Keresés

Részletes keresés

fokhagymabors Creative Commons License 2006.06.21 0 0 278
ja egy kis szépséghiba: az englishman szerintem minden koncertje egyik csúcspontja szokott lenni, most egy kicsit beállt a sorba a többi közé.
fokhagymabors Creative Commons License 2006.06.21 0 0 277

ááááááállatnagy volt az öreg!!! Kurvajó volt!

 

őszintén irigylem azokat, akik odalenn örjönghettek legelöl, mert sajnos csak ülőhely jutott:-( a setlist egyszerűen tökéletes! Igaz, hogy lehetett volna más is benne, de akkor 3 órás lett volna. Vagy négy. vagy... :-))

 

ha meg kellene említenem valamit, ami nem jött be annyira: hát én hiányoltam egy billentyűst a buliból. az elején a dobos is idegesített egy kicsit, de aztán bejött.

 

ha lehetett a tökéletest fokozni, akkor az a Roxanne-nél kezdődött:-)

jemi bigli Creative Commons License 2006.06.21 0 0 276

kozben olvastam at indexes cikket..szoval hatalmas felutessel indutl a koncert..message in a bottle::)))))

utana meg mintha egy expressvonat szaguldott volna el az ember mellett...Synchornicity II!!!!!!!

csak kapkodtuk a fejunket, hogy mekkora csodat elunkmeg..vegig enekeltuk.ugraltuktapsoltuk az egeszet..es igen, en sem tudom minden szamnak a szoveget elejetol vegig..de erre van a 15. sor..az elsoben alljon csak az aki ezzel kel es fekszik...

Sting egybol megtalalta a hangot a kozonseggel-az volt az erzesem mindenkihez egyenkent szol. jo volt latni mennyire elvezi a bulit, a zenelest....konnyed profizmus...szerenyseg....

nagyjabol ennyi..a tobbit meg mar ugyis tudjatok:)

 

jemi bigli Creative Commons License 2006.06.21 0 0 275
nothing like the sun...(everything but the girl-rol beszelgettunk kozben..ezert az eliras)
Előzmény: jemi bigli (274)
jemi bigli Creative Commons License 2006.06.21 0 0 274

albumcim....ááááá.....

 

na majd akkro folytatom ha nem kell egyszerre 100fele figyelnem

Előzmény: jemi bigli (272)
jemi bigli Creative Commons License 2006.06.21 0 0 273
elso 'mert' az egy 'de'
Előzmény: jemi bigli (272)
jemi bigli Creative Commons License 2006.06.21 0 0 272

en irok szivesen mert ne tedd fel sehova, mert szubjektiv, csapongo es egyaltalan nem szakmai lesz...inkabb benyomasok, gondolatok...es talan meg sok butasag is keveredik bele:)

 

szoval sting...mar akkor is szerettem amikor szamomra csak a kemenyebb zenek johettek szoba.

az everything but the sun lemezt meg altalanos iskolas koromban kaptam kolcson..es klippekbol a dream of the blue turtles-t is ismertem...szoval nem ma kezdtem::))es azota is imadom!!!

kozben a police is mindig ott volt a kedvenc hallgatnivalok kozott (de bevallom a best of leginkabb)

 

sting koncertre eddig azert nem jutottam el mert vagy kulfoldon voltam vagy videken vizsgaztam vagy eppen nagypocakkal terhes.

 

szoval ez MOST vegre az en alkalmam volt...nem csak a dvd-koncert cd-k..hanem igazi koncert.

 

total bezsongva erkeztunk az arenaba...eppen ezert kicsit roszul is esett az elozenekar...ideges varakozassal neztuk oket vegig..(elnezest a fictionplane-t szereto es jol ismero emberektol..most egy oket csak a koncerten hallo ember velemenyet olvashatjatok)

ami pozitivum. hihetetlen elszantsaggal nyomtak le a bulit..(a chili frontember irt arrol miylen erzes fellepni a stones elott..kicist azt ereztem ok is igy vannak vele...)

oket hallgatva az votl az erzesem...golyataborban vagyok...johangulatu ir kocsmarock keveredett vmi ausztral-beutessel..kozben felidezodott bennem a green day korai korszaka..(arckifejezes, szovegek) kis madhouse..aztan jott progressziv rock is...szoval en meg nem ertem-erzem oket...

szoval eleg valtozatos programot nyomtak...egysegesek a kozepso reszt ereztem..ahol egymas utan jottek a pattanasos frusztralttinihangulatu szamok..erosen ereztem ha nem is a police hatasat hanem a 70es evek vege 80 as evek eleje thatcher-ellenes lazado csonacis brit ifjusagot..idoutazas volt..

 

folyt kov mindjart

(addig irjatok meg mennyire ertettem felre (ha igen) a fiction plane-t)

 

pont mire elkeszultem a hosszas bevezeto rizsaval felebredt a fiam...

Előzmény: B-side (270)
Pemberley Creative Commons License 2006.06.21 0 0 271
Sziasztok! Egy eltévedt Peter Gabriel-rajongó szemével is fantasztikus volt a tegnap esti koncert. Lenne egy kérdésem: a mostani turné anyaga megjelenik(nt) CD-n vagy DVD-n?
B-side Creative Commons License 2006.06.21 0 0 270
Nincs kedve valakinek részletesebben is írni a koncertről?

Kíváncsi vagyok meg fölraknám ide is:http://newwaveonline.hu/
KORNhulio Creative Commons License 2006.06.21 0 0 269
Láthatod, nem hagytam ki. :)
Előzmény: jemi bigli (264)
KORNhulio Creative Commons License 2006.06.21 0 0 268
Zseniális volt! Kicsit több jammelésre és jazz-részre számítottam, de nem panaszkodom. A Mercury Falling-hiányomért is kárpótolt éjfélkor Dominic Miller a Custoban, amikor eljátszotta a La Belle Dame Sans Regrets-et.
Így lett kerek az este!

Komolyan, gyerekek, feltette az I-re a pontot! Ennél jobb "afterpartyt" nem is lehet elképzelni. Kevés hasonló zenész van, aki egy koncert után olyan alázattal játszik el egy unplugged estet, mint ő. A majd' 90 perces Sting után még kb. 70 percet játszottak. És hallhatunk még egy Shape Of My Heat-ot is...

Azt hiszem, hogy aki a Fiction Plane-nel együtt nézte végig az estét, annak nem maradhatott hiányérzete. Dominic Miller-ről pedig csak szuperlatívuszokban...
Előzmény: Roger.H (263)
Bitter Creative Commons License 2006.06.21 0 0 267

Police műsort hallani mindig hatalmas élvezet, ma pedig szinte csak  ez volt.

Nagyon klassz volt. Megjegyzem, hiányzott a "dög" az egészből, Abe Laboriel hiába fergeteges, de sehol sincs Copelandhez képest. Le a kalappal Sting előtt, hogy elővette a régi dolgokat, nagyon jót tett vele a fülemnek meg a lelkemnek.

Roger.H Creative Commons License 2006.06.21 0 0 266

Akkor azért volt olyan ismerős a hangja! Teljesen jó műsort nyomtak.

Előzmény: jemi bigli (265)
jemi bigli Creative Commons License 2006.06.21 0 0 265

+elozenekar sting fia es tarsai voltak..pedig epp le akartam huzni oket:)

nagyon tisztessegesen lenymtak a programjukat..de nekem tulsagosan beazonosithatoak voltak a hatasaik...

Előzmény: jemi bigli (264)
jemi bigli Creative Commons License 2006.06.20 0 0 264

te megint tavolmaradsz mitn a Queen eseteben?:)

 

gyerekek....egyszeruen fantasztikus volt.....az arcomon ott a letorolhetetlen vigyor..annyit kaptunk ma este ettol az embertol::)))))

Előzmény: KORNhulio (262)
Roger.H Creative Commons License 2006.06.20 0 0 263

Sziasztok!

Most jövök a koncertről, hatalmas élmény volt! Az utóbbi három fellépés közül ez tetszett a legjobban, olyan nagyszerű csúcspontokkal mint a Roxanne, Fragile és az egyik legprogresszívebb Beatles szám A Day In Our Life feldolgozása. Bevallom nem hittem, hogy még hallani fogok ennyi klasszikus Police nótát élőben, de hála istennek mégis! Remélem másnak is tetszett a koncert!

KORNhulio Creative Commons License 2006.06.20 0 0 262
A Mercury Fallingról egy beleférhetne igazán.
Előzmény: fokhagymabors (257)
jemi bigli Creative Commons License 2006.06.20 0 0 261
wrapped around your finger hianyzik nagyon..es a fortress around your heart...
Előzmény: jemi bigli (260)
jemi bigli Creative Commons License 2006.06.20 0 0 260

en ezzel annyira de annyira ki lennek bekulve!!!!!

legyen mar este::))))))

Előzmény: dzsekbáuer (256)
fokhagymabors Creative Commons License 2006.06.20 0 0 259

0

fokhagymabors Creative Commons License 2006.06.19 0 0 258
                           1
fokhagymabors Creative Commons License 2006.06.18 0 0 257

nagyon fain lista.

egyes szólóalbumok mintha hanyagolva lennének.

Előzmény: dzsekbáuer (256)
dzsekbáuer Creative Commons License 2006.06.18 0 0 256
Jun 17, 2006 Salonika - GREECE - Moni Lazariston

Set List:

Message In A Bottle
Synchronicity II
Walking On The Moon
If I Ever Lose My Faith In You
Englishman In New York
Spirits In The Material World
Shape Of My Heart
Driven To Tears
Every Little Thing She Does Is Magic
Why Should I Cry For You?
Fields Of Gold
A Day In The Life
If You Love Somebody Set Them Free
Voices Inside My Head/When The World Is Running Down
Roxanne
Desert Rose
Every Breath You Take
Next To You
Fragile
Előzmény: HJosie (255)
HJosie Creative Commons License 2006.06.18 0 0 255

Sajnos munka miatt nem tudok :(((

Írígykedem!

Előzmény: fokhagymabors (253)
fokhagymabors Creative Commons License 2006.06.18 0 0 254

 

                  2

fokhagymabors Creative Commons License 2006.06.17 0 0 253
jössz?
Előzmény: HJosie (252)
HJosie Creative Commons License 2006.06.17 0 0 252

3

Előzmény: fokhagymabors (251)
fokhagymabors Creative Commons License 2006.06.16 0 0 251
     4
fokhagymabors Creative Commons License 2006.06.15 0 0 250

 

[örvend:-)]

Előzmény: MERLINN (249)
MERLINN Creative Commons License 2006.06.15 0 0 249
Örvendj, szedtem Neked plakát.
Előzmény: fokhagymabors (248)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!