Keresés

Részletes keresés

Roland Roland Roland Creative Commons License 2015.10.22 0 0 10363

Az jó mert zárolták a paypalomat ameddig nem küldöm el az adatokat. Gondolom meg akar adóztatni az USA.

Előzmény: mislenyi (10362)
mislenyi Creative Commons License 2015.10.22 0 1 10362

Nekem ez gyanús, ilyennel nem találkoztam.

Főleg a végén az irs.

Én nem válaszolnék rá.

Előzmény: Roland Roland Roland (10361)
Roland Roland Roland Creative Commons License 2015.10.22 0 0 10361

Sziasztok!

 

hátha találkozott már valaki ezzel? Mit szeretnének és miért?

eddig úgy tudtam, hogy csak a személyi, bank szla kivonat és közüzemi kell nekik, vagy ezek lennének azok?

----------------------------------------------------------------------
Please provide your tax ID number
----------------------------------------------------------------------


Dear Roland Dimitrov,

We're asking for your tax ID number due to new IRS rules. Your tax ID
number is one of these:

- Your Social Security number
- Your Individual Tax Identification Number
- Your Employer Identification Number

We'll use your tax ID number to send tax Form 1099-K to you and the IRS
when the payments you receive exceed both of these milestones in a calendar
year:

- $20,000 in gross payment volume for goods or services
- 200 payments for goods or services

We want to help you continue to sell with PayPal and to avoid any
interruption to your account. It's easy — here's how:

1.  Log in to your PayPal account.
2.  A message will appear asking you to update your information.
3.  Click Provide Now.

If you have multiple PayPal accounts, repeat these steps for each account.

We appreciate your help in complying with these IRS rules. For more
information, see our FAQs on the IRS reporting requirements:
www.paypal.com/irs

 

Válaszokat előre is köszönöm

 

__Tunde__ Creative Commons License 2015.10.21 0 0 10360

Egy kicsit jómagam is bajban vagyok limittel kapcsolatban.

 

 

Hol tudom megnézni mennyi az aktuális limit, azaz mekkora össz értékben adhatok el?

 

 

Előre is nagyon köszönöm!

 

 

C. Vieri Creative Commons License 2015.10.20 0 0 10359

Szerintem kicsit erőteljesebben hívd fel a figyelmüket, hogy ott van a dátum. Az ügyfélszolgálat hihetetlen inkompetens néha, nekem is gyűlt meg a bajom már velük. (konkrétan nem olvasták el, amit írtam, csak reflexből küldtek mindig választ)

kyozai Creative Commons License 2015.10.20 0 0 10358

Csatoltam képet, de sajnos mobilon vagyok nem tudom látszik-e, beollózom a linket ide:

 

 

kyozai Creative Commons License 2015.10.20 0 0 10357

Pedig rajta van :(

C. Vieri Creative Commons License 2015.10.20 0 1 10356

Kiadás dátumát hiányolják.

Előzmény: kyozai (10355)
kyozai Creative Commons License 2015.10.20 0 0 10355

 

Kedves Mindenki!

 

Ha jól emlékszem 2005-óta használom a paypal-t. Az idén kicsit jobban összejöttek a dolgok és külföldről érkezik bevételem. A paypal felhívta a figyelmemet, hogy nemsokára elérem a 2500 dollár limit-et ezért információkra van szükségük, igazoljam magam. Pl: A valid photo ID for account holder such as: National ID card" "proof of address, such as a postal bank statement*, a postal credit card statement"

Ezért szkenneltem és elküldtem az új típusú személy igazolvány és lakcimkártyát + elmentem a bankomhoz és ők adtak számlaigazolást amin minden adat rajta van és azt is elküldtem.

A paypal viszont ezt nem fogadja el és ez a válasz jött:

 

"I regret to advise you that the proof of address you have supplied cannot be accepted, as it does not show a date of issue. Please provide us with a document that shows a date of issue."

 

Esetleg ha valaki tudja mi az pontosan amit küldenem kell és segítene azt megköszönném.

 

Üdv 

C. Vieri Creative Commons License 2015.10.08 0 0 10354

Ügyfélszolgálattal legyél kitartó, nekem is volt már, mikor csak minden 10. levelemre kegyeskedtek válaszolni (és el se olvasták, amit írtam, csak reflexből válaszolták a faszságot, de az már más kérdés).

Előzmény: Erinka (10353)
Erinka Creative Commons License 2015.10.08 0 0 10353

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni. Érkezett a Paypal számlámra 5X5000 forint, különböző helyekről. Én tévesen nem Money Requestként kértem be a pénzt, hanem megadtam azt az Unicredit bankszámla számot és hivatkozási számot, amit a Paypal megadott. A pénzt azóta sem láttam, és visszautalásra sem került a feladókhoz, ergo hetek óta lóg egy virtuális térben. Hívtam az Unicredit Bankot, aki nem ad tájékoztatást az Ügyfeleik számláiról, ami érthető, de sajnos abban sem tudtak segíteni, hogy hogyan vegyem fel a kapcsolatot telefonon a Paypallal. Levelet is írtunk már Nekik angolul, közvetlenül is a témában, de semmi válasz.

 

Kérdésem lenne, hogy valaki járt-e már hasonlóképpen, és hogyan oldotta meg a helyzetet?

Mit tanácsoltok, kihez fordulhatnék segítségért?

 

Előre is köszi!


Erinka

Black Dragon Creative Commons License 2015.10.08 0 0 10352

Sok mindent vettem már ebből a webshop- ból. Korrektek, és - még track nélkül is - max 3 hét volt a szállítás. Nagyon jó akciók szoktak lenni náluk. Tapasztalataim szerint csak a megrendelés történik kínában. A csomagokat már egy EU tagállam beli raktárból küldték, az adott ország trackszámával, ami természetesen nyomon követhető. Sosem fizettem sarcot :) A garival - szerencsére - nincs tapasztalatom. 

Előzmény: foveon (10351)
foveon Creative Commons License 2015.10.07 0 0 10351

akkor nezd meg a webbankban a szamlatortenetnel. van valami olyan hogy reszletes lekerdezes. ott latni lehet majd a zarolasokat is. a penzed meg ott van csak zar alatt. ezzel erdemes lehet megkeresni a bnkot hogy mi a feneert van ketto, meg amugy is az egyiket utasitsak el. eleve ha nem tudjak bizonyitani hogy hiteles a tranzakcio akkor ok fogjak megteriteni szoval kozos az erdek.

 

egyebkent meg sztem ilyen sufni kinai boltokbol ne vegy semmit, barmilyen csabito az ajanlat, az 51e ftra amugy is rakurjak majd a vamot es 27% afat, es a garid is csak igeret.

 

ja azt is neztem hogy magyarorszagra 50 nap szallitas, track nelkul? hát bátor... igy meg a pp reklamaciobol is siman kicsuszol.

 

Előzmény: Muki0521 (10350)
Muki0521 Creative Commons License 2015.10.07 0 0 10350

OTP

Előzmény: foveon (10349)
foveon Creative Commons License 2015.10.07 0 0 10349

melyik banknal van a kartya?

 

Előzmény: Muki0521 (10347)
Muki0521 Creative Commons License 2015.10.07 0 0 10348

Az előző hozzászólásomnál elfelejtettem leírni, hogy szeptember 28-án vették le először az 51500 Ft-ot, és október 7-én ismét. A számla azonosító mindkét esetben ugyanaz.

Muki0521 Creative Commons License 2015.10.07 0 0 10347

Sziasztok! Segítséget kérnék, a következőben: A Gearbest oldalon előrendelésben vásároltam egy telefont, az előrendeléssel egyidejűleg nyitottam egy PayPal számlát,  a vételárat, 51500 Ft-ot levették a hitelkártyámról. A fizetés állapotánál eddig azt írta, hogy fizetésre jogosult. Ma teljesítették a kifizetést, ezt meg is jeleníti. Utána a tranzakciós történetben ki van írva, hogy töltsem fel a számlát hitelkártyáról, és egyúttal le is vett  újabb 51 500 ft-ot, és ez a szöveg látható legalul: Ez a tranzakció jelenik meg a számlán, mint "PAYPAL * GEARBEST". Szóval kétszer vették le a hitelkártyámról az 51500 ft-ot.  A számla azonosító mindkét esetben ugyanaz, tehát kétszer teljesítették a megbízást. Hová lett az első összeg? Az egyenleg 0. Hogy fordulhat elő, hogy kétszer vonják le az összeget?

synex Creative Commons License 2015.10.05 0 0 10346

Nagyon szépen kösz!  Akkor türelmes leszek :)

Előzmény: C. Vieri (10344)
foveon Creative Commons License 2015.10.05 0 0 10345

na mostanra visszagyutt a mani.

 

 

 

 

Előzmény: nyubocs (10340)
C. Vieri Creative Commons License 2015.10.04 0 0 10344

Néha tragikus a paypal ügyfélszolgálata, nekem pl. zárolták a számlám (mert állítólag illetéktelen-gyanús belépés történt), és hetekbe telt, mire sikerült feloldani, napi szintű levelezés mellett. (Lassan reagáltak, ha reagáltak is, mintha el se olvasták volna, amit leírtam, stb.)

 

Légy türelemmel.

 

(Mikor konstatáltam, hogy korlátozták, le volt írva, hogy aktiváljam újra a bankkártyám, új jelszó és biztonsági kérdések-válaszok kellenek, ezt meg is csináltam, semmi nem történt. Írtam kis idő elteltével ügyfélszolgálatnak, mi volt a válasz? Változtassak jelszót, aktiváljam újra a kártyám, csináljak új jelszót és biztonsági kérdéseket-válaszokat, aztán írjak nekik, és aktiválják a fiókom... Következőben leírtam, hogy köszönöm szépen, ezeket már megcsináltam, legyenek szívesek aktiválni a fiókom. Válasz: aktiváljam újra a kártyám, stb.... Konkrétan write only módban ugyanazt nyávogták vissza nekem sorozatosan. Végül egy elég ingerült hangvételű üzenetben, amikor már megkérdőjeleztem konkrétan az épelméjűségét a munkatársaknak, kegyeskedtek megoldani a problémát, kb. 20-30 elküldött üzenet után.)

Előzmény: synex (10343)
synex Creative Commons License 2015.10.04 0 0 10343

Sziasztok!

 

Mért van az, hogy már két hete írogatok a paypalnak az oldalamon belül , de nem igazán akarnak válaszolni? Holott azt írja ki minden elküldött üzenet után, hogy 24 órán belül válaszolnak!

Többször is elküldtem emailban nekik a problémámat, hogy nem érkezett meg az összeg amit szeptember 11-ikén utaltak át nekem. Talán annyi a dolguk, hogy nem tudnak időn belül válaszolni?

 

Mit lehet tenni?

 

kösz előre is a választ.

nyubocs Creative Commons License 2015.10.04 0 0 10342

Ha nem alkalmazzák veled szemben, akkor miért kellene, hogy értesítést kapj?

Előzmény: Roland Roland Roland (10341)
Roland Roland Roland Creative Commons License 2015.10.04 0 0 10341

Sziasztok!

 

van egy olyan problémám, hogy a paypal nem írja ki a pending és az available balance-omat csak az össz balance jelenik meg kb 1 hete jelentkezett ez a probléma, továbbá nem kapok e-mailt azokról az utalásokról amik elérhetőek. Eddig jöttek, de egy ideje semmi pedig kéne kapjak. Nem kaptam negatív kritikát ebayon.

a válaszokat köszönöm

 

dimrol193@gmail.com

 

nyubocs Creative Commons License 2015.10.02 0 0 10340

Ott van a PayPal-ben. 1-2 munkanap.

Előzmény: foveon (10339)
foveon Creative Commons License 2015.10.02 0 0 10339

bocs rosszul irtam, most nezegettem a reszleteket es azt latom hogy a refundot vissa is kuldte a kartyamra. magyaran 0-as az egyenlegem most is, visznt jovairasom nem tortent a bankszamlan (otp). van ennek valami atfutasa? terheles azonnal megjelenik ugye...

 

 

 

Előzmény: foveon (10338)
foveon Creative Commons License 2015.10.02 0 0 10338

szakik! kaptam egy refundot, de ez automatan nem jott vissza a bszamlamra. mit kell ehhez tenni? eleve miert nem jon vissza? nekem olyan regem van hogy a kartya ossze van kotve a pp-vel es igy csak akkor terhel kozvetlenul ha fuzetek valamit (mindig is 0-as volt a pp egyenlegem). viszont visszafele meg sosem mozgott rajta a penz, azt gondoltam ugyanugy visszajon de nem, most ott van egyenlegben.

 

andatti Creative Commons License 2015.10.01 0 0 10337
Privátban válaszoltam a yahoos címedre... Amúgy ezek a százalékok még mindig jobbak, mint a rózsaszín csekkes 11-12%-s lenyúlás, (az én esetemben,) vagy 2 havonta 6%, az is többre jön ki. De lehet, hogy elszámoltam.
Előzmény: nyubocs (10330)
C. Vieri Creative Commons License 2015.09.30 0 0 10336

Profile -> My money -> My preapproved payments -> Update -> Set available funding sources -> Conversion options

 

Itt adott bankkártyánál át tudod állítani, hogy ki váltson, paypal vagy a bankod.

Előzmény: Ferbo (10335)
Ferbo Creative Commons License 2015.09.30 0 0 10335

Azt hol illetve hogyan kell beállítani?

Előzmény: dexter0719 (10334)
dexter0719 Creative Commons License 2015.09.30 0 0 10334

nem kell semmit sehova utalnod.

vásárlás esetén majd levonja a számládról a 10GBP-nek megfelelő forintot.

azt tudod állítani, hogy milyen átváltást használjon.

a paypal sajátját, vagy a te bankodét.

utóbbi általában kedvezőbb

Előzmény: Roland Rákos (10325)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!