Keresés

Részletes keresés

nyakfogom Creative Commons License 2018.04.06 0 0 8713

 

HÁT TE MEG KI FIA ,BORJA VAGY,TE PÖSZE GYEREK?

TAKNYOD ,NYÁLAD EGYBE FOLYIK.

TÉGED MELYIK SZAROS ISTÁLLÓBAN ELLETT MEG ANYÁD,AZ A NAGY K?

NE BÚSULJ ,FÖLAKASZTALAK ÉN TÉGED,CSAK EGYSZER FOGJAM MEG A NYAKADAT!

UTÁNA TÖBBÉ EGYETLEN  LÉLEGZETVÉTELRE SEM LESZ SZÜKSÉGED, GNÓMOCSKA.

MINDENKI LÁTJA,HOGY TE VAGY LOP-CSÍK 

SZÁZADIK ,

FÉLRESIKERÜLT,

VAK,

SÁNTA ,

PÚPOS,

SÜKET,

GYAGYA REINKARNÁCIÓJA .

HA ÖSSZEFUTUNK,FEJ NÉLKÜL FOGSZ TÁVOZNI,MERT EGYETLEN MOZDULATTAL  LERÚGOM, AZT A NAGY ZSÍROS FEJEDET.

MENNYIT ZSÁKOLTÁL A DUMÁDÉRT?

 

Előzmény: száz1 (8711)
Szögesdeszka Creative Commons License 2018.04.05 0 0 8712

Azigazmondo hazudozó!

 

 

Joci boci, eddig nem láttunk, hallottunk tégedet bőgni egy tv-ben sem a károsultakért!

 

Pedig már vasárnap választás!

 

Vagy célba értél a magán beadványaiddal? Kifizettek a bűnösök a hatalmas leleplező tudásod miatt, úgy ahogyan tervezted?

A többiek meg mehetnek a levesbe?

 

Előzmény: azigazmondo (8700)
száz1 Creative Commons License 2018.04.05 -1 0 8711

Nyakfogom/szögesdeszka

 

Az agymenésed elolvasva az jutott eszembe, hogy megérdemelted a BAUMAG-os bukásod. Nem mintha nem lettek volna férgek, de egy ilyen elmeháborodott exhibicionistának járt az élettől egy ilyen pofon. A károsultakat sajnálom az igazságszokgáltatás és az állam csődje, amit csináltak velük. Te meg vagy szedj Xanaxot, vagy kössed fel magad! 😂

nyakfogom Creative Commons License 2018.04.04 0 0 8710

 EZ A "KAMPÁNYCSEND" IS FÉNYESEN IGAZOLJA AZT,HOGY:

 

1.LOP-CSÍK=azigazmondó.

   UGYANIS KÉT ÁLNÉVEN ,EGY GAZEMBER  CSAK EGY LOVAT TUD MEGÜLNI.

   EGYSZERRE TŰNT EL ,EZ A  KÉTFÉLE  NÉVEN ÍROGATÓ  PATKÁNY.

   LOP-CSIK BAL FELE , ELTŰNT,ÍGY A MÁSIK FELÉNEK IS EL KELLETT ISZKOLNIA.

   AZT SEM BÁNTAM VOLNA,HA KETTÉSZAKAD.  

 

2.A KORÁBBI 4000 LELKES KÁROSULTAT SIKERÜLT LOP-CSÍKNAK FÉLREVEZETNIE.

 

3.A PISZKOS MUNKA VÉGEZTÉVEL,EZ  TETŰ LOP-CSÍK MOST MEG ELMENT MÁSHOVA, VÉRT SZÍVNI.

   A 10 MILLIÓ BAUMAGOS KÁRÁRÓL  TÚL KÖNNYEDÉN MONDOTT LE, EZ AZ ORSZÁGOS                       RABLÓVEZÉR.

   EZ MINDENNÉL FÉNYESEBBEN IGAZOLJA AZT,HOGY ELLOPTA A TAGDÍJAKAT,ÉS FELVETTE A               JÚDÁSPÉNZEKET.

 

A LEGKISEBB GONDJA IS NAGYOBB ANNÁL ENNEK A KÖZTOLVAJ LOP-CSÍKNAK,MINT AZ,HOGY A 12000 KÁROSULTAT SEGÍTSE.

LOP-CSÍK ELINTÉZTE AZT,HOGY NE KAPJA MEG 12000 BAUMAGOS A PÉNZÉT.

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.31 0 1 8709

ÚGY LÁTSZIK,HOGY EZ A KÉT SZARKEVERŐ-AZONOS IDŐPONTBAN- KIVETTE ÉVI RENDES SZABADSÁGÁT

MINDKETTEN TOVÁBB HINTÁZNAK, A  LÉLEKVESZTŐ JOG HAJÓJÁN ,AZ ATLANTI ÓCEÁNON.

OTT AZTÁN MAJD TESTKÖZELBŐL MEGISMERKEDNEK A HAJÓTÖRÉS ELŐNYEIVEL.

EZEK MOST MÉG AZT HISZIK,HOGY A PISZKOSKODÁSON KÍVÜL ,MÁS EREDMÉNYT IS ELÉRTEK. 

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.31 0 1 8708

VÉGRE  MEGSZABADULTUNK LOP-CSÍKTÓL, AZ ELVETEMÜLT,SÖTÉT GAZEMBERTŐL.

 

 

Szögesdeszka Creative Commons License 2018.03.31 0 0 8707

Ismételten:

Na nézzük azigazmondo ( a notorikus hazodozó) sziporkáit, megszületésétől kezdődően:

 

8377/ 01.28. : Így hát, talpra nemzeti károsultak, Baumagosok, QUAESTOROSOK, és valamennyi ingatlanszövetkezeti károsult, "hí a haza, itt az idő most vagy soha"...

TISZTELET A BÁTRAKNAK!

 

Na ebbe a kategóriába te biztosan nem tartozol, mert csak ott bujkálsz, ahol  tudsz. Csak ide jársz észt osztani, pofázni, koldulni, fenyegetőzni, lenézni, rágalmazni, sértegetni, kiosztani másokat. Persze gazsulálsz is, ha úgy gondolod ez a célszerű.

 

8459/02.13.:

"mivel nemrég ígéretet kaptam, egy választások előtti tévészereplésre....

 

Persze van még 9 napod addig.

 

 

8507/02.19.

"......a meghívásom, csak 4 hét múlva esedékes!" (Lipcsik invitálása a tv szereplésre.)

 

Nem nagyon stimmelnek a dátumok. 03. 19.? Vagy nem?

Most már ez nem érvényes?

 

8516/02.21.

"Tenni kell a sikerért, ha csak szurkolunk, kudarcra vagyunk ítélve, .....

 

Mit is tettél te pontosan, a folyamatos pofázáson kívül?

Hol láthatók, tetten érthetők, a dolgaid? Egyetlen megmozdulást említsél, ahol tudható, hogy csináltál is valamit egymagad a károsultakért!

 

8523/02.22.

"Mint a károsultak láthatják, semmit, csak, a mások ócsárlása foglalkoztatja, ami a beteges szexuális vágyát tökéletesen kielégíti."

 

Ha már 0 érved van a saját álláspontod megvédésére, jön a jó öreg személyeskedés? Ebben a mocsárban szocializálódtál, és nem is tudsz ezért túllépni ezen, te paraszt?!

 

Folytassuk még?

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.31 0 0 8706

LOP-CSÍK 

 

ÚGY LÁTOM,HOGY A KIÜRÜLT A HAZUGSÁG ZSÁKOD.

 

A FEJED PEDIG EREDENDŐEN IS ÜRES VOLT.

 

VAGY BELÉD VÁGOTT A MENKÜ,ÉS EGY CSAPÁSRA FELISMERTED A CSELEKEDETEID SÚLYÁT.

 

HA ÉN TÉGED EGYSZER FELJELENTELEK ,AKKOR KATTAN A ZÁR,ÉS  NEM USZOD MEG ÖT ÉV ALATT.

 

KARAKTER GYILKOSSÁGRÓL SE POVEDÁLJ,MERT AZT  CSAK EGY KARAKTERES EMBER ELLEN LEHET ELKÖVETNI.

 

AZ OLYAN GAZEMBEREK PEDIG MINT TE, NEM TARTOZNAK A KARAKTERESEK :

FAJTÁJÁHOZ,

FAJÁHOZ,

NEMZETSÉGÉHEZ,

CSALÁDJÁHOZ,

RENDJÉHEZ,

OSZTÁLYÁHOZ,

ÉS TÖRZSÉHEZ SEM.

NEKED EZEK UTÁN KUSS A NEVED.

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.30 0 0 8705

NA TE NEMZETKÖZI GAZEMBER.

HAZUGSÁGTENGERREL A FÜLEID MÖGÖTT,MOST IGYEKSZEL LELÉPNI.

LÁTJUK,HOGY MÁR NEM BÍROD TOVÁBB.

 

LOP-CSÍK MAR-CANGOLÓ ,TE EGY KÖZÖNSÉGES  NÖVÉNYI-ÁLLATI  KÁRTEVŐ VAGY.

 

MIUTÁN MEGHÍZTÁL:

-A BAUMAGOSOK TÖNKRETÉTELÉBŐL ,ÉS

-KÁRTALANÍTÁSUK MEGHIUSITÁSÁBÓL,

MOST MEG SZERETNÉL SZABADULNI A SZÁMONKÉRÉSTŐL IS.

 

ERŐSEN MENEKÜLŐRE FOGTAD,MERT A HATALMAS ,GANAJDEPÓNYI HAZUGSÁGAIDAT,ÉS KÁRTÉTELEIDET MÁR NEM TUDOD TOVÁBB VÉDENI ,AZ IGAZ EMBEREKKEL,ÉS AZ IGAZI KÁROSULTAKKAL  SZEMBEN.

 

TE CSAK MOST ESZMÉLTÉL RÁ ARRA,HOGY A SAJÁT CSAPDÁDBA ESTÉL BELE.

 

A 20 MILLIÓS TARHÁLÁSOD.ÉS A LEJMOLÁSAID, NEM VÉDENEK MEG SEMMITŐL.

 

A LOPÁSAID MIATT, TE NEM TARTASZ IGÉNYT A 10 MILLIÓS BAUMAG VESZTESÉGEDRE SEM .

EZZEL TE EGY UNIKUM VAGY, AZ EGÉSZ VILÁGON NINCS MÉG EGY ILYEN KÉTSZÍNŰ ALAK.

 

A LOP-CSÍK ,EGY LELKIISMERETLEN FRÁTER .

NEVED IS MÁR RÉGEN ÖSSZEFORRT A LOPÁSSAL.

 

A HAZUG EMBERT PEDIG ELŐBB UTOLÉRIK,MINT A SÁNTA KUTYÁT.

 

ALAPOSAN KÖRBEFONTAD MAGADAT ,A TENGERNYI HAZUGSÁGOD,ÉS A NEMZETKÖZI GAZEMBERSÉGEID HÁLÓJÁVAL,ÉS MOST NEM TUDSZ KISZABADULNI ENNEK SZORÍTÁSÁBÓL.

 

LOP-CSÍK,TÉGEDET A KÁROSULTAK ,A  HALÁLUK ELŐTTI UTOLSÓ LEHELETÜKKEL IS ,EL FOGNAK ÁTKOZNI TÉGED AZÉRT A GONOSZSÁGÉRT,AMIT  EDDIG ELLENÜK ELKÖVETTÉL.

 

AZ ÉN GONDOLATOM,TEVÉKENYSÉGEM PEDIG POFON EGYSZERŰ,ÉS KIVITELEZHETŐ VOLT:

-A MÁR TÖBB,MÁS ESETBEN IS EREDMÉNYES

-POLGÁRI KEZDEMÉNYEZÉS INTÉZMÉNYE SEGÍTSÉGÉVEL,ÉS

-1 MILLIÓ ALÁÍRÁS ÖSSZEGYŰJTÉSÉVEL VISSZA KELL SZEREZNI A BAUMAGOSOKTÓL ELRABOLT PÉNZT,ÉS ANNAK KAMATÁT.

AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉS ANNAK RENDJE ,MÓDJA SZERINT  EL IS INDULT.

EKKOR JÖTT LOP-CSÍK ÉS MINDENT TÖNKREVERT,ÉS MEGHIUSÍTOTT.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Márton Lipcsik (8704)
Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.30 0 0 8704

Tisztelt fórumot Olvasók!

 

 

Az utóbbi idők bejegyzéseit látva egyértelmű lehet mindenki előtt, hogy a köztem és azigazmondó között kialakult gondolatváltásokba Sényi Miklós hol nyakfogom, hol Szögesdeszka nick neveken kimondottan provokatív célból beavatkozott, és jelenlétét kizárólag az én karaktergyilkosságomra, valamint azigazmondó személyének és elképzeléseinek becsmérlésére használja fel, miközben mélyen hallgat arról, hogy mi lesz a sorsa annak a kb. 5.000. személyes adatnak, amelyeket az általa  kigondolt országos aláírásgyűjtés során hamis magánokiratokon rögzítettek. (Csak nem tán azokat is felhasználták a választásokhoz szükséges ajánló íveken?! Demeter István ugyanis évtizedek óta közreműködik a választásokon!)

 

A baumag-Károsultak nyugalma érdekében 2018. április 9-ig önkéntes hallgatásba vonulok, és ugyanerre kérem azigazmondót is.

 

Ezalatt az idő alatt a fórum teljes egészében Sényi Miklós rendelkezésére áll, de megkérem a kitartó olvasókat, hogy Ők feltétlenül jelezzék ezeken az oldalakon, hogy kíváncsiak-e még ezután is Sényi Miklós hatalmasra nőtt egójának további fényezésére, és esetleg együtt akarják-e siratni a nyakfogom által is elismerten megfeneklett aláírásgyűjtést, netán  felkérik, felszólítják őt, vagy Demeter Istvánt, hogy véglegesen számoljon be az aláírásgyűjtés állásáról, és az aláírásgyűjtő ívek sorsáról.

 

 

  

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.29 0 0 8703

 

 LOP.............CSÍK,

 

 

 

AKI PONTOSABBAN:  LOP.............CSAK,

MAGYARUL:              CSAK...........LOP.

 

1.TE  MINDEN TÉREN,DE KIVÁLTKÉPPEN ZENEILEG, EGY ANALFABÉTA, NAGY BUNKÓ VAGY.

 

PEDIG A TELJES ÉLET MEGÉLÉSÉNEK ALAPJA A GYAKORLATI ZENETUDÁS IS.

 

A TE FOSBAN FETRENGŐ ÉLETED ENNYIVEL IS SZEGÉNYEBB.

 

ELKÉPZELNI SEM TUDOD AZT AZ ÉRZÉST,AMIKOR PL. EGY MEGYEBÁLON AZ EGÉSZ PUBLIKUM

 

(ORVOSOK,JOGÁSZOK,TANÁROK,MÉRNÖKÖK STB),ÚGY TÁNCOLNAK ,AHOGYAN ÉN FÜTYÜLÖK.

 

TE LEGFELJEBB A FEJED BÚBJÁIG A DISZNÓSZARBAN  DAGONYÁZVA ÉRZED JÓL MAGADAT.

 

ILYENKOR    TE  A SZÍNVONALADNAK MEGFELELŐ,ÉS A TÉGED MEGILLETŐ HELYEN VAGY ,AHOL  OTTHONOSAN ÉRZED MAGADAT.

 

2.A TÖMEGERŐ,ÉS AZ ALÁÍRÁS GYŰJTÉS, A KÖZELMÚLTBAN ,A MAGYAR KÖZÉLETBEN ,EDDIG ÖT ALKALOMMAL ELÉRTE CÉLJÁT.

 

BÜNTETÉSÜL KÖTELES VAGY ITT FELSOROLNI,HOGY MELYIK VOLT EZ AZ ÖT GYŐZELEM.

 

A JOGI/BÍRÓSÁGI PRÓBÁLKOZÁSOK KÖZÜL ,KÖTELES VAGY CSAK EGYETLEN EREDMÉNYES ESETET MEGNEVEZNI.

 

AZ ELMÚLT 15 ÉVBEN,EGYETLEN JOGI EREDMÉNY SEM LÁTOTT NAPVILÁGOT.

 

TE  ENNEK ELLENÉRE MÉGIS , ÁLLANDÓAN A JOGI VONALON JÁRATOD, A RINOCÉROSZ POFÁDAT.

 

3.AZ EGYETLEN MEGOLDÁST,AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉST PEDIG ,SAJÁT ANYAGI ÉRDEKEID MIATT (TAGDÍJAK ELLOPÁSA,JÚDÁSPÉNZEK BEZSEBELÉSE ,STB.),ITT AZ INDEXEN SK. ALÁÁSTAD.

PEDIG AZ ELEJÉN 9 ALÁÍRÁS ÖSSZEGYŰJTÉSÉT TE MAGAD,  FEL IS AJÁNLOTTAD.

AZONBAN AZ EGÉSZ ORSZÁGBAN ,EGYEDÜL TE  NEM KAPTÁL  LEHETŐSÉGET AZ ALÁÍRÁSOK GYŰJTÉSRE.

AKKOR AZÉRT NEM KAPTÁL ALÁÍRÁSGYŰJTŐ ÍVET,MERT TE VALAMI GAZEMBERSÉGRE KÉSZÜLTÉL  MÁR AKKOR IS. 

 

HIÁBA KÖNYÖRÖGSZ,A POKOLTÓL CSAK AZ ESETBEN MENEKÜLSZ MEG,HA JÓVÁ TESZED ,A 12000 BAUMAG KÁROSULTTAL SZEMBEN ELKÖVETETT EDDIGI BŰNEIDET.

Előzmény: Márton Lipcsik (8701)
Szögesdeszka Creative Commons License 2018.03.29 0 0 8702

Na nézzük azigazmondo (notorikus hazodozó) sziporkáit, megszületésétől kezdődően:

 

8377/ 01.28. : Így hát, talpra nemzeti károsultak, Baumagosok, QUAESTOROSOK, és valamennyi ingatlanszövetkezeti károsult, "hí a haza, itt az idő most vagy soha"...

TISZTELET A BÁTRAKNAK!

Na ebbe a kategóriába te biztosan nem tartozol, mert csak ott bujkálsz, ahol  tudsz. Csak ide jársz észt osztani, pofázni, koldulni, fenyegetőzni, lenézni, rágalmazni, sértegetni, kiosztani másokat. Persze gazsulálsz is, ha úgy gondolod ez a célszerű.

8459/02.13.:

"mivel nemrég ígéretet kaptam, egy választások előtti tévészereplésre....

Persze van még 9 napod addig.

8507/02.19.

"......a meghívásom, csak 4 hét múlva esedékes!" (Lipcsik invitálása a tv szereplésre.)

 

Nem nagyon stimmelnek a dátumok. 03. 19.? Vagy nem?

Most már ez nem érvényes?

8516/02.21.

"Tenni kell a sikerért, ha csak szurkolunk, kudarcra vagyunk ítélve, .....

Mit is tettél te pontosan, a folyamatos pofázáson kívül?

Hol láthatók, tetten érthetők, a dolgaid? Egyetlen megmozdulást említsél, ahol tudható, hogy csináltál is valamit egymagad a károsultakért!

8523/02.22.

"Mint a károsultak láthatják, semmit, csak, a mások ócsárlása foglalkoztatja, ami a beteges szexuális vágyát tökéletesen kielégíti."

Ha már 0 érved van a saját álláspontod megvédésére, jön a jó öreg személyeskedés? Ebben a mocsárban szocializálódtál, és nem is tudsz ezért túllépni ezen, te paraszt?!

Folytassuk még?

Előzmény: azigazmondo (8700)
Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.29 0 0 8701

nyakfogom, a soknevű Sényi Miklós!

 

Töredelmesen bevallom, hogy miután kíváncsiságból az országos aláírásgyűjtés érdekében maga által kitaposott útra léptem, valóban szarba léptem, és ezt a bűzt éppen a maga folyamatos jelenléte miatt azóta sem tudom magamról lemosni.

 

Ha lehetővé tenné számomra, hogy leváljak magáról és ennek érdekében a mocskos agyában felgyülemlett mérhetetlen förtelemtömeget kalitkába zárná, vagy egyedül megemésztené, úgy biz isten, még a követhetetlenül sok nevét is elfelejteném.

 

Csakhogy ön olyan mint egy buzi, 200 km. távolságból, is hozzám akar dörgölőzni, és szárazon élvez afelett, hogy a maga által kavart bűzfelhőből nem enged szabadulni. 

 

A gyegébbek kedvéért: ha maga befogja a mocskos száját, és megszűnök létezni. Próbálja meggyőzni saját magát, hogy egy disznónak sem feltétlenül szükséges 

a bűzlő dágványban hemperegi, steril környzetben is lehet létezni. 

 

Ui.: Eddig egyetlen halott haláláért sem érzem magamat felelősnek, még azokért sem, akik esetleg holnap fognak meghalni bármely módon és bármely okból. 

Minden ember a születése pillanatától kezdve a halála felé gyalogol.

 

Nem kizárt azonmban, hogy ha maga napokon  belül meghalna, azért nem vállalnám-e örömmel a felelősséget.... 

azigazmondo Creative Commons License 2018.03.29 0 0 8700

szögeses!

 

Nehéz felfogású, beteg elméjű emberke, mint tudja, soha nem a "meghívott vendég" határozza meg a műsor időpontját, hanem mindig a szerkesztő-riporter, ez mindenhol így van, ahogy jelez nekem, abban a pillanatban itt a fórumozókat, időben tájékoztatni fogom!!!  

Már annak is örülnöm kell, hogy egyáltalán megkeresett, és lehetőséget ajánlott!!!                

Fel bírja fogni??? 

 

Szögesdeszka Creative Commons License 2018.03.29 0 0 8699

 

 

Most már tényleg fejezd be a műbalhédat, meg az ál felháborodásodat, meg a hazudozásodat.

 

Rohadtul unja itt már mindenki.

A tv stúdiót még nem kerested fel, ahol állítólag a károsultakat képviseled?

 

Nem látunk szerepelni sehol! Akár fiú vagy, akár lány!

Múlik ám az idő!

Előzmény: azigazmondo (8698)
azigazmondo Creative Commons License 2018.03.29 0 0 8698

szögeses!

 

Hagyjon már fel végre, az üldözési mániájával, értse meg, összekever valakivel, nem az vagyok akinek hisz, nem a megnevezett úriember, az igazmondó!!!

Én nem férfi, hanem férjes asszony vagyok! Kérdem én, ha még soha nem találkoztam önnel, akkor hogyan tud engem egyáltalán, bárhol is felismerni???     

Ezt nekem magyarázza meg, ha meg nem tudja, akkor inkább fogja be!      

Minek reklámozza ennyire, ha valami baja van vele, miért nem keresi fel személyesen, ez a legnagyobb problémája, de jó magának! 

Egyébként, ha az én beadványomat tette volna közszemlére, akkor biztos, hogy nem maradt volna retorzió nélkül!

Tudja, ez a nagy szerencséje!

Ha jól emlékszem, korábban adtam önnek lehetőséget ennek bizonyítására, de ön az ostoba kifogásaival, kihátrált, megfutamodott ez elől, mert egy gyáva ember!!!       

Ezzel a beszkennelt irattal, egyáltalán mit akar bizonyítani, talán arra kíváncsi, hogy mit szólok hozzá!

Azért akar összemosni ezzel az úriemberrel, mert én is a "fiktív üzletrészre" utalok folyamatosan, miért, ön szerint mire kéne!

Ha, ez új önnek, akkor legyen a saját problémája!   

Ha, jól olvasom, ez a fizetési felszólítás 2016-os keltezésű, ezzel szembe, én a sajátomat ugyanezen hivatkozással, már 2012- ben benyújtottam!!!

Ha, meg nem tette meg, akkor a saját maga ellensége!!!

Tudomásom szerint, sok hasonló tartalommal bíró "fizetési felszólítást"nyújtottak be már korábban, csak nem tud ezekről!!!                       

Ha meg az érdekli, hogy miért a "fiktív üzletrészre", és a "csalásra" hivatkozom folyamatosan, nagyon egyszerű a válasz erre, ezért is figyelmesen olvassa el a következőt:

A 2003-as bírósági iratokból kiderül, hogy az "üzletrésztőke-képzéséhez," fiktív üzletrészeket használtak fel, úgy, hogy a "fiktív üzletrészek értékesítéséből befolyt pénzösszegekből" mutatta ki mindig, az "üzletrésztőke nagyságát", és most gyorsan emlékeztetem, a korábban feltett kérdésemre, amire még most is képtelenek választ adni, na ez rá a helyes válasz!!! DE menjünk tovább, olvasható még: a Baumag Szövetkezet a nála befektetési céllal megjelenő magánszemélyeknek a teljes működése alatt, a saját kibocsájtású "fiktív üzletrészeit értékesítette," megtévesztve ezzel őket!!!          Balázs László a befektetni szándékozó személyek részére történő "fiktív üzletrészek értékesítése" során azok megtévesztésében közreműködött!!!

Ugye, hogy mégsem az ördögtől, de még tőlem sem!!!

De, ha ezek után mégsem hagy fel a beteges képzelgéseivel, higgye el nekem nemsokára olyan intézmény lakója lesz, ahol már nagyon nagyon régóta őrülteket ápolnak, nagy nagy odaadással!!!  

Most már tudom, honnan is terjed a bűzős szél, és ha lesz rá időm, ki fogom nyomozni, hogy valójában hol is lakik, ami után ígérem, meg fogom keresni, de tudja mit, mégsem, mert ezek után már a pofájára sem vagyok kíváncsi, inkább a férjem, vagy valamelyik fiam fog önhöz BÉ-KOPP-OGTATNI!!!      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.29 0 0 8697

Tisztelt azigazmondó!

 

 

Továbbra se foglalkozzon semmilyen Önnek tulajdonított bejegyzéssel, mert az utóbbi időben jelentkező beírogatók célja csupán az, hogy felszínen tartsanak bármilyen témát, amely számukra újabb-és újabb reagálási felületként szolgálhatnak.

 

A Kopp Gabriella és Sényi Miklós azonosságára vonatkozó információja teljes egészében valótlan!

 

Kopp Gabriella egy budapesti lakos, aki szervezett maga köré egy zárt fészes csoportot, tagjai között megtalálhatja a legkülönbözőbb neveken írogató, és zalaegerszegi illetőségű Sényi Miklós, valamint a Baumag Károsultak Baráti Köre elnöke, Demeter István is.

 

Kopp Gabriella a fentebb említett két személyhez képest egyedül messze több ismeretanyaggal rendelkezik, csupán az azokra alapított érdekérvényesítés útját és módját tartja már több mint egy éve titokban talán még a csoportja tagjai előtt is. (Mint hogyan Ön is elhallgatta eddig, hogy egy akár sikeres riport után is mik lennének a szándékai, mert a tv-s szereplés nem nyít meg egyetlen pénzcsapot sem, az biztos!)

 

A Maga megjelenése után Sényi Miklós azigazmondó2 néven 8548 sorszámon tett közzé egy beszédes bejegyzést, melyben ugyancsak provokatív célból azt állította, hogy azigazmondó=tüskéskaktusz,Marcsika2, ördögikör, szürke egérke, sztella vagyok, Dr. jogász, kamukirály ellensége, orrlövész, orrlövész01, BL.Mária, iskolai tanár, Battai Camel, és Barabás György. De ez a névfelfűzés akár még igaz is lehet...

 

Érdekes módon reagált erre tüskéktusz a 8553. sorszámon. Tüskéskaktusz szerint jégkockácska, Kicspil Nátron, 12ezeremberpénze, leszmégrosszabb, bubez, talár és logarléc, szögesdeszka, orvos orvosovics orvosov, nahogyisvanez, XY és Z, Liha Ahil, valamint igazmondó2 nick-nevek mögött KOPP GABRIELLA áll.  

(Ez a beírás pedig arra lehetne bizonyíték, hogy tüskéskaktusz nem lehet azonos Kopp Gabriellával, kivéve természetesen, ha Kopp Gabriellának éppen  ez a megtévesztés lett volna a célja.

 

Szerintem pedig Sényi Miklós= nyakfogom, appfeltrudle, bubez, XY és Z, orvos orvosovics orvosov, B U M MMMMMM, hengerlok, szögesdeszka, oroszlánbajusz, jégkockácska, 208D, kicspil nátron, és most mi van, 80/20, 12ezeremberpénze, hunapénz, leszmégrosszabb, igazie, remény, azigazmondó2 valamint papa888.

 

Valóban  kísérteties átfedések vannak az Ön és tüskéskaktusz korábbi bejegyzései között...

 

Ezen túlmenően a nick-név választása is erős kétségeket ébreszthet, mert mi szükség lenne egy újonnan bejelentkezőnek olyan, már előre magyarázkodóan beszédes névválasztásta, mint az azigazmondo?

 

De az ilyen kicsinyes dolgokon én már rég túl vagyok, és továbbra is meggyőződéssel állítom, hogy sem a Sényi által bevallottan dugába dőlt aláírágyűjtés, sem pedig az Ön által felvázolt, jogilag jól körbetámogatott logikára alapított interjú nem elégséges ahhoz, hogy a baumag-Károsultak kártérítésben részesülhessenek. 

 

Ezzel együtt, ha az Ön lelkét megnyugtatja, valóban sok sikert kívánok a TV.-s szerepléséhez, de a további eszmefuttatásait lerágott csontnak tekintem, és megismétlését sem tartom itt fontosnak. Ez esetben az sem érdekelne, hogy ki is Ön, és van-e bármi köze tüskéskaktuszhoz, vagy Kopp Garriellához.

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.28 0 0 8696

MÉG MINDÍG ITT PISZKODKODSZ

LOP.........CSÍK ,A BŰDÖSEN BŰZÖLGŐ!

A 140 HALOTT MÁR NEM IS ÉRDEKEL?

 

NAPONTA MEGJELENŐ HAZUGSÁGAIDBÓL, FÖRMEDVÉNYEIDBŐL MINDENKI LÁTJA ,HOGY A NACIONÁLÉDDAL EGYÜTT:

-EGY VELEJÉIG ROMLOTT,FLEGMA,

-HAZUG ,

-KORRUPT,

-SZAVA HIHETETLEN,

-HÁRYJÁNOS,

-LINK,

-ÍGÉRGETŐ.

-HASZONLESŐ,

-TALPNYALÓ,

-KÁROSULT GYILKOS ,

-BŰZTENGER VAGY.

EZ A VÉGÉN A VESZTEDET OKOZZA.

 

MÁR TÍZSZER MEGFOGADTAD,ÉS HAZUDTAD  AZT IS,HOGY LELÉPSZ INNEN,ÉS ELKOTRÓDSZ A TÉGED KÖRÜLVEVŐ BŰZTENGEREDDEL EGYÜTT.

CSAK ANNYIRA  VAGY SZAVAHIHETŐ IS,MINT  AHOGY INNEN LELÉPTÉL.

 

TE AZONBAN, A TAGDÍJAK ELLOPÁSA,ÉS A JÚDÁSPÉNZEK BEZSEBELÉSE ELLENÉRE,MÉG MINDIG ITT  BŰZÖLÖGSZ.

 

CSAK NEKED VOLT LEHETŐSÉGED KÖNYÉKIG KOTORÁSZNI, A CSIRIZES MANCSAIDDAL ,AZ EGYESÜLETEK KASSZÁIBAN.

 

TUDJUK,HOGY PÉNZ OTT NEM MARAD ,AHOL TE EGYSZER SZAGOT KAPSZ .

 

 

 

 

Előzmény: Márton Lipcsik (8691)
papa888 Creative Commons License 2018.03.28 0 0 8695

 

Ezt is jó tudni.

Köszönjük.

Előzmény: Szögesdeszka (8694)
Szögesdeszka Creative Commons License 2018.03.28 0 0 8694

Na kinek a pénzéért lobbizik is itt Joci, mint állítólagos károsult megmentő?

azigamondo

 

 

Budapest Környéki Törvényszék, mint cégbíróság

ELNÖK

1146 Budapest, Thököly út 97-101.

 

 

Tisztelt Dr. Hilbert Edit Elnök!

 

 

Alulírott Szabó József károsult bejelentem kártérítési igényemet 5.000.000 Ft tőke és járulékai kárösszegben. Mivel a károm a Pest Megyei Cégbíróságnak (továbbiakban: Cégbíróság) a felróható mulasztásban megnyilvánuló tevékenysége következtében keletkezett azáltal, hogy – mint a törvényességi felügyeletet ellátó szerv – nem akadályozta meg a Baumag Általános Befektetési Szövetkezet és jogutódai (továbbiakban: Baumag Szövetkezet) jogellenes működését, azaz a Szövetkezet általi 1995-2003 között történő fiktív üzletrészek eladását.

Ezért felszólítom a T. Címzettet károm megtérítésére.

 

Amennyiben a Cégbíróság már a cégbejegyzés megtörténte előtt, vagyis az alapbejegyzési kérelem időszakában az 1989. évi 23. tvr, majd késöbb az 1997. évi CXLV. tv-ben írt rendelkezéseit maradéktalanul betartotta volna, úgy a Baumag Szövetkezet sem értékesíthetett volna az 1995-2003 közötti időszak alatt fiktív üzletrészeket, ezért az én károm sem következhetett volna be.

 

A Cégbíróság azzal, hogy elmulasztotta a Baumag Szövetkezet és a BVSZ jogellenes tevékenységét megakadályozni, összesen 5.000.000.-Ft tőke és járulékai értékű kárt okozott számomra. Ezért a Cégbíróság mulasztása a Ptk. 349.§ (1) bekezdés szerinti államigazgatási jogkörben okozott kár megtérítésének kötelezettségével jár.

 

Mivel a folyamatban lévő felszámolási és bűntető eljárás a kár mértékét még befolyásolhatja, ezért a kár mértékének pontos megjelelőse nélkül kérem tudomásul venni kártérítési igényemet azzal, hogy a kártérítési igényem bejelentése a Ptk. 327.§ (1) bekezdése szerint az elévülést megszakítja.

 

Budapest, 2016. január 29.

 

Tisztelettel:

 

Szabó József

1145 Budapest, (cím az irodában)

 

 

 

 

 

Előzmény: azigazmondo (8693)
azigazmondo Creative Commons License 2018.03.28 0 0 8693

T.Lipcsik úr!

 

Az utolsó mondata igen találó, igaz korábban már én is gondoltam erre, higgye el megfogadom, de, azt amit ígértem, még megteszem, aztán utána mindenki arra megy, amerre csak akar!!! 

Az viszont nagyon szomorú, hogy az LB. végzéssel kufárkodni akarnak, mert azt hiszik, hogy a piacon vannak!!!

Teljesen igaza van, nincs értelme ezeknek az elvetemült embereknek egyáltalán segíteni, és megosztani, hogy valójában mit is kéne tenniük!!!       

 

Majd el felejtem, egy QUAESTOROS ismerősöm, képzelje el, két napja megsúgta, hogy a Sényi Miklósnak hitt elvetemült, beteges emberke, valójában, valamilyen...KOPP nevű GABRIELLÁBAN          

testesül meg!!!

Nagyon remélem, hogy ennek tudatában, most már nem fogják önt rémálmok gyötörni, mert tudja az egészséges alváshoz elengedhetetlen az agy folyamatos oxigén ellátása!!!

A hívatásomnál fogva, jó egészséget, és hosszú életet kívánok önnek!!!!!!!      

 

Egyébként, Ön tudja, hogy kicsoda, micsoda???

 

 

Üdvözlettel:

 

 

Szögesdeszka Creative Commons License 2018.03.28 0 0 8692

azigazmondo nagy hazudozós!

 

Te már most menthetetlen vagy, és az is maradsz!

Hagyd nyugodtan abba a hazudozást JOCI, és ballagj el a Lipótra, miattad újra fogják nyitni, ez biztos. Ezzel nem csak magadnak teszel jót, hanem sok más segítségre szoruló sorstársadnak is.

Ez is valami, mert a Baumagosoknak úgysem segítesz.

Ha végre sikerül megtalálni a nemi identitásodat is, azt is nagy sikerként könyvelheted el, de maximum ennyi a tőled elvárható.

Be vagy csavarodva totálisan, meg még jellemtelen is vagy, csak te nem látod reálisan a saját helyzeted.

Örvendetes, hogy az elmúlt 20 órában a húsvéti nyuszi megtojta neked a hőn áhított papírodat, ha ugyan el lehet ezt is hinni neked.

De legyen úgy, végre befejezheted az önfényező magánszámodat mindeni nagy örömére.

A tüntetésen pedig tudjuk kit láttunk, hiába próbáltál meg bujkálni!

Előzmény: azigazmondo (8690)
Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.28 0 0 8691

Tisztelt azigazmondó!

 

 

Rendkívül örülök, hogy bármely módon is, de sikerült megszereznie az óhajtot LB. döntést, így már semmi aladálya nem lehet annak, hogy a tervezett beszámolóját egyedül is kerekké tehesse.

 

Ismerve a fórum résztvevőit, nem titok, hogy Önön és rajtam kívül (a nagyon ritkán jelentkező baumagnélküli, mindmegette és még elvétve egy-egy károsult kivételével) kizárólag Sényi Miklós jelentkezik a legkülönbbféle neveken. (Van neki vagy húsz!)

 

Tőle és Demeter Istvántól is hiába remélt volna bármilyen segítséget kapni, nekem pedig mint írtam, már semmilyen dokumentum nincs a birtokomban, mert szerintem a baumagosok hajója végleg elúszott, mind a jog, mind pedig a hamis magánokiratokkal támogatott petíció tekintetében.  

 

Már kértem, hogy ne kíséreljen meg mellettem kiállni, mert hozzám hasonlóan járhat, és esetleg Ön nincs úgy felvértezve  a folyamagtos mocskolódásokkal szemben, mint én. 

 

Nem mondom, hogy nem zavar ennek a beteg elmének a sok torz, megalapozatlan és sértő agyszüleménye.

 

Amitóta azonban tudatában vagyok annak, hogy hiába is kezdeményeztem volna ellene bármilyen pert, azt a büntethetőséget kizáró súlyos skrizofén állapota miatt megszüntették volna, ezért gyanúsítgatásai leperegnek rólam. 

 

Amit igazán sajnálok, az az, hogy az a néhány hallgatag fórumozó, aki még néha-néha olvassa nyakfogom és Szögesdeszka bődületes beírásait, azok szégyenkeznek amiatt, hogy esetleg őket is ezzel a beteg emberrel veszik egy kalap alá, mondván: Ha ilyen a vezérszónok, a nagy hadvezér, akkor milyenek lehetnek az egyszerű baumagosak!

 

Az is biztos, hogy amig ez az oldal nem szűnik meg, addig Sényi Miklós naponta fog jelentkezni, én  pedig naponta leszek kénytelen a rágalmaira reagálni, és bebizonyítani, hogy ez az anyaszomorító szerencsétlen ember milyen sebességgel halad a teljes leépülés felé. 

 

Nem tudja pl. megjegyezni, hogy csupán alig több, mint 4.600.000.Ft. a károm, nem pedig 10M/ft. Nem tudja megemészteni, hogy én csak egy vagyok azok közül, akik végleg lemondtak a kármegtérülés lehetőségéről, csak hogy ezt én ezt nyilvánossá is tettem.

 

Azt is elfejetette, hogy 2010 óta nem is létezik budaörsi egyesület, melynek állítólag ez az elmebeteg az egyik elnökségi tagja. Csak a közbeszéd említi budaörsinek a dicsőségében újjáalakult Baumag-Károsultak Baráti Körét, melynek székhelye nem Budaörs, hanem Százhalombatta.

 

Ha jót akar magának, csak akkor jelentkezzen újra és utóljára, amikor a tv szereplésének helyét és idejét közzéteszi.

azigazmondo Creative Commons License 2018.03.28 0 0 8690

szögeses!

 

Ide figyeljen maga nagyon gonosz, gyarló emberke!

Már nem kell többet aggodalmaskodnia, most bizonyosan el fogom szomorítani, de képzelje el, megvan az LB.végzés!!!

Csak, önökkel ellentétben, én nem fogok rajta ülni, és nem fogom eltitkolni, mert beviszem a műsorba, valamint a nyilvánosság elé fogom tárni mindenhol! 

Látja, maga nagyon ostoba, ezért kellett ez a végzés, és még valami, az egyesületnek hiába is van meg, ahhoz, hogy egyáltalán értelmezni tudják, még másra is szükség van, biztos tudja mire gondolok!!!

Majd el felejtem, a "beteges képzelgése okán, nem ártana, mihamarabb egy igazán hozzáértő szakorvost felkeresnie, mielőtt már késő lenne"!!!

Ugyanis, én nem voltam jelen a meghirdetett demón, csak a férjem!!!

Ha nem fogadja el a jó tanácsomat, higgye el, menthetetlenné fog válni!!!               

  

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.27 0 0 8689

LOP.........CSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍK

 

MA FELHÍVTAM KATI NÉNIT .

Ő AZT MONDTA,HOGY AZ EGYIK FIA, MÁR KÉT HETE MEGMUTATTA NEKI AZT,HOGY MIT ÍROGATSZ AZ INDEXEN .

 

EZÉRT MÁR Ő IS TUDJA ,HOGY A GAZEMBER LOP-CSÍK  TETTE TÖNKRE ,A BAUMAGOSOK  REÁLIS TÖREKVÉSEIT. 

 

ELMONDTA AZT IS,HOGY LELKILEG AZ ÉN SEGÍTSÉGEMMEL JUTOTT TÚL A MÉLYPONTON,ÉS AKKOR NAGYON KELLETT NEKI EZ A SEGÍTSÉG.

 

A KÁROSULT ASSZONY ELMONDTA MÉG AZT IS,HOGYHA  EGYSZER A KEZEI KÖZÉ KAPHATNA,KIKAPARNÁ A SZEMEIDET. 

 

EGYÉBKÉNT AZ Ő FIAI HETENTE JÁRNAK A FŐVÁROSBAN,ÉS ŐK IS RENDKÍVÜL KÍVÁNCSI TERMÉSZETŰEK.

 

VÉGÜL IS ŐK 9 MILLIÓT VESZTETTEK FEJENKÉNT.

 

EZ AZ ESET  CSAK 3 EMBERT ÉRINT .

 

EDDIG  AZONBAN 140 BAUMAGOS LETT ÖNGYILKOS.

 

EZEK MÉG MIND ÉLHETNÉNEK,HA A LOP-CSÍK NEM SZÓRTA VOLNA RÁJUK A HANTOKAT.

 

A LOPÁSOKRA,ÉS A JÚDÁS PÉNZEKRE,CSAK TE HAJTOTTÁL RÁ,A MINDENKI ÁLTAL ISMERT MÓDSZEREIDDEL.

 

SAJÁT BEVALLÁSOD SZERINT,EZÉRT  NEM KELL NEKED MÁR A 10 MILLIÓS BAUMAGOS VESZTESÉGED SEM.

 

 

 

 

 

Előzmény: Márton Lipcsik (8684)
nyakfogom Creative Commons License 2018.03.27 0 0 8688

LOP.........CSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍK

 

MA FELHÍVTAM KATI NÉNIT .

Ő AZT MONDTA,HOGY AZ EGYIK FIA, MÁR KÉT HETE MEGMUTATTA NEKI AZT,HOGY MIT ÍROGATSZ AZ INDEXEN .

 

EZÉRT MÁR Ő IS TUDJA AZT,HOGY A GAZEMBER LOP-CSÍK  TETTE TÖNKRE ,A BAUMAGOSOK  REÁLIS TÖREKVÉSEIT. 

 

ELMONDTA AZT IS,HOGY LELKILEG AZ ÉN SEGÍTSÉGEMMEL JUTOTT TÚL A MÉLYPONTON.

 

A KÁROSULT ASSZONY ELMONDTA MÉG AZT IS,HOGYHA  EGYSZER A KEZEI KÖZÉ KAPHATNA,KIKAPARNÁ A SZEMEIDET. 

 

EGYÉBKÉNT AZ Ő FIAI HETENTE JÁRNAK A FŐVÁROSBAN,ÉS ŐK IS RENDKÍVÜL KÍVÁNCSI TERMÉSZETŰEK.

 

VÉGÜL IS ŐK 9 MILLIÓT VESZTETTEK FEJENKÉNT.

 

EZ EGY CSAK KÁROSUL ESETE.

 

EDDIG 140 BAUMAGOS LETT ÖNGYILKOS.

 

EZEK MÉG MIND ÉLHETNÉNEK,HA A LOP-CSÍK NEM SZÓRJA RÁJUK A HANTOKAT.

 

 

Előzmény: Márton Lipcsik (8684)
Szögesdeszka Creative Commons License 2018.03.27 0 0 8687

azigazmondo/hazudozo

 

Nem te is a gyávák táborába tartozol, amikor félsz Lipcsikkel, vagy egyedül elballagni Budaörsre a hőn áhított papírodért?

Félsz egy tüntetésen felszólalni, csak hátulról nézelődsz, aztán itt meg lebaszol mást, aki nem a te szájad íze szerint beszélt?

Nem Lipcsik okozta a kárunkat, bár ki tudja, de mindent elkövetett azért, hogy ne is kapják vissza a kárukat a károsultak, azt is csak ő tudja miért.

Te szégyelld magad vazek, te ordibálsz már itt különféle neveken hónapok óta, meg írogatod a beadványaidat évek óta a saját pénzedért.

Tényleg mindenkit hülyére akarsz itt venni?! Azt hiszed sikerül?

Te lennél a Baumag ügy megmentője, te sötétben bujkáló, bedilizett Don Quijote, aki csak ide jár szerepelni? A Tv-ben meg csak a következő évszázadban? Neked meg csak az itt pofázásra van energiád, de már rohadt unalmas vagy. 

Előzmény: azigazmondo (8686)
azigazmondo Creative Commons License 2018.03.27 0 0 8686

T. Minden "agymosott"hozzászólónak!

 

Tudják, én nem ösmerem a T. Lipcsik úrat, de, amit itt művelnek vele, az, már már szánalmas, nem gondolják!!!

Jó emberek, hát nem ő okozta az önök károsodását, hanem a Baumagot bejegyző, szar, tróger, korrupt megyei cégbíró!!!

Hát miért nem őt kóstolgatják, ahhoz már gyávák, miért nem néznek már szembe a "valós tényekkel", ahhoz már nincs energiájuk???

Mélységesen szégyelljék magukat, de nagyon!!!     

  

DE ARRA MÁR NINCS ESZÜK, HOGY EGY EGYSZERŰ KÉRDÉSRE, MIELŐBB ÉRDEMBEN VÁLASZOLJANAK!!!   

Szögesdeszka Creative Commons License 2018.03.27 0 0 8685

 

Lipcsik, te rohadt álhír terjesztő, te szemét, korrupt károsult ellenes emberforma sejthalmaz!

 

Te takarodj el nyugodtan innen a faszságaiddal együtt, és gyakorolj bűnbánatot, mert a szemétségeid hamarosan visszaütnek a pofádra, és akkor tekingethetsz majd hatfelé!

Előzmény: Márton Lipcsik (8684)
Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.27 0 0 8684

nyakfogom, Szögesdeszka, appfeltrudle, stb. Sényi Miklós!

 

 

Maga gyáva nyúl! Soha nem volt én nem is lesz olyan helyzetben, hogy bárkit, -de különösen engem-, bármire is utasíthasson itt a fórumon. Kísérlje meg a családját utasítgatni, ha nem tart attól, hogy kaja és társak nélkül marad...

 

Maga hazudott Kati néninek! -("és aki hazudik, az lop is")...

 

A maga erkölcsi kötelessége lenne -ha van egyáltalán ilyen tulajdonsága, jellemzője-, hogy kiálljon Kati néni elé, és töredelmes vallomásban ismerje be, hogy a 4000 aláírásgyűjtő hazugság volt az ön részéről, mert csak 160-an voltak valójában, és az általuk ígért 4000 aláírást is maga túrbózta fel lázálmában 1.000.000-ra.

 

Az is csak képzelgés volt a maga részéről, hogy az egy év óta vajúdó petíciót majd az országos sajtó nyilvánossága előtt fogják átadni a miniszterelnöknek és 100 fullajtárjának, hiszen maga jól tudja, hogy a sajtó ugyanúgy nem ér semmit, mint a bíróságok, a miniszterelnök meg szarik mindenkire, aki pénzt igényelne tőle olyan dolgok miatt, amely felelősség elől ki tud bújni.

 

Egyúttal azt se mulassza el közölni vele, hogy a petíció átadására még akkor sem kerülne sor, ha az végre elékészülne, mert maguk az aláíró ívek is hamis magánokiratokká váltak a hebehurgya szervezésnek köszönhetően. 

 

Azt is bevallhatja, hogy appfeltrudle néven csak 1% esélyt adott az Adóskamarai tagságnak is, és bár hírdette, és elhitette, hogy maga is ott lesz a rendezvényen, oda azért nem ment el mégsem, mert az több energiájába került volna, mint a klaviatúra előtt ülni és onnan "óriási okosságokat" és még nagyobb  faszságokat hírdetni, hazudozni.

 

Vallja be Kati néninek és a fóromról még el nem zavart olvasóinak, hogy nagyon  szeretett volna a baumag Károsultak sikeres hadvezére lenni, de rá kellett jöjjön, hogy egy porbafingó Sényi Miklós legfeljebb csak don Quijote de la baumag lehet csupán.

 

A még mindig bizakodó baumag Károsultamk első számú ellensége a megalapozott ok nélkül továbbra is reményt lebegtető Sényi Miklós és a struccként viselkedő, a nyilvánosságot nem vállaló Demeter István.  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!