törölt nick Creative Commons License 2001.12.21 0 0 5211
hohohohóóóóó uraim!
ma veszem át a taligát. hétvégén aktív teszt. megyek is a skoda topicba... ;)))))))))))))
nasfayzoli Creative Commons License 2001.12.20 0 0 5210
Öööö, az igazat megvallva csak most jött le, hogy újból elolvastam... egyébként nem mondtam, hogy a legjobb, hanem hogy ebbôl a két szempontból nincs nála jobb, és ezek komoly erények.

Z.

Előzmény: lore (5205)
BlackStar Creative Commons License 2001.12.19 0 0 5209
Boldog Karácsonyt! :))
Kiteszem az egerem öt percre, és egyből félrebeszélsz... szépen vagyunk... :))
Előzmény: Törölt nick (5207)
BlackStar Creative Commons License 2001.12.19 0 0 5208
Boldog Karácsonyt! :))
Kiteszem az egerem öt percre, és egyből félrebélsz... szépen vagyunk... :))
Előzmény: Törölt nick (5207)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.19 0 0 5207
ezt vártam töled
Előzmény: BlackStar (5206)
BlackStar Creative Commons License 2001.12.19 0 0 5206
anyám, bakker... olvastátok a Toyota Celica T Sport tesztet? és a videot is letöltöttétek? húúbammeg... szép hangja van :))
Jujdemennyire... Vegyél a fábija helyett olyant...
Előzmény: Törölt nick (5197)
lore Creative Commons License 2001.12.19 0 0 5205
Ha finoman is, de pont a skodrit probaltam itt par hsz-ben vedeni, remelem ez azert lejott. Szoval az utolsoban csak arra celoztam, hogy semmirol nem jelentenem ki, hogy az a "legjobb" stb.

lore

Előzmény: nasfayzoli (5204)
nasfayzoli Creative Commons License 2001.12.19 0 0 5204
Elôítélet. Egyértelmű. Beleül, kipróbál, meglepôdik.

Z.

Előzmény: lore (5199)
Hammer Creative Commons License 2001.12.19 0 0 5203
Saab sajtófigyelés :-)


A cikk: Örömversenyzés az autósbajnokoknak

Üdv, Hammer

B.Péter Creative Commons License 2001.12.19 0 0 5202
Hali Mindenkinek

MiSaab:
Igazad van, én is új vagyok, és rendesen gyártom a szöveget, pedig nem is ismeritek az arcomat. De majd dec 29.-én.

Eugen:
Nekem a fináncokkal nem szokott problémám lenni, egyszer szedték szét kb 2éve a kocsit a cseh belépőnél, határon viszont kérik a zöldkártyát, főleg akkor ha elfelejtem kiváltani :)))
Jó utat, vigyázz az út szélén parkoló lagunyákra!

eugen73 Creative Commons License 2001.12.19 0 0 5201
Nasfayzoli

mielott itt dicserjuk a vad kapitalista talalmanyokat.. azert megnezhettuk volna, hogy indult a 911-esed az en kopoltyus Zaporozsecemel szemben a -40 fokos tajgan! :-))

Előzmény: nasfayzoli (5198)
eugen73 Creative Commons License 2001.12.19 0 0 5200
B.Peter

ugy latszik ha nincs rendor, a financ is megteszi mint zsarolo kozeg :-((
ja, egyebkent ma este is praga, es ha valakinek kell valami esetleg `ocsobban` hivjon delutanig! :-)

MiSaab
ha pl ram celzol..ehem.. latod van aki meg ilyenkor is virraszt, csak hogy irhasson a topicba! :-P

Előzmény: B.Péter (5192)
lore Creative Commons License 2001.12.18 0 0 5199
En is hallottan olyasmit, hogy ez a skoda motor mar nem az a skoda motor, de az ilyen:
"A Fabia motorjánál állítom, nincs ennél egyenletesebb nyomatékkarakterisztikát és rezgésmentesebb működést bemutató erôforrás az egész kisautó-szegmensben... "
megjegyzesektol en elvbol tartozkodnek.

lore

Előzmény: nasfayzoli (5198)
nasfayzoli Creative Commons License 2001.12.18 0 0 5198
Szia Thom!

Én is kifeküdtem az 1.4-es motortól, de jó értelemben.
Némi látókörtágítás azoknak, akiknek elôítéletei vannak: az az ôsöreg Skoda 1000 MB-
maradvány blokk olyat produkál a Fabiában, hogy bármelyik kategóriatársa megirigyelhetné.
Divat fikázni, mer'hogy a szutyok farmotorosokbó' van, meg csak háromcsapágyas, de ez
kábé olyan szintű dolog, mint amikor valaki a léghűtésen keresztül próbálná megmagyarázni,
hogy a 911-es motorja egy kalap sz*r. A Fabia motorjánál állítom, nincs ennél egyenletesebb
nyomatékkarakterisztikát és rezgésmentesebb működést bemutató erôforrás az egész
kisautó-szegmensben...

Zoli

Előzmény: Törölt nick (5176)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.18 0 0 5197
anyám, bakker... olvastátok a Toyota Celica T Sport tesztet? és a videot is letöltöttétek? húúbammeg... szép hangja van :))
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.18 0 0 5196
köszönöm, lore :)

mellesleg uraim, klubtagság marad, és persze talik is. csak arrébb parkolok majd :))) és mindig ott fogok kunyerálni egy kis brummogásért :)))))))))))))))

Előzmény: lore (5193)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.18 0 0 5195
'stét

Igen, fáj a szívem (nem is kicsit). Az autó marad hosszú ideig, és szerintem mindig lesz egy tömeg (?) autóm , és mellé hobbinak egy 99. Az, hogy vigyázzak rá? Majd megnézem, hogy annyi kárt okoz-e neki egy beton kocka, mint a saabnak... ;) A Mentest (én hentesnek szoktam hívni) ismerem... ott vettem az ótó :)))

Egyébként, ha már kíváncsi vagy :-p
Fabia Classic 5 ajtós (csapott s*ggü)
(természetesen) kék színü :))
1.4, 68 Le
extrákból meg nagyon kevés... szélesebb felnik (de nem alu) - persze késöbb majd nokian gumik :), metálfény (abban volt csak megfelelö kék :) ), vezetöoldali emelhetö ülés, közp.zár. Assze', ennyi...

maratham
thom

Előzmény: B.Péter (5189)
MiSaab Creative Commons License 2001.12.18 0 0 5194
Taraaaam!!!
Itt vagyok végre...
Hú de örül mindenki mi? :I

Thom:
részvétem ember !!! :D
azasszonynak is :D

lore:
nomega zopel is :I

A minap gondolkoztam azon,hogy hol vannak a régi arcok a topicból ???
Ha visszanézel régebbre ,még az elejére van egy pár ember aki eltünt ,mint a borravaló nemde?

Ha olvassák a topicot ,akkor pedig szégyeljék magukat hogy nem irnak be!!!

misa

lore Creative Commons License 2001.12.18 0 0 5193
axa,
azt se felejtsuk megemliteni, hogy az uj saabok is ugyanugy veszitenek ertekukbol, miutan kigurul a szalonbol, azokat is a meregdraga markaszervizbe viszed es annak is max. az ablakmosojat toltheted fel :-(
Lenyeg ami lenyeg: gratulalok es sok szerencset kivanok thomnak a fabiahoz!

lore

Előzmény: egoaxa (5186)
B.Péter Creative Commons License 2001.12.18 0 0 5192
Eugen:
Hát hogy is kezdjem?
Cseh-szlovák határ: Brno felöl Pozsony felé:
Az cseh autópálya fizető a Breclav-i elágazásig. A cseh rendőrök a leagázásban szoktak állni, és aki egyenesen a határ felé megy, általában leállítják és nézik a matricát. A határ másik oldalán az első benzinkútnál szokták ellenörizni a szlovák rendőrök a matricát, rendszerint a pályán haladókat nem állítják meg, de kútról kijövőknek nincs kegyelem!
Szlovák-cseh határ:a szlovák oldalon még van egy parkoló, ami régen a kilépő volt, ott kétszer ellenöriztek, de ez nem volt általános. A cseh oldalon mindig meg lehet venni a határnál a matricát, de ott még nem láttam ellenörzést.
A határnál volt még egy "gyenge" pont: régebben külön volt a szlovák és a cseh állomás ami egymástól kb 10km-re volt. NA most ezen a szakaszon csak 60-nal lehetett menni, az álcázást remekül ismerő cseh közegek nagyokat kaszáltak ha kint voltak.
Volt olyan év amikor több mint harmincszor kellet "kiugranom", és igazad van, a magyar rendszám legtöbbször hátrány, főleg a pozsonyi körgyőrűn ahol csak 80 a megengedett.
Na ennyi, nem akarok rémtörténeteket mesélni.......
Előzmény: eugen73 (5184)
B.Péter Creative Commons License 2001.12.18 0 0 5191
Bocsánat, nem tudtam, hogy ilyet nem csinálnak :)))
Előzmény: Hammer (5190)
Hammer Creative Commons License 2001.12.18 0 0 5190
3-ajtós Fabia? Ilyent még én sem rajzoltam :-)
Előzmény: B.Péter (5189)
B.Péter Creative Commons License 2001.12.18 0 0 5189
Thom:
Én 95-ben egy Golf II GTD ből ültem át egy vadi új Astrába, nekem úgyanúgy fájt a szivem mint neked /gondolom :) /.
A golfal sok gondom volt, de kb ugyanannyi km volt benne mint a te "régi járgányodban" és már nagyon tele volt a hócipőm a javítgatásokból és a félelemből, hogy mikor áll meg. Egyszer Prágában volt egy szerelésem. Aztán elővettem egy újságot megnéztem milyen új autót tudok megfizetni, besétáltam egy pár opel szalonba és elhoztam egy ezüstöt. Másfél évig volt nálam, beleraktam 140e km-t, amikor eladtam, elhatároztam, hogy mindig olyan kocsit fogok venni ami tetszik, és úgy gondolom, hogy jó lesz nekem, igy lett egy galantom, és most egy Saabom. A galantot, nem akartam eladni, de sajnos elromlott.
Tehát a véleményem: ne hagyd magad, és a Fábiát tartsd meg hosszú ideig, és vigyázz rá. Egyik barátomnak egy octáviája van, Ő a Mentes szervizt ajánlja. Tényleg árúlj már el bővebbet: Szin? Három-ötajtós, vagy kombi?
Előzmény: Törölt nick (5187)
B.Péter Creative Commons License 2001.12.18 0 0 5188
Hali Nippon

Természetesen szóvá tettem Sziki Úrnak is a véleményem. Nem olvastam be ordibálva, hanem szépen csendben megjegyeztem, hogy nem tetszett ahogy átadták az autót. Ezzel szemben a kisfiam mondta a magáét, ha az egy felnőtt szájából hangzik el akkor azt hiszem az illető korházi ápolásra szorult volna, mert a szerelők megverték volna. Leócskászta a szervizt, szerelőket butának nevezte, és mi az hogy nem tudják megcsinálni a Saabot. Szerencse, hogy mindezt nekem mondta, de a szerelők, sőt maga Sziki Úr is hallotta, hát nem mosolygot kedélyesen.
Sziki Úr az eset kapcsán két dologról nem tud: az ablakmosó befagyása, és az hogy megemlítettem a topicban az esetet.
De a lényeg, hogy az autó vegül jó lett!

Előzmény: nippon (5180)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!