Keresés

Részletes keresés

ymy.xs Creative Commons License 2009.05.13 0 0 2066

....sajnos nem törvénybe ütköző, bár az lenne ebben az esetben.

Gondold csak el, h milyen lenne az, h nem lehetne valakinek 2-3 üzlete, mért ne lehetne? És sajnos lehet neki vakerája és teszvesze, stb...

De az biztos, h nagyon sok embert veszitett el és ennek még nincs vége. Még a cégesek jól állják a sarat, de ki tudja, h meddig?

Előzmény: Törölt nick (2064)
sismond Creative Commons License 2009.05.13 0 0 2065
Az egy forint és a cimbi rálicitál, lehet szabálytalan, de csinálják páran. Amúgy meg vásárló szemmel idegesítő. Ágyat néztem talán, aztán 20 000Ft. volt a következő ajánlat. Érdekes, nem azok csinálják akiknek több száz termékük van. Régebben is utáltam az 1 Ft-ról induló rejtett minimáláras cuccokat.

Törölt nick Creative Commons License 2009.05.13 0 0 2064

Azután megveszi(k) ugyanaz(ok), akik TeszVesz-tet és Vateara-átot, aztán lesz az igazi nagy csoda :)))

 

Mondjuk kezd bennem bugyogni a versenyjogász, hogy két akkora piaci részesedőnek mint TeszVesz és Vatera nem törvénybe ütközö (a) az azonos tulajdonosi kör; és (b) az azonos, összehangolt és ügyfelek kiszolgáltatottságára építő díjváltoztatás? Majd Versenyhivatal eldönti.

 

Üdv!

Robi

Előzmény: ymy.xs (2060)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.13 0 0 2063

"brain with built-in ZIP encoder" - na ja, úgy könnyű :)))

 

Totálisan egyetértek Veled, de mint tudod, a NET sem válogatja meg, kit hord a hátán, ahogy a Föld sem :(

 

Más szlogennel: nagy az Istennek az ő állatkertje :)

 

Üdv:

Maus Robi

Előzmény: Vadista Szandál (2058)
boxer-gs Creative Commons License 2009.05.13 0 0 2062
No, végre egyetérthetek valamivel az utóbbi pár napban. :-)
Előzmény: Vadista Szandál (2058)
Blue_Sky_007 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 2061
Nem vagyok elkeseredve, csak jeleztem, hogy a zsibi minden tekintetben még nem tört olyan ismertségre, hogy bátran lehessen eladni. Olyan, mintha a hírdetőoszlop aljára tenném a hírdetésemet.
Előzmény: ymy.xs (2060)
ymy.xs Creative Commons License 2009.05.13 0 0 2060

...mi az a második? 2. kattintásra megveszem tőled a zsibin :D

 

Nem kell elkeseredni, lesz ez még forditva is. Most egy kis totyogás, aztán szépen ki fog alakúlni minden. Vakera megy a kukába a többi pedig él és virúl!

 

Előzmény: Blue_Sky_007 (2059)
Blue_Sky_007 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 2059

Tapasztalataim:

2 terméket tettem fel, a vaterára és a zsibvásárra is.

 

Ugyanakkor.

A vaterán megnézték az egyiket 51 kattintás a zsibin 2 kattintás, a másikat a vaterán 6 a zsibin 1 kattintással.

 

Megvenni nem vették természetesen.

Vadista Szandál Creative Commons License 2009.05.13 0 0 2058
Ez valami új kór az interneten, hogy az írásjelek (vessző, pont, felkiáltójel) után nem teszünk szóközt. MIÉRT?

Olvashatatlan, kiokádott karakterhalmazzá válik minden, ráadásul az automata tördeléseket is megbolondítja.
carpediem71 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 2057

.....egyébként,még mindig az aukció.ittvettem.hu-ra voksolok és még kb. 1.000 termékem van amit majd feltöltök,tehát fontosnak tartom a kölcsönös precíz együttműködést.

A Vateráról meg annyit,hogy nekem jól megy nagyon,már sok terméket eladtam 1 ft.-300 ft.-ért.,össz,reális értékük kb. 15.000 Ft.  :D

Előzmény: the_real_facsabi (2054)
carpediem71 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 2056

Kedves facsabi!

 

Köszönöm a reagálást és a kedvességed!

Az ittvettem.hu-tól április 30.-án kaptam egy emailt-t,hogy megkapták az óriáslevelem,de nem tudják kihez,mely felhasználóhoz tartozik (noha,a levél tárgyához beírtam a felhasználónevem+jelszót).Még aznap válaszoltam és elküdtem a nevem+jelszót .Kb. május 8.-án érdeklődtem az oldalon keresztül az ügyfélszolgálattól,hogy hol tart az ügymenet,de választ nem kaptam.....

Mint mondtam már,hogy maximalista vagyok,ezért az ilyen és ehez hasonló esetekre "rezzenek",de sebaj,megteszem újra,hiszen csak az nem hibázik aki nem dolgozik. :)

Előzmény: the_real_facsabi (2054)
Dühöngő_bika Creative Commons License 2009.05.13 0 0 2055

Te valamit eléggé félreértettél... ki beszél itt a pénzről? meg a  vateráról?

 

Nekem semmi bajom velük, mindenki érezze jól magát ott, ahol vásárol meg elad.

 

Előzmény: Kreta (2048)
the_real_facsabi Creative Commons License 2009.05.13 0 0 2054
Kedves carpediem71

Sajnos sem a kapott emailek között, sem regisztrált felhasználóként ezt a nick-et nem találjuk az ittvettem adatbázisában.
Ahhoz, hogy segíteni tudjunk szükség lenne a VALÓS felhaszálónevedre.
Mivel ez a fórum nem éppen az ittvettem ügyfélszolgálataként üzemel, kérlek a panaszoddal az erre megfeleő helyen jelentkezz.
Ígérem utánajárok mi történhetett.



carpediem71 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 2053

Kedves Dühöng! Álljon meg a menet,ki is dolgozik helyettem? Neked egyáltalán nincs üzleti vénád!Nem én kuncsorogtam ,hogy engedélyezzék,hogy használjam az oldalt,hanem ők ajánlották fel ezt a lehetőséget és én örültem neki és éltem vele.Nem aval van gondom,hogy még (!) nem tőltötték fel,hanem aval,hogy nem válaszolnak,hogy akkor  most mi van.Április 30.-án küldtem át nekik  az óriáslevelet,azóta eltelt 2 hét .....,tudod az idő pénz.

Szerintem alapvető tisztelet ha valakit megkeresek email-en keresztül az válaszol.

Én maximalista vagyok és ezt elvárom attól az oldaltól is,ahol én is egy kis részese lehetek a választék bővítésének és a vevőkör gyarapításának.Egyenlőre nekik nagyobb érdekük,hogy az oldal színvonala és látogatottsága emelkedjen és ezt nem ingyen várjuk el,hanem mint tudjuk eladás után fizetünk 6 %.-ot (ami teljesen rendben van). Tehát miről is beszélünk? Mindez valamit-valamiért alapon működik,ugyanúgy nekik is érdekük a színvonalas szolgáltatás ,hiszen csak így toborozhatnak,amit valjunk be őszintén szükségük van!

Előzmény: Dühöng (2044)
Real Putyur Creative Commons License 2009.05.13 0 0 2052
Végülis igazad van; úgy is felfoghatod, hogy a szórakozásod pénzbe kerül.
De ha van 5000 tételed, egyenként 200 Ft-ért (pl. könyvek), és egy körben (3 hét alatt) elmegy belőle 10, akkor (üzletileg) jobban jársz, ha az egészet bevágod a kukába.
Előzmény: Ladybee (2051)
Ladybee Creative Commons License 2009.05.12 0 0 2051

Én semmi változást nem tapasztaltam. Ugyanannyi vevő jelentkezik, mint korábban, igaz nekem szórakozás az egész, nem ebből élek, más meg örül a nekem feleslegessé vált dolgoknak. Manapság, amikor majd 300 Ft egy villamosjegy, ezért a pénzért 60 terméket tudok feltenni három hétre.

Előzmény: ymy.xs (2050)
ymy.xs Creative Commons License 2009.05.12 0 0 2050

...mert az a mocskos dög már mindenért pénzt kér, mert neki semmi nem elég már.

Lassan már azért is fizetni kell náluk, h beütöd a jelszavadat. Következő alkalommal meg minden kattintás pénzért lesz. Ezekne semmi nem elég, éhenkórászok.

Ennyi.....

Előzmény: Kreta (2048)
sismond Creative Commons License 2009.05.12 0 0 2049
Ugyanannyira érdeke az oldalnak feltölteni a termékeket, mint a vevőnek elküldenie. Nem gondolod? Amíg a vevő nem válik eszközzé, van egy kölcsönös viszony.  Ha nem találta volna ki ezt az átrakásos dolgot hány terméke lenne? Te meg úgy sarkítasz, mintha csak ők tennének szívességet azzal, hogy felpakolják a cuccokat.  Szívességet is tesznek, de ez kölcsönös mindkét félnek egyaránt fontos. Vagy már nem?

Előzmény: Dühöng (2044)
Kreta Creative Commons License 2009.05.12 0 0 2048
Tényleg nem értem ezt. Ha a Vatera szolgáltat, akkor az mocskos dög, ha bármiért pénzt kér, ha meg valami másik szent tehén weboldal akkor az meg jó fej.
Előzmény: Dühöng (2044)
Vadista Szandál Creative Commons License 2009.05.12 0 0 2047
Nekem 200 termékemet cirka 1 hét alatt tették fel. Előre szóltak, hogy várni kell sokan állnak sorba. Vártam, kész lett. Örülök neki, megköszöntem.
Dühöng Creative Commons License 2009.05.12 0 0 2046

Most nézem csak....

 

JA és ez az  összes termékszám!  :-D

Jólvan! Gratulálok :-)

 

Gyűjthetsz még hozzá "pártízezret"...

Előzmény: bi2o9q (2045)
bi2o9q Creative Commons License 2009.05.12 0 0 2045
Az mpace.hu-n, igaz csak 200 könyvemet, de 3 óra múlva feltöltötték...
Előzmény: carpediem71 (2043)
Dühöng Creative Commons License 2009.05.12 0 0 2044

Nekem 12 ezer termékemet töltötték fel másfél hét alatt és én MEGKÖSZÖNTEM (ja és minden levelemre válaszoltak)!

 

Nem gondolod, hogy ezt nem itt kellene és nem így kommunikálni, hanem velük megbeszélni? Nyújtják a kisujjukat, neked meg az egész ember kell... hát nemtom... nekem is megvan a véleményem!!!!!... de nem róluk.

 

Hallottál te valaha olyan szolgáltatóról aki helyetted dolgozik???

Előzmény: carpediem71 (2043)
carpediem71 Creative Commons License 2009.05.12 0 0 2043
Az ittvettem.hu-ról elég hamar megváltozott a véleményem negatív irányba.Az elején kézségesek voltak,segítettek ........,most meg több mint egy hete küldtem át több mint 180 termékemet és még mindig nem töltötték fel,írtam nekik de nem méltatnak válaszra.
Előzmény: the_real_facsabi (2040)
ymy.xs Creative Commons License 2009.05.10 0 0 2042

...valóban gyorsabb lett :O)

Most úgy is mindenki a vakerához hasonlitgat, de ők hiába gyorsak, ha nem lesz eladó termékük. Mert hamar meg fogják unni a cégek is, h hetekig, hónapokig csak nézegetik a termékeiket és ők meg perkáznak a vakerának :D ...szép lassan fog leépülni.

Előzmény: the_real_facsabi (2039)
Vadista Szandál Creative Commons License 2009.05.10 0 0 2041
Érezhetően felgyorsult.
Előzmény: the_real_facsabi (2040)
the_real_facsabi Creative Commons License 2009.05.10 0 0 2040
www.aukcio.ittvettem.hu

kérlek nézd meg milyen "lassan"-gyorsan jön be nálad az oldal.

köszi

(csak azért, mert eddig néhány helyen gond volt a sebességgel)
the_real_facsabi Creative Commons License 2009.05.10 0 0 2039
most nézd meg...
További észrevételeket várok.

Kösz az építő jellegű kritikát!
Előzmény: glashuette (2027)
digicat Creative Commons License 2009.05.10 0 0 2038
Hidd el eszükbe jutott, de pénzért csak akkor tudná adni ha az összes konkurense pénzért adná, és sem a Microsoft-nak, sem a Yahoo-nak nem érdeke pénzt kérni ezért (na meg a Google-nek sem, és nem azért mert ők nemrég léptek be erre a piacra).
Ez a piac pedig nem olyan kicsi, hogy két lokális weboldal felvásárlásával valaki megvehetné.
A percdíjuk nem rossz, de ha valaki utánajár akkor a VOIP szolgáltatóknál alacsonyabb percdíjat tud elérni. Az ephone.hu (találomra választottam keresőből) pl. vezetékesben minimálisan, mobilban pedig 25 forinttal olcsóbb mint a Skype (62,319 vs. 36,90, mindkettő áfás ár), ráadásul a hívható magyarországi számot ingyen adják, míg a Skype in fizetős. A külföldi szolgáltatók között ennél olcsóbbak is vannak, és a vezetékes hívás gyakran ingyenes (pl. voipcheap). A VOIP előfizetés pedig nincs egy konkrét szoftverhez kötve, akár mobiltelefonon is lehet használni (tudom, a Skype-ra is vannak próbálkozások, de azok még messze vannak a VOIP-tól).
A Skype csak divatos, mint az iPhone, nem pedig a legjobb.
Előzmény: ymy.xs (2036)
digicat Creative Commons License 2009.05.09 0 0 2037
Bárkivel éppen nem. Nincs mindenkinek internetje, az internetezők közül nincs mindenkinek Skype-ja, és akinek van Skype-ja az sem ül előtte napi 24 órát.
Előzmény: glashuette (2033)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!