Keresés

Részletes keresés

beep Creative Commons License 2000.05.22 0 0 331
Blaszfemia!

Mi nem a repabol, hanem a repanak akarunk szobrot emelni.

Előzmény: Köves Gergely (330)
Köves Gergely Creative Commons License 2000.05.22 0 0 330
tavasz van:
u'j hu's, u'j no", u'j ve'r, u'j prae.
pa

{
csak re'pako:lto"k vannak koztetek, vagy vannak ma's re'pamesterek is, teszem azt re'paszobra'szok?
}

beep Creative Commons License 2000.05.22 0 0 329
Egy kerdes fogant meg bennem: lehetseges, hogy ennel az uj lapnal fog dolgozni az MTV-bol ismert VJ, a Prae Cox?

Sajnalatosan halaszthatatlan es mersekelten sikertelen pentek estem borongos esobe veszo kodje miatt nem tudtam reszese lenni e jeles esemenynek, melyet felolvaso estbe csomagolt PR hadmuveletkent tart elibenk Balogh Endre mesterunk.

Mindazonaltal erzekelem am en Varro Danika kedelytelenul lehangolmanyolt beszamolojan aterzodo megnemertettsegbol fakado banatat, ami csakis a felta'lalt kozonseg megnemerettsegebol fakadhatott. Mert hogy repa verseitek megakiralyak, az egyszer istenuccse!

Na persze, ha szemelyes varazsommal tolthettem volna meg a felolvaso est (p)raemes levegojet, akkor csak a badigardok segitsegevel hagyhatta volna elaz epuletet Jehova szoda a rajongok feleiranyulo repaaradata elol menekulven.

Vegul egy vers a megnemertettseghez:

Nem kellett a repavers?
Hat nem tudjak, hogy szep a nyers?
Hogy fozes teszi rutta temank?
Hat kapjak be akkor a repank!

:-b

Jorgosz Creative Commons License 2000.05.22 0 0 328
Jókat hallottam az estről, kevesb jókat Budapestről, világváros, ugyan kérem... Kié lett az répaérem?
vurugya Creative Commons License 2000.05.21 0 0 327
No és kiderült, hogy a drága belépők kifizetői a neten orrbaszájba olvashattak volna répákat ingyen?

vurugya

Törölt nick Creative Commons License 2000.05.21 0 0 326
húöcsém ( húgom?)bázzeg, nemtod miből maradtál ki, a közönség egy emberként leborult a répaköltők nagysága előtt és követelték a ráadást, de ez az Endre, egy igazi sómen meg szervező meg izé, ért ő ezekhez a dolgokhoz, szóval ő asszonta, hogy mára legyen ennyi elég, majd jövő héten tessék kifizetni a belépődíjat és akkor lehet még verseket hallgatni megminden, és lehet szépen prét venni 400ft-ért merhogy abban is vannak répásversek, de ez nem is igaz , szóval az Endre jól kibaszott ezekkel a szerencsétlenekkel HÁHÁHÁ.
Előzmény: babi (325)
babi Creative Commons License 2000.05.21 0 0 325
Légyszíves részletezzétek ezt a felolvasóestet, mert sürgős elfoglaltság miatt lemaradtam róla, és egész este arra gondoltam, hogy tele van a Merlin Étterem, a nézők halálos csöndben azon gondolkoznak, hogyan lehetett eddig répaköltészet nélkül élni, izgalmukban rágcsálnak egy kicsit, aztán a végén vastaps, Jehova Szódát a vállukra veszik és tovább már elképzelni se tudtam.
De most nagy a csönd itten, szóval mi történt? Ismétlés mikor?
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.21 0 0 324
na most már szép színesek vagyunk, remek.
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.21 0 0 323
eztet mindíg elrontom, ez olyan kínos szóval:

Törölt nick Creative Commons License 2000.05.21 0 0 322

< img src="http://magyar-irodalom.elte.hu/prae/palimpestek/pr2_repa/images/varro.JPG">

csak ,hogy legyen már valami kép ebben a topicban...

Törölt nick Creative Commons License 2000.05.21 0 0 321
hát igen Zed, én is nagyon vártam a getomot, merizé, de pl. mikor a Császi Ádám olvasott fel akkor elgondolkodtam, hogy lehet, hogy ez a getom deaztán mégse, mer a getom az nem Ádám hanem Tamás gondolom, de persze lehet, hogy mégse és csak bennünket akar átverni.
Odson Forja te vagy a feketébe öltözött fotógráfus?
ZedIzDead Creative Commons License 2000.05.21 0 0 320
Nem volt ott? A fogyasztó megtévesztése, a reklámban benne volt.

[ZedIzDead]

Előzmény: Törölt nick (316)
Propeller Creative Commons License 2000.05.20 0 0 319
OFF

Szerintem pont a megfelelő mértékű sikere volt az összes mindenkinek, és ne emeljünk csak itten ki senkit, Dániel, kivéve Jehova szódát, mert ő meg is érdemli.

Ez az első hozzászólásom,
amiben nem volt egy rím sem,
ez a belső van csak - jól látom?
Ne keress többet, mert nincsen.

Prop.

ON

Előzmény: Varró Danika (315)
odson forja Creative Commons License 2000.05.20 0 0 318
a praepa képek fönn vannak

üdv

Amaranta Creative Commons License 2000.05.20 0 0 317
Nahát mik vannak! Gratulálok az Ars carotica szerzőjének! És jó volt a felolvasás is (mert nem volt hosszú). Hát ennyi!
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.20 0 0 316
Dehonnem , nagy siker volt, jöttek oda hozzám gratulálni meg ilyesmi HÁHÁHÁ, az egyik srác(a gyökértelen) még egy prae-t is fizetett a haveromnak ,hogy találkozhasson velem...amúgy meg örülök, hogy nem olvastam ,mer’ izé most már ilyen misztikus köd van a személyem körül meg ilyesmi, meg amúgy sincs olyan szép pincehangom mint a propellernek.
Zed a getom az nem volt ott.
Varró Danika Creative Commons License 2000.05.20 0 0 315
Nohát ennyire azér nem volt fényes a helyzet, nem volt az a NAGY SIKER, ami úgy elvárható lett volna - dehát ugye répát a disznók elé... Egyedül Propeller domborított igazán nagyot, meg a Jehova szódának volt még fergeteges a sikere, de neki én domborítottam, mer nyúl volt, és nem mert felolvasni. Kár, hogy nem jöttetek el többen, akkor biztos sokkal jobban sikerül :((
Előzmény: MűvészBöngész (314)
MűvészBöngész Creative Commons License 2000.05.20 0 0 314
Az előadás nagy sikerrel ért véget!
örülök, hogy én is jelen lehettem ezen a "PRAEpaköltészeti összejövetelen" :-)

Természetesen készültek fotók, és hamarosan láthatóak is lesznek a
http://magyar-irodalom.elte.hu/prae/
címen, a Prae irodalmi folyóirat honlapján!

a sok répa-vers engem is megihletett - hamarosan megosztom
veletek, mire ragadtattam magam :-))

üdv: MűvészBöngész

Előzmény: ZedIzDead (313)
ZedIzDead Creative Commons License 2000.05.19 0 0 313
Most kezdődik az előadás, én nem vagyok ott, de ugye csináltok nekem a getomról egy fotót? Szépen kérem! Olyan, de olyan kíváncsi vagyok rá, hogy az csak na.

[ZedIzDead]

Törölt nick Creative Commons License 2000.05.19 0 0 312
ööö, izé totál OFF, nembaj nekem szabad, szóval aki szereti az előremutató zenét az jöjjön már a remek a topicomba bele...ilyen szép címe van hogyasszongya :A Jövő Zenéje...? 2000 & azon túl....

nna

répa

VangSo Creative Commons License 2000.05.19 0 0 311
marginal,
a (kis)asszony témában tulajdonképpen igazad van (a személyes tapasztalat nagy úr), de a dolog, mint tudjuk, úgy áll, hogy a nőnemű delikvens a répa előtt „kisasszony”, utána viszont – érthetően elvesztve kis jelzőjét – asszonnyá avanzsál (házasságfób korszakunkban ezt a sokkal punyadtabb lány-nő párossal adják vissza), a dolog így tehát folyamatában (az idősíkok finom összekeverését tekintetbe véve) figyelendő. Ez a rész zseboszinak készült érettségi tétel részlet volt a cvikipusziért pedálozva.
Válasz a felvetett problémára marginal-stílusban: azért írtam úgy te finnyás fikagép, répahiányos fruska, hogy kijöjjön az alliterráció!
Egyébként kösz az észrevételt, kijavítom.
beep Creative Commons License 2000.05.19 0 0 310
Ha megis lemaradnek(nank) az esemenyrol, akkor ugye keszul majd szep multimedialis beszamolo, ahogy eppen repat szavaltok, repat esztek, repat isztok, illetve szakralis repaaldozatot mutattok be a parnasszus repakoszorukkal ekesitett hegyen?
Előzmény: Balogh Endre (309)
Balogh Endre Creative Commons License 2000.05.19 0 0 309
Tátva marad majd a szád (csak nehogy berepüljön egy répa)
Előzmény: Törölt nick (308)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.19 0 0 308
milyen nők lesznek ezen a felolvasóizén? lesznek egyáltalán?
pölö marginal te nem jössz?
Jorgosz Creative Commons License 2000.05.19 0 0 307
Ottan most a Jeszó rí. Szép kis társaság...

Este gondolok rátok, a tengert nézem és titeket hallgatlak majd.

Előzmény: Varró Danika (306)
Varró Danika Creative Commons License 2000.05.19 0 0 306
eszi a méreg, hogy elhappolták előle a 300. hozzászólást
Előzmény: Jorgosz (305)
Jorgosz Creative Commons License 2000.05.19 0 0 305
Hol a Danika??
Balogh Endre Creative Commons License 2000.05.19 0 0 304
OFF
Senki sem maradhat ki, aki bármit is tett, de ne várjátok elszemtelenedett fiadomtul, aki minduntalan a
ON
répához
OFF
settenkedik (akinek olvasni szabad, de írni nem, mégis ír), hogy minden verset-drámát-prózát átfogó dolgozatot készítsen elsőre. Nem tehetségtelen a gyerek, de azért még van mit tanulnia.
Egyébként természetesen rólad is külön könyv lesz, ígérem, hogy jó ízléstelenre csinálom. Együtt jelenik majd meg a a többiekről írott könyvvel, mert mindenkiről készül, és a szerelmi háromszöggel, amelynek közepén a
ON
répa,
OFF
kb. egy-két napot kell csak aludni, mert olyan termékeny vagyok, miótta van ez a topic.
Előzmény: beep (303)
beep Creative Commons License 2000.05.19 0 0 303
En is protestalok!

Engem is tessek beep-iteni a dolgozatba! Vagy felvinni a padlasra. Vagy valami! Elevulhetetlen erdemeim vannak a repakultura hanyatlasanak kezdeti lepeseinek megtetele utjan! ban.

Előzmény: Törölt nick (296)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.18 0 0 302
igazad van, émmá most sírok
Előzmény: Balogh Endre (301)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!