Keresés

Részletes keresés

AkiD Creative Commons License 1999.07.21 0 0 72
CCFZ - En is erdeklodnek, emil ment.

Ha esetleg valaki tud kb 3 Millioert, lehet felujitando, nem tul nagy (30-35 korul mar jo) de ne legyen panel/tul messze tipusut akkor az engem is erdekelne.

Esetleg tobbert is, de akkor legalabb a meretnek jobbnak kene lennie persze.

kpeter Creative Commons License 1999.07.21 0 0 71
Hali !
Csatlakoznék én is a lakást keresők közé.Ha tudtok egy nem túl drága zugló vagy környékén helyet légyszi írjatok!
Vagy 2 vagy 5 személyes albérletre lenne szükség. Legkésőbb szeptemberig kellene. Légyszi írjatok ha tudtok egy illet! Köszike /kpeter!
csepp Creative Commons License 1999.07.21 0 0 70
A mi lakásunk a Dózsa György útnál van,
(Városliget negyedórára, Margitsziget negyedórára, Nyugati negyedórára - gyalog)
és 90e/nm árra gondoltunk,
de még igazából éppen csak belekezdtünk a cserelakás keresésébe. Amint az meglesz, szabad a vásár!

Szóval továbbra is keresünk:
gázfűtéses lakást a 14-15. kerületben,
50 nm körülit, emeleten, erkéllyel.

rocher Creative Commons License 1999.07.21 0 0 69
Tudok egy lipótvárosi 90m2-t, 2. emelet, de azt nem tudom mennyiért. Emilezz, ha érdekel.
Üdv:petra
CooCooFooZoo Creative Commons License 1999.07.21 0 0 68
A lakás be van kábelezve, de nincs élő vonal. Ahogy a környéket ismerem, kb. két-három hét alatt lesz telefon, ha a barátnőd új előfizető, ha meg szerződésmódosítással hozza az előző lakásból a telefonját, akkor pár nap az egész.
dalia Creative Commons License 1999.07.21 0 0 67
Rulez, az az albérlet, ahonnan én aug-1-el kiköltözöm szintén Tasztalos birtokába kerül :-)))
CCFZ, mi ez hogy nincs telefon? nem is lehet beszerezni?
jellem Creative Commons License 1999.07.21 0 0 66
Nem bírom tovább az agresszív ügynököket, soha többé nem akarok hajnalban felkelni Expressért, és nem tudok több "ebben a házban lakást vennék" cetlit kinyomtatni, a Strausz néni pedig nem akarja eldani nekem a lakását!

Végső elkeseredésemben hozzátok fordulok:

Újlipótvárosi lakást vennék, min. 80 nm. felsőbb emeleti, ha lehet, készpénz nem akadály, fizetek mint a huszártiszt. (ez a szófordulat eddig nagyon bejött, már buktam miatta egy millát:-)

(egyébként tudtátok, hogy az ingatlan szó valójában egy kifosztóképzős ige?)

CooCooFooZoo Creative Commons License 1999.07.21 0 0 65
Hiába, az internet hatalma. Jelzem, hogy előzőleg is Tasztalos kolléga lakott benne, ez már hálózati kéró... :-))))
dalia Creative Commons License 1999.07.21 0 0 64
Hihetetlen, lehet, hogy ebből a topicból fogom megoldani az összes barátom lakásproblémáját??? :-)))
CCFZ mail megy du, egy nagyon kedves barátnőm pont ilyet keres!!!
CooCooFooZoo Creative Commons License 1999.07.21 0 0 63
Itt egy KIADÓ lakás:

Én most költöznék ki a bérlakásomból, a Victor Hugo utca 25-27-ből. Előszoba, egy szoba, elválasztott konyha, rendes méretű fürdőszoba van, és kertre néz az ablak. Éjjel-nappali portaszolgálat (!), közös házi mosoda-szárító-vasalóhelység (szárító persze egyedileg zárható), társalgók és effélék vannak. Nincs viszont telefon. Kék metró 5-6 percre (Lehel tér) Nagykörút 10 percre (Vígszínház tája), troli az ajtóban. Szóval ez Újlipótváros. Havi díj 30.000 Ft, + 15.000 közös költség.

Emil jöhet hozzám.

dalia Creative Commons License 1999.07.21 0 0 62
Csepp, engem, vagyis egy barátomat ez az eladó lakás érdekelne nagyon! Szólok neki, hogy küldjön neked egy mailt.
Yfel Creative Commons License 1999.07.21 0 0 61
Nos ha már így összejöttünk: Hazalátogatásom idejére (1999, december 18-2000 január 14-18- ig) szeretnék kibérelni egy lehetőleg igényes lakást, nem kell, hogy nagyobbnak legyen mint 1 szoba esetleg 1,5 persze normális helyen, ne lövöldözzenek a környéken meg ilyenek... meg valamelyest lakható állapotban legyen, telefon, stb.
ja igen! kb olyan 50-60ezernél többet nem szeretnék rááldozni.
Szerintetek van rá esély, hogy kapok valahol egy ilyet?
Ja igen! Budapesten kellene :)

Előre is megköszönném a segítséget.
emileket az yfel@home.com vagy a k_attila@yahoo.com címre várok.

Yfel

kae svi Creative Commons License 1999.07.20 0 0 60
Csepp!!!
Mennyiért adod négyzetméterét a 13-ik kerületi lakásnak és merrefelé van a kerületben? Én is eladnám ősszel az enyémet és érdeklődőm...
Bújócska Lány Creative Commons License 1999.07.20 0 0 59
Továbbra is keresünk lakást, kiadót max. 50 eFt/hó, bútor nélkül, 1,5 - 2 szobást Óbudán. Nem fogjuk lelakni, de felújítani sem, tehát nem tönkretettet keresünk. :-)
igazi hős Creative Commons License 1999.07.23 0 0 58
Nekem is ilyen van, csak a metró másik végén (Kispest). Gyönyörű, csendes és szept. 1-től lakatlan (feltéve, hogy az új ház felújítása tényleg befejeződik 4 hét múlva). Ha valakit netán érdekel...
kpeter Creative Commons License 1999.07.22 0 0 57
Még mindíg albérletet keresnék kicsi legyen ; Újpesten v Zuglóban v Káposztásmegyeren v Óbudán. Légyszi segítsetek ha tudtok! Köszi kpeter
borzimorzi Creative Commons License 1999.07.22 0 0 56
Kedves Keresők! Aki keres, talál: Újpest, (gy.k.: IV. ker.) 54 nm, 5. em. panel, keleti fekvésű, 1sz.+2félsz., telcsi, kábeltv van, + egyéb extrák is (beépített tükrös ill. gardróbszekrény, klassz fürdő, új WC, konyha kipofozva, banki biztonsági ajtó, saját pincerész stb.), de van mit felújítani is (szőnyegpadló). Kék metró gyalog 5 perc, ablakból uszodára látni. Nagyon boldogok voltunk benne 5 évig, rendes szomszédok, jó bringautak mián. Sajna, kinőttük. Újba költözünk az ősszel, kb. október elejétől ez eladó. Emil jöhet, várja szeretettel:
borzimorzi
Laci Creative Commons License 1999.07.22 0 0 55
Szerintem vegyél egy vagy több expresst, abban biztosan találsz. Ez egyébként elég sok, mi most adtuk el az első kerületi lakásunkat kicsit kevesebb, mint ennyiért, igaz csak 40 nm-es volt, viszont tök jól felújítva, és gázfűtéses, Batyi öt percre, csendes utca. Tuti találsz valamit.
csepp Creative Commons License 1999.07.22 0 0 54
Szerintetek "cetlizéssel" (lakást vennék a házban/környéken) lehet valamire jutni?
Tegnap sétálgattunk azon a környéken, ahová szívesen költöznénk, ezért gondoltunk erre a megoldásra

(továbbra is : 50 nm körül, gázfűtéses, Zugló, 15. ker.,József Attila, 13. ker. max. 6 mió)

ksd Creative Commons License 1999.07.21 0 0 53
Üdv!

Én is lakást kerenék, kp. 2.6 mFt. Pesten, nem a VIII.-kerületben.
Nincsnek extra igényeim, (ennyi pénzért mit lehet kapni?)
ha valaki tud valamit, legyen szíves 1 e-mailt eresszen el az irányomba.

Gyötör Creative Commons License 1999.07.21 0 0 52
csepp,
akkor kicsit elsiettem...
Bocs, hogy lerohantalak, de a jövő héten már lakásokat kellene néznem. :-(

Tehát!
Ha valaki tud 1+1/2 szobás vagy hálófülkés lakást a XIII-XIV. kerületekben (3,5-4 milla körüli árban) kérem értesítsen e-mailen.
Köszi!

Törölt nick Creative Commons License 1999.07.21 0 0 51
azt hiszem központoznom kell.....
nádméznyalo' a tisztesseges neve es egy apro picike ezustos szinu bogarka. Minet egy fel hangya akkora lehet.
Nemtom mit csinal, de azt igen, hogy allitolag a panelban elofordul.
Szoval en meg nem talakoztam vele.

csepp Creative Commons License 1999.07.21 0 0 50
Trilla!

Elarulhatnád azért, hogy mi az a nadmeznyalod?

En nem vagyok mindenaron a panel ellen, de tudom, hogy elobb engednenk a meretbol (marmint az elkepzeltnel kisebb lakas mellett dontenenk), mint hogy a gazfutest feladjuk.

Gyötör,
a jövő hét még nagyon korai!
Nekünk még kinézőben sincs másik lakás.
De keresünk, szorgosan!

Törölt nick Creative Commons License 1999.07.21 0 0 49
Jogos. A futes tenyleg magas. Igaz, hogy viszont van lakas. Sokaknal neha ugy erzem, a panelba el sem mennenek akkor sem, ha mas lehetoseg nem is volna.
Babe Creative Commons License 1999.07.21 0 0 48
Sziasztok,
november elejétől lenne szükségem egy 1,5 - 2 szobás telefonos lakásra, albérletileg. Budapesten vagy környékén.
Aki tud segítsen, fontos. Nagyon.
csepp Creative Commons License 1999.07.21 0 0 47
Én is panelben éltem le első 18 évem, aztán 5 év kolesz (ott aztán igazán nagy volt az áthallás),
majd egy panel albi egészen a decemberi fűtésszámláig. Na hát ez a baj a panellel! 1,5 szobáért képesek voltak 15-16e forintokat kérni.
A gáz a 33nm-es lakásban télen sem volt több 2-3e ft-nál.
Törölt nick Creative Commons License 1999.07.21 0 0 46
Kerdes talan offtopic, de erdekelne, kinek mi baja a panellel?
vilageletemben panelben eltem, es nincs csotanyom, nincs nadmeznyalom (tudjatok egyaltalan mi az?) a szomszedok itt sem roszabbak, nem hallatszik at a horkolas!
Igaz viszont: ha a szomszed kisfiu hegedulni/zongorazni/dobolni tanul, az megkeseriti az eleted. Ez azonban igaz a nem panelre is.

Gyötör Creative Commons License 1999.07.21 0 0 45
csepp,
érdekel a dolog, bár igazából két helyiségeset (szoba+hálófülke vagy félszoba) keresek.
Hányadikon van?
Milyen állapotban?
Csak cserére vagy eladásra gondoltál?
A jövő héten meg lehet nézni?
A privát mailem él.
csepp Creative Commons License 1999.07.21 0 0 44
33 nm, egy szoba, galéria
Gyötör Creative Commons License 1999.07.21 0 0 43
csepp,
légyszi írd meg hány négyzetméteres az eladásra/cserére szánt lakásod. (Csakhogy megtudjam mennyi is az annyi! :-)
Ugyanis keresek a XIII-XIV-ben, de sajnos a bankszámlám nem végtelen, max 3,5-4 millióig bírja :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!