Keresés

Részletes keresés

Bird33 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2406

Most miért mondod??? :-)

Egész pofás, nekem is van belőle egy, de általában azért a Tory mezemet részesítem előnyben... :-)

Na, hányat kértek?? :-)

Csabesznek és KisCsabesznek is félre van már rakva kettő!!! :-)

norris21 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2405
Hát nem tudom, ez is olyan bomba üzlete volt Halllllm Rollllinak, mint az elhíresült Albacomp-kalendárium? :)
Előzmény: Bird33 (2404)
Bird33 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2404

Ez így rendben van!!!! Szólok is a Halm Rollinak, hogy 20-30 pólót tegyen ki holnap!!! Szép kék az egész, az elején fehér kenguruval, a hátulján a csapattagok aláírásával!!!!

 

Csak 1500Ft

 

:-)

norris21 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2403
Van itt különbség: 32-7 :)
Előzmény: Bird33 (2390)
norris21 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2402
"FELHÍVÁS :

MINDENKI KÉKBEN!

Ezúton szeretnénk megkérni a Kaposvári KK tisztelt szurkolóit, hogy aki teheti, a rájátszás mérkőzéseit kék felsőben szurkolja végig, tekintse meg! Az összetartozás, amelyet ez kifejez, plusz erőt adhat a játékosoknak, és reméljük, hogy ezzel is segíthetjük őket a bravúr végrehajtásában!
Tehát mindenki kékben!

HAJRÁ KAPOSVÁR!"

www.delfinek.hu
Bird33 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2401

Pakson meg csak be kell fejelned néhány rendőrautó ablakát, úgy spontán és már hoznak is a fehérvári fogdába... :-)

 

Tudod azok a kémikusok!!! Proton, vagy elektron, hogy a csudába is hívják őket??? :-)

norris21 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2400
Sajnos én nem tudok menni, vizsgák... :(

De Kioto, Lecsó, Adric, Bazsyc mennek!
Előzmény: vanekúr (2398)
CSabesz Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2399
Kaposvárról Paksig holnap el tudlak vinni....:-)))
Előzmény: vanekúr (2398)
vanekúr Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2398
Én mennék, de bedöglött a verdám, most keresek fuvart.
Mindenképp ott akarok lenni !
Előzmény: Bird33 (2396)
CSabesz Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2397

Meglepően őszinte és reális a szurkolást tekintve....

 

 

Biztos valami köcsög szolnoki követte el...;-)

Előzmény: vanekúr (2393)
Bird33 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2396

Skacok, holnap ki jön közületek?

 

Ja, ttamás nevü kollégáról érdeklődnék, hogy mi van vele? (még a kupadöntőn találkoztunk)

 

 

Simi23 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2395
:)))))
Előzmény: norris21 (2394)
norris21 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2394

"....szürke ruhások sosem fognak nekünk fújni..."

 

:DDD Nem, tényleg nem szoktak, soha... :D

vanekúr Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2393
AZ ALÁBBIAKAT ZSURNALISTA NÉVEN AZ ALBA FÓRUMÁRA ÍRTÁK :

"Kedves Szurkoló Társaim,

Tudom, hogy többetek hozzám hasonlóan tán már az Építők meccseire is lejárt, Ti is ott ugráltatok a pálya szélén Huber Csabi, győzelmet érő triplájánál a ZTE ellen (69-66), azt is sejtem, hogy többeteknek a 7-es számról Dimitrij Trusin jut eszetekbe, és hogy a centerek gyöngye igazából Varga Józsi, nem is Veletek van a baj, hanem azzal a 90 százalékkal, akik divatból járnak el a meccseinkre.

Nevezzük őket nézőknek, s feladatunk nekünk ősdrukkereknek az volna, hogy igazi szurkolót faragjunk belőlük, mert nekem a torkomat szorongatja a rossz érzés, minden meccsen leszurkol minket az ellenfél általában maroknyi drukkerhada.

A mi „B-közepünk” pedig sajnos a világ szégyene, tini lányok, mutáló fiúk gyülekezete, akik ráadásul még igencsak kevesen is vannak. Ami nem is baj, hisz Pakson sincs ez nagyon másképp, de ott legalább az egész csarnok tud drukkolni, ha úgy hozza az élet.

Persze e téren nem tőlük, hanem főképp a szolnokiaktól, körmendiektől vagy épp akár a kaposváriaktól volna tanulnivalónk. Mert tudjuk, látjuk, hogy komoly célok eléréséhez 5 ember ma már kevés a kosárlabdában. A legjobb, ha minimum nyolcan lennénk, de a szürke ruhások sosem fognak nekünk fújni, vagyis mi csak a HATODIK emberben, a KÖZÖNSÉGben bízhatunk.

Hiszem, hogy a mi játékosaink is jobban harapnának, ha saját pályán nem az ellentábor anyázását, hanem közönségük fergeteges buzdítását hallanák. Erre a legékesebb példa talán a Szolnok szombati győzelme, vagy épp a Kaposvár ellenünk mutatott szenzációs játéka.

Jelenleg ebben a versenyben ott tartunk, hogy jómagamat a szerdai mérkőzésen csendre intettek, leültettek az utolsó másodpercekben, mert arra vetemedtem, hogy pár pontos vezetésünknél, a kiélezett helyzet hatására felállva tombolva, ordibálva próbáltam űzni-hajtani a fiúkat, akikért hétről-hétre kilométerek százait teszem meg, hogy ha épp úgy hozza a sors.

Persze ez nem egyedi eset, hisz már korábban is tapasztaltam, hogy ha netán dudát hozok a meccsre, a körülöttem ülők nemtetszésük egyértelmű jeleit árasszák felém, amely az én „szurkolói morálomnak” sem tesz annyira jót.

Fogjunk tehát össze, hiszem, hogy vagyunk úgy ötvenen-százan azok, akik tiszta szívből, és megfelelő vehemenciával drukkolunk hétről-hétre. Vegyük rá a körülöttünk ülőket is, beszéljünk velük a meccs előtt, a szünetben, hogy KEDDEN próbálják ki, milyen szurkolni, és nem csendben végig ülni a meccset.

Magyarázzuk el nekik, hogy csakis így lehetünk MI MAGUNK is részesei a sikernek, ellenkező esetben viszont rajtunk is múlt, hogy ismét nem értük el igazi céljainkat.

Csak így lehetünk SZALONKÖZÖNSÉGBŐL, közröhej tárgyából igazi drukkerhaddá, olyanná, amelyet messzi földön tisztelnek, mert bár intelligensek, nem balhéznak, de mégis megfelelő hangerővel bírnak ahhoz, hogy félelmetes hangulatot teremtsenek.

Akinek ez meg nem tetszik, akkor szép lassan szokjon át a színházra, ott van tapsrend, felállni csak akkor kell, ha netán véletlenül valaki Kossuth-díjat nyert a társulatból, egyébként meg csendben lehet akár szunyókálni is.

Olyat se szeretnék nagyon többet látni a lelátónkon, hogy idősebb hölgy keresztrejtvényt fejteget, mert ő biztos nem a meccs izgalmáért jött ki, hanem mert a Papa magával rángatta.

Azt se nagyon szeretném többet hallani, hogy valaki „tizenhármasnak”, „nyolcasnak” akárhányasnak hívja a játékosainkat, mert egyszerűen NEM TUDJA a nevét!!!

Tudom, hogy a vezetőség néhány tagja ezekkel a jelenségekkel még szimpatizál is, mert igazi családi esemény kijárni a meccsre, és milyen jó, hogy ilyen intelligens a mi közönségünk.

Ezzel nincs is semmi baj, legyen így a jövőben is, DE! Esetleg nézzenek ki néhány nyugati országba, mondjuk Olaszországba, ahol hétről-hétre a kosárlabda csarnokokban 5-6 ezer ember minimum tombol, őrjöng a lelátókon, a hétközi meccseken úgy 70 százalékban ingujjra vetkőzve, zakót a székre hajítva, mert az irodából jöttek egyenesen, a gőzt levezetni.

No, inkább velük töltsük meg az keresztrejtvényt fejtők, neveket nem tudók székeit, az IQ-szint tutira növekedne, tehát a közönség is jól járna, és még a vezetőség óhaja sem sérülne.

Higgyünk tehát abban, hogy akár BAJNOK is lehet ez a társaság, de ehhez kellünk MI is, ÉREZTESSÜK velük, hogy mögöttük állunk, hogy ha épp nem megy, akkor fergeteges buzdítással kirántjuk őket a gödörből, hogy segedelmünkkel olyan első öt percet produkálhatnak, amelyből már nincs ellenfél, aki felállna.

Most ugyanis nincs Dávidunk, nincs Shannon-unk, nincs Blanks-ünk, de még egy Báderünk vagy Lapovunk sem, aki valamennyire kiemelkedne a mezőnyből, így előnyt adva nekünk.

Most csak akkor érhetjük el legaranyosabb álmainkat, ha CSAPATKÉNT működünk, és ehhez egyszerre HAT emberre van szükség…"
Simi23 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2392
Lehet, hogy jó srác, csak az eddigi bíráskodása nem tetszik. De örülnék neki, ha igazad lenne!
Előzmény: vanekúr (2389)
Simi23 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2391

Ebben a bajnokságban már produkáltunk hasonló negyedet, mint a szombati 3. Igaz az a Dombóvár ellen volt és 40-18 lett és természetesen a 3.negyed volt az!

Képesek vagyunk mi bármire!:)

Amúgy én is remélem, hogy kijön a különbség, csak a mi javunkra!:)

Kestutis, ha marad, akkor nem adjuk!

Előzmény: Bird33 (2390)
Bird33 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2390

Hát mert szeretném, ha kijönne a különbség...  :-)

Azért fog holnap kijönni!!!

 

Viccet félretéve én nem látok esélyt arra, hogy a Kaposvár még egy olyan negyedet tudjon produkálni, mint tette azt legutóbb. Mondjuk, ha azt mondtátok volna egy hete, hogy Trepi 4 triplát dob egy meccsen, akkor elmeorvosi kivizsgálást javasoltam volna, és lőn.. :-)

 

Dzunicstól sokan féltetek, de tény szépen összerakta ezt az állományt csapattá, kiváló a védekezés a mezőnysor sem rossz, a centerek meg ennyit tudnak. A cseréit viszont továbbra sem értem.. 

Marculioniszt és Greent érdemes megtartani, a másik három helyett lehetne jobbat is találni, de gondolom ez pénzkérdés..

 

Ha jövőre centerben erősíteni tudnátok, akkor jó kis csapatotok lenne!!!

Kestutis meg maradjon csak kishazánkban, kell az ilyen légiós!

És egye fene jövőre is játszhatna kék-fehérben!!! :-)

 

 

vanekúr Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2389
Lehetett volna rosszabb is.
dr. Valovicsnak egyáltalán nem örültem volna. Ez a 3 nem is annyira gáz, csak nem kell leköpködni a Samut, jó srác ő higgyjétek el !
Előzmény: Simi23 (2385)
Simi23 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2388

Elméletben ez mind szép és jó, amit írtál, de a valóság nem ezt tükrözi és itt az eddig tapasztaltakat kéne figyelembe venni szerintem. Szerintem jelenleg egyenlő erők párharca folyik a két csapat között és ez lesz a későbbiekben is szerintem.

Amit a második meccs alapján az Albának nagyon nagy negatívumnak fel lehet róni, hogy másfél negyed jó játékkal(1.negyed első fele+3.negyed) meg lehetett verni.

Előzmény: Bird33 (2386)
vanekúr Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2387
Nem vitatom, alapjában véve igazad van.
De miért kellene pont most kijönnie a különbségnek,ha eddig se nagyon jött ki?
Miért ne tudna nálunk is mindenki(vagy legalább öten) erőn felül produkálni?
Én ebben bízom, holnap este valamelyikünk jobban örülni fog, de a másiknak sincs még veszve minden...
Előzmény: Bird33 (2386)
Bird33 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2386

Ezzel azért vitatkoznék természetesen... :-)

 

Továbbra is úgy gondolom, hogy ez a Kaposvár egy Alba szintű csapatnak nem lehet ellenfele. Elviekben persze. "Marcsuizé" (copyright by Sporttárs) és Green kivételével nincsen kiemelkedő képességű játékos ebben a csapatban. Különösen centerposzton gyenge ez a csapat, de az is biztos, hogy Trepákról egy rossz szót sem szólok már ebben a bajnokságban... :-)

 

A két csapat közötti különbségnek azért ki kell jönnie előbb-utóbb. Ehhez az kell, hogy végre mi is csapatként játszunk. Nisavics sérülése nem jött jókor,  Spivey irányítójátéka sem jött be eddig. Brolihnak többet kellene pályán lennie, amíg Nisa teljesen nem éri utól magát. Ákos legalább egyformán kielégítő produktomot hozott a két meccsen. Kámi az elsőn, Zé a másodikon játszott kiválóan, Flowers mindkét eddigi meccsen jó volt! Több játékosunknál egyébként hihetetlen formaingadozás látszik a két meccs alapján és egy-egy meccsen belül is!

 

Ettől függetlenül(illetve függően), egy jól játszó Alba ellen nincs esélye a Kaposvárnak, bármit is csináljon. Kérdés csak az, hogy fogunk-e még ebben a bajnokságban jól játszani??!!

Valahol az alapszakasz utolsó elötti paksi meccsének második félidejében (az elsőt 9ponntal nyertük, a végén mégis 11pontos zakó lett... :( ) elveszett valami a játékunkból és ezt a "valamit" sem a kupadöntőben, sem az ellenetek lejátszott eddigi két meccsen nem találtuk... 

Simi23 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2385
Ez a 3 bíró úgy ahogy van extrafullgáz! De ez csak nekünk kedvez remélem!:))
Előzmény: _Adri_ (2383)
norris21 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2384
Én Benczurnak se örülök, ő is nagyon "szeret" minket...
De mindegy, holnap akkoris győzünk. :)

HAJRÁ KAPOSVÁR!
MINDENT BELE!
32-7!
Előzmény: _Adri_ (2383)
_Adri_ Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2383

HÁt ez borzasztó:  

Albacomp  Kaposvári KK  2006. 05. 09. - 19:00  Forrai S., Ádám J., Benczur T. 

 

Azt hiszem kell majd egy adagnyi nyugtató a holnapi meccs előtt. Miért pont mi kaptuk a Samut?????? :(((((( 

norris21 Creative Commons License 2006.05.07 0 0 2382
Jó lenne nyerni kedden is! Aztán meg itthon pénteken.
Figyelitek, készül a pályaelőnyünk az elődöntőre? :-)

Fantasztikus 3. negyed volt a tegnapi, felejthetetlen!

Jó lenne, ha sikerülne tovább csökkenti valahogy a két csapat közti centerkülönbséget, mert csak ott jobbak nálunk. Igaz ott sokkal.


HAJRÁ KAPOSVÁR!
MINDENT BELE!
_Adri_ Creative Commons License 2006.05.06 0 0 2381

Ma sikerült nyernünk!! Bravó fiúk!! Ilyen harmadik negyedet produkálni, ahol az ellenfél 7 pontot dob büntetőböl, ezt csinálja utánnunk valaki.

Kedden mindenki Fehérvárra!

Örömmel hallottam a hírt az előbb, hogy a Fodor Petya odament a kaposváriakhoz és beszélgettek egy nagyot. Nemsok edző csinálja ezt utánna. Ez korrekt!

Jajj, nehogy azt hidd, hogy a Sporttárs magába szállna, mutogathatnád neki egy darabig, feleslegesen... :)) 

Előzmény: vanekúr (2380)
vanekúr Creative Commons License 2006.05.05 0 0 2380
Kezdtem azt hinni, hogy csak én látam.
Kár, hogy sporttárs nem tudja fogni a kapos-tv-t, talán kicsit magába szállna...
Bár nem úgy ismerem...
Előzmény: _Adri_ (2379)
_Adri_ Creative Commons License 2006.05.05 0 0 2379

Mindenképpen nézzétek az esti Kapossportot. Gyarmati Laci volt forgatni a kosarasoknál, annyit tudni, hogy a Ronca edz, a Szikó is ma talán már rendesen tud edzeni, és úgy tűnik, hogy holnap bent lesznek a keretben, bár nembiztos, hogy pályára is fognak lépni. A Báne annyit mondott, hogy jobban kell játszanunk, mint szerdán, mert van esély a győzelemre. És még mondott néhány dolgot,majd nézzétek meg, érdemes, van bent egy akció, amit szépen kilassítottunk, az amikor a Spivey belevágta a Kestutis hasába a labdát,most már értem, hogy miért reklamált ezerrel a kispadunk!

Hajrá Kaposvár!!!

 

Bírók: Király, Pálla, Vétek

 

norris21 Creative Commons License 2006.05.04 0 0 2378
Simi!
Nem voltál Fehérváron?!? Büntetésből vágsz szombatra egy tescos szatyorni papírt! :)
Én is vágok egyet.

lbjames Creative Commons License 2006.05.03 0 0 2377

Miért?

Te nem ilyen döntőt vársz?:)

Előzmény: norris21 (2376)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!