Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

MateBig Creative Commons License 2019.01.09 0 0 1302

Most akkor Tíbor vagy vagy Szandra?

Előzmény: tibi-ke (1301)
tibi-ke Creative Commons License 2019.01.09 0 0 1301

Mi van veled?  Te tudsz olvasni???  Mit írtam? Hová? MateBig néven én?

 

Te azért regisztráltál ide, hogy próbáld népszerűsíteni a céged termékét. Ez világos és egyértelmű mindenkinek.

 

De amit csinálsz az nem jó! Sem a termék, sem a kommunikáció, sem a hely.

 

Itt magánemberek beszélgetnek a tapasztalataikról. Nem a cégek ingyen reklámoznak. Volt egy másik cégvezető is akinek itt nem mondjuk ki a nevét. Ő különböző neveken regisztrált, hogy népszerűsítse a termékét és nagyon hasonló stílusban írt mint te. 

 

te ugyanúgy a saját szarodat akarod ingyen reklámozni és lehülyézed azokat akiknek nem jön be a riasztód!  Próbálod hülyíteni a népet lejárató kampánnyal. Pedig csak szimplán szar amit csinálsz :-) Nézd már meg az értékeléseket. Olvasd el. A pozitív értékelések nagyon gázosak. Látszik, hogy mindet te írtad! 

 

Erről írtam ember!!!  

Előzmény: MateBig (1300)
MateBig Creative Commons License 2019.01.09 0 0 1300

A lejárató kampány cáfolására regisztráltál ide egy tibi-ke nevű felhasználót is aki védi a Tíborokat meg írtál az én nevemben is egy lehúzó értékelést a gorillariasztó google céghez? Még értékeltél is vele valami barlangfürdőt pontosan ugyanakkor mikor a gorillához írtál, hogy valóságosabbnak tűnjön...

Szedd le amit a nevemben írtál! Engem hagyjál békén.

Előzmény: tibi-ke (1292)
V.Gy. Creative Commons License 2019.01.07 0 0 1299

itt van még egy két focista :-)

Ezeknél meg valószínűleg az anyakönyvvezető nem tudott...

Klaudia - Claudia  melyik a helyes?

 

Van sok nyelvi topik ilyen kérdésekre, keresd meg. Tán ott kéne ezeket folytatni, nem az autóriasztósban...

Előzmény: tibi-ke (1297)
tibi-ke Creative Commons License 2019.01.06 0 0 1298

Most látom igazad van, valóban lemaradt az "is"  de úgy gondoltam

Előzmény: pacsepa (1295)
tibi-ke Creative Commons License 2019.01.06 0 0 1297
Előzmény: V.Gy. (1296)
V.Gy. Creative Commons License 2019.01.06 0 0 1296

Ja és még egy helyesírási jó tanács:  A Tíbor-t hosszú í-vel írják

 

Ó, medveanyám! Remélem, ezt komolyan mondtad, mert viccnek kicsit erős lenne...

 

Jó értem, de akkor velük mi van ?  Le se tudják írni a nevüket? Vagy földönkívüliek?

https://adatbank.mlsz.hu/player/710602.html

 

Velük annyi van mindössze, hogy ezek szerint az MLSZ-nél valaki nagyon nem tud helyesen írni.

Előzmény: tibi-ke (1294)
pacsepa Creative Commons License 2019.01.06 0 0 1295

Ne offoljunk! Hogy egyesek hogyan írják a nevüket az egy dolog. Te is Tibor vagy a nick-ed alapján.

Hogy ez nyelvanilag helyes-e az másik dolog. Ha rám hallgatsz úgy írod, ahogy akarod, de hosszúval a helyesírási szabályok szerint nem jó. Írd be a google-ba, én megtettem mindkettővel.

Nem lesz több kérdés, én lezártam a dolgot. Nem is szóltam volna, ha nem igazítod helyre a fórumtársat.

Előzmény: tibi-ke (1294)
tibi-ke Creative Commons License 2019.01.06 0 0 1294

Jó értem, de akkor velük mi van ?  Le se tudják írni a nevüket? Vagy földönkívüliek?

 

https://adatbank.mlsz.hu/player/710602.html

 

https://adatbank.mlsz.hu/player/521619.html

 

http://adatbank.mlsz.hu/player/340097.html

 

https://tz7.webnode.hu/

 

Soroljam még?  Eléggé megragadtad a lényeget :-)

 

ON-OFF

 

 

 

Előzmény: pacsepa (1293)
pacsepa Creative Commons License 2019.01.06 0 0 1293

off

 

Hogy ne legyen belőle személyeskedés, én írom le, a Tibort rosszul tudod.

Ha nekem nem hiszel:

http://www.nevenapja.hu/nevnapok/tibor_nevnap.html

 

Sokszor látom és főleg hallom, hogy így írja valaki, de többnyire csak így mondja, mint a "bakkancs" esetében. De rövid "i"-vel kell írni.

Ja és nem vagyok nyelvtannáci!

 

on

Előzmény: tibi-ke (1292)
tibi-ke Creative Commons License 2019.01.06 0 0 1292

Tényleg csak jóindulatból...

Ez az összeesküvés elmélet és ez az állítólagos "lejáratókampány" jó terelésnek tűnne, de azt szokták mondani, hogy nem zörög a haraszt...

 

És az a fajta kommunikáció, hogy feljelentelek, beperellek, azonnal hagyd abba a jogsértő magatartást... meg az hogy idióta vagy hülye vagy ahhoz is hogy ezt használjad, pedig annyira egyszerű... meg hogy hazudozol, gusztustalan amit csinálsz... meg pláne: "ez a fórum is ennyire hiteles"

 

szóval ez a nagy konkurenciára emlékeztet...  nekik se jött be! Ne majmold őket :-)))

Szerintem az ebbe szánt energiát fordítsd másba.

 

Ja és még egy helyesírási jó tanács:  A Tíbor-t hosszú í-vel írják

Előzmény: MateBig (1290)
ssandra Creative Commons License 2019.01.06 0 0 1291

Én a saját véleményemet és a saját tapasztalataimat osztottam meg, amelyek valósak.

 

Én is rád kerestem és nem talállak a facebookon. Ez mit jelent? 

 

Lehetnek az embernek magánéleti problémái, de azért azt is felháborítónak tartom, hogy a férjem betelefonál a gorilla riasztósokhoz és csak úgy kap hozzáférést egy autóhoz, ráadásul még csak nem is az övéhez. 

Előzmény: MateBig (1290)
MateBig Creative Commons License 2019.01.05 0 0 1290

Igen lecsekkoltam a google revieweket, most hogy mondod, ott van a tiéd is.

A pozitív értékeléseknél van arckép, valós személyek facebookon is fent vannak többszáz ismerőssel, tehát létező személyek.Meg lehet nézni.

Ellenben a negatív értékelések ilyen nevekkel, mint hosszú í-vel egy s-sel "Tíbor Kis" meg "Tíbor Puskás" vagy a tiéd "Sarka Szandra" egyiknek sincs profilképe és facebookon sem léteznek. Írja is a válaszokban a cég, hogy valaki szisztematikus lejáratókampányt folytat ellenük ezekkel az értékelésekkel. Nekem úgy tűnik Te vagy az aki összevissza hazudozik álneveken.

Gusztustalan amit csinálsz. Ezek szerint ez a fórum is ennyire hiteles... Álneveken hazudoznak rajta gazdasági érdekből az idetévedt emberek manipulálása céljából.

Visszatérve az állításodra: Nekem VAN a kocsimban és használom ezeket a funkciókat. Ha nem lenne nyilvánvaló, hogy csak rágalmazod őket azt mondanám, hogy te vagy azt sem tudod miről beszélsz vagy hülye vagy. Rajtad kívül csak az látja, hogy merre jársz és hol a kocsid, akit explicit behívsz a rendszerbe és jogot adsz rá neki.

Előzmény: ssandra (1288)
pacsepa Creative Commons License 2019.01.05 0 0 1289

"Pláne, hogy most már viszont akit érdekel (pl. a férjem szokta titokban visszanézni) vagy bárki aki utánam érdeklődne valamiért az bármikor meg tudja nézni, hogy mikor hol voltam, mennyivel mentem a tudtom és beleegyezésem nélkül."

 

:-D Kikapós asszonyka? :-D

Na nekem ilyen (Gorilla) biztos nem kellene! :-D

 

Álljon meg a kocsi 300 méter múlva, ordítson minden hangkeltő rajta, ezen a távolságon belül ha nem hallom, megkeresem!

Előzmény: ssandra (1288)
ssandra Creative Commons License 2019.01.05 0 0 1288

Nem tudom, te miről beszélsz és hogy ki vagy, de hogy nincs az autódban ilyen riasztó az biztos, vagy nekik vagy náluk dolgoz és próbálod szépíteni azt amit nem lehet.

 

Ha a kulcson tartom a távirányítót akkor nincs védelem, sem ha ellopják a kulcsot, sem ha ahogy fogalmaztál kirángatnak az autóból és ilyenkor pláne mivel benne van a kocsiban a holmijaimmal együtt a telefon is, meg sem tudom állítani, meg sem tudom nézni, hogy hol van.  Tehát kidobott pénz!

 

Havídíja pedig igenis van, az első két évet beleépítették az árba, 2 év után pedig fizetni kell. Tehát ez sem igaz.

 

Konkrétan engem nagyon nem érdekel, hogy merre jártam az elmúlt évben, sosem néztem eddig sem vissza, ez is egy borzasztóan felesleges funkció számomra. Engem az érdekel, hogyha keresem meg tudjam nézni hol van és ha ellopnák, akkor lássam merre van. Csak utólag jutott ez is az eszembe. Pláne, hogy most már viszont akit érdekel (pl. a férjem szokta titokban visszanézni) vagy bárki aki utánam érdeklődne valamiért az bármikor meg tudja nézni, hogy mikor hol voltam, mennyivel mentem a tudtom és beleegyezésem nélkül. 

 

És nem csak nekem nem működik rendesen, elég csak megnézni a google értékeléseket.  Persze a cég által kreált nagyon átlátszó pozitív értékeléseket ne nézd. Azokról ordít, hogy ők gyártották. Nagyon gáz!

 

Tehát az igazság hogy nagyon megbízhatatlanul működik, ahhoz képest pedig irreálisan drága.

Már nagyon megbántam, legközelebb okosabb leszek

Előzmény: MateBig (1287)
MateBig Creative Commons License 2019.01.05 0 0 1287

Nekem is Gorilla van, de én nagyon elégedett vagyok vele.

Ssandra, a távirányító és a kulcs nem ugyanaz :D  A távirányítót csak a rablásgátlás funkció használatához érdemes magadnál tartani, ez az, hogy ha járó motor mellett épp kiszállsz vagy kirángatnak és úgy hajtanak el a kocsiddal akkor leálljon a távirányító hiányában. Szerintem tarthatod távirányítót a kulcson is ha ez a funkció nem kell neked, ilyen esetben még mindig leállíthatod manuálisan is az autót telefonról, ha az nem maradt az autóban. Az appban meg látod hol állt meg és utánasétálsz, addigra biztos elrohant a rabló.

Nekem mindig működik a távirányító, lehet a tiédben merül az elem, nem kaptál sms-t a riasztótól, hogy merül? Havidíjról nem tudom mit beszélsz, mikor nincs is havidíja a cuccnak, ami online nyomkövetős meg szerverfelügyelet mellett szerintem ritka. Szerintem tőled az eszköz árat szerették volna elkérni :D Elég irreálisan hangzik amiket írsz, nekem nagyon jó személyes tapasztalatom volt velük, vásárlás előtt elmentem hozzájuk és ott bemutatták az egyikük kocsiján is a működést. Érdemes megkeresni őket és személyes tapasztalatot szerezni.

Előzmény: ssandra (1286)
ssandra Creative Commons License 2019.01.03 -1 1 1286

Ne kövess el hibát! Nekem Gorilla riasztó van a kocsimba és most harcolok velük, hogy adják vissza az árát. Egyenlőre sikertelenül. Egy sima ócska távirányítós riasztó. Pedig azt mondták, hogy kulcs nélküli marad az autóm, de mégis adnak hozzá 1 db távirányítót, ami hol működik, hol nem. Sőt kihangsúlyozzák, hogy a távirányítót, nehogy felfűzd a kulcsra, mert akkor nem ér semmit. Tehát teljesen kiszámíthatatlan, hogy mikor kell elővenni és nyomkodni és mikor nem. Előre elkérik a 2 év havidíját, tehát az sem igaz, hogy havidíjmentes. És a többiről jobb ha nem is tudsz....    Konkrétan engem nagyon becsaptak. 

 

 

Előzmény: kgkelemen (1273)
jutin Creative Commons License 2018.12.23 0 0 1285

és azzal a rohadt rengeteg és bölcs hozászolásaid mellet, szerinted ezt el is hiszi neked valaki??

ennyit rólad, ez vagy te

 

 

faszt reklámozod te is az a szart

 

Előzmény: fejvagyírás (1282)
fejvagyírás Creative Commons License 2018.12.18 -1 0 1284

Nem, nem te borzoltad a kedélyeket.

 

Csak valaki félrenézett valamit.

 

Ez van egy másik fórumon, erre gondolhatnak. Na ott tényleg ölik egymást!

 

Garfield007  19 órája  0 0 4161

Hát, nem véletlenül szívszerelem a Pajzs. Az kevés lenne ahhoz, hogy igénytelen a szerelés, szar a support és a marketing durván TV-shopos.(Radar, mi!?)

Ehhez kellett egy főnök, akinél ha elszakad a cérna(ez könnyen és sűrűn megtörténik), akkor céges emil címről mocskolódik, fenyegetőzik pereskedéssel, aztán persze csak csaholás az egész és nem lesz belőle semmi.

Abban pedig rohadtul nincs igazatok, hogy a rágalmazó és hazug hsz-ek nem moderálódnak, hiszen csal Lacinak volt már vagy 20 nickje és visszanézve rengeteg hsz hiányzik, amikben konkrétumok is voltak Pajzzsal kapcsolatban, csak azok egy jó részét sikerült beazonosítani és "megkérni" a tulajokat, hogy vetessék le a hsz-eket. Aztán egy csomó a lánctörlések áldozata lett és még sorolhatnánk.

Szóval, lehet engem modisággal vállalni, de csak szimplán megvetem, amit a Pajzs csinál és képvisel.

Előzmény: car_og (4160)

 

link: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=149911513&t=9143069

Előzmény: kgkelemen (1283)
kgkelemen Creative Commons License 2018.12.07 0 0 1283

 

Hű... úgy látom belecsöppentem valaminek a közepébe. Nem volt szándékomban kedélyeket borzolni.

fejvagyírás Creative Commons License 2018.12.06 -2 0 1282

Azért ezzel vitába mernék szállni!

Jó ideje figyelem az említett topikokat és ott egyértelmű, hogy melyik cég osztja az észt! A stílusuk egyértelműen elárulja őket... 

 

Másfél éve vettem át az új autómat. Előtte nagyon sokáig keresgettem, hogy melyik lenne a megfelelő védelem az autómba. Az említett fórumokon is.

 

Végül én is a CarŐr mellett döntöttem. Ügyfélvárójukból egy hatalmas ablakon keresztül végignézhettem a beszerelést. Hibajelző nem világít azóta sem, nem zörög semmi, még a gyári Mercedes app is működik és nem akad össze a riasztóval. Többször voltam azóta szervizbe, sosem merült fel probléma.

Azóta több barátomnak is az védi az autóját.

 

Szóval én szó szerint ajánlom.

 

 

 

jutin Creative Commons License 2018.12.03 0 0 1281

Car or meg jo is volna ha nem egy fos volna

A beszereles minosege viszont kritikan aluli.

Az hogy zorog a muszerfal meg hagyjan, de a beepites minosege a problemasabb inkabb.

Sajat tapasztalat.

Mar hazafele hibakodokat dobalt a kocsi. Telefonban azt mondtak menjek vele majd megszunik.

Mikor 5 nap multan visszamentem, szoszerint elhajtottak hogy a kocsiban van a hiba.

Ezutan bevittem az opelhez.

Ott tettek rendbe.

Szoval eloszor jard korbe a temat utana donts.

A szomszed autolopas topikban is az egyik, ha nem maga a tulajodos ossza az eszt, es mindenkit lehulyez es bunko stilusal minden mas szar csak az ovek a jo.

Stilusa bicskanyitogato.

De ha ezt keresed akkor hajra

 

kgkelemen Creative Commons License 2018.11.27 0 0 1280

Köszönöm!

A Car-Őrt nem ismerem.

Megnézem mindenképp. Igen, havidíj menteset szeretnék. :)

Előzmény: BMWsok (1279)
BMWsok Creative Commons License 2018.11.15 0 0 1279

Ha modern és megbízható rendszert keresel, nézd meg a Car-Őr oldalát.

 

Nekem is az van az autómban, én nagyon javaslom, pláne hogy még havidíja sincs.

Előzmény: kgkelemen (1278)
kgkelemen Creative Commons License 2018.11.15 0 0 1278

Köszönöm!

A pajzsot ismerem.

Az kizárt. Több ismerősömnek is van, de nagyon kiszerettek belőle. Valami modernebbet szeretnék.

De azért köszi!

Előzmény: zoli07 (1274)
kgkelemen Creative Commons License 2018.11.15 0 0 1277

Köszönöm!

Na igen! :)

Megfontolandó...

Előzmény: pacsepa (1275)
pacsepa Creative Commons License 2018.11.14 0 0 1276

Ne autóriasztót vegyél, az senkit nem riaszt. Pláne azt, akit kellene. Autóvédelmi rendszer kell Neked!

De ez csak kötözködés a részemről.

Az A3-as kelendő a lopósoknál.

Ezt a Gorilla-t nem ismerem, most néztem.

Igazából a GSM zavar benne, zavarvédelem ide, zavarvédelem oda, nem bízom benne. A motortér blokkolását ugyanakkor alapnak tartanám akkor is, ha az autót egyébként nem tudják elvinni.

Direkt nem írok márkát, nem fizet senki érte.

Javaslom az RF távirányító nélküli, motortérvédelemmel rendelkező rendszereket keressed!

A távirányító nélkül a kezelése kevésbé komfortos, de biztonságosabb.

A motortér védelme egy jól beszerelt védelem esetén nem elsősorban a kocsi védelmének kikapcsolási veszélye miatt fontos. Egy mostani modern autóból a közepesen hozzáértő a parkolóban állva 30 perc alatt kirámol fél milla értékű alkatrészt. És ez nem elmélet, hanem csinálják!

 

Előzmény: kgkelemen (1273)
pacsepa Creative Commons License 2018.11.14 0 0 1275

Vagy olyat, ami ugyanazt tudja, csak kevesebb marketing költséget kell fizetni.

Előzmény: zoli07 (1274)
zoli07 Creative Commons License 2018.11.14 0 0 1274

Pajzs

 

 

Előzmény: kgkelemen (1273)
kgkelemen Creative Commons License 2018.11.14 0 0 1273

Sziasztok!

 

Most vásároltam egy Audi A3-ast.

Autóriasztót szeretnék bele. Mit javasoltok? A Gorillát nézegettem, de nem nagyon van róla még értékelés. Gondolom nem olyan régi a rendszer.

Használja valaki? Tényleg elegendő védelem? Ahogy látom, azért nem olyan sok mindent tud és nem is olcsó.

Köszönöm a segítséget!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!