Keresés

Részletes keresés

tunderlala-3 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 1133
 

Elolvasnátok? Ezt a 10030 és a köv. 10031-est is...ha bárki tud segíteni, megköszönöm.:) Ha nem, akkor ne írjon semmit, azt is köszi!:)

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9078600&go=74724235

 

ÉS MOST JÖHET A ZEPTER, nekik lenne miből támogatniuk Janót!:(

tunderlala-3 Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1132

Akkor viszonylag szerencsésen megúsztad, mást nem tehetsz, ezzel muszáj együtt élni...de legalább élsz! Barátnőm férjét egy kotta részeg autós halálra gázolta. :'((

 

Fokhagymás pirítóst én is imádom, valódi vajjal...nyami! :p... és nem csak a vámpírok távoltartására jó.;) :DD

Előzmény: joy (1128)
joy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1131

Akkor meg minek?

:o)

Előzmény: Törölt nick (1130)
joy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1129

A fokhagymatablettát nem lehet pirítósra kenni.

:o)

 

Bevallom, nem járok se háziorvoshoz, se patikába, se gyógynövény boltokba.

A 2 kivonat, amit időnként vásárolok a sikér /szejtán/ és a kristályos aszkorbinsav a kenyérsütéshez.

Előzmény: Törölt nick (1127)
joy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1128

Eszméletlen szerencsém volt, egy 10 nap /9 éjszaka teljes ellátással :o) voltam benn. 

Már fájdalom sincs, csak a cipőfűző van még nagyon messze, és cipekedni, biciklizni nem tudok, mert minden döccenőnél akár áramutés érne. Sajnos, ami nem változik az a csigolya összenyomódása, ezért érzékeny a heves mozdulatokra.

Előzmény: tunderlala-3 (1124)
joy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1126

Teaként jobb szeretem, mint kivonatbhan.

C vitamint is gyümölcsökben szoktam beszedni.

:o)

Előzmény: Törölt nick (1121)
tunderlala-3 Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1125

semmi gond....elütések előfordulnak, én ilyesmin nem szoktam felakadni...:)

én rendszeresen felcserélem a g-t és y-t, mert annyira gyorsan püfölök, valahogy így jön össze....a "hogy" általában hoyg-nak jön össze...:s :D

Előzmény: joy (1123)
tunderlala-3 Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1124

Hú, ez nem semmi, nagyon sajnálom!:( Hiába van észnél az ember, sosem tudhatja, kivel találkozik....szörnyűűű.:((((

De remélem, jól vagy, tehát a fájdalmakon kívül nincs egyéb gond...mondjuk az is éppen elég.:(

Előzmény: joy (1122)
joy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1123
Bocsi, tavalyi.

Előzmény: joy (1122)
joy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1122

Tavaji termés.

Nem én csináltam, hanem egy részeg állat autójával kiütötte alólam a biciklim hátsó kerekét. A hátizsák életemet megóvta, de ahol véget ért, ott egyik csigolya megadta magát, mikor földet értem némi repülés után.

Én mindig azt modtam, orvoshoz nem megyek, csak ha visznek.

Sajnos, bejött.

Ja, persze évente 1* muszáj, a munkahelyi kötelező vizsgálat miatt.

Előzmény: tunderlala-3 (1120)
tunderlala-3 Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1120

Hát ez az, hogy a homeopátiás cuccok pontosan nem "dilibogyók".:p :) És a legjobb, ha orvos "írja fel" őket, mondja meg, hogy milyet és mennyit, stb....

Ez a gerinctörés nem hangzik jól, régebbi dolog, vagy friss?:(  Hogy csináltad, ha meg szabad kérdezni?

Előzmény: joy (1119)
joy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1119

Soha nem szedek dilibogyókat.

Kizárólag nyomorfekélyemre néha savlekötőt, és gerinctörésem miatt valami zöld-sárga kapszulás fájdalomcsillapítót, de csak nagyon ritkán van rá szükségem.

Általában mindent megold a kamillatea, és a Cvitamin.

Előzmény: Törölt nick (1117)
joy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1118

Nem gázoltál bele.

Mittttomén, nem én vettem, csak utána olvastam az Evolite-nek, úgy találtam rá a Bioptron lámpára.

Nejem vette kollegájától, de úgy tudom, nem Zepter termék. Nem emléxek hogy rá lett volna írva. Pontos árat nem tudom, de 100e alatt volt.

 

Tény, hogy valóban hatékony.

Nekem csak az arc-homloküreg gyulladásom miatt kellett.

Anyósnak a depijére nagyon jó hatású, különösen most, hogy nincs napfény.

A színmicsodákra nem adtunk pénzt, így is műxik.

Előzmény: cumpika (1112)
joy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1116

Mind 1.

Én nem vásárolok házalótól, se tévéreklámtól.

Mindennek utána nézek, sőt gyakran végigjárok több boltot is, mire megveszem a kiszemelt cuccot.

Előzmény: Wormie (1111)
joy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1115

Ahan.

Ledalább annyira, mint a "fényadás"...

Ha bogyó, akkor inkább a doki írja föl!

Ő legalább tudja, mi mire való!

Előzmény: Törölt nick (1110)
joy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1114

Ja 100 000 Boiptron lámpa...

Amit írsz, az képzelgés, részigazság, de ne törődj vele. Az a kedvezmény akkor sem lesz 50%.

Előzmény: Törölt nick (1109)
digicat Creative Commons License 2007.12.31 0 0 1113
Bioptron lámpát sem kötelező a Zeptertől vásárolni. Magyarországon is vannak más források, külföldön még több.
Amerikából vásárolva még akkor is lényegesen olcsóbb, ha vámot és áfát fizetsz rá, de Németországból vagy Ausztriából rendelve is olcsóbb, onnan pedig nincs vám.
Természetesen új és garanciás készülékekről van szó.
Előzmény: cumpika (1112)
cumpika Creative Commons License 2007.12.31 0 0 1112
Bocsáss me ha a lelkivilágodba gázoltam, de Te Bioptron lámpáról beszéltél.
Az pedig Zepter./dupla áron/
A többi hasonló, vagy ugyanazon az elven működő lámpákat NEM Bioptronnak hívják.
Te /anyósod/ milyet vettél?
Előzmény: joy (1103)
Wormie Creative Commons License 2007.12.31 0 0 1111

Kedves joy, az esetek többségében NEM szimpla vigécekről van szó. Ilyenekkel (legalábbis a fővárosban) már alig-alig találkozni...

Nyomulnak viszont ezerrel az MLM ügynökök. Nézz be esetleg a szaktopikba. :-)

Ahol nem az ügynök %-át fizeted meg, hanem a fölötte lévő piramisban 5-6 szinten lévő feletteseikét is. Így könnyen összejön sokkal több, mint egy hagyományos kétszintű bolti árrés. Persze ők ezt tagadják, no de engem se a hathúszas hozott. :-)

Előzmény: joy (1107)
joy Creative Commons License 2007.12.31 0 0 1108

BÚÉK!.

joy Creative Commons License 2007.12.31 0 0 1107

Való igaz, a vigécek nem mindig olcsóbbak, és még az sem biztos, jól végzik dolgukat.

Pont olyanok, mint a kereskedők.

 

DE!

Nagyot téved, aki azt hiszi, hogy sokkal drágábbak. mint a boltok!

Nem!

Legtöbben közvetlen forrásból kapják a terméket, és a raktárazást, nemzetközi fuvarozást, nagy-kiskereskedő láncokat lekerülve közvetlenül a vevőhöz juttatják el a produktumot.

Igen, meg kell fizetni a vigéc közreműködését, de semmi mást, nem úgy, mint a bolti kereskedelemben, így egy-egy házaló sokkal olcsóbb lehet a kiskereskedőnél!

 

Úgy, hogy aki mandínerből pocskondiázza a vigéceket, annak nincs igaza!

joy Creative Commons License 2007.12.31 0 0 1106

Na, akkor ügynök.

Tavaj nyáron jött valamelyik ájtatos csoporttól, csöngetett figura.

Először is megkapta a kérdést:

-Hogy a francba jutott be a lépcsőházba?

Azután beszélt vagy 3 percet hitről, kegyességről, elesettségről, adakozásról...

Hagytam.

Természetesen az ajtóban álltunk.

Majd rátért a lényegre: vegyek Bibliát...

Köszöntem.

Akkor legalább verses kötetet, zsoltáros könyvet...

-Minek vegyek?

-Nem hisz Istenben?

Erre én:

-Hisz az UFO-kban?

-Nem?

-És Istenben?

-Igen?

-Oszt kérdem én, mikor találkozott vele?

Merthogy én egyikkel sem találkoztam.

De azt nem jelentem ki, hogy egyikben sem hiszek, azt sem, hogy egyikben hiszek, másikban nem. Amelyikőjükkel előbb találkozok abban hiszek előbb, de az nem zárja ki, hogy a másikban nem hinnék...

Nagynehezen rájött szegény, hogy csak ugratom.

Annyit modtam búcsúzóul, csukja be maga után a lépcsőház ajtaját...

joy Creative Commons License 2007.12.31 0 0 1105

Hun a francban írtam én, hogy ügynökökkel foglalkozok?

Be sem engedem a lakásba őket!

:o)

Ja, meg Zepter edényem sincs, csak egy 6+6+1,6-os Solingen-Royal készletem, amit 25eHuF-ért vettem az utolsó Szegedi Ipari Vásáron /amit a Marson rendeztek/. Akkor egy Zepter serbli 55-60 eHuF volt!

Tudod, ki adna annyit érte?

Mert én nem!

Előzmény: tunderlala-3 (1094)
joy Creative Commons License 2007.12.31 0 0 1104

Isten ments!

Semmiféle "Fűben-fában orvosság van" dilibogyó nem kell az arcüreggyulladásomra, csak jó meleg kamilla-menta gőzös inhalálás, vagy ez a lámpa. Leghatásosabb a kettő együtt.

Ez nem hit, tapasztalat kérdése!

Óriási különbség!

Előzmény: Törölt nick (1092)
joy Creative Commons License 2007.12.31 0 0 1103

Nem dupla ár, és nem Zepter.

Üzletben vettük anyósomnak, nem sózta rá senki.

 

Ha nem tudsz valamit, kérdezz, mielőtt nagyarccal kijelentesz valami baromságot!

:o/

Előzmény: cumpika (1091)
Wormie Creative Commons License 2007.12.29 0 0 1102

még egy kis OFF: ne is mondd....

A családban egy rokon egy most megnevezni nem kívánt ;-) MLMcég

"munkatársa" lett, csodaszereket forgalmaz. Ő már "igazgató" - ami nem-mlm-es értelmezésben persze ügynököt jelent. :-))  Most a karácsonyi jövésmenésben is összeakadtunk vele kétszer is. Hihetetlen, hogy kell vigyázni, hogy még csak véletlenül se ejtsen ki az ember olyasmit a száján(nem panaszkodásképpen, csak a tök átlagos mesélés-beszélgetés közben) , hogy pl. "a múltkor fájt a fejem", vagy "anyósom kacsát sütött, úgyhogy bedobtam utána egy bilagitot :-))) " - mert a lakás legtávolabbi pontjáról is megkagylózza, és azonnal lecsap az áldozatra, hogy erre neki van tuti szere. BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!  És persze nem lehet jól elküldeni melegebb égtájra, mert mégiscsak rokon, no meg a családi béke.......

ON

Előzmény: Törölt nick (1101)
Wormie Creative Commons License 2007.12.29 0 0 1100

De én ügynöktól akkor sem, ha ingyen adja.

 

Akkor neked is itt a helyed a topikomban. :-))))

Vigyázz, ha ügynöknél vásárolsz!

 

(sajnos nincs időm gondozgatni, de ahogy látom, egyre jobban kéne reklámozni...;-) )

 

Én se veszek semmit ügynöktől. Elvből. :-) Hadd döntsem el én magam, mire van szükségem! Ne egy ügynök mondja meg!!!! Aztán majd megkeresem a legjobb ár/érték arányú akármit. Manapság, mikor a neten két pillanat alatt többtucat árucikket tudok egymás mellé tenni, kényelmesen, a fotelből.... :-)

Előzmény: Törölt nick (1098)
tunderlala-3 Creative Commons License 2007.12.29 0 0 1099
Hát sajnos nekem is eleve gyanús, ha ilyen MLM vagymilyen módszerrel akarnak rámsózni valamit...pedig közeli ismerős is van, aki amway-ezik (nekik azért van pár jó cuccuk, egyet szoktam is rendszeresen venni, ill. régebben vettem), meg olyan is, aki ezzel az aloe verás cuccal foglalkozik, és olyan kellemetlen, amikor elkezdik mondani a szokásos maszlagot, meg egyértelműen azért keresnek, mert valami eladó nekik, és akkor még én érzem magam kellemetlenül, hogy nem érdekel....és szerintem ezzel már a legtöbb ember így van. NÁlunk a legemlékezetesebb a zepter légtisztító és a lux porszívó bemutató volt, míg élek nem felejtem el, jót derültünk rajta amúgy, na meg bosszantott is rendesen.:s
Előzmény: Törölt nick (1098)
tunderlala-3 Creative Commons License 2007.12.29 0 0 1097

Nah nem akartam kötekedni ;) :D .....ne légy ilyen szigorú magadhoz, nem a suliban vagyunk.:) Annyira utálom, mikor egy-egy elütött szóba beleköt valaki.:S :((((((

 

A többivel egyetértek...azért sokáig kell egy-egy ilyen ügynököt képezni, hoyg így elő tudja adni magát. :O :S :DDDDDDDD

Előzmény: Törölt nick (1096)
tunderlala-3 Creative Commons License 2007.12.28 0 0 1094

Jó lehet a bioptron lámpa, de én úgy tudom, hogy van magyar megfelelője is, jóval olcsóbban.... amúgy sztem. más (olcsóbb és ugyanolyan hatásos) módszerei is vannak a gyógyulásnak, legyen az homeopátiás szer, vagy akár a "jó öreg" calcium és C-vitamin párosítás Bioparox spray-vel megfejelve, biztos a hatás.:p

De akinek sok felesleges pénze van, vehet persze bioptron lámpát is.:))

A zepter-es cuccok azért olyan drágák, mert az ügynököket fizeted, nem a valós értéket.:s :((

Előzmény: joy (1090)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!