Pénteken leszel meccsen, mert nálam van a kazid?

norris21 Creative Commons License 2006.05.09 0 0 2416
Pénteken javítanunk KELL!

És ne feledjétek:

"MINDENKI KÉKBEN!

Ezúton szeretnénk megkérni a Kaposvári KK tisztelt szurkolóit, hogy aki teheti, a rájátszás mérkőzéseit kék felsőben szurkolja végig, tekintse meg! Az összetartozás, amelyet ez kifejez, plusz erőt adhat a játékosoknak, és reméljük, hogy ezzel is segíthetjük őket a bravúr végrehajtásában!
Tehát mindenki kékben!

HAJRÁ KAPOSVÁR!"
vanekúr Creative Commons License 2006.05.09 0 0 2415
Köszönöm, megoldódott, egyébként is az kerülő lenne, nem?
Nem kívánok abba avárosba menni, csak ha döntőt nyerünk, mint már kétszer !!!
Előzmény: CSabesz (2399)
norris21 Creative Commons License 2006.05.09 0 0 2414
Elvi Szinger, küldtem emailt neked a somogyi hírlapos címre!
norris21 Creative Commons License 2006.05.09 0 0 2413
Vízválasztó lehet

A harmadik mérkőzés következik kedden a Kaposvári KK és az Albacomp között a férfi kosárlabda-bajnokság negyeddöntőjében. A párharc 1-1-re áll, és egyik szakember sem mert jósolni a harmadik találkozó előtt. A hazai pálya előnye, ám ezzel együtt a nagyobb tét kedden a székesfehérváriakat illeti majd.
(2006-05-08)

Változatos mérkőzés volt a szombati, és az Albacomp hiába játszott jól három negyeden át, a harmadik játékrész a kaposváriak javára döntött a győzelemről. A vendégek javára dőlt el viszont a lepattanó-csata, ezen kéne javítani holnap a somogyiaknak.
Dzunics Braniszlav, vezetőedző, Kaposvári KK: - A statisztika egy dolog, de mi ma este jobban játszottunk, mint az Albacomp. A mién volt egy modernebb kosárlabda, sokkal agresszívebb, sokkal keményebb a védekezés. Hogy nem volt elég lepattanónk? Ez egy ilyen meccs volt.
A fehérváriak mestere szinte leforrázva állt a kispad előtt a harmadik negyedben, utána viszont magára talált csapata. A mérkőzésen három nagyobb fordulat is volt, így a harmadik találkozó előtt semmi sem lehet biztos.
Fodor Péter, vezetőedző, Albacomp: - Nagyon nehéz lesz jósolni. Lehet, hogy vannak könnyebb periódusok, például mikor megcsináltuk a tízpontos fórt, akkor úgy gondoltam, hogy afelé tendál. Nagyon gyorsan helyreállt a rend, és ezt nem szabadna megengedni. Itt kell afelé elmenni, hogy csapatjáték legyen, hiszen a hibáinkat egyéni hibákból követjük el.
Mindkét csapatnak lesz tehát javítanivalója a keddi találkozóra. Amelyik együttes nyerni tud Székesfehérváron, az lélektani előnybe kerül, hiszen mindössze egy győzelemre lesz már a továbbjutástól. A mérkőzés ismét 19 órakor kezdődik, a találkozó felvételét szerdán fél hattól láthatják a Kapos TV-ben.

norris21 Creative Commons License 2006.05.09 0 0 2412
Az előnyért harcolnak a kosarasok
KOSÁRLABDA NB I/A Egyenletes csapatteljesítmény kell Székesfehérváron

Harmadik negyeddöntős mérkőzését játssza a férfi kosárlabda NB I/A-csoportjában kedden 19 órai kezdettel Székesfehérváron a Kaposvári KK. Az Albacomp elleni párharc 1–1-es állásról folytatódik. A harmadik negyedben nyújtott kiváló teljesítményével tudta a maga javára fordítani a második negyeddöntős csatát a Kaposvári KK. A 32–7-re megnyert szakasz gyakorlatilag elegendő volt arra, hogy a másik három elvesztett játékrész ellenére nyerjen a csapat. Sikerült egyenlíteni, s a következő találkozón már ismét a székesfehérváriaknak lesz több vesztenivalója. A beszédes statisztikai adatokból kiderül, hogy mind a közeli, mind a távoli dobásokban pontosabb volt a somogyi együttes, ám a lepattanócsatát ismét elveszítette az Albacomppal szemben. Örömteli volt, hogy az eddig folyamatosan kiemelkedőt nyújtó Marci-lulionis mellé többen is felzárkóztak. Maxey 30 VAL-pontja, valamint Trepák legjobbkor jött négy triplája és négy szerzett labdája jelezte ezt. A keddi öszszecsapáson a harcos, jó teljesítmény mellett azonban a külső körülményeket minél jobban ki kell zárni a kaposváriaknak. Ha ez sikerül, a sorozat egészét is meghatározó eredményt érhet el a somogyi együttes.

Na ezt is megértük!!!

Egy szolnoki és egy fehérvári társalog egymással a kaposvári topicban és még azt mondják, hogy mindenhol csak az ellenségeskedés, meg a gyűlölködés... :-))))

Hiába, a kosárlabda összehozza az embereket, na...

Béke, vagy te Sport!!!

Most megyek és meghallgatom Fredytől a Friends will be friendset... :-))))

Bird33 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2408

Ok Csabesz, meg lesz az is!!!! :-)

Ha gondolod megszerzem azt is, de úgy már 10000Ft... :-)

Sőt kosztajani arcképes is lesz, de az már 15000Ft, ha érdekel...

A bajnoki döntőben úgyis összefutunk és ott átveheted!!!

(Az uccsó mondattal asszem egyetértesz te is.. :-))) )

CSabesz Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2407

Nekem kell az egész család részére!

ha esetleg Sarkat szignójával lehetne kérni az egyikt, nagyon hálás lennék...

:-))

Előzmény: Bird33 (2406)
Bird33 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2406

Most miért mondod??? :-)

Egész pofás, nekem is van belőle egy, de általában azért a Tory mezemet részesítem előnyben... :-)

Na, hányat kértek?? :-)

Csabesznek és KisCsabesznek is félre van már rakva kettő!!! :-)

norris21 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2405
Hát nem tudom, ez is olyan bomba üzlete volt Halllllm Rollllinak, mint az elhíresült Albacomp-kalendárium? :)
Előzmény: Bird33 (2404)
Bird33 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2404

Ez így rendben van!!!! Szólok is a Halm Rollinak, hogy 20-30 pólót tegyen ki holnap!!! Szép kék az egész, az elején fehér kenguruval, a hátulján a csapattagok aláírásával!!!!

Bird33 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2401

Pakson meg csak be kell fejelned néhány rendőrautó ablakát, úgy spontán és már hoznak is a fehérvári fogdába... :-)

Tudod azok a kémikusok!!! Proton, vagy elektron, hogy a csudába is hívják őket??? :-)

norris21 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2400
Sajnos én nem tudok menni, vizsgák... :(

De Kioto, Lecsó, Adric, Bazsyc mennek!
Előzmény: vanekúr (2398)
CSabesz Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2399
Kaposvárról Paksig holnap el tudlak vinni....:-)))
vanekúr Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2398
Én mennék, de bedöglött a verdám, most keresek fuvart.
Mindenképp ott akarok lenni !
Előzmény: Bird33 (2396)
CSabesz Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2397

Meglepően őszinte és reális a szurkolást tekintve....

Biztos valami köcsög szolnoki követte el...;-)

Előzmény: vanekúr (2393)
Bird33 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2396

Skacok, holnap ki jön közületek?

Ja, ttamás nevü kollégáról érdeklődnék, hogy mi van vele? (még a kupadöntőn találkoztunk)