Keresés

Részletes keresés

tunderlala-3 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 1152

Szia!

 

Írj a Zepter-nek, a minimum, hogy egy cég ad használati utasítást, ha hiányzik, elküldik mailben.:p

 

Előzmény: Patika01 (1150)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2008.02.29 0 0 1151
No mi van, nem járt még erre a moderatúra? ;-))
Előzmény: Freddie82 (1149)
Patika01 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 1150

sziasztok

 

ha valakinek lenne zepter cleansy vizesporszívóhoz használati utasítása elektronikus v bármilyen formában, nagyon megköszönném,

 

 

 

üdv

 

 

 

Patika

 

 

mail:

miramax7@freemail.hu

 

 

Freddie82 Creative Commons License 2008.02.28 0 0 1149

Hello Mindenkinek!!!

 

Latogassatok el ide!!!!!!!

 

http://www.zepterkecskemet.blogspot.com/

joy Creative Commons License 2008.01.19 0 0 1148

Nem Zsuzsi, de azért én is válaszolok.

:o)

Ugyan azokat a recepteket símán el lehet készíteni, amiket eddig készítettél.

 

Néhány tapasztalati jótanács -minden szendvicstalpú edényhez:

- Ha zsír nélkül akarsz benne sütni, föl kell forrósítani az edényt, csak mikor tűzforró, akkor szabad beletenni a hússzeleteket! Amikor a hús megpirul, elengedi a kotla.

/Én mindig kikenem olajos ecsettel az edény belsejét sütés előtt, és mikor füstölögni kezd, akkor teszem bele a húst./

 

- Lehet víz nélkül zöldséget-gyümölcsöt párolni benne, ekkor is elő kell forrósítani az edényt.

 

- Mindenkor tedd rá fedőjét, amikor nem piszkálod a benne levőket, gyorsabban készül el benne a kaja, a nehéz jól fémzáródó fedő kuktajelleggel múködik, enyhe túlnyomást produkál!

 

- A levesek forrásának kezdetekor vedd takarékra a tűzhelyet, kér az energiáért.

 

- Számolni kell azzal, hogy az edény hőtartó, így a tűz eloltása után is tovább süt-főz. Rossz esetben túlfőzi-süti a benne levőket!

 

- Rántás készítéséhez végy vékony aljú nemesacál edényt, és azt csak arra használd!

 

Még 1:

Víz nélküli főzést, zsír nélküli sütést kizárólag orvosi javaslatra betartandó szuigorú diétánál alkalmazz!!!

A böjtös napokon lehet így készíteni az étkeket, de a hét többi napján célszerű a korszerűsített magyar konyha remekeit főzni-sütni!

A fogyókúra lelke nem az önsanyargató diéta, hanem a testmozgás!

 

Jó étvágyat, sok sikert az új kotláidhoz!

:o)

Előzmény: Todie61 (1147)
Todie61 Creative Commons License 2008.01.18 0 0 1147

Kedves Zsuzsi!

 

Először használom a zeptert én is és nagyon szépen meg kérlek, ha tudnál nekem is segíteni receptkönyv ügyben azt nagyon megköszönném.

E-mail:todie@citromail.hu

 

Köszönettel és tisztelettel: Tóth Imre

Előzmény: zsuzsu001 (867)
joy Creative Commons License 2008.01.17 0 0 1146

Azonos.

A Zepter-vigécnél meg baromi drágán veszel olyasmit, ami töredék áron is beszerezhwető, ha valaki nem gyűlöli az olcsó hipereket -és saját pénztárcáját...

Tökéletes válasz a (1145)-ösben!

Érdemes olvasmány a teszt előtti cikk!

Előzmény: Törölt nick (1144)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2008.01.17 0 0 1145

Mennyi egy Zepter kukta ára?

 

Pár évvel ezelőtt 150e körül hallottuk, de konkrét árakat sehol nem tüntetnek fel a weboldalaikon. Német weblapokon időnként rá lehet akadni másodlagosan értékesített cuccok áraira.

 

Itt van egy teszt, amiben ugyan AMC edények szerepelnek, de az áraik kb. hasonlóak.

http://www.test.de/themen/haus-garten/test/-Kochtoepfe/1074601/1074601/1076714/954601/

 

A 100 Euros kevésbé ismert márka ugyanazt az eredményt hozta, mint a 876 Euros hipergalaktikus űrlény. :-)

Előzmény: joy (1142)
joy Creative Commons License 2008.01.15 0 0 1143

Íme egy díszpéldánya a "Zepterezés"-nek /balexopatásnak/:

 

"...Megértettem, hogy a szerződési feltételek elfogadásával és a szolgáltatásra való felíratkozással, a bónusz háttérkép kiküldése után hetente maximum 2880Ft lesz számomra felszámítva..."

 

Azaz egy mobil háttérkép heti 2880 HuF!!!

 

Forrás:

 

http://hu.celldorado.com/HU/ADS/593163026/index.php?trackid=905059045&tick=1&

joy Creative Commons License 2008.01.15 0 0 1142

A kérdésre a Gay-Lussac törvény a válasz:

Azaz, a nyomás és hőmérséklet hányadosa álandó.

 

Ebből következik, ha egy lezárt kotlában az egyensúly (1 bar, 100 oC-n) hevítés következtében megváltozik, tecc, nem tecc, hány adósuk állandó marad, és ahogyan a nyomás nő, úgy emelkedik a hőmérséklet.

1,2 bar-os túlnyomáson a kotlában lévő szutyi hőmérséklete 120 oC, 1,4 bar-os nyomáson már 140.

Azonban a különböző szerves-szervetlen alkotók hőreakciós értékei nem, vagy csak minimálisan változnak!

A szalmonella 60-65 oC-n megpusztul, a legtöbb fehérje 85-90 oC körül adja föl, a vitaminok 60-100 oC körül bomlanak. Ritkán előfordul egyes mélytengeri egysejtűeknél, hogy akár 120 oC-s környezetben is megélnek.

 

A kukták lényege, hogy magasabb a nyomáson elérhető magasabb hőmérsékleten gyorsan lerombolódik a sejtfal, sőt a cellulóz is bomlani kezd, így az étkek sokkal gyorasbban főnek ripityommá.

 

Mind ez a Zeptertől teljesen független boi-fizikai törvény.

Hívhatják azt Aqua JoxXx-, vagy kukta-, vagy gyorsfőző-nek, mind egy!

:o)

Nekünk speciel WMF /15eHuF-ért/ kuktánk van, és abban is gyorsan lehet csülkös bablevesből rusnya trutymót előállítani parányi bambasággal.

Megjegyzem havernak ugyan olyan van "noname" márkával 9990 HuF-ért.

 

Mennyi egy Zepter kukta ára?

Előzmény: soundria (1136)
joy Creative Commons License 2008.01.15 0 0 1141

A "Zepter" egy többrétegű jelenség.

Épp hétfőn a Juszt-ban volt hasonló, internetes beetetésről szó!

Az egész arról szól, hogy terjesztők ügyes dumával megetetik a bamba vásárlót mindenfélével, és ha gond van, ügyesen, törvényesen kivonulnak a balhé mögül!

 

A gond az, hogy sok esetben piramisjáték mintára épül a dolog, és sok "vigéc" tisztességesen próbál -jobb híján- megélni dumamunkából, de az őt megbízó csibész módon már őt is átveri.

Vagy még magasabban, a vállalkozást elindító eleve csalásra építi föl a majomgúlát!

 

A legszomorúbb az egészben, hogy gyakran soktucat tisztességes embret szívat 1-2 gazember úgy, hogy teljesen lefedi magát törvényesség látszatával, és mikor befürdik, semmit nem lehet ellene tenni, új helyen, új néven csalhat tovább a disznaja!

Előzmény: soundria (1137)
b_k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 1140

Könyörgök.

Azt nem bírom kommentálni, hogy 120 fokot úgy állítanak be, mint hihetetlen hőfokot, miközben mindannyian tudjuk, hogy egy nyavalyás kuktában hasonló hőmérséklet van. (A kuktafazekat már a XVII. században feltalálták. Szóval a Zepter kutatóinak az ezredfordulóra sikerült oda eljutni, ahová Papinnak 1600-akármennyiben. Hát persze a magaslati képzés... Csodákat tud művelni.)

Egyébként ha valaki figyelmesen elolvassa a hozzászólásaimat az láthatja, hogy azért fizikából még valamennyire képben vagyok az általános iskolai anyaggal.

Előzmény: soundria (1136)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2008.01.14 0 0 1139
Szerintem hozzászólásszámgyűjtögetővel van dolgunk. :-) Biztos valami nagyon fontos topikot akar nyitni, és még nincs meg a 30 :-)
Előzmény: Törölt nick (1138)
soundria Creative Commons License 2008.01.14 0 0 1137
Ha odairtad, h nem Zepter, akkor sem ertem, h ez mit keres egy Zepter forumban... :)
Előzmény: Sadelka (963)
soundria Creative Commons License 2008.01.14 0 0 1136
b k irta:

http://www.zepter-homecare.com/hu_HU/index.php?m=300

"A Zepter kutatói megtervezték az Aqua Jebbo gőzkamrát, így az képes hihetetlen hőfokra melegíteni a vizet, 120 fokra!"

Ezt én már képtelen vagyok kommentálni... :-)


_______________________



En nem tartom elképzelhetetlennek, hogy a vizet nagy nyomason 120 C ra melegitsek!
Alacsony nyomason akar 80C fokon is forr a viz, magas nyomason forrhat 120C-on. Szoval ez nem akkor baromsag, mint amekkoranak latszik....
Előzmény: b_k (956)
tunderlala-3 Creative Commons License 2008.01.04 0 0 1135

Ez úgy emlékszem, hyog már a mi szerződésünkben is benne volt. Mert a Therapy Air-re mi is aláírtuk a szerződést, de aztán visszaléptünk 8 napon belül írásban, nem volt semmi gond a visszalépéssel, kénytelenek voltak elfogadni....

Az mondjuk igaz, hogy amikor felhívtam az ügynököt és mondtam neki, hogy nagyon zavar engem az ózon szag, és hogy valamilyen formában nyugtasson már meg ezzel kapcsolatban, hogy volt erre nézve vizsgálat, stb., akkor mondogatni kezdte, hgyo hát persze, hgyo volt, de amikor kértem volna ezt írásban, akkor nem tudott semmit mutatni, és akkor kértem a zeptertől is, ők meg nem is válaszoltak, és akkor megint hívtam, de még akkor sem mondta, hogy elállhatunk a szerződéstől, csak hogy hát nyugodjunk már meg, mert ez ilyen szuper meg olyan, aztán idegességemben elővettem a szerződést és a legapróbb betűs részt is átolvastam benne, aztán megírtam a felmondást a zepter-nek, másolatban ő is kapott belőle...hát, nem örült neki....:D

De nem kötött bele aztán senki már, hogy felmondtuk...

Előzmény: cumpika (1134)
cumpika Creative Commons License 2008.01.04 0 0 1134
Értesült már valaki a Zepter szemét húzásáról, amivel kivonják a szerződésüket az elállási jogról szóló Törvény hatálya alól?

A szerződés szövegében 3 opció közül lehet választani, természetesen az ügynök a következőt jelöli meg:

Vevő ismerve, hogy ZEPTER a szerződés tárgyát képező termékek értékesítésével foglalkozik, kifejezte azon kívánságát, hogy a ZEPTER kereskedője keresse fel az általa megjelölt helyen, anélkül, hogy ez részéről szerződéskötési kötelezettséggel járt volna. Ilyen előzmények után a szerződés megkötésének helye a vevő által megjelölt hely.

Így viszont nem terjed ki a rendelet hatálya a szerződésre.


tunderlala-3 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 1133
 

Elolvasnátok? Ezt a 10030 és a köv. 10031-est is...ha bárki tud segíteni, megköszönöm.:) Ha nem, akkor ne írjon semmit, azt is köszi!:)

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9078600&go=74724235

 

ÉS MOST JÖHET A ZEPTER, nekik lenne miből támogatniuk Janót!:(

tunderlala-3 Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1132

Akkor viszonylag szerencsésen megúsztad, mást nem tehetsz, ezzel muszáj együtt élni...de legalább élsz! Barátnőm férjét egy kotta részeg autós halálra gázolta. :'((

 

Fokhagymás pirítóst én is imádom, valódi vajjal...nyami! :p... és nem csak a vámpírok távoltartására jó.;) :DD

Előzmény: joy (1128)
joy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1131

Akkor meg minek?

:o)

Előzmény: Törölt nick (1130)
joy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1129

A fokhagymatablettát nem lehet pirítósra kenni.

:o)

 

Bevallom, nem járok se háziorvoshoz, se patikába, se gyógynövény boltokba.

A 2 kivonat, amit időnként vásárolok a sikér /szejtán/ és a kristályos aszkorbinsav a kenyérsütéshez.

Előzmény: Törölt nick (1127)
joy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1128

Eszméletlen szerencsém volt, egy 10 nap /9 éjszaka teljes ellátással :o) voltam benn. 

Már fájdalom sincs, csak a cipőfűző van még nagyon messze, és cipekedni, biciklizni nem tudok, mert minden döccenőnél akár áramutés érne. Sajnos, ami nem változik az a csigolya összenyomódása, ezért érzékeny a heves mozdulatokra.

Előzmény: tunderlala-3 (1124)
joy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1126

Teaként jobb szeretem, mint kivonatbhan.

C vitamint is gyümölcsökben szoktam beszedni.

:o)

Előzmény: Törölt nick (1121)
tunderlala-3 Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1125

semmi gond....elütések előfordulnak, én ilyesmin nem szoktam felakadni...:)

én rendszeresen felcserélem a g-t és y-t, mert annyira gyorsan püfölök, valahogy így jön össze....a "hogy" általában hoyg-nak jön össze...:s :D

Előzmény: joy (1123)
tunderlala-3 Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1124

Hú, ez nem semmi, nagyon sajnálom!:( Hiába van észnél az ember, sosem tudhatja, kivel találkozik....szörnyűűű.:((((

De remélem, jól vagy, tehát a fájdalmakon kívül nincs egyéb gond...mondjuk az is éppen elég.:(

Előzmény: joy (1122)
joy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1123
Bocsi, tavalyi.

Előzmény: joy (1122)
joy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1122

Tavaji termés.

Nem én csináltam, hanem egy részeg állat autójával kiütötte alólam a biciklim hátsó kerekét. A hátizsák életemet megóvta, de ahol véget ért, ott egyik csigolya megadta magát, mikor földet értem némi repülés után.

Én mindig azt modtam, orvoshoz nem megyek, csak ha visznek.

Sajnos, bejött.

Ja, persze évente 1* muszáj, a munkahelyi kötelező vizsgálat miatt.

Előzmény: tunderlala-3 (1120)
tunderlala-3 Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1120

Hát ez az, hogy a homeopátiás cuccok pontosan nem "dilibogyók".:p :) És a legjobb, ha orvos "írja fel" őket, mondja meg, hogy milyet és mennyit, stb....

Ez a gerinctörés nem hangzik jól, régebbi dolog, vagy friss?:(  Hogy csináltad, ha meg szabad kérdezni?

Előzmény: joy (1119)
joy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1119

Soha nem szedek dilibogyókat.

Kizárólag nyomorfekélyemre néha savlekötőt, és gerinctörésem miatt valami zöld-sárga kapszulás fájdalomcsillapítót, de csak nagyon ritkán van rá szükségem.

Általában mindent megold a kamillatea, és a Cvitamin.

Előzmény: Törölt nick (1117)
joy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1118

Nem gázoltál bele.

Mittttomén, nem én vettem, csak utána olvastam az Evolite-nek, úgy találtam rá a Bioptron lámpára.

Nejem vette kollegájától, de úgy tudom, nem Zepter termék. Nem emléxek hogy rá lett volna írva. Pontos árat nem tudom, de 100e alatt volt.

 

Tény, hogy valóban hatékony.

Nekem csak az arc-homloküreg gyulladásom miatt kellett.

Anyósnak a depijére nagyon jó hatású, különösen most, hogy nincs napfény.

A színmicsodákra nem adtunk pénzt, így is műxik.

Előzmény: cumpika (1112)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!